Partisanska tklaspa

Muzičari koji piju
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

22 Dec 2011, 13:02

Mah, meni Zbor Crvene armije može pjevati i uspavanke, odmah se sav nakostriješim. :D


Potpisi su za budale.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

22 Dec 2011, 13:10

vrrrlet » wrote:
Znanost kaže da smo romanizirani Iliri više od Slavena, 35-38% naspram 33-35%. :D
Klevete i laži! :D
Ovo je Arsenova pjesma, ali je partizanski film:
Fala na preporuci. Taman je danas Dan JNA pa bih mogla nekako i obilježit', makar gledanjem filma.

(molim da se unese u zapisnik da u časnu vojsku ne brojim ono povampireno u što se ta JNA na kraju pretvorila :( ).
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

22 Dec 2011, 15:03

Beta ženka » wrote:
Klevete i laži! :D



Fala na preporuci. Taman je danas Dan JNA pa bih mogla nekako i obilježit', makar gledanjem filma.

(molim da se unese u zapisnik da u časnu vojsku ne brojim ono povampireno u što se ta JNA na kraju pretvorila :( ).
Pogledaj film, ja sam ga baš neki dan pogledao. Imaš i Slafka Štimca, i trubu, i more, i partizana koji trola svog komandanta. :cerek:

Da, povampirila se na kraju (iako mislim da moj i tvoj kraj dijeli pedesetak godinica :D) , oslobađali su zemlju klanjem neistomišljenika, što je šabanski. Neistomišljenike je najbolje humorom izrugivati i dati im fino jesti, tako se najbolje kaju.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Polina Belilowsky
Posts: 304
Joined: 07 Dec 2011, 22:46

22 Dec 2011, 15:35

Kad ugledah tu reč crnu u smeh tuga se obrnu zarad sviju starih dana što taj nick obeležiše. Mada dugo piso nisi dobrodošo ovde ti si na svaki topic Trkeljanja da ti opet nama svraćaš mani ovaj chat i kaži kada se na forum vraćaš. Reče Elvis - nikad više.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

22 Dec 2011, 15:38

A recitaciju si preskočila? :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Polina Belilowsky
Posts: 304
Joined: 07 Dec 2011, 22:46

22 Dec 2011, 15:39

Hekatonhir » wrote:A recitaciju si preskočila? :D
Svi ljudi sve znaju. Za recitaciju nisam čula do maloprije... :mama:
Kad ugledah tu reč crnu u smeh tuga se obrnu zarad sviju starih dana što taj nick obeležiše. Mada dugo piso nisi dobrodošo ovde ti si na svaki topic Trkeljanja da ti opet nama svraćaš mani ovaj chat i kaži kada se na forum vraćaš. Reče Elvis - nikad više.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

22 Dec 2011, 16:27

Ahhhh, Balašević. Eto, on ni s kim nije istomišljenik, i sa svima je istomišljenik, sve ovisi o "ekipi" i vremenskim prilikama. :zubo:
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Polina Belilowsky
Posts: 304
Joined: 07 Dec 2011, 22:46

22 Dec 2011, 16:33

I o lokaciji s koje pjeva.

"Dobro veče, moj Zagrebe.... s kojim pravom mislim glavom u ONOJ gomili..."
Kad je lokacija Beograd i ONA gomila se izmješta. :xzubo:
Kad ugledah tu reč crnu u smeh tuga se obrnu zarad sviju starih dana što taj nick obeležiše. Mada dugo piso nisi dobrodošo ovde ti si na svaki topic Trkeljanja da ti opet nama svraćaš mani ovaj chat i kaži kada se na forum vraćaš. Reče Elvis - nikad više.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

22 Dec 2011, 16:38

Polina Belilowsky » wrote:I o lokaciji s koje pjeva.

