..charlie hebdo..

Sve od javnog i tajnog interesa
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

09 Jan 2015, 23:05

..a unda » wrote:

..i kako bi ti to onda rijesila? kako bi ti uklonila taj horor sto dalje od sebe? :kokice:
Nikako. Nerješivo je. Nit će to što ja imam fobiju riješiti stvar, samo će je pogoršati ako svi tako popizde, ali neće ni kenjanje kako je islam nevin i kako je stvar samo u pokvarenim zapadnjacima.


User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

09 Jan 2015, 23:06

Eks » wrote:
Znam. Zato i govorim da elite nisu čiste u ovome. Amerika je kriva, ako ćemo pravo, oni su sve zakuhali i nek se jebu zbog svoje pohlepe za naftom.
Hrvatska je pijun i budala i da, platit ćemo to.

Ali ne treba podcijeniti ni luđaštvo fundamentalista, to je ogromna prijetnja i nemam pojma kako će se riješiti.
trenutno u svijetu na svakog poginulog u džihadističkim terorističkim napadima dođe cirka, aproksimativno, otprilike 100 poginule muslimanske djece

to što su vas mediji uvjerili da su jedni teroristi a drugi borci za pravdu je drugi par rukava...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

09 Jan 2015, 23:08

..a unda » wrote:
pf, a 91.? i to svaki radi svog isusa. :D kad si se ti uopce rodio? :D
to je bilo opste ludilo i ubijanje radi gluposti, niko nije isao da ubija uz povik hrist/hrist je veliki
Euklid wrote:
a jel se moš sjetit da su ubili nekog zbog nafte?
na ovo stvarno ne znam sta da odgovorim :ne zna:
Eks wrote:
Otada, otada. Rat je samo dokazao koliko smo bijedni i prokleti na Balkanu i zato se i bojim da ovi fanatici iz bosne ne polude, već smo imali preview.
Ali koliko god danas govorili kako su u Hrvatskoj ustaše, u Srbiji četnici, ja nekako ne vidim da ti ustaše i četnici okolo bacaju bombe, skidaju glave, a ovi to rade. Malo mi je pozerski lamentirati o ustašiji i četnikluku dok nam ovi prijete skinut glave doslovno.
tacno ovo i ja mislim
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

09 Jan 2015, 23:08

Euklid » wrote:
trenutno u svijetu na svakog poginulog u džihadističkim terorističkim napadima dođe cirka, aproksimativno, otprilike 100 poginule muslimanske djece

to što su vas mediji uvjerili da su jedni teroristi a drugi borci za pravdu je drugi par rukava...

Daj. Svaki drugi džihadist je ovo izricao na fejsu, linkala sam. Meni to NIJE opravdanje. Nego muslimanska propaganda također. Svi smo mi žrtve propagande. Ali u tom kupusu se ne smije pravdati jedne, a krivi druge. I Zapad je kurva, ali nisu nevini ni oni.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

09 Jan 2015, 23:10

Eks » wrote:I ne može se baš sve svesti na naftu. Ne može, jebiga. Negirati malignost nekih ideja je opasno. Ne treba ić u drugu krajnost, ali jebiga, kad prestanu padati glave radi crteža, onda možda se prestane i bojati i izricati pizdarije u strahu. Ja ne bih zamjerila ljudima u Francuskoj koji će zbog ovoga popizditi i biti oprezni te se sklanjati od određene skupine.

šta je bilo prije? padanje glava zbog crteža ili padanje glava zbog nafte? :misli:
'if you fall, i'll be there' (floor)
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

09 Jan 2015, 23:10

I sad ćemo o muslimanskoj djeci? Ucijenili su Srbe Srebrenicom za barem jedno dva stoljeća i ok, pošteno, zločin je zločin, ali kad se krene o nečijoj djeci onda smo svi krvavi i svak je ubijao nečiju djecu. Samo, tko od nas hoda danas s bombama? Ustaše? Četnici? Tko? Aha, i mislila sam si. Jer onda bi svi trebali nečiju djecu krvavo osvećivati.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Jan 2015, 23:11

