Fiskultura

Svi smo mi izbornici
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

01 Dec 2011, 22:03

zeleni zub » wrote:
To su male i velike kvačice nama bile. Ja sam mogla male redovno preskočiti. Ajskafe novi i ajskafe stari su bile najbolje igre :zubo:. I olimpijadaiznovogsada.

E da, vijače su bile i ostale zakon!
Jel to ko Rade Končar? Kad praviš zvijezdu? :xlux:
I to mi je bilo super :cerek:


User avatar
Maleficent
Posts: 444
Joined: 28 Sep 2011, 14:04

08 Dec 2011, 13:35

Tamo na forumu o kojem se ovdje ne priča ( :xd: ) Jillian Michaels ima svoju temu na Rekreaciji, pa reko idem ja vidjet kaj je to.

Skinula si DVD i pratila 1. level od 30dayshred. Danas imam upalu mišića. Ti mater... :facepalm:
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

08 Dec 2011, 13:46

Nas je dragi upisao na zumbu, počinjemo sutra. Veselim se već sad, a on me tješi da ne treba odmah odustati. Ima dana kad se zapitam što on doista misli o meni. Nebitno. Idemo na zumbu, dva puta tjedno! :lux:
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

08 Dec 2011, 13:50

Ako napraviš dobro istezanje nakon treninga upala mišića je minimalna.

Nakon mjesec i 10 dana: -4 kg, -34 cm ukupno. :lux:
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

08 Dec 2011, 14:13

ElliQuinn » wrote:Nas je dragi upisao na zumbu, počinjemo sutra. Veselim se već sad, a on me tješi da ne treba odmah odustati. Ima dana kad se zapitam što on doista misli o meni. Nebitno. Idemo na zumbu, dva puta tjedno! :lux:
Kuuuuuuuuuuul!
Zumba je prekul!

I tvoj post je prekul!

:xlux: :xlux: :xlux:
Nek(v)arljiva.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

08 Dec 2011, 15:15

ElliQuinn wrote:Nas je dragi upisao na zumbu, počinjemo sutra. Veselim se već sad, a on me tješi da ne treba odmah odustati. Ima dana kad se zapitam što on doista misli o meni. Nebitno. Idemo na zumbu, dva puta tjedno! :lux:
On zna da su na tim plesnim grupama uglavnom ili isključivo žene? Ako zna, svaka mu čast :top:
Ajvi wrote: Nakon mjesec i 10 dana: -4 kg, -34 cm ukupno. :lux:
:s
Što treniraš, koliko sati dnevno, koliko puta tjedno?
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

08 Dec 2011, 15:36

Baš to mi je palo na pamet- nisam ni znala da muškarci mogu na takve stvari. :misli:
Osim ako su miješane grupe. Al' toga kod nas nema.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

08 Dec 2011, 16:00

blue » wrote:
:s
Što treniraš, koliko sati dnevno, koliko puta tjedno?
Već sam tu negdje napisala, 30-minutni kružni trening, svaki dan i još sat do sat i po brzog hoda po Marjanu. I promjena prehrane, naravno. Kad ne odem na Marjan odradim 2 treninga.
Morticia wrote:Baš to mi je palo na pamet- nisam ni znala da muškarci mogu na takve stvari. :misli:
Osim ako su miješane grupe. Al' toga kod nas nema.
I meni se čini da su kod nas uglavnom ženske grupe. Na ovih nekoliko videa na jubitou nema nijednog muškića.
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

08 Dec 2011, 16:13

Ajvi » wrote:Ako napraviš dobro istezanje nakon treninga upala mišića je minimalna.

Nakon mjesec i 10 dana: -4 kg, -34 cm ukupno. :lux:
:lux:
ElliQuinn wrote:Nas je dragi upisao na zumbu, počinjemo sutra. Veselim se već sad, a on me tješi da ne treba odmah odustati. Ima dana kad se zapitam što on doista misli o meni. Nebitno. Idemo na zumbu, dva puta tjedno! :lux:
Gdje idete na zumbu? Možda vas vodi moja prijateljica, ona vodi zumbe.
blue wrote: On zna da su na tim plesnim grupama uglavnom ili isključivo žene? Ako zna, svaka mu čast :top:
Mislim da zato i ide. :zubo:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

08 Dec 2011, 21:35

vrrrlet » wrote: Gdje idete na zumbu? Možda vas vodi moja prijateljica, ona vodi zumbe.
Ovo vodi neki dečko.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

