Imate li kriterije i za seks?

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

06 Apr 2017, 08:01

Da, ali tip zna da joj se svidja. Rekla je da je kemija ocita i da samo sto se ne pohvataju. Pozvala ga je na kavu i vec nekim hintom dala naslutiti sta pod tim misli, a on se ukakio :zubo:
Sad ako vidi da mu neki drugi moze pred nosom uzet ono sto je vec u svojoj glavi namijenio sebi, mozda u sebi kaze 'e neces, razbojnice' i pokaze inicijativu :D

P.s savjet je bio vise sala, sjecanje na srednju skolu :rofl:


User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

06 Apr 2017, 08:14

Beau wrote:
06 Apr 2017, 08:01
Sad ako vidi da mu neki drugi moze pred nosom uzet ono sto je vec u svojoj glavi namijenio sebi, mozda u sebi kaze 'e neces, razbojnice' i pokaze inicijativu :D
Možda. Ne kažem da se ne bi moglo dogoditi. No muškarci nisu životinje. Ne moraju ratovati zbog žene. Ni zbog nje dobiti po pički. Metaforički ili doslovno.

Instinkti jesu tu, ali kultivirali su se u međuvremenu. Zato je svijet otišao u kurac. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

06 Apr 2017, 08:21

Eks wrote:
05 Apr 2017, 22:41
Džabe meni moji kriteriji. Flertam s jednim frajerčićem i sve je na mjestu, fore o seksu, pogledi, kemija do plafona, maltene se ne pohvatamo, ali... ništa se ne zbiva, kava se ne dešava, kad ga pitam otvoreno, vrda okolo iako ok, puno radi i umoran je. Ne kapiram. Djevac? Mogao bi biti jer ponekad zvuči očajno u smislu da bi htio curu. Jako je zgodan, btw. :o Nije da mu se ne sviđam, to sam ziher, jedino ako mu se možda sviđa i neka druga. Ne razumijem zašto bi netko od 30 godina odbio kavu/seks?
A samnom ni na kavu nisi tila ic :gaah:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

06 Apr 2017, 08:24

miky0 wrote:
06 Apr 2017, 08:21
A samnom ni na kavu nisi tila ic :gaah:
Nisi joj napet, očito. ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

06 Apr 2017, 08:25

Stitch wrote:
06 Apr 2017, 08:24
Nisi joj napet, očito. ;)
A da me tek upozna :S
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

06 Apr 2017, 08:40

Stitch wrote:
Možda. Ne kažem da se ne bi moglo dogoditi. No muškarci nisu životinje. Ne moraju ratovati zbog žene. Ni zbog nje dobiti po pički. Metaforički ili doslovno.

Instinkti jesu tu, ali kultivirali su se u međuvremenu. Zato je svijet otišao u kurac. :D
Da.

No dobro, da sam na njenom mjestu, ponasala bih se normalno, opusteno i frendovski. Dopustila da se dogodi samo kava bez ikakvog potenciranja na nesto vise. To i inace preferiram :hekla:

Miki, kad ces prebolit vise :rofl:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

06 Apr 2017, 09:01

Beau wrote:
06 Apr 2017, 08:40
No dobro, da sam na njenom mjestu, ponasala bih se normalno, opusteno i frendovski. Dopustila da se dogodi samo kava bez ikakvog potenciranja na nesto vise. To i inace preferiram :hekla:
Ja ne bih, ja bih ga pipao. :o

Slučajni dodiri, namjerni dodiri, no ništa napadno ili preizravno. Možda čovjek kuži što je posrijedi, ali treba mu poticaj. Ono, "vrata su ti otvorena, koji klinac po džepovima tražiš ključeve". :rofl:

Frendovsko ponašanje samo po sebi nije loše, ali jednom kad uđeš u tu "prijateljsku" zonu, iz nje se nemoguće iščupati. A i dvosmisleno je. To što se žena šali s nekim, opuštena je i dobro se zabavlja ne znači da želi seks. Nisam se jednom tako zajebao. Ali dobro, ja volim riskirati, a ne taktizirati. Žene hvatam lasom, a ne udicom. Ne čekam dugo, stvar iz moje perspektive ili ide ili ne ide. A ako ide, ide odmah. :cerek:

Kako god, Eks veli da očijukaju, osnova ipak postoji. Sad samo treba pripaziti da se to ne razvodni.
Potpisi su za budale.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

06 Apr 2017, 09:49

Stitch wrote:
06 Apr 2017, 01:54
A zašto misliš da on poziv na kavu interpretira kao poziv na seks? Iz tvoje perspektive, to je možda tako, ali iz njegove, vjerojatno je već toliko uzaludnih kava popio da ga od pomisli na još jednu boli želudac.
Sve to stoji, jedino me čudi to što eks tvrdi da je 'jako zgodan'. Istina, žene znaju za svakakve čudne gnomove nekad tvrdit da su 'zgodni' :rofl: - ali ako kojim slučajem zbilja jest tako zgodan, ne vidim zašto bi se radilo o tome da je 'toliko uzaludnih kava' popio. Pogotovo ako, jel, nema nikakvih ograda tako očito flertat sa ženama. Nesamopouzdani smušenjaci to rijetko kad mogu, biliiiv mi, što bi rekao Trump. :rofl:

Stitch wrote:
06 Apr 2017, 01:54
Tko ti je rekao da je to dobar recept? Glumljenje nezainteresiranosti možda jest, ali ubacivanje drugog frajera u priču svakako nije. To će ga motivirati jedino da se makne ustranu. Druga bi stvar bila da su u vezi, konkurencija tu zna biti poticaj. Ali na početku, s tipom koji očito ima problema sa samopouzdanjem... :D
Da bih reč rekel. Htio sam doslovno ovo isto napisat, da taj stunt s drugim muškarcem sigurno ne bi polučio željeni rezultat, ako dobro čitam situaciju, al' rekoh, što da se petljam bezveze... vjerojatno ionako ne čitam dobro situaciju...
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

06 Apr 2017, 09:51

Pa mislim da ima problema sa samopouzdanjem iako je stvarno zgodan, ali nekako mislim da su ga cure odbijale. Nije da ja želim vezu s njim, tako da ne vidim što dobivam glumatanjem, samo produljenje agonije. :o Ali nemam pojma kako ga nagovorit da se vidimo jebote. :rofl:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

06 Apr 2017, 09:53

Miki. :rofl: :grli:

Zgodan je jebemu, ali je smotan, čudan, štajaznam. Zato ga i ne razmatram za nešto više.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

06 Apr 2017, 09:54

Mali penis onda. Jebiga. Nema boljeg objašnjenja :rofl:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

06 Apr 2017, 09:55

Ne seri. :rofl:
Samo to fali.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

06 Apr 2017, 09:57

Možda je jedan od onih koji samo puno laprdaju o seksu, hm.
Možda je zaljubljen u neku pa ne želi.
Možda mu nekakva "vjera" brani.

Ispizdit ću.
Danas se još vidimo.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

06 Apr 2017, 09:58

Pa je l' imaš ti bolju teoriju? Nitko se ne rodi 'smotan'; to je posljedica akumuliranog socijalnog iskustva. Dakako, to akumulirano iskustvo prati zakone teorije kaosa, u smislu da praktički jedan jedini događaj može 'pokrenuti' neku nit koja se osjeti sljedećih 20 godina, ali NEŠTO mora to uzrokovati.

Dapače, čak bih rekao da to mora biti nešto 'ongoing' - što i dalje postoji, jer inače bi to vrijeme naknadno bar 'prigušilo'.

Nego... a kako to izgleda kad smotan i čudan lik 'flerta', i osjeti se 'kemija' u zraku? Pokušavam si zamislit tu scenu i slabo mi ide LOL
Last edited by nodens on 06 Apr 2017, 09:59, edited 1 time in total.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

06 Apr 2017, 09:58

Eks wrote:
06 Apr 2017, 09:51
Pa mislim da ima problema sa samopouzdanjem iako je stvarno zgodan, ali nekako mislim da su ga cure odbijale. Nije da ja želim vezu s njim, tako da ne vidim što dobivam glumatanjem, samo produljenje agonije. :o Ali nemam pojma kako ga nagovorit da se vidimo jebote. :rofl:
Uvijek možeš pokušati s izravnijim, potpuno nedvosmislenim pristupom. "Ako dođeš, moglo bi ti se posrećiti", to mu reci. Pa ga dočekaj u prozirnoj haljinici, bez grudnjaka i gaćica.

Kod mene bi prošlo. Ne da bih doletio, napravio bih jebeni avion. :o
Potpisi su za budale.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

06 Apr 2017, 10:04

Pa nodense, nije čudan kao ti, dapače, ali opet i je, iz priče nije mu baš išlo s ženama. Ali zajebavamo se, spominje seks svako malo u šali, ali onda ima i momente kad se udalji od mene, mislim stojimo i udalji se i onako, ne zna kud bi gledao. Ne znam ja to objasnit. A sprdali su ga već, neću sad u detalje jer tko zna tko čita :rofl: ali sprdali su i mene i njega, nije da se ne kuži.