Eks » wrote:
Daj. Svaki drugi džihadist je ovo izricao na fejsu, linkala sam. Meni to NIJE opravdanje. Nego muslimanska propaganda također. Svi smo mi žrtve propagande. Ali u tom kupusu se ne smije pravdati jedne, a krivi druge. I Zapad je kurva, ali nisu nevini ni oni.
Nema nevinih, definitivno, ali negirat kaos koji su ameri ostavili u cijelom bliskoistocnom svijetu je deplasirano :ne zna:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

09 Jan 2015, 23:12

Euklid » wrote:

šta je bilo prije? padanje glava zbog crteža ili padanje glava zbog nafte? :misli:
Znači, ništa to nije u vezi Boga? Religije? Maligne klice u njoj koja je čini srednjovjekovnom skupa sa svim njihovim društvima? Sve je baš sve u vezi nafte? Ako to nije guranje glave u saudijski pijesak, ne znam što je.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

09 Jan 2015, 23:13

miky0 » wrote:
Nema nevinih, definitivno, ali negirat kaos koji su ameri ostavili u cijelom bliskoistocnom svijetu je deplasirano :ne zna:
Sad ćete opet kao u slučaju zokija i karamarka spinati ovo do iznemoglosti iako sam rekla da šaljem Ameriku u tri kurca zbog pohlepe i što su sve zakuhali. Ali time ne želim i odbijam alibirati zločine u ime Alaha.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

09 Jan 2015, 23:13

Eks » wrote:
Daj. Svaki drugi džihadist je ovo izricao na fejsu, linkala sam. Meni to NIJE opravdanje. Nego muslimanska propaganda također. Svi smo mi žrtve propagande. Ali u tom kupusu se ne smije pravdati jedne, a krivi druge. I Zapad je kurva, ali nisu nevini ni oni.
Ne pada mi na pamet da ih opravdavam niti ih smatram nevinima.

Samo mi se gadi licemjerje zapada koji žmiri pred milionima unesrećenih diljem svijeta zbog jedinog boga kojeg oni priznaju - novca,
a kad drugi ubijaju u ime svoga boga onda je to terorizam.
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

09 Jan 2015, 23:15

Eks » wrote:
Otada, otada. Rat je samo dokazao koliko smo bijedni i prokleti na Balkanu i zato se i bojim da ovi fanatici iz bosne ne polude, već smo imali preview.
Ali koliko god danas govorili kako su u Hrvatskoj ustaše, u Srbiji četnici, ja nekako ne vidim da ti ustaše i četnici okolo bacaju bombe, skidaju glave, a ovi to rade. Malo mi je pozerski lamentirati o ustašiji i četnikluku dok nam ovi prijete skinut glave doslovno.
kako to.. bojis se da ne polude..pa vec su ludi. :D dakle, nemas se vi se cega bojat. :D

cuj, zato i govorimo o teroru, zato oni i snimaju odrubljivanja, zato to ti i gledas.. ili eto, ne gledas nego cujes, sto moze bit propagandno mozda cak i gore, da sad ne objasnjavam.
ukratko, pa i nema bas neke razlike, radi se samo o tehnologiji dostupnoj kojom ce se sto vise njih, ne znam, istrijebit, recimo.

mislim, svaka cast prioritetima i prepoznavanju prioriteta, ali cini mi se da to sto ti govoris je nelos pocetak za neko buduce legitimiranje neke histerije, npr.

evo, svi smo ovo sa sarlijem nekako bliskije dozivjeli, olovka je postala legitiman neki vojni ili neki slican cilj i mozemo rec da smo sad nekako bolje svjesniji nekih problema, kojih baj d vej, mi ovdje nemamo, koliko god mi upinjali da ih imamo ili samo uzivamo strasit sami sebe govoreci..sad ce, sad ce, svaki cas ce, sad ce.. :D

dakle, ako smo svjesni da problem postoji (ili smo u stravljeni da ce problem postojat), sto nam je ciniti?
hocu li ic odmah vadit pistolj ako na ulici cujem da se neko zove vahid? jel to rjesenje? :kokice:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Jan 2015, 23:15

Eks » wrote:
Sad ćete opet kao u slučaju zokija i karamarka spinati ovo do iznemoglosti iako sam rekla da šaljem Ameriku u tri kurca zbog pohlepe i što su sve zakuhali. Ali time ne želim i odbijam alibirati zločine u ime Alaha.
To nitko ni ne ocekuje :)
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

09 Jan 2015, 23:16

Euklid » wrote:
Ne pada mi na pamet da ih opravdavam niti ih smatram nevinima.

