Ljubavne pjesme (književnoteorijski dio)

Knjigom u glavu
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

28 Dec 2011, 14:44

Koji naslovi. "Što si našla u njemu" :s

"Javi se" me sjetilo na jednu drugu. To je romantika. :rozi:


Omega
Posts: 84
Joined: 27 Dec 2011, 19:58

28 Dec 2011, 14:47

http://slusajonline.com/radio/Parni-Val ... nisko.html

Piše Štulić, al piše i Parni Valjak :D
Jednom davno, nisu bili sasvim loši.
Blagajnica želi ući u more
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

28 Dec 2011, 15:12

ex_anais » wrote:Koji naslovi. "Što si našla u njemu" :s

"Javi se" me sjetilo na jednu drugu. To je romantika. :rozi:
:headbang:
Omega wrote:http://slusajonline.com/radio/Parni-Val ... nisko.html

Piše Štulić, al piše i Parni Valjak :D
Jednom davno, nisu bili sasvim loši.
Zašto bi ga itko udario nisko kad može fino u glavu? :ne zna:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

28 Dec 2011, 16:15

Perzefona » wrote:inzistiranje na pravu na ogromnu uvrijeđenost koja dolazi od nekih njima tamo nevažnih ljudi smatram inatljivošću, bedastoćom i nerazumnošću. Onak, jebe ti se kaj netko do koga ne držiš misli o tebi. I o tvojim prilazećim muškarcima.
Upravo tako. Samo što ću i dalje misliti da je osoba koja je izrigala onoliku glupost na ekran pritom sišla vrlo vrlo ispod uobičajene razine komunikacije, vlastite i one među poznanicima koji se ne sude oko neke međe i psuju si rodbinu pritom.

I ne pada mi na pamet zaključiti da nije tako mislio, provjerila sam što je mislio prije ikakvog zaključka. I ne samo ja.

Dakle, to što me uvreda ne boli nit pogađa ne znači da nije bila odvratna gnjusna uvreda i da mi se manje gadi. :)
I ja sam Kukino i Blissino pisanje doživjela kao uvredu, pa me se uvjeravalo, kao što i dalje činiš, da sam ju umislila i njihovim riječima pripisala značenje koje one nemaju.

Ali, da, ja sam jedna, a vas je više. To je vjerojatno krunski argument.
Gle, ako želiš i dalje inzistirati na tome da je zajebavanje s pjesmama bilo vrijeđanje tebe osobno, zbilja ne moraš uvažiti niti to da nijedna od nas nije s tobom u odnosu u kojem bi te imala poriv vrijeđati, niti to da ne postoji nijedna rečenica koja ide ravno na tvoj račun i koju bi mogla kvotati, a pogotovo ne argument broja ljudi na suprotnoj strani. To je glup argument.

Samo izvoli, evo, misli da sam te ja maliciozno vrijeđala i iživljavala se na tebi.

I misli da je moje zajebavanje s pjesmom koja je platila Arsenu plin bilo podlo proračunato smišljeno da tebi, napokon, kažem da si glupa krava bez ukusa, što mislim još od onog tuluma kad si se napila i izvadila kolekciju albuma Jelene Rozge sa suzom ganuća u oku.

Eto, barem mi priznaj toliko da sam te vrijeđala suptilno, upakirano u benevolentnu zajebanciju koja je čak i mnoge neupućene u incident Rozga zavarala i navela da pomisle da se zajebavam s pjesmom a ne rugam tebi, i da sam to obavila sa stilom.

Za razliku od nekih koji su odmah navalili s "meni je žao muškaraca koji vam priđu, da, ozbiljno to kažem i ponovit ću triput."

:mig:
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

28 Dec 2011, 16:16

ex_anais » wrote:Ima ona jedna, ne mogu se točno sjetiti, ali ta je vrhunac njihove posebnosti. Nešto "mama, kaži kako daljeeeeeeeeeeeeee" :misli:
Neka me parnoljupci isprave ako sam krivo citirala. :cerek:
Ko da nemam snage da nastavim
Kao da je pjesmi kraj
Lagano se topim i nestajem
I moje pjesme vise nisu ljubavne
Gubim vjeru, a ona mi je sve

A onda svane novi dan i ja se zaljubim
U ovo nebo iznad nas
I sunce sto se smijesi ko kad majka oprasta
Djeci sto su bila nestasna

Kazi kako dalje kad, kad se nebo zamraci
Kad se skupe oblaci, kad se sunce ne vidi
Kazi kako dalje kad ljubav prestane
Kad se rijeci istrose, kad se natrag ne moze

