Uspjesnost u nagovaranju na spoj

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

09 May 2017, 23:09

haram wrote:
A ti voliš kad ti baš sramežljivi reknu nešto, ili...? Image :p
Ima ti za ovo izraz, al nije pristojan.

sent from T



User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

09 May 2017, 23:32

Riona wrote:
09 May 2017, 23:09
Ima ti za ovo izraz, al nije pristojan.

sent from T
Domina?
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

10 May 2017, 06:31

:začuđ:
Cudne ti misli imas.

sent from T

User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

10 May 2017, 07:43

haram wrote:
09 May 2017, 22:41
A to znaš jer si već bio s njim u mraku, ili...? :p
Znam taj profil. :B
Potpisi su za budale.
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

10 May 2017, 09:55

Kad smo kod teme, opet jedna tema M za M. Idem ja...
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

10 May 2017, 10:29

Stitch wrote:
09 May 2017, 21:44
Déjà-vu sam doživio čitajući vas. :facepalm: Nodensa smo novog dobili, ha? :D

Silverror vas navlači. Sramežljiv je, kao. Osim u mraku. ;)
Meni se isto čini da je trol. S druge strane, ja nisam SAMO trol, nego i genuine article. :zubo:

Znači, nisam još ziher da je to 'novi nodens'. :rofl:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

10 May 2017, 10:31

Dakle, stari. :D
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

10 May 2017, 10:33

Riona wrote:
09 May 2017, 20:55
Meni se čini to umjetno stvorena nedoumica.
meni je spoj ono kad se dobro osjećam sa osobom s kojom sam, osjećam da je isto kod te osobe i bogami, nastavit ćemo se dobro osjećati jedno s drugim. Šta mi treba više za definiciju? A, da. Da isključim prijateljsko dobro osjećanje? Pa, ajde. Isključujem iz "spoja" prijateljsko dobro osjećanje. Eto. :raspa:
edit: vezano uz temu: nisam nagovarala. Uspješnost/pokušaji: 0
haram wrote:
09 May 2017, 21:19
Spoj je kad zašlataš/zažvališ* partnera/partnericu i pritom ne dobiješ šamarčinu. Ostalo su susreti. :kava:

*za one sa drugih govornih područja:
šlatanje = pipanje, vatanje, grabanje, drpanje... za intimne dijelove tijela, u običnoj komunikaciji nedozvoljeno
žvaljenje = ljubljenje usta-na-usta, uvaljivanje jezičine...


Nekada se ritual sastojao samo od donošenja cvijeća ili bombonijere i krišom držanja za ručice na poluskrovitom mjestu.
Nije teško pogoditi spolove ova dva gore diskutanta. :rofl:

Riona, što misliš o haramovom 'clear cut' pristupu glede definicije 'spoja'? Vidiš, kod njega nema nedoumice. Zbilja, ako probaš zažvaliti curu na 'spoju', i dobiješ šamarčinu, očito je da zapravo i niste bili na spoju. :rofl:

A kod tebe nije baš jasno, tj. iz tvog objašnjenja se čini sasvim moguće, da jedna strana brije da je na 'spoju', a druga strana pak misli da je to 'prijateljski susret'. :rofl:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

10 May 2017, 10:46

Riona wrote:
10 May 2017, 09:55
Kad smo kod teme, opet jedna tema M za M. Idem ja...
Strogo muški razgovori su bezveze... nikad nisam bio fan.

Nedostaje ženska perspektiva, čak i ako nije baš sasvim logički jasna... :cerek:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

10 May 2017, 11:13

nodens wrote:
10 May 2017, 10:29
Meni se isto čini da je trol. S druge strane, ja nisam SAMO trol, nego i genuine article. :zubo:
Ovo ti se omaknulo, valjda. Dosad si tvrdio da ne trolaš. ;)
Potpisi su za budale.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

10 May 2017, 11:23

Stitch wrote:
10 May 2017, 11:13
Ovo ti se omaknulo, valjda. Dosad si tvrdio da ne trolaš. ;)
Eh? Pa ne 'trolam' oko doslovno svega, naravno. Taj put kad sam rekao da ne trolam, ciljao sam na nešto konkretno (da TO nije bilo 'trolanje').