Samo mi se gadi licemjerje zapada koji žmiri pred milionima unesrećenih diljem svijeta zbog jedinog boga kojeg oni priznaju - novca,
a kad drugi ubijaju u ime svoga boga onda je to terorizam.
Ali jest terorizam. Bez obzira što je Zapad govno za sebe. Te dvije stvari se ne smiju miješati i relativizirati iako jesu uzročno posljedične. Jer ako popušimo i njihovu propagandu da je sve stvar zapadnjačkih ubijanja i ničeg više, onda pristajemo na ucjenu da nam nameću svoja pravila življenja. Što je sljedeće, hidžabi obavezni jer se mi vrijeđamo na vaše žene? Zapad ubija. Ali to ne znači da oni nisu teroristi. Nije ih samo Zapad stvorio. Stvorili su se i sami bez uplitanja Zapada i pokrili svoje žene, uveli rezanja ova i ona i šerijatske zakone i sve pet- ja tamo nikad ne bih išla, prije sam razmišljala, ali ne pada mi na pamet kad vidim kako turistikinje tamo prolaze, ali ne mogu ni oni ovdje dolaziti nametati šerijat. Negdje se mora podvući granica. Zapad je kažem kriv, ali to ne znači da su oni monstrum stvoren od Zapada jer nisu.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

09 Jan 2015, 23:19

..a unda » wrote: kako to.. bojis se da ne polude..pa vec su ludi. :D dakle, nemas se vi se cega bojat. :D

cuj, zato i govorimo o teroru, zato oni i snimaju odrubljivanja, zato to ti i gledas.. ili eto, ne gledas nego cujes, sto moze bit propagandno mozda cak i gore, da sad ne objasnjavam.
ukratko, pa i nema bas neke razlike, radi se samo o tehnologiji dostupnoj kojom ce se sto vise njih, ne znam, istrijebit, recimo.

mislim, svaka cast prioritetima i prepoznavanju prioriteta, ali cini mi se da to sto ti govoris je nelos pocetak za neko buduce legitimiranje neke histerije, npr.

evo, svi smo ovo sa sarlijem nekako bliskije dozivjeli, olovka je postala legitiman neki vojni ili neki slican cilj i mozemo rec da smo sad nekako bolje svjesniji nekih problema, kojih baj d vej, mi ovdje nemamo, koliko god mi upinjali da ih imamo ili samo uzivamo strasit sami sebe govoreci..sad ce, sad ce, svaki cas ce, sad ce.. :D

dakle, ako smo svjesni da problem postoji (ili smo u stravljeni da ce problem postojat), sto nam je ciniti?
hocu li ic odmah vadit pistolj ako na ulici cujem da se neko zove vahid? jel to rjesenje? :kokice:
Ovo će i bez mene završiti u islamofobičnoj histeriji i tu se malo toga može. A ja svakako se neću okititi maslinovim grančicama i vikati kako je sve Zapad kriv i oni jadni potlačeni i nevini kako perjanice radikalne ljevice pišu okolo u svijetu. Gadi mi se to relativiziranje problema. Islamski fundamentalizam je tu i postoji i desit će nam se svima Kosovo, htjeli to priznati ili ne jer kad ih bude brojčano više, nema više ni demokracije ni piskaranja u miru svoje kvazitolerancije. Pa živjeli i vidjeli.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

09 Jan 2015, 23:23

Eks » wrote:
Znači, ništa to nije u vezi Boga? Religije? Maligne klice u njoj koja je čini srednjovjekovnom skupa sa svim njihovim društvima? Sve je baš sve u vezi nafte? Ako to nije guranje glave u saudijski pijesak, ne znam što je.
Ne znam zašto se ikad išta trudim objašnjavati ti kad je tlo potpuno neplodno... :ne zna:

Kakva nafta? Zapad ubija zbog nafte, ne muslimani.

Ili Čečeni, evo oni nemaju nafte.

