Horoskop, gatanje i slične stvari :)

Znanost kakvu u potaji priželjkujete
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

18 Nov 2020, 12:24

Meni bi trebalo malo te sposobnosti. Što sam god pokrenuo - udrugu, firmu, kulturni centar u Zagrebu - gomila mi brige i probleme. I zadužnice, njih ne treba zaboraviti, mogle bi me u Remetinec spremiti. Ako prije toga ne zaglavim na Mirogoju.

Lako stječem samo kilograme. Za dijetu doduše ne marim, 2000 kalorija mogu izgubiti jedino kad mi ispadne burek. :rolleyes:


Potpisi su za budale.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

18 Nov 2020, 12:46

Kad smo već kod kluba, stavit ću dvije-tri fotke. Prije nego što ga zbog korone zatvorim.

Image

Image

Image

Image
Potpisi su za budale.
User avatar
Tikamoon
Neš jebat!
Posts: 265
Joined: 03 Sep 2019, 10:26
Been thanked: 16 times

18 Nov 2020, 13:34

Kako je divan :cerek:
Što je stvarno propao radi korone? Mislim, ljudi ne dolaze, slabo dolaze ili što? Ma grozno je to sve, samo me nanervira ispočetka.

Jesi li možda pogledao što ti zvijezde kažu po pitanju kluba? :nogica:
Um postaje monstrum kad je tvoj vladar, a anđeo kada je tvoj sluga.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

18 Nov 2020, 14:28

Tikamoon wrote:
18 Nov 2020, 13:34
Kako je divan :cerek:
Što je stvarno propao radi korone? Mislim, ljudi ne dolaze, slabo dolaze ili što? Ma grozno je to sve, samo me nanervira ispočetka.
Ma dolaze oni, čak smo prilično poznati i vole nas, ali troškovi su nam golemi i ne možemo se pokriti uz tolika ograničenja. Da ne govorim o koncertima, izložbama, predstavljanjima knjiga i sajmovima. To nam je srž, a takvo što ne prolazi bez publike. :/
Tikamoon wrote:
18 Nov 2020, 13:34
Jesi li možda pogledao što ti zvijezde kažu po pitanju kluba? :nogica:
Poslom se minimalno bavim, ne smijem se živcirati. To mi je strogo zabranjeno. Klub vode partneri. Što se rjeđe čujemo, bolje se osjećam. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
scarletlemur
atomski zdesna!
Posts: 488
Joined: 10 Nov 2011, 20:52
Been thanked: 14 times

18 Nov 2020, 14:51

Hm, izgleda odlično, ali :cerek:
...zar se ne bi mogla napraviti neka platforma koja bi live prenosila koncerte/promocije/radionice/izložbe/predavanja itd, a kojima bi svatko od nas mogao pristupiti iz udobnosti svoga doma uz neku simboličnu cijenu 'ulaznice'? I još dostavom poručiti piće...uz potpisanu knjigu say
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

18 Nov 2020, 15:10

Mogla bi se, naravno, ali to košta. Prijenos, oprema, serveri, ostala infrastruktura... Cijene su bajoslovne, a profit u odnosu na to simboličan. Dodaš li tomu činjenicu da plaćanje internetskih sadržaja nije uobičajena hrvatska praksa, brzo ćeš shvatiti zašto smo od toga odustali.

K tomu, džez, rokenrol i ostala moderna glazba bolji su kad ih neposredno doživiš. I izvođačima i publici. Interakcija je poticajna, bez toga je sve sterilno.
Potpisi su za budale.
User avatar
Tikamoon
Neš jebat!
Posts: 265
Joined: 03 Sep 2019, 10:26
Been thanked: 16 times

18 Nov 2020, 15:14

Uh, oh... Baš mi krivo bude :tuzni:
Ne znam ni što pametno reći, nema tu neke velike utjehe.
Dobro je da nisi u tome puno :nogica:

A reci mi, što zvijezde kažu za globalnu situaciju sljedeće godine? :kokice: :nogica:
Um postaje monstrum kad je tvoj vladar, a anđeo kada je tvoj sluga.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

18 Nov 2020, 15:32

Početkom godine mogla bi biti prilično zbunjena i nesigurna kojim putem krenuti, ali to su sve ostatci nesretne 2020. Strpi se, proći će, pogotovo što ti je materijalno dobro aspektirano sve do početka ljeta. No nemoj ništa korjenito mijenjati, za to pričekaj jesen. Mlati pare i uživaj.