"Dobro veče, moj Zagrebe.... s kojim pravom mislim glavom u ONOJ gomili..."
Kad je lokacija Beograd i ONA gomila se izmješta. :xzubo:
A jel? :xzubo:
Čak i ne znam koja je to stvar.
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Polina Belilowsky
Posts: 304
Joined: 07 Dec 2011, 22:46

22 Dec 2011, 16:42

Beta ženka » wrote:
A jel? :xzubo:
Čak i ne znam koja je to stvar.
Ova. :xd:
Kad ugledah tu reč crnu u smeh tuga se obrnu zarad sviju starih dana što taj nick obeležiše. Mada dugo piso nisi dobrodošo ovde ti si na svaki topic Trkeljanja da ti opet nama svraćaš mani ovaj chat i kaži kada se na forum vraćaš. Reče Elvis - nikad više.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

22 Dec 2011, 16:52

Jebo ga Sava centar. :kava:


Btw, i Bajaga voli početi "Grad", i onda lupi ili "ovo je Beograd" ili "ovo je Ljubljana" ili "ovo je Zagreb", ovisi gdje je. :facepalm:
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Polina Belilowsky
Posts: 304
Joined: 07 Dec 2011, 22:46

22 Dec 2011, 16:55

Neovisno o prijestolnicama, imaju oni i stavove glede Bačke Palanke, primjerice. :xzubo:
Kad ugledah tu reč crnu u smeh tuga se obrnu zarad sviju starih dana što taj nick obeležiše. Mada dugo piso nisi dobrodošo ovde ti si na svaki topic Trkeljanja da ti opet nama svraćaš mani ovaj chat i kaži kada se na forum vraćaš. Reče Elvis - nikad više.
User avatar
Aristocat
Posts: 1088
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

22 Dec 2011, 17:09

Uz 22. 12. :) :cerek:

User avatar
Polina Belilowsky
Posts: 304
Joined: 07 Dec 2011, 22:46

22 Dec 2011, 17:20

Nisam ni znala da je Dan armije. :facepalm:

Može i ova, s čuvenim tekstom ko drukčije kaže, kleveće i laže. Mogla bi postat himnom foruma haera, jel... :zubo:
Kad ugledah tu reč crnu u smeh tuga se obrnu zarad sviju starih dana što taj nick obeležiše. Mada dugo piso nisi dobrodošo ovde ti si na svaki topic Trkeljanja da ti opet nama svraćaš mani ovaj chat i kaži kada se na forum vraćaš. Reče Elvis - nikad više.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

22 Dec 2011, 17:47

Ja sam bila 100% uvjerena da je Po šumama i gorama izviđačka pjesma :facepalm: Ni stih "idu čete partizana" me nije smeo :facepalm:
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

22 Dec 2011, 21:14

Polina Belilowsky » wrote:Neovisno o prijestolnicama, imaju oni i stavove glede Bačke Palanke, primjerice. : xzubo:
Kakve? Znam samo iz Bube Erdeljan da počinje priča u B. Palanci. :D
Polina Belilowsky wrote:Nisam ni znala da je Dan armije. :facepalm:

Može i ova, s čuvenim tekstom ko drukčije kaže, kleveće i laže. Mogla bi postat himnom foruma haera, jel... : zubo:
Kako nisi znala da je Dan armije, sramoto? :eek:
Men' je ta jedna od najdražih - viš, dugo nisam slušala te komunjarske jer se zasitih, baš ću si ih prebaciti na mp3 za sutra jer ste mi sad otvorili apetit, uželjela sam se. :cerek:
vrrrlet wrote:
Pogledaj film, ja sam ga baš neki dan pogledao. Imaš i Slafka Štimca, i trubu, i more, i partizana koji trola svog komandanta. :cerek:

Da, povampirila se na kraju (iako mislim da moj i tvoj kraj dijeli pedesetak godinica :D) , oslobađali su zemlju klanjem neistomišljenika, što je šabanski. Neistomišljenike je najbolje humorom izrugivati i dati im fino jesti, tako se najbolje kaju.