Ali ako trolanje shvatimo u najširem smislu kao 'izazivanje reakcija' kod ljudi, onda naravno da svi ljudi bar nekad 'trolaju'. Neki češće, neki rjeđe.

'Trolom' općenito onda nazivamo onog tko 'uglavnom trola'. Kojem je to dominantni modus operandi ili razlog za postanje. No, teško je samog sebe 'ocijeniti' po tom kriteriju, očito.

Za mene osobno, čini mi se da ponekad i kad govorim 'suštu istinu', svejedno nekako imam tu urođenu sklonost 'provocirati' s tom istinom - npr. izreći tu istinu na naročito 'bombastičan' način. :zubo: Na to ciljam kad kažem da 'nisam samo trol'. Do neke mjere, ipak, ziher jesam. :ne zna: Iako nemam sklonost doslovno 'izmišljat' stvari (izravno lagati). Ali laganje i izmišljanje uopće nije nužno da bi se bilo 'trol'; uostalom, evo definicije s wiki:


In Internet slang, a troll (/ˈtroʊl/, /ˈtrɒl/) is a person who sows discord on the Internet by starting arguments or upsetting people, by posting inflammatory,[1] extraneous, or off-topic messages in an online community (such as a newsgroup, forum, chat room, or blog) with the intent of provoking readers into an emotional response[2] or of otherwise disrupting normal, on-topic discussion,[3] often for the troll's amusement.
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

10 May 2017, 11:25

nodens wrote:
10 May 2017, 10:33
Nije teško pogoditi spolove ova dva gore diskutanta. :rofl:

Riona, što misliš o haramovom 'clear cut' pristupu glede definicije 'spoja'? Vidiš, kod njega nema nedoumice. Zbilja, ako probaš zažvaliti curu na 'spoju', i dobiješ šamarčinu, očito je da zapravo i niste bili na spoju. :rofl:

A kod tebe nije baš jasno, tj. iz tvog objašnjenja se čini sasvim moguće, da jedna strana brije da je na 'spoju', a druga strana pak misli da je to 'prijateljski susret'. :rofl:
Jasno je, pročitaj pažljivije. I nisam rekla da sam u nedoumici. Rekla sam da je to umjetno stvorena nedoumica (vidi američki filmovi)
nodens wrote:
10 May 2017, 10:46


Strogo muški razgovori su bezveze... nikad nisam bio fan.

Nedostaje ženska perspektiva, čak i ako nije baš sasvim logički jasna... :cerek:
vidi gore
nodens wrote:
10 May 2017, 10:33




Nije teško pogoditi spolove ova dva gore diskutanta. :rofl:

Riona, što misliš o haramovom 'clear cut' pristupu glede definicije 'spoja'? Vidiš, kod njega nema nedoumice. Zbilja, ako probaš zažvaliti curu na 'spoju', i dobiješ šamarčinu, očito je da zapravo i niste bili na spoju. :rofl:

A kod tebe nije baš jasno, tj. iz tvog objašnjenja se čini sasvim moguće, da jedna strana brije da je na 'spoju', a druga strana pak misli da je to 'prijateljski susret'. :rofl:
Nakon pročitanog opisa, uzela sam vrećicu za svaki slučaj...

Misliš da to nije jasno? Zanimljivo. Dogodilo ti se tako nešto?
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

10 May 2017, 11:43

Riona wrote:
10 May 2017, 11:25
Jasno je, pročitaj pažljivije. I nisam rekla da sam u nedoumici. Rekla sam da je to umjetno stvorena nedoumica (vidi američki filmovi)
Pročitao sam pažljivo. Ali svejedno ne vidim zašto misliš da je to 'umjetno stvorena nedoumica'. Meni se, naprotiv, čini da je to iznimno prirodna nedoumica; koja upravo i proizlazi iz određenih tipičnih razlika u mentalitetu (prosječnih) muškaraca i žena. Te razlike su postojale puno prije američkih filmova; zapravo, pa američki filmovi u zadnje vrijeme rade upravo suprotno, pokušavaju pokazati da tih razlika zapravo i nema toliko, ili da nisu tako bitne...