Mama, zar si lagala kad si govorila
Da dobro uvijek pobijeduje
I kada ne znas kojim putem treba putem ljubavi
I da smo ispred boga isti svi

Tako malo vremena nam ostaje
Kada stisnu godine
Bez ljubavi sve prestaje

Hus je navodno neki veliki ljubavnik ili tako neki kurac :zubo: - ali ja imam dojam da se prepoznajem u ovom tekstu. Na njegovu sramotu. :facepalm: :rofl:
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

28 Dec 2011, 16:40

Meni u ovoj pjesmi smeta bjedno i promašeno imitiranje Queenovaca.
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

28 Dec 2011, 17:15

Perzefona » wrote:Meni u ovoj pjesmi smeta bjedno i promašeno imitiranje Queenovaca.
Samo želim da ovaj post ostane.

Sad te, recimo, zajebavam. :D
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

28 Dec 2011, 18:27

:rofl:
Potpisi su za budale.
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

28 Dec 2011, 19:12

Perzefona » wrote:Moguća je i treća: druga strana razumije, ali se baš želi kvačiti.

I ja sam Kukino i Blissino pisanje doživjela kao uvredu, pa me se uvjeravalo, kao što i dalje činiš, da sam ju umislila i njihovim riječima pripisala značenje koje one nemaju.
Zar bi ti bilo draže da su ti one, a i ja i još neki nakon što si se uvrijedila potvrdile da zaiste jesu mislile sve to što te štrecnulo?

Na početku je došlo do nesporazuma. Sprdali smo se s pjesmama, ne s tobom. Pa kad smo shvatili da je to sprdanje shvaćeno osobno smo krenuli s objašnjenjima i javno i privatno. Bar u svoje ime mogu govoriti, al mislim da nisam bila jedina.

Ne znam što smo drugo trebali. Nehotice nešto zajebem, shvatim što sam zajebala i na koji način je to nekog povrijedilo i onda što - idem objasniti što zaista mislim. A mislim da si mi draga, mislim i puno drugih lijepih stvari o tebi što sam napisala i javno i privatno. I nisam bila jedina.

Zašto je taj dio problematičan? Zar bi stvarno više voljela da smo se zaista rugale tebi? Kome bi tad bilo bolje?
Ali, da, ja sam jedna, a vas je više. To je vjerojatno krunski argument.
Samo ako se tako želiš postaviti. Ponovit ću - i ja i druge žene s ovog topica su ti vrlo jasno dale do znanja što o tebi misle. Opet, i javno i privatno. Ako si u to mišljenje ikad sumnjala, ako si to mišljenje krivo protumačila, jasno su ti rekle što misle. A ne misle ni jednu od onih stvari, ili OK, ne mislim ni jednu od onih stvari koje si nam nekoliko puta nakon objašanjavanja strpala u usta. Ni da si seljača ni ništo slično. Bi li ti bilo draže da to mislimo? Opet ja u množini. Bi li ti bilo draže da to mislim?

Ne mislim. I opet ću ponoviti. Krivo si shvatila i uvrijedila se. Nitko ti ne oduzima pravo da se uvijediš, no ne možeš me ni uvjeravati da te se nastavlja vrijeđati po istom ključu kad ti je crno na bijelo objašnjeno što se o TEBI misli. Na to vrijeđanje si možeš uzeti pravo, no ja u tom trenu prestanem objašnjavati jer nema smisla. I dalje postaje sasvim nebitno što tko misli. Tu nitko ne dobiva, tad ti pravo na vrijeđanje baš i neće nešto vrijedno donijeti. Bar ja to ne vidim.

Crno na bijelo:
Pjesma je glupa, kažem ja.
Rekla si mi da sam glupa, pomisliš ti.
Imaš pravo to pomisliti.
Objasnim ti jasno i glasno da ne mislim da si glupa (i pitam se jesi li zaboravila i sve ono prije što sam ti pričala o tome kako zapravo mislim da si pametnija od mene i kako ti ponekad zavidim na tome).
Ti to zanemariš i dalje si uvrijeđena.
Imaš pravo biti, no tu više ni ja ni nitko drugi ništa ne može.

Stvarno to hoćeš?
Nejasno mi je, međutim, ovo ustrajavanje na pravu na osjetljivost na riječi koje dolaze iz pera nekoga do koga vam ni na koji način nije stalo. Ideš, Emericzy je nekoga proglasio ciničnim i hladnim, i ni veš mašina budućnosti tu ljagu sprati neće, jer Emericzy has spoken. :rolleyes:
Mene je Emericzy potpuno nebitan i smiješan lik u ovoj priči. Došao je braniti tebe (i time ti napravio najgoru moguću medvjeđu uslugu jer je samo sve usrao, ti se od nas nisi trebala braniti), mogu to razumjeti, no način na koji to radi je stvarno smiješan i samo se zakopava sve dublje jer tim branjenjem ne uzdiže tebe nego te cijelo vrijeme zaista i vrijeđa, osim što vrijeđa i sve nas ostale.

