Kupio bih profi-plugin

Idemo, radimo, Trkeljanje mi gradimo
Stitch
Experiment 626

Kupio bih profi-plugin

Post by Stitch » 10 Jan 2019, 22:22

Kupio bih profi-plugin: ovaj. Služi za igranje. Vele: "Thousands of Games - Fetch and publish over 70.000 free games from 16 game distributors with ease and create your own outstanding WP Arcade site!" :mirko: I još: "11 Free Themes Included". :o

Bacit ću ovo što imamo i uzeti pravu stvar. :cerek:

Potpisi su za budale.

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch » 10 Jan 2019, 22:37

Rekao sam na drugoj temi da sam privremeno zapeo. :D
Stitch wrote:
07 Jan 2019, 16:55
Mislio sam da ću posao završiti tijekom vikenda, no 'developeri' na GitHubu još mijenjaju i prepravljaju datoteke koje sam bio skinuo. U čemu je točno problem, ne znam, nisam ih iskušao. Pojma nemam ni kad ću, tražio sam šah i stare arkadne igre, nešto sam od toga i našao, ali ništa nije pisano za PHP 7.x, inačicu koju silom prilika imamo na serveru. Totohost mi je nažalost ukinuo mogućnost prilagođivanja PHP-a, vrti se 7.1, a ne 5.6, što je problem kad moduli nisu novi. Čudo da nam ekstenzije rade, ni one nisu pisane za PHP 7.1 ili 7.2.
To nije razlog kupnje "plugina" iako time stostruko ubrzavam proces! :rofl:

Odoh potražiti cijenu. :zubeki:

Potpisi su za budale.

admin
Grand Master of the Jedi Order

Post by admin » 11 Jan 2019, 01:06

Za tristotinjak kuna (40 €) dobiva se Pro-licencija. Bez poreza, koji vjerojatno moram platiti, ali ne znam koliko iznosi.

To je troje trkeljaša učlanjeno u Jagor. :raspa:

Stitch

admin

Post by admin » 11 Jan 2019, 01:16

admin wrote:
11 Jan 2019, 01:06
Za tristotinjak kuna (40 €) dobiva se Pro-licencija. Bez poreza, koji vjerojatno moram platiti, ali ne znam koliko iznosi.
Iskušao sam i to. U webshopu imam:

Cart totals
Subtotal - 40,00 €
Tax - 7,60 €
Total - 47,60 €
.

:cerek:

Stitch

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch » 12 Jan 2019, 19:20

Skinuo sam i instalirao MyArcadePlugin Lite, besplatnu i prilično okljaštrenu inačicu profi-softvera koji me zanima. Eh, sad - na stranici su lijepo napisali koje su funkcionalnosti ostale...
MyArcadePlugin Lite offers you the following features:

- One-Click Game Feeding
- One-Click Game Publishing
- Publish games immediately
- Publish games time shifted – scheduled with individual time interval!
- Game Management (search, publish, delete) with pagination
- Option to embed games automatically
- Post templates with several placeholders to generate unique game descriptions
- Download Mochi Games automatically to your server
- Download Mochi Thumbs automatically to your server
- Delete game files when deleting a game post
- Import Flash Games (SWF Format)
- Option to reset the games database
- Multilingual Support – Easy translation to every language
... ali ja se tu uopće ne snalazim! :rolleyes: Strpite se dok ne prokljuvim što mi je činiti, nema smisla da kupujem "plugin" koji ne znam upogoniti. :cerek:

Potpisi su za budale.

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch » 27 Jan 2019, 21:22

Probleme još nisam riješio, nažalost. Instalirao sam 18 novih igara, ali mogu ih pokrenuti samo u posebnom prozoru, koji nema veze ni sa sajtom ni s temom u kojoj bi se trebao generirati. Zašto embedanje ne funkcionira - a dosad jest! - nemam pojma. Objavio sam stranice, objavio sam postove - i ništa. Treća forma ne postoji. Osim "popup"-prozorčića, eventualno - koji tek trebam isprogramirati.

Nije vrag da "plugin" zahtijeva i poseban predložak. Koji, jasno, opet moram platiti... :ne zna:

Potpisi su za budale.

admin

Post by admin » 29 Jan 2019, 16:38

Stitch wrote:
27 Jan 2019, 21:22
Probleme još nisam riješio, nažalost. Instalirao sam 18 novih igara, ali mogu ih pokrenuti samo u posebnom prozoru, koji nema veze ni sa sajtom ni s temom u kojoj bi se trebao generirati.
Ispravak dva navoda: instalirano je 20 igara, a problemi su riješeni. Nove igre rade i na https-protokolu iako su developeri rekli da neće. :D

Stitch