08 Dec 2011, 21:50

ElliQuinn » wrote: Ovo vodi neki dečko.
prošlu zimu išla sam u plesnu školu, i za vrijeme pauze otišla bih u hodnik popiti malo vode i odmoriti se. dvorana do imala je u to vrijeme zumbu, i staklena vrata :D
gledala sam kako guzata cura u tajicama vrti tim dupetom, odlično se kreće, milina. onda bi uletio drugi učitelj zumbe, i kretao se i izgledao ko gej Prince
žao mi je, nisam vidjela nijednog pravog muškarca.
zumba je fora, javi kako je bilo :mig:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

10 Dec 2011, 13:22

Dakle, zumba. Hajde, razgibala sam se, ali nisam zadovoljna pristupom. Na kraju je vodila trenerica i nije puno pažnje posvetila poučavanju koraka nego smo trčali kroz koreografije. Taman nekako pohvataš korak i hop! nešto novo... Cijelo vrijeme sam hvatala korake i pokušavala skužiti što i kako, a prvi nam je sat.

Sve u svemu, nemam ritma i ne znam plesati, a plesati kroz vježbu uopće ne znam. Uvijek je dobro otkriti u kojim si još dijelovima života idiot, djeluje terapeutski na preveliki ego.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

10 Dec 2011, 20:24

Meni je tako na svakom satu, bilo da je riječ o zumbi, aerobicu, s-faktoru... Oni se valjda prilagode prosječnoj osobi, a ja sam totalno motorički zaostala :(
Bilo bi idealno da postoje grupne vježbe za nazadne, uvjerena sam da bi bile vrlo popularne.
Desire makes slaves out of kings.
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

12 Dec 2011, 00:35

blue » wrote: Jel to ko Rade Končar? Kad praviš zvijezdu? :xlux:
I to mi je bilo super :cerek:
Olimpijada je kad ovo dvoje koji drže gumigumi sprtljaju neku mrežu s njim i onda se moraš provući tako da ne dotakneš gumu.

Ne mogu se sjetiti Rade Končara :misli: .


Jillian Michaels je po meni super koncipirana za kratko, efikasno vježbanje doma. Govorim o 30day shredu, ostali dvd- i su duži i nabrijaniji. Tko voli plesati ima i Tracy Anderson i slične vježbaljke na torrentima.
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

12 Dec 2011, 00:52

zeleni zub » wrote:
Olimpijada je kad ovo dvoje koji drže gumigumi sprtljaju neku mrežu s njim i onda se moraš provući tako da ne dotakneš gumu.

Ne mogu se sjetiti Rade Končara :misli: .


Jillian Michaels je po meni super koncipirana za kratko, efikasno vježbanje doma. Govorim o 30day shredu, ostali dvd- i su duži i nabrijaniji. Tko voli plesati ima i Tracy Anderson i slične vježbaljke na torrentima.
Ja tu Tracy nikad neću pohvatati. Prekomplicirana je :xne zna:
Desire makes slaves out of kings.
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

12 Dec 2011, 01:14

Ni ja :xd: . Ali je zabavna. Mislim da netko s plesnom podlogom to može poloviti.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

12 Dec 2011, 08:13

ElliQuinn » wrote:Dakle, zumba. Hajde, razgibala sam se, ali nisam zadovoljna pristupom. Na kraju je vodila trenerica i nije puno pažnje posvetila poučavanju koraka nego smo trčali kroz koreografije. Taman nekako pohvataš korak i hop! nešto novo... Cijelo vrijeme sam hvatala korake i pokušavala skužiti što i kako, a prvi nam je sat.

Sve u svemu, nemam ritma i ne znam plesati, a plesati kroz vježbu uopće ne znam. Uvijek je dobro otkriti u kojim si još dijelovima života idiot, djeluje terapeutski na preveliki ego.
Treba biti uporan i strpljiv.
Nitko na prvom satu ne može pohvatati sve, a ako se ne varam zumba se i svodi upravo na to luđačko "trčanje" kroz koreografije.
Kroz par sati će biti lakše, samo ne odustaj.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

12 Dec 2011, 09:15

ElliQuinn wrote:Dakle, zumba. Hajde, razgibala sam se, ali nisam zadovoljna pristupom. Na kraju je vodila trenerica i nije puno pažnje posvetila poučavanju koraka nego smo trčali kroz koreografije. Taman nekako pohvataš korak i hop! nešto novo... Cijelo vrijeme sam hvatala korake i pokušavala skužiti što i kako, a prvi nam je sat.

