Horoskop, gatanje i slične stvari :)

Znanost kakvu u potaji priželjkujete
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

28 Jul 2019, 00:55

Da probamo s novom temom astrološke tematike :)


User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

28 Jul 2019, 01:14

Mislim da Facebook prati što radim na Trkeljanju. :D Ponudio mi je maloprije prilično kvalitetan tekst o horoskopu. Inače ne otvaram i ne linkam takve sinteze, no ovaj me članak zaintrigirao zbog koincidencije (?) pa sam zavirio. Još razmišljam je li to slučajnost ili su nekako otkrili što radim - valjda zato što su mi dva taba otvorena. Ti su internetski botovi sve napredniji i pametniji... :rolleyes:
Potpisi su za budale.
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

28 Jul 2019, 01:43

Da, članak zbilja ima smisla :top:
AI napreduje, vjerojatno mu je dovoljan neki ultra mali uzorak da zaključi ovo.
Sad sam otvorio fb, da vidim kaj meni preporučuje.
S desne strane je marketplace i kupovinu jahte, dakle još uvijek znaju zeznuti :rofl:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

28 Jul 2019, 01:48

Rekao sam ženi da je kritičar i knjigovođa Zodijaka. Veli da se ne moram žuriti u krevet. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

28 Jul 2019, 01:57

Moja spava :D
Ja bi tu više krenuo s drugom rečenicom, inteligencijom, spretnošću i prilagodljivošću :rofl:
@vrtuljak11
Posts: 23
Joined: 14 Aug 2019, 19:06

14 Aug 2019, 19:38

Pozdrav svima! Učlanih se ovdje da vidim gata li se tu :D
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

14 Aug 2019, 19:46

Pozdrav i tebi. :)

Bit će i toga, Wiki je (pro)aktivnošću zaslužio da mu zavirim u natalnu. :D

No kako nas ignorira, pozabavit ću se najprije damom s kojom se dopisujem. Ostat će anonimna, jedino joj ime neću otkriti. :cerek:
Potpisi su za budale.
@vrtuljak11
Posts: 23
Joined: 14 Aug 2019, 19:06

14 Aug 2019, 20:42

Može, može, dame na prvom mjestu :D
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

17 Aug 2019, 15:11

Ma riknuo mi je laptop, pa sam u zadnje vrijeme suženog kretanja po netu :zubo:
Gledanje natalne je uvijek fora:angel:

Bašta, koji ti je stari nick? :zubo:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

17 Aug 2019, 17:38

Wikiceha wrote:
17 Aug 2019, 15:11
Ma riknuo mi je laptop, pa sam u zadnje vrijeme suženog kretanja po netu :zubo:
Izgovori, izgovori... Eto, ja zapeo u ažuriranjima. :D
Wikiceha wrote:
17 Aug 2019, 15:11
Bašta, koji ti je stari nick? :zubo:
Čupavica, možda? :cerek:
Potpisi su za budale.
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

17 Aug 2019, 18:50

Dobar izgovor zlata vrijedi :D
Nisam znal da ti je Lepri tu, radi nje možda dođu još par ljudi :zubo:

Čupavica mi isto ne zvuči poznato:rofl:
A bu rekla :)
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

18 Aug 2019, 13:50

Valjda :D
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

18 Aug 2019, 23:38

Stitch wrote:
14 Aug 2019, 19:46
No kako nas ignorira, pozabavit ću se najprije damom s kojom se dopisujem. Ostat će anonimna, jedino joj ime neću otkriti. :cerek:
Anonimna dama ima lijepu natalnu. Dugo već nisam vidio tako skladne aspekte. Osam sekstila, tri konjunkcije, dva trigona, jedan jedini kvadrat – energija neometano teče praktički na svim područjima. Taj kvadrat, Mjeseca u Ribama u šestoj kući i Urana u Strijelcu u trećoj kući – pri čemu je Uran u konjunkciji sa Suncem – označava osobu velikog intelekta, ali tvrdoglavu, fanatičnu, emotivno napetu. Lako ju je uvrijediti, impulzivna je i nemirna. Zato mora svladati vještinu postizanja kompromisa s drugima. Mjesec u Ribama donosi joj razumijevanje i srdačnost u odnosima, ali i emocionalnu naivnost koja se najviše očituje u opravdavanju drugih čak i kad je povrijede ili nanesu joj štetu. Romantičnost i optimizam vrline su, lijepo je u ljudima vidjeti samo dobro, ali katkad su stvarnost i činjenice u gruboj opreci s takvim shvaćanjem svijeta. Ružičaste naočale mogu biti i velika prednost i velika mana. Ako ih ne povrijede toliko da odu u krajnji pesimizam i gubljenje svih iluzija, ljudi s Mjesecom u Ribama nježni su, puni sućuti i razumijevanja, dobroćudni i ranjivi. Imaju umjetničkih sklonosti, karakterizira ih težnja harmoniji i ljepoti, a suprotni spol privlače tihim, profinjenim magnetizmom. Mane su im povlačenje u sebe, sanjarenje, lebdenje u oblacima, sklonost depresiji i česte promjene mišljenja i raspoloženja. Zato je ključno okružiti se dobrim, pozitivnim osobama.

