Dalmoši/Tovari

Sve od javnog i tajnog interesa
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

09 Feb 2012, 01:12

MightyMe » wrote::rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Jak je i gotovo :D
A di se ne vide :D

Svaka čast!
(Tia san napisat da ste vi loše društvo, em pijete, em se svađate, al san odusta kad san vidia s kojin umjetnicima trkeljan)
inače, u livoj ruci (to je ova u kojoj nije lopata :o ) drži bocu pive...ne znam jel se vidi...mrak je pa nije baš uvatilo, al vidi se da nešto ima u ruci! :D

društvo koje je pravilo snješka nema veze s forumom! :o niti su ovi ode umjetnici! :o
mi splićani smo umjetnici kakvih nema...pa jesi vidio kolekciju splickih snjegovića na fejsu? :cerek:


meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

09 Feb 2012, 01:21

klonka » wrote: Kolnike, a ne pločnike ispred svoje zgrade. Ono što je bio posao grada.

Evo kod mene u ulici već dva dana nije prošla ralica, a susjedi nisu ni malim prstom pomakli da počiste taj snijeg na cesti. Čeka se zimska služba, logično. Možda za koji dan...
:confused: Kod mene nisu ažurni kao prijašnjih godina, ali prođe par puta dnevno. Kak kod tebe ne prođe?

A jesi ti nekaj poduzela glede snijega na cesti? :zubo:
AdMulica wrote:

:cerek: :cerek: :cerek:

ja imam 1.70m cca...kad stanem do njega, u razini njegovog vrata sam! :D

jel mu se vide trbušni mišići? :D

Ajme što je ružan... :zubo: ...totalno nerazumijevanje strukture snješkota... miješanje koncepata i stilova, istovremenost redukcionizma i detaljizma, prenatrpanost, kao da vam je mašta provela pet godina na burzi za zapošljavanje pa dobila prvu plaću, klempav je, i baš me zanima tko je kopao tunel između nogu... ali crnački kurac izveden u snježnoj varijanti kao lijeva ruka snješka je dopadljiv detalj.
Last edited by vrrrlet on 09 Feb 2012, 01:41, edited 1 time in total.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

09 Feb 2012, 01:21

AdMulica » wrote: inače, u livoj ruci (to je ova u kojoj nije lopata :o ) drži bocu pive...ne znam jel se vidi...mrak je pa nije baš uvatilo, al vidi se da nešto ima u ruci! :D
Vidin sad :D
društvo koje je pravilo snješka nema veze s forumom! :o niti su ovi ode umjetnici! :o
mi splićani smo umjetnici kakvih nema...pa jesi vidio kolekciju splickih snjegovića na fejsu? :cerek:
Znan da nema, ali kad pogledaš malo bolje vidiš da ima arhitetikica(ja na tom faksu muškoga nisan vidija :S), od kojih je jedna u nastanku, ima ljudi šta baš lipo slikaju, ima ljudi šta znaju kuvat, to je isto umjetnost( :zubo: ) i tako to.
A vidija san... Ma kaj da ti velim, vidiš i sama, ne? :D
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

09 Feb 2012, 01:26

vrrrlet » wrote:ali crnački kurac izveden u snježnoj varijanti kao lijeva ruka snješka je dopadljiv detalj.
:rofl: :facepalm: Ti si umobolan. :rofl:
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

09 Feb 2012, 01:27

vrrrlet » wrote: Ajme što je ružan... :zubo: ...totalno nerazumijevanje strukture snješkota... miješanje koncepata i stilova, istovremenost redukcionizma i detaljizma, prenatrpanost, kao da vam je mašta provela pet godina na burzi za zapošljavanje pa dobila prvu plaću, klempav je, i baš me zanima tko je kopao tunel između nogu... ali crnački kurac izveden u snježnoj varijanti kao lijeva ruka snješka je dopadljiv detalj.
rađen je po uzoru na tebe :kava:

pobriši sliku iz kvota! :D
pobrisala sam sliku, ko je vidio - vidio je! :o
MightyMe wrote: Znan da nema, ali kad pogledaš malo bolje vidiš da ima arhitetikica(ja na tom faksu muškoga nisan vidija : S), od kojih je jedna u nastanku, ima ljudi šta baš lipo slikaju, ima ljudi šta znaju kuvat, to je isto umjetnost( :zu bo: ) i tako to.
A vidija san... Ma kaj da ti velim, vidiš i sama, ne? :D
muški arhitekti su prosto divni! :S čudak do čudaka! :rofl: inače, imamo i ode muškog arhitekta! :D
ma mi smo svestrani forumaši! :rofl:
meg ti je glupa!!! :xlux:
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

09 Feb 2012, 01:30

Znan da imamo muškoga, nedavno se razotkria. :D
I taj muški potvrđuje da su čudaci. :D
Znan ih ja par u RL i svi su tetkice :zubo:
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

09 Feb 2012, 01:40

vrle, pokati, briši sliku iz kvota! :D
meg ti je glupa!!! :xlux:
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

09 Feb 2012, 01:41

:rofl:
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

09 Feb 2012, 01:43

eno ga, sunce mu kalajisano, triba mu reć 2 puta i oće poslušat! :D
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

09 Feb 2012, 01:44

kuki » wrote: :rofl: :facepalm: Ti si umobolan. :rofl:
Ja? Ja sam radio snješka?!
MightyMe » wrote:Znan da imamo muškoga, nedavno se razotkria. :D
I taj muški potvrđuje da su čudaci. :D
Znan ih ja par u RL i svi su tetkice :zubo:
Dušo, jesi li za jedan skvoš? Čuo sam da imaš totalno kul kurac... :raspa:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

09 Feb 2012, 01:49

Reka san da su samo ovi koje znan u RL tetkice, ovo drugo nisan spominja, ne se ljutit :tuzni:
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

09 Feb 2012, 10:25

Aj u k. kad je čišćenje snijega postalo vijest! :S
vrrrlet » wrote:
Pretpostavili smo da nam, s obzirom na cijelu situaciju, nitko neće pomoći ako sami sebi ne pomognemo – kazuje nam Ivan Lasić, jedan od stanara.
:eek: Ma vi se šalite?! :eek:

:facepalm:
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Ruralna
Posts: 686
Joined: 20 Sep 2011, 18:36

09 Feb 2012, 10:41

vrrrlet » wrote:
:confused: Kod mene nisu ažurni kao prijašnjih godina, ali prođe par puta dnevno. Kak kod tebe ne prođe?