Ko je veći terorist? Čečenske udovice samoubojice koje dođu u Moskvu i okupiraju kazalište te naprave pičvajz ili Rusi koji ih stoljećima već tlače i ne daju im mira ni pod razno?
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

09 Jan 2015, 23:25

Eks » wrote:
Nikako. Nerješivo je. Nit će to što ja imam fobiju riješiti stvar, samo će je pogoršati ako svi tako popizde, ali neće ni kenjanje kako je islam nevin i kako je stvar samo u pokvarenim zapadnjacima.
a nije istina. mislim, ono, nije istina. :D
naravno da je problem rjesiv. problem je po definiciji nesto sto je rjesivo, nesto sto je i spred nas (baceno) ali onda i dostizno. :D
cak ni tvoja fobija koja je da je, nije nerjesiva. dapace, lako je rjesiva, a ako je nerjesiva, onda nakon nekog vremena dosadi i sama ode. :D

ne znam na sto mislis kad kazes ili ko kaze da je islam nevin ili kriv. mislim, jest da se radi o religiji, da sad ne idem u neka nepotrebna objasnjavanja, ali tako mozes rec i npr da je fizika kriva za nesto..da upotrijebim sasvim pogresnu usporedbu. :D
Last edited by ..a unda on 09 Jan 2015, 23:44, edited 1 time in total.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

09 Jan 2015, 23:25

Euklid » wrote:
Ne znam zašto se ikad išta trudim objašnjavati ti kad je tlo potpuno neplodno... :ne zna:

Kakva nafta? Zapad ubija zbog nafte, ne muslimani.

Ili Čečeni, evo oni nemaju nafte.

Ko je veći terorist? Čečenske udovice samoubojice koje dođu u Moskvu i okupiraju kazalište te naprave pičvajz ili Rusi koji ih stoljećima već tlače i ne daju im mira ni pod razno?
Neplodno jer je to muslimanska propaganda kakvu su izricali na fejsu oni koji su vikali Alah je velik, neka su ih ubili. Žao mi je što to ne vidiš. Oni su vikali o palestinskoj djeci i sl. Da, rekoh, Zapad ubija zbog nafte, Zapad je loš, ok, užasan je? Ali i oni su. Oćemo malo o tome kako su završile žene koje su otišle udati se u njihove zemlje? Eno ti zadnji primjer one nesretne pokojne Angie iz Zadra čija se majka udala za Arapina i ubio ju je pred sudom, a onda su nju poslali kod očeve rodbine i tamo su je tretirali u njihovoj zemlji ko smeće. Bosna je imala rijedak primjer europeizacije i nije bilo islamske histerije dok nije došao ovaj rat, a pogledaj ih sada kako dišu? Mda. Biće im je Zapad naredio da pokrivaju žene, režu klitorise i tretiraju ih kao stoku kad se neka sa Zapada uda za njih, ako n e i gore nego svoje žene. Sve je Zapad kriv.
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

09 Jan 2015, 23:26

zapad je zasro (oprostite mi na izrazu) sto ih je previse pustio da se usele, naravno da sada traze naka svoja prava u evropi.
problem je sto ne zele da se asimilaraju u drustvo u koje su dosli vec da se to drustvo prilagodi njima, to se vidi po ovoj dvojici.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

09 Jan 2015, 23:28

Eks » wrote:
Ali jest terorizam. Bez obzira što je Zapad govno za sebe. Te dvije stvari se ne smiju miješati i relativizirati iako jesu uzročno posljedične. Jer ako popušimo i njihovu propagandu da je sve stvar zapadnjačkih ubijanja i ničeg više, onda pristajemo na ucjenu da nam nameću svoja pravila življenja. Što je sljedeće, hidžabi obavezni jer se mi vrijeđamo na vaše žene? Zapad ubija. Ali to ne znači da oni nisu teroristi. Nije ih samo Zapad stvorio. Stvorili su se i sami bez uplitanja Zapada i pokrili svoje žene, uveli rezanja ova i ona i šerijatske zakone i sve pet- ja tamo nikad ne bih išla, prije sam razmišljala, ali ne pada mi na pamet kad vidim kako turistikinje tamo prolaze, ali ne mogu ni oni ovdje dolaziti nametati šerijat. Negdje se mora podvući granica. Zapad je kažem kriv, ali to ne znači da su oni monstrum stvoren od Zapada jer nisu.
O čemu ti pričaš pobogu?

