..prosvjed protiv vatikanskih ugovora..

Monoteistički i mnogobožački sustavi vjerovanja
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

22 Sep 2014, 01:19

Baš čitam. :rofl: Još će ovdje doć zbog tebe. :zubo:

Vidim da ne želiš da ti šalju čestitke na pp. :zubo:


User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

22 Sep 2014, 01:23

Kolinda Kitarović wrote:Baš čitam. :rofl: Još će ovdje doć zbog tebe. :zubo:

Vidim da ne želiš da ti šalju čestitke na pp. :zubo:
..il salju? :D

ma ne, nego kao ono, sta mu nisi na pp poslao ako vec ne zelis da se cita.. :D

ovako ce procitat i onaj ko nije htio. :D :D
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

22 Sep 2014, 01:26

Kolinda Kitarović wrote:
Da, tako i ja mislim, ufino će, a Karamarko ili Markićka će to nagurati.



Da, oko toga se nikako ne slažemo. To je ključna točka spora. Budućnost će pokazati. :zubo:

Eno unda odgovara tamo. :rofl:
Budućnost je jasna ko dan.

Desnica uvjerljivo dobiva izbore taman više ne progovorili niti jednu riječ niti se bilo gdje pojavili.
Dapače, tad bi pobjeda bila izuzetno uvjerljiva. Što više se Kalamarko pojavljuje i govori pred kamerama to će im pobjeda biti slabija. Nije bez veze mjesecima vodio na listama najnepopularnijih političara... dok ga Zoka nije prestigao...

E, sad... ako ćete se ti i unda tješit da smo za to krivi miky i ja a ne ova nesposobna i neučinkovita vlada... evo ja ću reć: miky i ja smo krivi, mi smo uskrsnuli HDZ... :rofl:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

22 Sep 2014, 01:27

..a unda wrote:..eto. :kokice:

:D
link, molit ću... :mad:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

22 Sep 2014, 01:28

Euklid wrote: link, molit ću... :mad:
..a sta ti ne radi internet? :D
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

22 Sep 2014, 01:31

..a unda wrote: ..a sta ti ne radi internet? :D
On uvijek traži link. Lijen je.

anderlon je nešto otkrio forum opet, otvorio je i temu na politici čak, u vezi ref.
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

22 Sep 2014, 01:35

Slučajno sam sebi zablokirala poruke umjesto hide online status. :confused: Unda, nije namjerno, ako si ti htio odgovorit na ono. Nema veze, odgovorio si gdje treba. :rofl:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

22 Sep 2014, 02:14

Kolinda Kitarović wrote:Ja se kad odem na Politiku osjećam prljavo. Kao da sam se u kantu govana uvalila. :tuzni:
Ovdje mi je zato fino trkeljati. :D
Ali tamo, ono je sve šizoidno. :ne zna:

Da, i pomislila sam to čim sam napisala, da zapravo već živimo taj cirkus. Samo, mene je strah da će biti gore. Da će doći zakoni tipa ukidanja pobačaja i tko zna kakve gadarije kakve im mogu pasti na pamet. Da će stegnuti obruč jače i ukinuti neke slobode. Ja već živim u pizdariji od grada gdje mi je policija kad sam imala problem okrenula leđa, pitam se ako dobiju vjetar u leđa, kako će tek onda biti? :ne zna:
Naravno, ne treba ostat ovdje, makar ne u Dalmaciji, ali eto, kad već pričamo...

Problem i nije u toj šizo masi na forumima nego u toj centrističkoj apatičnoj masi koja gura ekstreme. :ne zna:

Sad će se euklid i miki naljutiti, ali koliko su samo oni energije uložili da oblate zokija, mogli bi jednu elektranu upogoniti i osvijetliti štajaznam Sljeme i Marjan. :ne zna: Nema te oštrine ni blizu kad se govori o Markićki. I ne samo to nego su obojica oduševljeno prije par mjeseci vikali da što prije idu potpisati. Euklid se predomislio, miki nije i neće. O tome ja pričam. O ljudima koji su nekakav centar, a ne znaju da nas guraju u govna. :zubo:
I zato velim da im se gade ljevičari više nego desničari jer to je obilježje centra oduvijek i kad vidim koliko njih dva mrze sdp, to je daleko veća mržnja nego prema hdz-u. :ne zna: I takve će nas stvari dovesti do ekstremne desnice.

Jedino što me tješi je ta nesretna EU. Vidim da Kolinda ne serka kao Jadranka, malo je to uglađeniji pristup, europskiji pa se nekako tješim da valjda i ta karamarkova vlada što dolazi neće baš uvesti diktaturu. Ali šta ja znam više.
pa politika i inace je prljava. :D

slazem se da je bolje izbjegavat ili barem onoliko koliko se moze. ali,recept je jednostavan..naime, moze se se sve uzet emotivno ili ono po marfiju, preozbiljno si sam sebe shvatio ili semoze uzet onako kako je se treba uzet, racionalno i kao igru, a emocije pustit na stranu ili ako si politicar, manipulirat njima, koristit ih. :D

i da, sizoidno je i to iz vise razloga. jedan razlog je sto je opca situacija takva tako da je politika i te teme, ventil su za razne neuroze i ostalo, zatim, situaciuja i inace kod nas je nekako podvojena, a oni koji se kao zanuimau za pilitiku, ausput su jako religozno uzsmjereni, zaista mislim da oni stvarno nisu daleko od neke sasvim solidne dijagnoze i da im se stanje pogorsava.. :D