A jesi ti nekaj poduzela glede snijega na cesti? :zubo:



kao da vam je mašta provela pet godina na burzi za zapošljavanje pa dobila prvu plaću.
:rofl:


Mulice, daj sliku na pm :moli:
User avatar
Ruralna
Posts: 686
Joined: 20 Sep 2011, 18:36

09 Feb 2012, 10:44

Beta ženka » wrote:Aj u k. kad je čišćenje snijega postalo vijest! :S
Pa jbg, za ljude koji su tek skužili čemu lopata služi, ovo definitvno je vijest :D

Beta, ti si baš negativna, vidiš da se ljudi trude. Eto, sutra opet najavljuju snijeg, baš me zanima hoćemo li bolje proći nego prošli vikend i jesmo li nešto naučili. A mislim da jesmo :mirko:
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

09 Feb 2012, 10:44

Beta ženka » wrote:Aj u k. kad je čišćenje snijega postalo vijest! :S



:eek: Ma vi se šalite?! :eek:

:facepalm:
Pa naravno da je vijest, posljednji put se snijeg u Splitu čistio prije pedeset godina. Ovo ti dođe kao višestranački izbori devedesete ili kao da je Nodens gubi nevinost s Nives Celzijus u prijenosu uživo.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

09 Feb 2012, 10:56

Ruralna » wrote: Pa jbg, za ljude koji su tek skužili čemu lopata služi, ovo definitvno je vijest : D
Znaš onaj vic s Crnogorcem, kad mu dođe mali sin, donese žlicu i pita što je to, a Crnogorac senior će: "Bacaj to, to je mlado od lopate!" :D :D

Beta, ti si baš negativna, vidiš da se ljudi trude.
Predlažem ordenje rada! :rofl:

Eto, sutra opet najavljuju snijeg, baš me zanima hoćemo li bolje proći nego prošli vikend i jesmo li nešto naučili. A mislim da jesmo :mirko:
Ae, ae, bravo, ništa vas (više) ne može iznenaditi! :D

vrrrlet wrote:
Pa naravno da je vijest, posljednji put se snijeg u Splitu čistio prije pedeset godina. Ovo ti dođe kao višestranački izbori devedesete ili kao da je Nodens gubi nevinost s Nives Celzijus u prijenosu uživo.
:rofl:

A u p.m., zaboravio si ubaciti i Severinin porod u cijelu ovu priču. :D
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Ruralna
Posts: 686
Joined: 20 Sep 2011, 18:36

09 Feb 2012, 10:58

Beta ženka » wrote:
Predlažem ordenje rada! :rofl:
Ah da, rad i dalmatinci. Tvoja najveća boljka :o
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

09 Feb 2012, 11:00

Ruralna » wrote: Ah da, rad i dalmatinci. Tvoja najveća boljka :o
Ma nije, ne moraju uopće radit, samo nek' šute. :zubo:
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Ruralna
Posts: 686
Joined: 20 Sep 2011, 18:36

09 Feb 2012, 11:02

Beta ženka » wrote:
Ma nije, ne moraju uopće radit, samo nek' šute. :zubo:
A zamisli tek da ih nema :S Koji bi to blaženi mir bio?

Ali našla bi ti već zamjenu :o
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

09 Feb 2012, 11:03

Ruralna » wrote:
A zamisli tek da ih nema :S Koji bi to blaženi mir bio?

Ali našla bi ti već zamjenu :o
Nemoguće, Dalmatincima nema premca niti zamjene. :D
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

09 Feb 2012, 11:53

vrrrlet » wrote:
Pa naravno da je vijest, posljednji put se snijeg u Splitu čistio prije pedeset godina. Ovo ti dođe kao višestranački izbori devedesete ili kao da je Nodens gubi nevinost s Nives Celzijus u prijenosu uživo.
Stvarno di je, oli nas je napustija :misli:
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

09 Feb 2012, 11:56

m.za » wrote: Stvarno di je, oli nas je napustija :misli:
da ga pitam ?
Nek(v)arljiva.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

09 Feb 2012, 11:57

m.za » wrote: Stvarno di je, oli nas je napustija :misli:
Bit će da radi snješka. :ne zna:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

09 Feb 2012, 12:00

kukuriku » wrote:
da ga pitam ?
Pitaj.
Šteta da gubimo zabavne članove. :tuzni:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

09 Feb 2012, 12:08

vrrrlet » wrote::confused: Kod mene nisu ažurni kao prijašnjih godina, ali prođe par puta dnevno. Kak kod tebe ne prođe?

A jesi ti nekaj poduzela glede snijega na cesti? :zubo:
Ne znam. :crying:

Ide po ulici do, tamo vozi bus, a mi jadni možemo ostat zameteni. :mama:



Evo, treći je dan, razmišljam da organiziram pokret građanske solidarnosti ako u međuvremenu ne prođe ralica. Pričekat ću još dva dana, možda se otopi. :zubo:
gonj špadi
Post Reply