Mjesec, među inim, govori o promjenama. Mlada damo, često ćeš mijenjati posao, smješten ti je u šestoj kući. No vrijedno radiš, očekuješ isto od drugih, a o kolegama vodiš računa, pogotovo ako su ti podčinjeni. Majčinski se odnosiš prema onima koji su ti bliski, voliš im služiti. Tu sklonost možeš iskoristiti i u karijeri – bila bi iznimno uspješna u svakoj uslužnoj djelatnosti, posebice ugostiteljstvu.

Dalje ću sutra, zaintrigirao me taj kvadrat. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

19 Aug 2019, 02:42

Zvuči kao interesantna cura :kokice:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

19 Aug 2019, 08:43

Čekaj, tek sam počeo. Ne možeš mnogo odrediti na osnovi dva planeta, to je samo djelić slike. S obzirom na to da je riječ o ženi, odgovaralo mi je uzeti Mjesec kao osnovu, no tu su podznak (Vaga), vladar Sunca Jupiter, Venera u Jarcu... Strpi se dok ne napišem ostatak. ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

19 Aug 2019, 10:47

Ma znam, polako :)
No sam početak je interesantan :mig:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

19 Aug 2019, 11:27

Stitch wrote:
18 Aug 2019, 23:38
Anonimna dama ima lijepu natalnu. Dugo već nisam vidio tako skladne aspekte. Osam sekstila, tri konjunkcije, dva trigona, jedan jedini kvadrat – energija neometano teče praktički na svim područjima. Taj kvadrat, Mjeseca u Ribama u šestoj kući i Urana u Strijelcu u trećoj kući – pri čemu je Uran u konjunkciji sa Suncem – označava osobu velikog intelekta, ali tvrdoglavu, fanatičnu, emotivno napetu. Lako ju je uvrijediti, impulzivna je i nemirna. Zato mora svladati vještinu postizanja kompromisa s drugima. Mjesec u Ribama donosi joj razumijevanje i srdačnost u odnosima, ali i emocionalnu naivnost koja se najviše očituje u opravdavanju drugih čak i kad je povrijede ili nanesu joj štetu. Romantičnost i optimizam vrline su, lijepo je u ljudima vidjeti samo dobro, ali katkad su stvarnost i činjenice u gruboj opreci s takvim shvaćanjem svijeta. Ružičaste naočale mogu biti i velika prednost i velika mana. Ako ih ne povrijede toliko da odu u krajnji pesimizam i gubljenje svih iluzija, ljudi s Mjesecom u Ribama nježni su, puni sućuti i razumijevanja, dobroćudni i ranjivi. Imaju umjetničkih sklonosti, karakterizira ih težnja harmoniji i ljepoti, a suprotni spol privlače tihim, profinjenim magnetizmom. Mane su im povlačenje u sebe, sanjarenje, lebdenje u oblacima, sklonost depresiji i česte promjene mišljenja i raspoloženja. Zato je ključno okružiti se dobrim, pozitivnim osobama.

Mjesec, među inim, govori o promjenama. Mlada damo, često ćeš mijenjati posao, smješten ti je u šestoj kući. No vrijedno radiš, očekuješ isto od drugih, a o kolegama vodiš računa, pogotovo ako su ti podčinjeni. Majčinski se odnosiš prema onima koji su ti bliski, voliš im služiti. Tu sklonost možeš iskoristiti i u karijeri – bila bi iznimno uspješna u svakoj uslužnoj djelatnosti, posebice ugostiteljstvu.
Anonimna dama, dio drugi

Društvena, puna entuzijazma, bezbrižna, poštena, vedra, optimistična – tako bih opisao ženu rođenu u znaku Strijelca. Podznak u Vagi daje joj ljepotu i sklad; ugodna je oku, a ima smisla i za umjetnost. Strijelci su direktni, nestrpljivi, povremeno nemirni, nemarni i rasipni. Osjetljive ljude katkad može povrijediti njihova otvorenost i ekstrovertiranost, no oni su tolerantni, cijene principe poput univerzalne ljubavi, poštuju druge i prihvaćaju ih takvima kakvi jesu – zato sa svima dobro surađuju. Vole sport, prirodu i putovanja. S njima možete sve, samo ih nemojte zatvoriti. Treća kuća, u kojoj je Sunce, govori o komunikaciji, dobrom daru zapažanja, znanstvenom umu, fleksibilnosti… Osobi dodaje neke osobine Blizanca, npr. spretnost u izražavanju i mišljenju, sposobnost donošenja pravih odluka, radoznalost… Ona konjunkcija s Uranom koju spomenuh ima i pozitivne i negativne strane; pozitivne su samosvijest, maštovitost, talentiranost, nekonvencionalnost i hrabrost, a negativne nepredvidivost, arogancija i tvrdoglavost, hirovitost… S obzirom na golemu potrebu za slobodom, mogući su česti prekidi ili razvodi. Opet, Vaga na vrhu prve kuće ističe partnerstvo, razvoj odnosa s drugim ljudima, potrebu za ravnotežom na svim poljima. Osim šarma i urođene rafiniranosti, podznak u Vagi čovjeku daje uvid u sve aspekte neke stvari pa može djelovati neodlučno – od tolikih pluseva i minusa, teško mu je razabrati kojim putem da krene. Iza toga krije se želja da mentalno i emocionalno izbalansira suprotnosti, a ne strah.