Ono što me može zbuniti je da dok on tako vrijeđa i pripisuje ružne dijagnoze i meni, ti imaš potrebu njega obraniti. A ja sam ti kao draga i u jednom trenu si rekla da se ne slažeš s onim što je napisao. To stvarno malo zbunjuje. Na te tvoje riječi si i ja uzimam onda za pravo biti malo osjetljiva.
I sve to zbog moje cmoljavosti.
Ja sam tu riječ spomenula. Pa u drugom postu napisala da sam je krivo upotrijebila i ispričala se. No i dalje je koristiš protiv mene na ovaj način.

Ja se tako ne znam boriti. I ne želim.

Tužan topic.
Happy Easter!
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

28 Dec 2011, 19:35

Jesi li ti pročitala onaj dio u mom postu ispod onog prvog što si kvotala, gdje jasno kažem da shvaćam i prihvaćam da mi nitko nije namjeravao reći niša ružno i gdje priznajem svoju pretjeranu i mimozastu reakciju?

Ako jesi, ne razumijem čemu čitav ovaj post. Ako nisi, hajde pročitaj.

Uopće sam zaboravila da si ti upotrijebila pridjev cmoljav. Dakle, nisam uopće imala tebe na umu kad sam ju opet ja upotrijebila i nisam ju upotrijebila protiv tebe. Žao mi je što to misliš.

Treće, ne branim Emericzyija. Samo sam, očito neuspješno, pokušala reći da je moguće da vi pretjerano osobno uzimate njegove hiperbole i iščitavate ih preosjetljivo, baš kao što sam ja činila s vašima (ovo vašima isto treba uvjetno uzeti, ne sjećam se da si ti išta rekla što mi je zasmetalo. Onu cmoljavost, sad sam se sjetila, riješile smo odmah i lako sam to zaboravila). To je bilo sve što sam rekla.

I ni ja se više neću boriti ni objašnjavati. Ja nikome ništa nisam uzela za zlo, ponavljam. Ako je netko zamjerio meni, ja tu više ništa ne znam učiniti.
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

28 Dec 2011, 19:39

Mogu govoriti u svoje ime. Ja Emericzyja ne iščitavam preosjetljivo jer me zapravo uopće ne vrijeđa, ne žestim se, nisam povrijeđena, ne osjećam ništa, štoviše, čudim mu se. Zapanjujuće mi je kako netko njegove inteligencije može lupnuti takvu bedastoću i ustrajati u njoj. Ako pak vidi da sipa uvrede onda ne znam što reći, ali opet, ni to me ne pogađa emotivno ni na kojoj razini.
Naprosto pogrešno adresira uvrede.

Kako ne vidiš da je upravo on na kraju proglasio uživanje u tim pjesmama pravom na glupost i bljezgarenje?
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

28 Dec 2011, 19:45

Perzefona » wrote: Treće, ne branim Emericzyija. Samo sam, očito neuspješno, pokušala reći da je moguće da vi pretjerano osobno uzimate njegove hiperbole i iščitavate ih preosjetljivo,
Kako misliš - uzimamo ih preosobno? Mene, recimo, ne gađaju bolno, ali mi je jasno da su išle na moj račun.

Kako misliš hiperbole? Ili ti bolje od njega znaš što je on mislio reći kad je rekao nešto posve drugo? I kad je rekao da je mislio ozbiljno, da se šalio?

Kako misliš, iščitavamo ih preosjetljivo? Pazi, meni ne suzi oko jer on misli što već misli, ali da, to je uvreda, ružna i odvratna, i ne mora me povrijediti da bi mi to bilo jasno.

Nije ništa sugerirao, vrlo je eksplicitno rekao što misli i o kome misli. I ti i dalje tvrdiš da niiiiiiije. Pa daj čitaj.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

28 Dec 2011, 19:53

kuki » wrote:Samo želim da ovaj post ostane.

Sad te, recimo, zajebavam. :D
Ja, naravno, opet ne bih kužila. Ni da me zajebavaš (da nisi napisala) ni zašto me zajebavaš.
Moguće da sam izvalila glupost epskih razmjera, ali mene onaj dio Mama (zbor) podsjeća na češku rapsodiju. Oni tamo nešto mamakaju u zboru, od 4. minute nadalje.