bit ce gore ili nece, nema to veze, tj uvuijek ce bit nesto sto ce moc bit bolje. u ovim uvjetima gdje nekako ne mozes izbjec politiku, mozes napravit ono sto ozes, ako hoces,barem te neke tehnicke minimume koji se obicnozovu nekim gradjanskim duznostima i pravima.
mozda moszes onako gdjekad razmijenit koje misljenje,pa nekako da onaj drugi kroz taj razgovor pogleda i s druge strane na nek pojave, ako ga takav pristup uopce zanima i ako se ne zelis vise angazirat nekako ili aktivirat, to je u glavnom to, vise od toga ne mozes. neces valjda sad nesto na silu, skakat iz koze i tako to.. :D
i bit ce sto bude, ti si ispounila onaj dio svoje slobode i mozda ce ukinut pobacaj, mozda nece, mozda ce uvest fasizam sluzbeno, mozda nece, mozda ce bit proglasena katolicka drzava, mozda dodje i do nekih sukoba, nereda, stanja i ti to neces moc sprijeciti.
ali, eto, kazem, mozes se borit nekako, vise ili manje da do toga ne dodje, a ako do toga dodje, opet onda mozes nesto napravit, nije da ne mozes nista. mozes se pomirit, mozes se dalje borit, pisat, snimat, pucat, mozes otic iz citave takve situacije, mozes sto hoces.

konformizam, ponovit cu citat, kao nacin ponasanja je nuzan. kao nacin misljenja je opasan. apaticna masa je uvijek se tako ponasala i nema tu pomoci. osim..jel, osim mozda ako je se nekako potakne, a sad bi trebalo vidjet koji su to mehanizmi masovnog ponasanja, a tu onda opet dolazis do politike.

euklid i miki..su u misiji. :D ne obracaj paznju, nasli su smisao i moraju ga izamortizirat. :D

sta kolinda, sta jadranka? nemoj nasjedat. najlakse je sve strpat u isti kos, ali radi distinkciju izmedju kosorice i kolinde u korist kosorice.
kolinda je ambiciozna poluprazna plavusa. kod ace je odgovorala skoro pa kao ava karabatic. njena jedina funkcija, ali jedina..ok, ima jos jedna, jest da josipovic ne bude vise predsjednik, jer je doslo vrijeme inapravile su se neke predradnje da se polako krene u neke izmjene nekih zakona, ustava itd.
vrlo je bitno ili samo bitno, da u ovim nasim uvjetima predsjednik i premijer budu na istoj osovini, puno je lakse neke stvari iskoordinirat, a izbori parlamentarni nece bas bit ono hameticni s nijedne strane, nisam siguran da ce ova sad koalicija dobit izbore ili da ce dobit mandat za sastavit vladu, ali nisam uopce ni siguran da ce ih izgubit. nikako ih ne treba unaprijed otpisivat. ako i izgube, a josipovic dobije, a za te izbore nekako sam sigurniji da ce dobit josipovic, josipovic bi tu mogao bit kao neki remetilacki faktor i po inerciji bi se mogle progurat neke ustavne i zakonske promjene za koje hadeze i crkva ne zele ni cut, ono, ma ne dolazi u obzir. i tu sad bi trebala doc kolinda, prvo, kazem, da ukloni josipovica i drugo da se naslikava, putuje i da potpisuje sto joj se tutne i da nista ne pita sta poipisuje.

eh, ljevicari hrvatski..problem. ma uopce ljevicari. vidis da se i u evropi muce da se definiraju. ne znaju nasi ljevicari sto je to danas lijevo. mnogi misle da su lijevo, ali su ustvari klasicni desnicari, ono, skolski. i masu njih s e vrti oko nacije, masu njih nikako da izadju iz tog zacaranog kruga.
i jasno, da bi mogli upravo takvi bit opasniji nego sto se misli, jer.. samo da simbolicno i vulgarno ocrtam..imas kao neki socijalizam. imas kao neku naciju. ..i? ..i? aj, spoji.. socijalizam, nacija., socijalizam nacija, nacija socijalizam, nac soc, nac soc i eto ti ga javle, u cas, a ni sam ne znas kako si tamo dosao. :D

o nekim drugim stvarima i pravima, zena, seks ovi, seks oni, brakovi krakovi, djeca, prava ova, prava ona.. kod dosta njih ne klizi to bas tako kao sto bi se moglo mislit da bi trebalo.. nije to bas sve njima jasno najjasnije.. :D

a kad smo kod eu, slazem se da je to jedna olaksavajuca okolnost. neka vrtsta grupne terapije i to imas ljude koji ipakl malo drugacije zive, imaju sirre informacije i treba to iskoritit, ali treba se povezat s njima treba to malo ic, vrdat, pricat, zaputovat, gledat, upijat, ucit, razmjenjivat.. trreba se tu malo aktivirat,nece nista doc samo od sebe i to jos da ti dodje ovdje gdje ti je pun vise kufer svega. treba se malo maknit, malo druge vedute vidjet, pa kad se vratis i ovdje onda izgleda nekako sve lakse, drugacije, jednostavnije..nekako ti bude malo jasnije sto mozes i sto hoces.. :D
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

23 Sep 2014, 22:55

A jeste trio fantastikus, čak vam se i Koljinka Grobar Kurčević pridružila...

Jel, koja je to? Djeluje mi poznato...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

23 Sep 2014, 23:08

zelena vila možda... :ne zna:
'if you fall, i'll be there' (floor)
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

23 Sep 2014, 23:16

judolino wrote:A jeste trio fantastikus, čak vam se i Koljinka Grobar Kurčević pridružila...

Jel, koja je to? Djeluje mi poznato...
Polino. :o
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

23 Sep 2014, 23:38

Vidim ja, niš pametno ovdje.
Odoh ja na fejsić...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

24 Sep 2014, 00:23

Oli si opet u banani na fhru? :misli:
'if you fall, i'll be there' (floor)
Post Reply