I ne opterećuj se onim što je bilo. Krajnje je vrijeme da neke stvari pustiš. Dedlajn ti je blizu. Ako to ne napraviš za dva-tri mjeseca, poslije ćeš se samo mučiti, bez ikakve potrebe.
Potpisi su za budale.
User avatar
Tikamoon
Neš jebat!
Posts: 265
Joined: 03 Sep 2019, 10:26
Been thanked: 16 times

18 Nov 2020, 16:32

Oh, pa ti si meni pogledao :o Hvala :D al ja sam mislila kakva će biti globalna situacija, u svijetu :D

I inače, makar je ova godina generalno loša, meni je na osobnom nivou poprilično dobra. Pogotovo sad druga polovica godine. Kuc kuc u drvo.
Um postaje monstrum kad je tvoj vladar, a anđeo kada je tvoj sluga.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

18 Nov 2020, 17:22

Tikamoon wrote:
18 Nov 2020, 16:32
Oh, pa ti si meni pogledao :o Hvala :D al ja sam mislila kakva će biti globalna situacija, u svijetu :D
To ćeš vidjeti na naslovnicama, što ću ti ja. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

21 Nov 2020, 20:56

Lijepo izgleda
Šteta...
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

22 Nov 2020, 02:41

Hah, ni forum ne radi bolje. Mogao bih jednim udarcem dvije muhe srediti. Napravit ću tamo oproštajni dernek trkeljaša. :rofl:
Potpisi su za budale.
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

23 Nov 2020, 06:59

Odlazak u vječne poljane :zubo:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

03 Dec 2020, 15:13

Scarlet, nastavak.

Venera u Lavu, šesta kuća
Ključna je riječ tog položaja romantičnost. Silovita si i dramatična, katkad se teatralno ponašaš. Voliš život i ljubav. Ponosna si, uživaš biti u središtu pozornosti, a izgled i odjeća važni su ti, obožavaš elegantan svijet i raskošne zabave. Padaš na dramatična i duga udvaranja i stalno osjećaš potrebu da ti aplaudiraju – ne dobiješ li to kod kuće, potražit ćeš na drugome mjestu. Imaš umjetničkog dara, privlače te gluma, pisanje i glazba. Odana si onima koji to po tvome mišljenju zaslužuju i općenito srdačna u odnosu s ljudima. Voliš činiti usluge i dobro se slažeš sa suradnicima i podređenima. Najbolje funkcioniraš kada drugi poštuju tvoje navike. Zdravlje ti je uglavnom dobro, ali trebaš pripaziti na prehranu i umjerenost u životnim zadovoljstvima.

Venera u konjunkciji sa Saturnom
Poistovjećuješ dužnost i sreću. Dobro prosuđuješ i imaš izraženu samodisciplinu. Osjećaš veliku potrebu za sigurnošću, koju često tražiš u partneru. On je vjerojatno stariji od tebe. Ozbiljna si, vrijedna, štitiš obiteljsku čast. Jedan roditelj vjerojatno je bio previše strog u odgoju i nije pokazivao ljubav pa si dugo strahovala od bliskih veza.

Mars u Djevici, šesta kuća
Dobar položaj Marsa, donosi disciplinu, hladnokrvnost, logičnost, temeljitost i sistematičnost. Voliš raditi, imaš smisla i za najmonotonije zadatke, ali moraš paziti da ne pretjeraš. Djevice su stroge prema lijenčinama i pozerima, nemaju katkad dovoljno strasti i mašte, no u poslu su besprijekorne i zahtjevne. Iscrpljivat će se do iznemoglosti, pogotovo ako je riječ o stvarnom doprinosu nekom vrijednom cilju. Šesta kuća potvrđuje tu energičnost i opet upozorava da previše naprezanja i iscrpljivanja vodi u bolest, a možda i u sukobe na poslu zbog nerazumijevanja i temperamenta. Iako si jaka i mentalno i fizički, vodi računa o tempu i vlastitim granicama. Nema novca koji može nadoknaditi zdravlje.

Mars u sekstilu s Jupiterom
Odličan aspekt, Jupiter usmjerava, a Mars daje energiju, zbog čega si optimistična, puna entuzijazma, s kvalitetama vođe. Potpuno si sigurna u svoje stavove, ponosna i samouvjerena. Gledišta su ti liberalna i idealistična pa nećeš steći veliko bogatstvo, no imat ćeš dovoljno za udoban život.

Mars u sekstilu s Uranom
Opet pozitivan aspekt, daruje originalnost, inventivnost, stvaralačku energiju i fizičku snagu. Štošta ćeš postići nabrzaka zahvaljujući elanu i optimističnome pristupu, a uspjeha ćeš imati u svakome poslu koji nije vezan uz jedno mjesto i koji ti omogućuje kreativnost. Snažan seksualni poriv koji te krasi izražava se i impulzivno i romantično u isti mah.