No moguće je da je to samo meni tako.
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

28 Dec 2011, 19:56

Ja sam mislila da te zajebava zbog pravopisa. :misli: "bjedno"
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

28 Dec 2011, 19:57

ex_anais » wrote:Ja sam mislila da te zajebava zbog pravopisa. :misli: "bjedno"
Da.

Ajme, ja sam sad jako zbunjena.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

28 Dec 2011, 19:59

ex_anais » wrote:Kako ne vidiš da je upravo on na kraju proglasio uživanje u tim pjesmama pravom na glupost i bljezgarenje?
Pa ja se za to pravo zalažem od početka topica, zaboga!

Ček, ček, nisi li i ti na ovom topicu napisala da su najbolje/najljepše/neštonaj.... pjesme šupendarske? Pa koji je ovo kuki nastao od ovog topica, ja fakat ne kužim. :crying:
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

28 Dec 2011, 20:03

ex_anais » wrote:Ja sam mislila da te zajebava zbog pravopisa. :misli: "bjedno"
Ha? :brukica:

To ste izmislile! Pozvale ste Heka da mi editira post! To ste mi namjestile. Sve me ovdje mrzite! Ja to nisam napisala. To mi vi, cinične i bezosjećajne vještice podmećete! :paranoična:

:brukica: :brukica: :brukica:

:o

:rofl:
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

28 Dec 2011, 20:04

Perzefona » wrote: Pa ja se za to pravo zalažem od početka topica, zaboga!

Ček, ček, nisi li i ti na ovom topicu napisala da su najbolje/najljepše/neštonaj.... pjesme šupendarske? Pa koji je ovo kuki nastao od ovog topica, ja fakat ne kužim. :crying:
Jesam. Upravo zato mi je smiješna njegova opaska o cinizmu. Stvar je u tome da mi je glupo ako ne smijem napisati da mi je neka pjesma bezveze i ako meni to netko ne smije napisati. To ne znači da sam ja bezveze i da je moj ukus bezveze. Ja sam u stanju voljeti i pjesmu nad kojom se mogu i našaliti. Recimo Cohenov Famous Blue Raincoat je pjesma koja me izuzetno dira, ali mogu je secirati i za potrebe ovog topica bez ikakvog beda.

Emericzy nije govorio o glupim pjesmama nego o glupim ljudima koji imaju pravo na bljezgarenje. Pročitaj ga opet.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

28 Dec 2011, 20:05

Perzefona » wrote:Ha? :brukica:

To ste izmislile! Pozvale ste Heka da mi editira post! To ste mi namjestile. Sve me ovdje mrzite! Ja to nisam napisala. To mi vi, cinične i bezosjećajne vještice podmećete! :paranoična:

:brukica: :brukica: :brukica:

:o

:rofl:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

28 Dec 2011, 20:06

Perzefona » wrote: To ste izmislile! Pozvale ste Heka da mi editira post!
Vidiš, zato sam kvotala. Da ne možeš editirati. :raspa: :zlotvor:
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

28 Dec 2011, 20:06

ex_anais » wrote: Emericzy nije govorio o glupim pjesmama nego o glupim ljudima koji imaju pravo na bljezgarenje.
Pisao je o zaljubljenim ljudima koji imaju pravo na bljezgarenje. O svima nama koji smo glupi kad smo zaljubljeni.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

28 Dec 2011, 20:11

Margarita » wrote:Pisao je o zaljubljenim ljudima koji imaju pravo na bljezgarenje. O svima nama koji smo glupi kad smo zaljubljeni.
Ja nisam glupa kad sam zaljubljena. :xzubo:
Ne, nije pisao o tome, na to se kasnije izvlačio. :ide vaditi citate: :uzdah:
Emericzy » wrote:Drugim riječima, ja sam borac za prava plitko i glupo i smiješno i djetinjasto i primitivno i ljigavo i jeftino i seljački zaljubljenih. Očekujem od civiliziranig čovjeka da tolerantno i sa simpatijama pređe preko gluposti i bljezgarenja takvih ljudi.
Emericzy » wrote:"Suzama sam ljepio tapete" je destilat ljudske gluposti. Ja ću, da parafraziram Voltairea, svejedno braniti dostojanstvo čovjeka koji je svoj ljubavni dert u stanju artikulirati samo na toj razini.