Merkur u Strijelcu u trećoj kući svjedoči o širini uma i interesa, ti stalno hrliš novim idejama i znanjima. Učiš lako i strelovito, no nedostaje ti smisao za detalje. Često u brzini previdiš ili preskočiš nešto što se poslije pokaže ključnim. Zato trebaš razviti disciplinu, moraš više mariti za činjenice i logiku, misliti sporije i temeljitije... Merkur je tu u egzilu, Strijelac mu daje interes za stavove i ponašanja, za filozofiju, religiju i ideologiju, a ne za suhoparne podatke. Donosi također iskrenost, nezavisnost, smisao za zajedljiv humor, darežljivost i progresivnost. Kako ne bi rasipala mentalnu snagu, nastoj suziti to obilje interesa na razumnu mjeru. Mozak trebaš usmjeriti, a ne izoštriti – oštar je sasvim dovoljno. To potencira i kuća u kojoj se nalazi jer daje inteligenciju, dobro rasuđivanje, smisao za istraživanje i konverzaciju. Idu ti svi poslovi povezani s komunikacijom i brzim donošenjem odluka; imaš dara za književnost, izražavaš se jasno i precizno. Mogla bi biti i uspješna tajnica, novinarka ili spisateljica – rado pišeš, komuniciraš uglavnom porukama ili pismima.

Nastavak u sljedećem broju, više nemam vremena. A volim i ženu skinuti polako. ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

19 Aug 2019, 16:29

Lijepa slika, skoro kao ona sama :top:
Takve stvari i trebaju ići polako :mig:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

19 Aug 2019, 17:33

Wikiceha wrote:
19 Aug 2019, 16:29
Lijepa slika, skoro kao ona sama :top:
Ah, iskopao si je iz arhiva, vidim. :D Lijepa je natalna, ja samo ističem detalje. :cerek:

Ljudi sa skladnim aspektima sve čine bez ikakva napora, sa strane to izgleda kao da im stvari same padaju u krilo. Brzo i lako rješavaju životne probleme i zadatke, nema tu mnogo premišljanja i zastajkivanja. Želiš - uzmeš, tako to funkcionira. Što je s jedne strane dobro, ne treba previše filozofirati ni opterećivati se pizdarijama. A s druge nije - čim energija neometano teče, čovjek nema potrebu temeljito analizirati sebe, svoje prednosti i nedostatke, ljude koji ga okružuju, principe na kojima počiva svemir... On jednostavno živi, uživa u trenutku. Nema vremena za pisanje traktata koji će drugima otkriti tajne bitka, prosvijetliti ih i oplemeniti. To je za one s kvadratima i drugim teškim aspektima - oni su pjesnici, mislioci, patnici... :E

To nikako ne znači da takve osobe nisu sposobne za duboke misli i spoznaje - jesu, ali ne smatraju vrijednim zabilježiti ih. Njima je normalno živjeti po vlastitim pravilima, hedonistički istražiti sve što ih privlači, neograničeno uživati u hrani, luksuzu ili seksu... Samo se po sebi podrazumijeva da to svi žele, što će onda objašnjavati komu cilj i smisao života, nije im to primarno. Svaka je analiza ujedno i paraliza; dok razmišljaš, ne djeluješ. A njima je djelovanje bitno, treba iskoristiti dan i ugrabiti što se može. :)
Potpisi su za budale.
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

19 Aug 2019, 21:04

I to iz prve :angel:
Sam mjesec u ribama ne govori puno, ali u kombinaciji sa strijelcom i vagom :angel:

A i poznatim mi je zvučao opis :)
Lijepa kao slika :mig:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

20 Aug 2019, 11:41

Noćas su nas zatrpali spambotovi, nisam se stigao baviti ženama. Samo serverom. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

20 Aug 2019, 14:13

Koma.
Vidim da su u zadnje vrijeme baš aktivni, malo malo napadaju posvuda :flop:

Kakav je to svijet kada se nemre ni ženama baviti kak spada? :D
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

20 Aug 2019, 14:28

Wikiceha wrote:
20 Aug 2019, 14:13
Kakav je to svijet kada se nemre ni ženama baviti kak spada? :D
Što se mene tiče, nevrijedan postojanja. :kava:

Nego, želiš biti ispomoć? To ti, vjerujem, nitko nije nudio. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

20 Aug 2019, 15:33

Nije :D
Može :)
Zvuči kao zanimljivo iskustvo :D
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

20 Aug 2019, 16:11

Novi si moderator podforuma, bravo. :top:
Potpisi su za budale.
Post Reply