Jesi pročitala Dežulovića?

Jesu u Parizu ubili trudnu muslimanku samo zato jer je imala pokrivalo?

Jel katolički svećenici na zapadu opravdavaju silovanje djece i žena?

Nismo ni mikroskopsku trunkicu bolji od njih ali smo spremni gledati samo ono po čemu su oni nazadni a ne vidimo iste pojave u našem dvorištu.
'if you fall, i'll be there' (floor)
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

09 Jan 2015, 23:28

..a unda » wrote: a nije si t ina. mislim, ono, nije istina. :D
naravno da je problem rjesiv. problem je po definiciji nesto sto je rjesivo, nesto sto je i spred nas (baceno) ali onda i dostizno. :D
cak ni tvoja fobija koja je da je, nije nerjesiva. dapace, lako je rjesiva, a ako je nerjesiva, onda nakon nekog vremena dosadi i sama ode. :D

ne znam na sto mislis kad kazes ili ko kaze da je islam nevin ili kriv. mislim, jest da se radi o religiji, da sad ne idem u neka nepotrebna objasnjavanja, ali tako mozes rec i npr da je fizika kriva za nesto..da upotrijebim sasvim pogresnu usporedbu. :D
Moja fobija postoji odavno, samo se trudim obuzdati je i biti fina, ali oduvijek ih se pomalo bojim. Valjda me baba zatrovala kad mi je pričala istinite priče o ženama koje su se udale za Arape.
Nekako ne vidim zašto je to uopće fobija kad u njoj ima toliko istine. Kad prestanu ubijati, sakatiti žene i kad u većini budu oni koji su reagirali ispravno na ovaj događaj, tad ću ja razmisliti da se riješim svoje kvazifobije. Dotad, jebe mi se. Sigurno neću pušiti njihovu propagandu.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

09 Jan 2015, 23:30

Euklid » wrote:
O čemu ti pričaš pobogu?

Jesi pročitala Dežulovića?

Jesu u Parizu ubili trudnu muslimanku samo zato jer je imala pokrivalo?

Jel katolički svećenici na zapadu opravdavaju silovanje djece i žena?

Nismo ni mikroskopsku trunkicu bolji od njih ali smo spremni gledati samo ono po čemu su oni nazadni a ne vidimo iste pojave u našem dvorištu.
Pardon my french, ali briga me što Dežulović govori, već sam pročitala toliko relativizacija da mi se ne čita još jedna. Vjerojatno govori kako smo prljava stoka koja je ne ista nego gora od njih, jelda? Je.

Oni su zapeli u srednjem vijeku. Mi možda jesmo također, ali ne na toj razini, ne na razini da lete glave zbog skrnavljenja Isusa. Tko želi misliti da nema nikakve razlike i da je islam religija cvijeća i da nije ipak opasnija od ostalih, neka misli, ali ja to misliti neću. Znam bolje od toga.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

09 Jan 2015, 23:34

dexter » wrote:zapad je zasro (oprostite mi na izrazu) sto ih je previse pustio da se usele, naravno da sada traze naka svoja prava u evropi.
problem je sto ne zele da se asimilaraju u drustvo u koje su dosli vec da se to drustvo prilagodi njima, to se vidi po ovoj dvojici.
Nemoj tako, to je rasizam. :D

Ali je i činjenica što Tolerancija Zapada ne želi da prizna. Nego ih još uvijek pored svega gleda kao nemoćne i potlačene. Strašno. Iako će za njih svaka zapadna žena biti kurvetina nepokrivena i ako se upusti s njima u vezu biti nadgledana i zlostavljana- da, postoje šanse da bude i s nekim drugim, ali ovo je sigurno. Na stranu Bosna, kažem, Juga je dala mnogo Bošnjacima, a oni su se na to sve posrali i prigrlili braću Turke. Tamo je pamet davno rekla doviđenja. Ali još postoje neki primjeri jugoslavena koji razmišljaju na stari način, istina. No dosta ih je prilično islamizirano.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