Riona wrote:
10 May 2017, 11:25
Nakon pročitanog opisa, uzela sam vrećicu za svaki slučaj...
Vrećicu čega? :misli:

Riona wrote:
10 May 2017, 11:25
Misliš da to nije jasno? Zanimljivo. Dogodilo ti se tako nešto?
Zanima li te to? :misli: No, pa to sam samo ja. Mene zanima 'opće', ako uopće postoji nešto dovoljno 'općenito'. Na svijetu ima hrpa ljudi, i ti ljudi su bili na hrpi 'spojeva'. Mene samo zanima koje su zajedničke osobine (ako postoji) tih 'spojeva', i shvaća li većina ljudi te osobine podjednako? Ili svatko brije nešto svoje. :ne zna: Kad pogledam npr. tebe i harama, čini mi se da postoje neke razlike u shvaćanju tog pojma ('spoj')...
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

10 May 2017, 17:08

nodens wrote:
10 May 2017, 11:43
Pročitao sam pažljivo. Ali svejedno ne vidim zašto misliš da je to 'umjetno stvorena nedoumica'. Meni se, naprotiv, čini da je to iznimno prirodna nedoumica; koja upravo i proizlazi iz određenih tipičnih razlika u mentalitetu (prosječnih) muškaraca i žena. Te razlike su postojale puno prije američkih filmova; zapravo, pa američki filmovi u zadnje vrijeme rade upravo suprotno, pokušavaju pokazati da tih razlika zapravo i nema toliko, ili da nisu tako bitne...

Umjetno stvorena/američki filmovi: imam dojam da je sve češće postavljano pitanje - da li je to date? ili tek tako, dogovor da zajedno gledamo zvijezde?
to naravno, pojačava napetost radnje (očito je radnja slabašna), a i slijepac vidi (to mi, publika) da je to date i da je oboje zaljubljeno... bla bla.
nodens wrote:
10 May 2017, 11:43
Vrećicu čega? :misli:
Praznu. Za slučaj potrebe.

nodens wrote:
10 May 2017, 11:43
Zanima li te to? :misli: No, pa to sam samo ja. Mene zanima 'opće', ako uopće postoji nešto dovoljno 'općenito'. Na svijetu ima hrpa ljudi, i ti ljudi su bili na hrpi 'spojeva'. Mene samo zanima koje su zajedničke osobine (ako postoji) tih 'spojeva', i shvaća li većina ljudi te osobine podjednako? Ili svatko brije nešto svoje. :ne zna: Kad pogledam npr. tebe i harama, čini mi se da postoje neke razlike u shvaćanju tog pojma ('spoj')...
Kako slatko izbjegavaš.:zubo: Da, reci, tebi se dogodilo da budeš s nekim na spoju, a pokaže se da je druga strana mislila da se radi o radnoj akciji? Ili obratno?

Pa, spoj ne garantira savršen život nakon toga. Može biti loš spoj (ima jedna zgodna tema na zločestom fhr, u kojem ljudi opisuju najgori spoj na kojem su ikad bili... svašta naučiš. Ima tako šašavih, malo maknutih, i čisto ludih ljudi koji osvanu na spoju. Nakon dopisivanja, pazi, dakle, nije baš da se niste malo "upoznali" prije toga.A na spoju krene tulum.)
Ili možete shvatiti da baš niste idealni match. Ako je prvi. A može biti i zadnji.
I tome slično i tako dalje. Upogoni maštu.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

10 May 2017, 18:13

Riona wrote:
10 May 2017, 17:08
Umjetno stvorena/američki filmovi: imam dojam da je sve češće postavljano pitanje - da li je to date? ili tek tako, dogovor da zajedno gledamo zvijezde?
to naravno, pojačava napetost radnje (očito je radnja slabašna), a i slijepac vidi (to mi, publika) da je to date i da je oboje zaljubljeno... bla bla.
Znači, 'spoj' je ako su oboje 'zaljubljeni'? :misli:

A ako je jedno zaljubljeno, a drugo samo narajcano? Ili oboje samo narajcano? To onda nije spoj? :zubo:

Osim toga, možemo se mi tu praviti da nema nikakvih dubioza oko samog pojma 'spoja', ali meni osobno je to bezveze. Kad malo bolje pogledaš, 'spojevi' zapravo nisu ni postojali prije pojave američkih filmova. :rofl: Znači, nisu američki filmovi izmislili 'nedoumice' oko spoja, nego su upravo izmislili i sam koncept spojeva. Prije 100 godina, recimo, nisu postojali nikakvi 'spojevi' u današnjem smislu riječi. Zato i pitam, što se zapravo pod tim čudnim pojmom podrazumijeva. :zubo:

Riona wrote:
10 May 2017, 17:08
Praznu. Za slučaj potrebe.
Imaš slab želudac na raznorazne ideje i mentalne sklopove? :D

Riona wrote:
10 May 2017, 17:08
Kako slatko izbjegavaš.:zubo: Da, reci, tebi se dogodilo da budeš s nekim na spoju, a pokaže se da je druga strana mislila da se radi o radnoj akciji? Ili obratno?
Zašto misliš da znam, je l' mi se to dogodilo ili nije? :rofl:

Uopće ne izbjegavam, nego je to komplicirano pitanje. Uostalom, evo prosudi sama: ja nisam nikad bio na 'spoju'. Koliko se meni čini. A ako je druga strana mislila suprotno, ja s tim nisam upoznat, a nisam zapravo ni inzistirao da budem. Tj. jesam pitao (naknadno), ali nekako je nepristojno inzistirati na odgovoru kojeg netko očito nije sklon sam po sebi ponuditi... tako da, jebiga, 'ne znam'.

Riona wrote:
10 May 2017, 17:08
Pa, spoj ne garantira savršen život nakon toga. Može biti loš spoj (ima jedna zgodna tema na zločestom fhr, u kojem ljudi opisuju najgori spoj na kojem su ikad bili... svašta naučiš. Ima tako šašavih, malo maknutih, i čisto ludih ljudi koji osvanu na spoju. Nakon dopisivanja, pazi, dakle, nije baš da se niste malo "upoznali" prije toga.A na spoju krene tulum.)
No, ako je to bio 'loš spoj', po čemu je onda uopće spoj? Gore si nešto spominjala 'zaljubljenost'... ono, nagađam da na 'lošem spoju' ziher nije bilo nikakve zaljubljenosti... bar s jedne strane. Zato pitam: po čemu je to uopće bio 'spoj'? Filozofski rečeno - što 'spoj' čini onim što jest? Koja je 'bit' spoja? :rofl:

Eh, teško je vas tu natjerati na filozofsko promišljanje stvari... čini se, vi to gledate isključivo s pragmatične, praktične strane...

Riona wrote:
10 May 2017, 17:08
Ili možete shvatiti da baš niste idealni match. Ako je prvi. A može biti i zadnji.
I tome slično i tako dalje. Upogoni maštu.
Što je to 'match'? Čini li ti se da ljudi podjednako shvaćaju što uopće jest 'match' - ili da se ponekad zapravo i ne slažu oko toga? :rofl:

Match za što? Za 'prijateljstvo'? Za one night stand? Za brijanje od 2 tjedna? Za 'vezu' od 6 mjeseci? Za 'vezu' dokle traje, tj. dok je oboma zgodno? Za brak? Za lifelong monogamy?

Ti o tome uopće ne razmišljaš dok 'nemaš prisilu'? Tj. ne 'opterećuješ' se s takvim pitanjima, dok god ti je 'lijepo' s nekim, a imaš dojam da je i njemu/njoj LOL 'lijepo' s tobom? Postavlja se onda pitanje, što tebi zapravo uopće 'čini' da ti bude lijepo s nekim...
User avatar
silverror
Posts: 31
Joined: 06 May 2017, 16:02

10 May 2017, 18:43

Šabović Adis wrote:
09 May 2017, 20:03
Kako me majstorski isfura... :rofl:

Ma ne, mislio sam na ovo sad. Bi li od mene primio kritiku? :D
Paaaa ajde primiti ću (kritiku, jel?) ako nije preduga. :zubo:
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

10 May 2017, 18:54

nodens wrote:
10 May 2017, 18:13
Znači, 'spoj' je ako su oboje 'zaljubljeni'? :misli:

A ako je jedno zaljubljeno, a drugo samo narajcano? Ili oboje samo narajcano? To onda nije spoj? :zubo:

Osim toga, možemo se mi tu praviti da nema nikakvih dubioza oko samog pojma 'spoja', ali meni osobno je to bezveze. Kad malo bolje pogledaš, 'spojevi' zapravo nisu ni postojali prije pojave američkih filmova. :rofl: Znači, nisu američki filmovi izmislili 'nedoumice' oko spoja, nego su upravo izmislili i sam koncept spojeva. Prije 100 godina, recimo, nisu postojali nikakvi 'spojevi' u današnjem smislu riječi. Zato i pitam, što se zapravo pod tim čudnim pojmom podrazumijeva. :zubo:




Imaš slab želudac na raznorazne ideje i mentalne sklopove? :D




Zašto misliš da znam, je l' mi se to dogodilo ili nije? :rofl:

Uopće ne izbjegavam, nego je to komplicirano pitanje. Uostalom, evo prosudi sama: ja nisam nikad bio na 'spoju'. Koliko se meni čini. A ako je druga strana mislila suprotno, ja s tim nisam upoznat, a nisam zapravo ni inzistirao da budem. Tj. jesam pitao (naknadno), ali nekako je nepristojno inzistirati na odgovoru kojeg netko očito nije sklon sam po sebi ponuditi... tako da, jebiga, 'ne znam'.




No, ako je to bio 'loš spoj', po čemu je onda uopće spoj? Gore si nešto spominjala 'zaljubljenost'... ono, nagađam da na 'lošem spoju' ziher nije bilo nikakve zaljubljenosti... bar s jedne strane. Zato pitam: po čemu je to uopće bio 'spoj'? Filozofski rečeno - što 'spoj' čini onim što jest? Koja je 'bit' spoja? :rofl:

Eh, teško je vas tu natjerati na filozofsko promišljanje stvari... čini se, vi to gledate isključivo s pragmatične, praktične strane...




Što je to 'match'? Čini li ti se da ljudi podjednako shvaćaju što uopće jest 'match' - ili da se ponekad zapravo i ne slažu oko toga? :rofl:

Match za što? Za 'prijateljstvo'? Za one night stand? Za brijanje od 2 tjedna? Za 'vezu' od 6 mjeseci? Za 'vezu' dokle traje, tj. dok je oboma zgodno? Za brak? Za lifelong monogamy?

Ti o tome uopće ne razmišljaš dok 'nemaš prisilu'? Tj. ne 'opterećuješ' se s takvim pitanjima, dok god ti je 'lijepo' s nekim, a imaš dojam da je i njemu/njoj LOL 'lijepo' s tobom? Postavlja se onda pitanje, što tebi zapravo uopće 'čini' da ti bude lijepo s nekim...
Filozofskost tvoje diskusije se očituje u tome da razbacaš svaku moju izjavu ko seljak gnojivo? Naravno, praviš se da ne razumiješ rečeno.
Takva mi rasprava ne odgovara. Ne vidim smisao u tome da ja tebi pojedinačno odgovorim na svaku tvoju tvrdnju ili pitanje, a ti se napraviš blesav. Da ti nudiš neku misao zauzvrat, to bi već imalo smisla.
Dakle, uživaj u svojoj diskusiji bez mene. Sigurno će se naći netko tko ti je match. :zubo:
User avatar
silverror
Posts: 31
Joined: 06 May 2017, 16:02

10 May 2017, 18:56

Stitch wrote:
09 May 2017, 21:44
Déjà-vu sam doživio čitajući vas. :facepalm: Nodensa smo novog dobili, ha? :D

Silverror vas navlači. Sramežljiv je, kao. Osim u mraku. ;)
hm
Riona wrote:
09 May 2017, 22:42
Ne bi ja stitcha previše pitala.
Možda sramežljivi rekne nešto.
hm,hm
nodens wrote:
10 May 2017, 10:29
Meni se isto čini da je trol. S druge strane, ja nisam SAMO trol, nego i genuine article. :zubo:

Znači, nisam još ziher da je to 'novi nodens'. :rofl:
A dobro... nekako mi trol bolje zvuči od dosadnog.
Mada, trolovi su nekako svi na isti kalup - pojave se s pričom kako loše izgledaju ili imaju neke mane ili neriješene repove drugih veza ...

Teško je realno opisivati sebe a ne biti bar mrvicu subjektivan - zato mislim da je puno bolje reći što drugi govore tj. žene : najčešći opis je - komad kojeg treba potrošit.