Sve u svemu, nemam ritma i ne znam plesati, a plesati kroz vježbu uopće ne znam. Uvijek je dobro otkriti u kojim si još dijelovima života idiot, djeluje terapeutski na preveliki ego.
Svi koraci u aerobiku imaju neki svoj naziv (pa dobro dođe zapamtit ga :D) i uvijek se ponavljaju, samo se mijenjaju kombinacije tih koraka - tako da - nemoj odustat ako ti je zabavno, pohvatat ćeš, nitko nije od prve :)
zeleni zub wrote:
Olimpijada je kad ovo dvoje koji drže gumigumi sprtljaju neku mrežu s njim i onda se moraš provući tako da ne dotakneš gumu.
A to, na to sam zaboravila :xlux:
User avatar
Nikolajevna
Posts: 1034
Joined: 28 Sep 2011, 22:51

12 Dec 2011, 11:20

Uh oh, fiskultura...

Da vidimo, ne bavim se ničim. :zubo:
Dva-tri puta sam probala teretanu i ova grupna hopsanja. Teretana je bila dosadna, samo sam stajala tamo, sprave su stajale... a i glupo mi je izvoditi neku vježbati i brojati, odlutam unutar glave, ne znam gdje sam stala.
Skupna cupkanja su još gora. Na čelu trener s osmjehom od uva-do-uva, sav "nabrijan", svi plješću rukama, cikću, samo čekam da zapjevamo Oh happy day.

Tako da od toga niš. Izvlači me što ionako hodam svaki dan po nekoliko kilometara, vikendom planina a može i nizina, važnija mi je vegetacija od nadmorske visine. :D Ponekad bicikla, ponekad stolni tenis.
Jedino što sam konačno uspjela steći naviku svaki dan raditi čučnjeve. Čučanj je majka. :zubo:
User avatar
Ruralna
Posts: 686
Joined: 20 Sep 2011, 18:36

14 Dec 2011, 13:53

Meni su te zumbe :visi:


Mislim da je umrlo nešto u meni. Jutros sam ušla u teretanu :crying:
Ja toliko patim zbog nedostatka vremena za boravak na zraku i nedostatka akitvnosti da je ovo već potez očajnika.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

14 Dec 2011, 14:08

Drugi odlazak je već bio manje traumatičan. Lakše sam hvatala koreografiju i bilo je bolje. Sad još samo da naučim vrtiti kukovima.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
foka
Posts: 65
Joined: 15 Nov 2011, 03:19

14 Dec 2011, 14:23

ja sam pronašla rekreaciju koja mi je bila po mjeri, a sastojala se od nešto skakutanja uz muziku, bjesomučnog udaranja šakama i nogama po vreći (bjesomučno je bilo moj dodatak, moglo se i normalno) te vježbi snage i istezanja na kraju.
onda su promijenili termin i trenericu te me sjebali.
When I die I will return to seek
The moments I did not live by the sea
User avatar
Ruralna
Posts: 686
Joined: 20 Sep 2011, 18:36

14 Dec 2011, 14:42

foka, misliš na tae bo?
Meni je to bila zbilja najdraža grupna aktivnost, ali nisu više u trendu. Sad je jebena zumba in :xzubo:
User avatar
foka
Posts: 65
Joined: 15 Nov 2011, 03:19

14 Dec 2011, 15:03

nije tae bo, nego fit box. :D
ima boksački - direkt kroše aperkat - štih.
When I die I will return to seek
The moments I did not live by the sea
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

14 Dec 2011, 15:24

Ruralna » wrote:Meni su te zumbe :visi:
kad god se spomene z..., dodje mi da nekoga zakoljem. iritantni su mi i pokreti i glazba. cak ni nogomet ne mrzim toliko. na trecem mjestu je capoeira. :visi:

uvijek sam imala averziju prema aerobicima i teretanama. prije sam trcala, pa s*ebala tetive, pa vise nisam mogla, sad mi pase otic' na neko brdasce sa stapovima. jedino sto nekad zna biti prevelik razmak izmedju dva odlaska.
doma imam orbitrek, ali mi skuplja prasinu, iako sam u trenutku kupovine rekla da meni nece skupljati prasinu kao tamo nekima. :zubo: zivcira me sto nekad jednostavno ne mogu naci modus u kojem mi ne skljoca koljeno, pogotovo ako zelim voziti 30-40, a ne pisljivih 5-10 minuta. moram se nekako cudno izvijati. jednostavno hodanje uzbrdo mi je puno draze. i zabavnije. i zdravije. za voznju orbija na tv-u mora biti nesto vraski zanimljivo.
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
Post Reply