09 Jan 2015, 23:37

Eks » wrote:
Neplodno jer je to muslimanska propaganda kakvu su izricali na fejsu oni koji su vikali Alah je velik, neka su ih ubili. Žao mi je što to ne vidiš. Oni su vikali o palestinskoj djeci i sl. Da, rekoh, Zapad ubija zbog nafte, Zapad je loš, ok, užasan je? Ali i oni su. Oćemo malo o tome kako su završile žene koje su otišle udati se u njihove zemlje? Eno ti zadnji primjer one nesretne pokojne Angie iz Zadra čija se majka udala za Arapina i ubio ju je pred sudom, a onda su nju poslali kod očeve rodbine i tamo su je tretirali u njihovoj zemlji ko smeće. Bosna je imala rijedak primjer europeizacije i nije bilo islamske histerije dok nije došao ovaj rat, a pogledaj ih sada kako dišu? Mda. Biće im je Zapad naredio da pokrivaju žene, režu klitorise i tretiraju ih kao stoku kad se neka sa Zapada uda za njih, ako n e i gore nego svoje žene. Sve je Zapad kriv.
Ti si po običaju sve krivo shvatila i povezala.

Uopće mi nije intencija braniti islamsku religiju jer je potpuno nazadna, kao i svaka religija uostalom.

A pogotovo ne želim braniti džihadiste ili ih opravdavati.

Jedino želim ukazati da na ovom svijetu nema većih terorista od onih koji stižu iz tzv. zapadnog kulturnog kruga. Od islamističkih bombi pogibaju desetine ljudi a od ovih naših, koje nisu nužno uvijek bombe, milijuni. Malo sam i reko...
Last edited by Euklid on 09 Jan 2015, 23:42, edited 1 time in total.
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

09 Jan 2015, 23:41

Eks » wrote:
Pardon my french, ali briga me što Dežulović govori, već sam pročitala toliko relativizacija da mi se ne čita još jedna. Vjerojatno govori kako smo prljava stoka koja je ne ista nego gora od njih, jelda? Je.
Očigledno je da nisi pročitala.

I, da, govori da smo stoka od koje nema veće. I tu se potpuno slažem s njim.
Eks » wrote: Oni su zapeli u srednjem vijeku. Mi možda jesmo također, ali ne na toj razini, ne na razini da lete glave zbog skrnavljenja Isusa. Tko želi misliti da nema nikakve razlike i da je islam religija cvijeća i da nije ipak opasnija od ostalih, neka misli, ali ja to misliti neću. Znam bolje od toga.
Da, po običaju si sve krivo shvatila, povezala i još si stvorila razne konstrukcije. Čuj, islam religija cvijeća, upravo to je ono što ja zastupam... :rofl:

Što bi reko unda - ignore. :zubo:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

09 Jan 2015, 23:43

Eks » wrote:
Ovo će i bez mene završiti u islamofobičnoj histeriji i tu se malo toga može. A ja svakako se neću okititi maslinovim grančicama i vikati kako je sve Zapad kriv i oni jadni potlačeni i nevini kako perjanice radikalne ljevice pišu okolo u svijetu. Gadi mi se to relativiziranje problema. Islamski fundamentalizam je tu i postoji i desit će nam se svima Kosovo, htjeli to priznati ili ne jer kad ih bude brojčano više, nema više ni demokracije ni piskaranja u miru svoje kvazitolerancije. Pa živjeli i vidjeli.
najprije, nece zavrsit, nego ta histerija vec traje neko vrijeme i tako trazi partnera na toj drugoj strani koj i ce p ojacavat histeriju, pa ce se onda i na drugoj strani histerija povecavat i tako to, jel ide, t ako se svijet vrti.. :D

drugo, budi bez brige, ama bas nista nece bez tebe proc. sta je ono zenon rekao.. sto je to gomila, koliko je to ? :D

trece, tako opcenito govoreci da je neki zapad kriv, i stok, jug, sjever.. sto to znaci? dokle ce se ic s tom krivicom i jel to uopce bitno?

nema relativiziranja problema, ima samo problem. :kokice:
Last edited by ..a unda on 09 Jan 2015, 23:43, edited 1 time in total.
Post Reply