Nije mi fora, treba to čeličnom rukom, a ne još tetošit. :durica:

Aristocat wrote:Uz 22. 12. :) :cerek:


Jaoooj, a sa strane nudi:
Sa Ovčara i Kablara
:cerek:
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Polina Belilowsky
Posts: 304
Joined: 07 Dec 2011, 22:46

22 Dec 2011, 21:29

Kad ugledah tu reč crnu u smeh tuga se obrnu zarad sviju starih dana što taj nick obeležiše. Mada dugo piso nisi dobrodošo ovde ti si na svaki topic Trkeljanja da ti opet nama svraćaš mani ovaj chat i kaži kada se na forum vraćaš. Reče Elvis - nikad više.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

22 Dec 2011, 22:08

Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

23 Dec 2011, 09:56

Beta ženka » wrote:

Nije mi fora, treba to čeličnom rukom, a ne još tetošit. :durica:
Treba tebe čeličnim kurcem. :tuctuc:
To so mlade partizanke,
slušale so glas srca,
to so mlade partizanke,
strah pustile so doma.


:cerek: Ah. Vječna hvala partizanima na ženskoj emancipaciji. Da su pobijedile ustaše, dobivali bi na PM slike gležnjeva, a mi bi morali raditi za žene.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

23 Dec 2011, 10:35

vrrrlet » wrote:

Treba tebe čeličnim kurcem. :tuctuc:
Keep on dreaming. :p
vrrrlet » wrote:

To so mlade partizanke,
slušale so glas srca,
to so mlade partizanke,
strah pustile so doma.


:cerek: Ah. Vječna hvala partizanima na ženskoj emancipaciji. Da su pobijedile ustaše, dobivali bi na PM slike gležnjeva, a mi bi morali raditi za žene.
Eto vidiš. :cerek:

A ti puno visiš po ovim temama, pazi da te ne optuži neka "demokratska udba" da koketiraš s onim režimom. :xzubo:
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

23 Dec 2011, 11:55

Beta ženka » wrote:
Keep on dreaming. :p



Eto vidiš. :cerek:

A ti puno visiš po ovim temama, pazi da te ne optuži neka "demokratska udba" da koketiraš s onim režimom. :xzubo:
Imaš pravo, treba i tebe čeličnom rukom. Zašto bi njima gurali ruku, a tebi kurac, ako ste jednako krivi? :ne zna:


Kojim onim režimom? Imam ih već nekoliko u nogama... :D
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

23 Dec 2011, 12:41

vrrrlet » wrote:
Imaš pravo, treba i tebe čeličnom rukom. Zašto bi njima gurali ruku, a tebi kurac, ako ste jednako krivi? :ne zna:
Pa slažem se. :ne zna:



Kojim onim režimom? Imam ih već nekoliko u nogama... :D
Joj pliz, sad će još ispast da si se rodio za vrijeme Austro-Ugarske/Osmanlijskog Carstva kao Lord i Em, da bi se mogao pravit' važan pred curicama na Trkeljanju. Ne laži. :azdaja:
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

23 Dec 2011, 12:53

Beta ženka » wrote:
Pa slažem se. :ne zna:





Joj pliz, sad će još ispast da si se rodio za vrijeme Austro-Ugarske/Osmanlijskog Carstva kao Lord i Em, da bi se mogao pravit' važan pred curicama na Trkeljanju. Ne laži. :azdaja:

Bija san pod Titom, pod Franjom, a sad sam pod Josipom. A dida mi je bio pod Franjom i Josipom istovremeno.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

23 Dec 2011, 14:16

vrrrlet » wrote:

Bija san pod Titom, pod Franjom, a sad sam pod Josipom. A dida mi je bio pod Franjom i Josipom istovremeno.
:rofl:

Sad ćemo još i prađedove brojat'. :rolleyes: :D

Naletjela sam sad na ovo, prvi put čujem :rofl:

Ratuj Tito, čestito ti bilo
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Polina Belilowsky
Posts: 304
Joined: 07 Dec 2011, 22:46

23 Dec 2011, 14:27

Sve što j' teklo kojekuda
svrnu jednom u korito,
pa veliku rijeku stvori
drug nam Tito, Tito, Tito!



Najboljih stvari nema ni u Titovillu... :durica:
Kad ugledah tu reč crnu u smeh tuga se obrnu zarad sviju starih dana što taj nick obeležiše. Mada dugo piso nisi dobrodošo ovde ti si na svaki topic Trkeljanja da ti opet nama svraćaš mani ovaj chat i kaži kada se na forum vraćaš. Reče Elvis - nikad više.
Post Reply