Hm. Žao mi je ako za bijedu (kulturnu, emocionalnu i svakakvu drugu) nogometno-pivopijskih fanova nemaš simpatija.
Pokušaj objašnjenja da svi pripadamo ovoj grupi je zapravo blesav.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

28 Dec 2011, 20:13

Tko tu prijemčivost nema, u mojim očima je malo zastranio, jer nije u stanju sagledati koliko je sam glup, blesav, ljigav i plitak u vlastitoj ljubavi,
Meni je ustvrditi da je netko u svojoj ljubavi ljigav i plitak baš ljigavo. Dakle, Perz, razumiješ da ti očito tu prijemčivost imaš jer si u stanju sagledati da si ljigava, glupa i plitka u svojoj ljubavi?

Ako ti to ne smeta, ne znam što te moglo pogoditi u onom prvom dijelu topika za koji i dalje kolektivno lažemo da smo se zajebavale.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

28 Dec 2011, 20:15

Perzefona » wrote:Jesi li ti pročitala onaj dio u mom postu ispod onog prvog što si kvotala, gdje jasno kažem da shvaćam i prihvaćam da mi nitko nije namjeravao reći niša ružno i gdje priznajem svoju pretjeranu i mimozastu reakciju?

Ako jesi, ne razumijem čemu čitav ovaj post. Ako nisi, hajde pročitaj.
Pročitala sam ga. Idem sad ponovno, čekaj.

I btw, znaš da sam ga pročitala, jel bi ti prsti otpali da mi objasniš ako sam nešto krivo shvatila nego da me ko zadnju balavicu šalješ da čitam ponovno?
Baš sam danas u pošti vidjela da prodaju priručnik o tome kako se kvalitetno svađati. Fakat si to moram kupit. Sad zajebavam, samo ne znam više koga :rofl:

Evo me, pročitala sam ponovno, i iako taj dio nisam quotala, zapravo sam i na taj dio odgovarala i tome taj moj post. Pročitaj ga ponovno :B
Uopće sam zaboravila da si ti upotrijebila pridjev cmoljav. Dakle, nisam uopće imala tebe na umu kad sam ju opet ja upotrijebila i nisam ju upotrijebila protiv tebe. Žao mi je što to misliš.
Takvih primjera je ovdje jako puno. Puno si toga upotrijebila na sličan način, nije više važno protiv koga, jer branila si sebe, al na način na koji ti se ne može objasniti da te se time nije napalo.
Treće, ne branim Emericzyija. Samo sam, očito neuspješno, pokušala reći da je moguće da vi pretjerano osobno uzimate njegove hiperbole i iščitavate ih preosjetljivo, baš kao što sam ja činila s vašima (ovo vašima isto treba uvjetno uzeti, ne sjećam se da si ti išta rekla što mi je zasmetalo. Onu cmoljavost, sad sam se sjetila, riješile smo odmah i lako sam to zaboravila). To je bilo sve što sam rekla.
Ni najmanje ne pretjerujem u svom obraćanju Emericzyu, zapravo kad bi išla gledati njegove postove pa svoje replye - moglo bi se reći da sam mu ostala dužna, al neugodno mi je pred svim ovim svijetom da i ja odraslom čovjeku dokazujem kakvu je glupost izrekao, ponovio, potvrdio, ponovno ponovio....

I da, u mojim očima ga braniš na čudan način tako što mi govoriš da nije izrekao ono što je. Ili mi govoriš da sam stvarno jako glupa, jer pitala sam ga da li se šali. Sam je rekao da ne. Čovjek je rekao tešku glupost, mrtvo hladno je potvrdio par puta. Što sad, neće svijet propast. Al da je glupost i uvreda to što je rekao, a je.
I ni ja se više neću boriti ni objašnjavati. Ja nikome ništa nisam uzela za zlo, ponavljam. Ako je netko zamjerio meni, ja tu više ništa ne znam učiniti.
Ne zamjeram ništa. Da bi zamjerila morala bi vjerovati da nešto radiš s namjerom. Lošom namjerom. Ne mislim to.
Happy Easter!
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

28 Dec 2011, 20:20

E da, striptizete u poluvremenu. :cheer:

Todas as cartas de amor são
Ridículas.
Não seriam cartas de amor se não fossem
Ridículas.

Também escrevi em meu tempo cartas de amor,
Como as outras,
Ridículas.

As cartas de amor, se há amor,
Têm de ser
Ridículas.

Mas, afinal,
Só as criaturas que nunca escreveram
Cartas de amor
É que são
Ridículas.

Quem me dera no tempo em que escrevia
Sem dar por isso
Cartas de amor
Ridículas.

A verdade é que hoje
As minhas memórias
Dessas cartas de amor
É que são
Ridículas.

(Todas as palavras esdrúxulas,
Como os sentimentos esdrúxulos,
São naturalmente
Ridículas.)


Ima na jubitou čitana, slušajte. :cerek:
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
Post Reply