Mars u kvadratu s Neptunom
Imaš bujnu maštu i velike stvaralačke sposobnosti, zbog čega mnogo toga možeš postići. No olako shvaćaš stvari koje bi te mogle dovesti u nezavidnu situaciju. Čini se da tražiš nevolje i posebno si osjetljiva kada je prijevara u pitanju. Budi oprezna s lijekovima i drogama, ne samo zbog moguće ovisnosti nego i zbog eventualnih alergija i komplikacija.
Potpisi su za budale.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

03 Dec 2020, 15:25

Alice nije tu pa ću tebe dovršiti, ostali su mi vanjski planeti (više-manje kao i kod Kali). Kad se pojavi, dobit će ostatak osobnih i vanjske. To su tri otvorene natalne, koje nisam dokraja riješio iz raznih razloga. Ne bude li nikoga, na redu je Marsovac. Ne isplati se čekati, to sam dosad shvatio. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
scarletlemur
atomski zdesna!
Posts: 488
Joined: 10 Nov 2011, 20:52
Been thanked: 14 times

03 Dec 2020, 20:21

Mislim, Stič, znala sam da me ima :cerek:, ali za još toliko... :eek:

Nabacit ću nešto mesa na taj kostur svoj...tvoj, čim do daha dođem. Korona kriza, naime, od mog - još uvijek negativnog- tima, učini prave khh pozitivce među silnim pozitivnima u kolektivu. Odrađujemo velkački dio posla, pa mi ovaj zabavni dio života prvi došao na red da ga ukinem :cry:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

04 Dec 2020, 00:19

scarletlemur wrote:
03 Dec 2020, 20:21
Mislim, Stič, znala sam da me ima :cerek:, ali za još toliko... :eek:
A nije ni gotovo. Jupiter, Saturn, Uran, Neptun, Pluton. Deset planeta, sjećaš se? ;)

Ne bude li mnogo aspekata, to bih u idućem nastavku mogao riješiti. Ovisi o količini materijala. Neke su natalne karte siromašnije od drugih. Najljepša koju sam vidio, izvjesnoga Lava s Mjesecom u Ovnu, ima 18 trigona, sedam konjunkcija, jedan sekstil i jedan kvadrat. Njemu, siromahu, sve kao po loju ide. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

07 Dec 2020, 03:55

Ako je kvadrat Marsa sa Uranom, nije to loše :D
User avatar
Marsovac7
Svemirka
Posts: 751
Joined: 27 Mar 2019, 16:14
Location: Negdje u svemiru
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Gender:

01 Jan 2021, 23:52

Veseli me vidjeti da cu jednoga lijepoga dana doci na red. :D

Svima sve najbolje u novoj godini zelim, uz pomoc zvijezda ili unatoc njima. ;)
Wow, postala sam moderatorica. :)
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

02 Jan 2021, 19:24

Sretna Nova svima :D
Marsovka, kak si ti, si živa? :D
User avatar
Marsovac7
Svemirka
Posts: 751
Joined: 27 Mar 2019, 16:14
Location: Negdje u svemiru
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Gender:

02 Jan 2021, 19:32

Fala na pitanju, jesam. Imam razdoblja kad bas nissm dobro, pa se povucem, ali sad sam opet bolje.
Wow, postala sam moderatorica. :)
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

03 Jan 2021, 17:22

:Pivo:
Ma ovo je i čudno razdoblje i sve...
Super je čut da si dobro :Pivo:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

04 Jan 2021, 12:07

Marsovac7 wrote:
02 Jan 2021, 19:32
Fala na pitanju, jesam. Imam razdoblja kad bas nissm dobro, pa se povucem, ali sad sam opet bolje.
Mogu i tebe započeti, ovisno o tome koliko si voljna komentirati. Scarlet mi duguje osvrt na posljednji dio, a veli da nema vremena. Glupo mi onda povećavati količinu teksta za kuđenje ili hvaljenje.

To će onda biti četiri otvorene natalne karte, a možda dođe i peta. Javila mi se Nagrišpana.
Potpisi su za budale.
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

06 Jan 2021, 18:36

Nagrišpana?
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

06 Jan 2021, 21:21

Ne znaš je? Vaga s podznakom u Vagi, Mjesec u Vodenjaku. Javila se bila na US-u, ali nije mnogo pisala.

Veli da ima račun na Trkeljanju, ali nema pojma koji. Možda se ponovo registrira. :D
Potpisi su za budale.
Post Reply