Ne prilazim ženama već one uvijek nekako nađu situaciju za početak komunikacije, no... moja sramežljivost odmah bukne van - oblije me crvenilo, počnu mi se misli plesti pa najčešće šutim, tek sa da ili ne odgovorim.
Pokreti tijela mi odaju nervozu zbog sramežljivosti - uglavnom koma.

Nisam do sada naišao na kvalitetan savjet kako se opustiti u takvim situacijama.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

10 May 2017, 20:49

silverror wrote:
10 May 2017, 18:43
Paaaa ajde primiti ću (kritiku, jel?) ako nije preduga. :zubo:
Biraj i sagovornike i mjesto!

Sudeći po ovo par upisa, ozbiljan si u komunikaciji, ali ti se, čini mi se, dešava da na neozbiljnim mjestima nailaziš na neozbiljne sagovornike kojima si, logično, dosadan. Dec it. :D

Ili postani i ti neozbiljan... :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

10 May 2017, 22:21

nodens wrote:
10 May 2017, 18:13
...
Osim toga, možemo se mi tu praviti da nema nikakvih dubioza oko samog pojma 'spoja', ali meni osobno je to bezveze. Kad malo bolje pogledaš, 'spojevi' zapravo nisu ni postojali prije pojave američkih filmova. :rofl: Znači, nisu američki filmovi izmislili 'nedoumice' oko spoja, nego su upravo izmislili i sam koncept spojeva. Prije 100 godina, recimo, nisu postojali nikakvi 'spojevi' u današnjem smislu riječi. Zato i pitam, što se zapravo pod tim čudnim pojmom podrazumijeva. :zubo:
...
Tako je! :mudri:
Njegovi su došli njenima i rekli da daju jednu kravu i pet kokica i to je bilo sve šta se tiče udvaranja :zubo:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

10 May 2017, 22:31

E čuj nisu postojali?! Šta je onda kupleraj? :nogica:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

10 May 2017, 22:38

Šabović Adis wrote:
10 May 2017, 22:31
E čuj nisu postojali?! Šta je onda kupleraj? :nogica:
U tebe se čovjek može pouzdati da nijedna tema neće ostati ozbiljna :rofl:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

10 May 2017, 22:40

Riona wrote:
10 May 2017, 22:38
U tebe se čovjek može pouzdati da nijedna tema neće ostati ozbiljna :rofl:
Pa ja sam ti slavni kupelmajstor Hajnc von Kvačilo, bona. :nogica:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

11 May 2017, 09:15

Riona wrote:
10 May 2017, 18:54
Filozofskost tvoje diskusije se očituje u tome da razbacaš svaku moju izjavu ko seljak gnojivo? Naravno, praviš se da ne razumiješ rečeno.
Takva mi rasprava ne odgovara. Ne vidim smisao u tome da ja tebi pojedinačno odgovorim na svaku tvoju tvrdnju ili pitanje, a ti se napraviš blesav. Da ti nudiš neku misao zauzvrat, to bi već imalo smisla.
Dakle, uživaj u svojoj diskusiji bez mene. Sigurno će se naći netko tko ti je match. :zubo:
Baš si grozna. :D

I bezveze defanzivna; ne radi se uopće o tebi konkretno, nego o onom 'općem'. Ja se uopće ne pravim blesav, nego je upravo obrnuto: TI se praviš da nema nikakvih dubioza oko ovog što ja pitam, a zapravo sigurno znaš da IMA. :B Dapače, uvjeren sam da čak i vlastitog iskustva znaš da ima, pa se svejedno i dalje inatiš...

Enivej, ajbok. :cerek:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

11 May 2017, 09:19

haram wrote:
10 May 2017, 22:21
Tako je! :mudri:
Njegovi su došli njenima i rekli da daju jednu kravu i pet kokica i to je bilo sve šta se tiče udvaranja :zubo:
Ne znam ima li tu gore ikakvog sarkazma, pa evo: bilo je (čak LOL) i 'udvaranja', no to udvaranje nije bilo isto što i današnji 'spoj'. Ni blizu. No da, to je dosta ovisilo i o podneblju i o socijalnoj klasi. Seljaci su imali neke svoje rituale, gospoda neke drugačije...
Post Reply