Pa izgleda da ću morati. :rofl: A ako i tad ništa ne poduzme, nek se nosi. :D I meni je to sve bizarno kao i nodensu, ono, čudan je, doduše on baš ne izlazi i živi u mjestu gdje i nema šanse sa ženama baš... možda je i do toga. Tko zna. Djeluje traumatizirano po tom pitanju.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

06 Apr 2017, 10:07

E da, kad me prvi put vidio, u početku dok ja još nisam trzala je malo psihopatski buljio u mene. :o Ono, stalno baš, prodorno. A ima lijepe oči. :o
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

06 Apr 2017, 11:02

Stitch wrote:
Ja ne bih, ja bih ga pipao. :o

Slučajni dodiri, namjerni dodiri, no ništa napadno ili preizravno. Možda čovjek kuži što je posrijedi, ali treba mu poticaj. Ono, "vrata su ti otvorena, koji klinac po džepovima tražiš ključeve". :rofl:

Frendovsko ponašanje samo po sebi nije loše, ali jednom kad uđeš u tu "prijateljsku" zonu, iz nje se nemoguće iščupati. A i dvosmisleno je. To što se žena šali s nekim, opuštena je i dobro se zabavlja ne znači da želi seks. Nisam se jednom tako zajebao. Ali dobro, ja volim riskirati, a ne taktizirati. Žene hvatam lasom, a ne udicom. Ne čekam dugo, stvar iz moje perspektive ili ide ili ne ide. A ako ide, ide odmah. :cerek:

Kako god, Eks veli da očijukaju, osnova ipak postoji. Sad samo treba pripaziti da se to ne razvodni.
Da, kuzim. Kod mene je malo drukcije, al ja nisam nikakvo mjerilo. Ne volim flert, ne radim to nikada, pogotovo ne s nekim koga kratko poznajem.
Kod mene su se svari uvijek razvijale iz dobrog poznanstva i druzenja.

I svejedno je zelim li samo seks ili vezu, jednako cu se ponasat :ne zna:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

06 Apr 2017, 11:03

Eks wrote:
06 Apr 2017, 10:04
Pa nodense, nije čudan kao ti, dapače, ali opet i je, iz priče nije mu baš išlo s ženama. Ali zajebavamo se, spominje seks svako malo u šali, ali onda ima i momente kad se udalji od mene, mislim stojimo i udalji se i onako, ne zna kud bi gledao. Ne znam ja to objasnit. A sprdali su ga već, neću sad u detalje jer tko zna tko čita :rofl: ali sprdali su i mene i njega, nije da se ne kuži.
Kako to misliš 'nije čudan kao ja'? Odakle znaš kakav sam ja. Čisto sumnjam da bih ti ja bio tako čudan da me poznaš u zbilji, tj. čisto sumnjam da sam naročito čudan svim mojim korisnicima (i pogotovo korisnicama LOL).

Hoću reći, pa naravno da ne tlačim ljude u stvarnosti sa svojim čudnim idejama; tome mi upravo forum i služi.

Inače, to što pričaš o njemu bar meni osobno zbilja zvuči kao da je iznimno neiskusan. To što priča o seksu je možda pokušaj da se 'utopi' u društvu, tj. da glumi da je 'normalan'. :cerek: Ali ne mora to biti, naravno, možda jednostavno projiciram nešto...

Eks wrote:
06 Apr 2017, 10:04
Pa izgleda da ću morati. :rofl: A ako i tad ništa ne poduzme, nek se nosi. :D I meni je to sve bizarno kao i nodensu, ono, čudan je, doduše on baš ne izlazi i živi u mjestu gdje i nema šanse sa ženama baš... možda je i do toga. Tko zna. Djeluje traumatizirano po tom pitanju.
Pa i to zadnje je kompatibilno npr. s mogućnošću da ima malog ružnog gnoma među nogama. :rofl: Ono, zamisli si npr. scenu gdje je nešto pokušavao s nekom ženom, i onda se skinio, a ova prasnula u smijeh. :rofl: Zvuči mi sasvim moguće da takvo iskustvo ostavi nekakve dugoročne tragove; iako ne baš doslovno doživotne, hm.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

06 Apr 2017, 11:05

Ma ne vjerujem da je to. Mislim da su ga odjebavale i prije toga.
Ne mogu te zamisliti da flertaš, sori. :rofl:

Ne znam, velim ti, nisam saznala rješenje zagonetke. Možda on ima previsoke kriterije.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

06 Apr 2017, 11:08

Beau wrote:
06 Apr 2017, 11:02
Da, kuzim. Kod mene je malo drukcije, al ja nisam nikakvo mjerilo. Ne volim flert, ne radim to nikada, pogotovo ne s nekim koga kratko poznajem.
Kod mene su se svari uvijek razvijale iz dobrog poznanstva i druzenja.

I svejedno je zelim li samo seks ili vezu, jednako cu se ponasat :ne zna:
Ja sam u malo čudnom periodu. :o
Nije mi do veze.
A ne znam baš da ću se isto ponašati. Mislim, nije da će me zanimati bogznašto o osobi. Iako, koje sam sreće, još ću i na taj način pasti na njega. A on mene zna pitati tipa što radim u slobodno vrijeme i takve stvari, imam li hobije, bla.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

06 Apr 2017, 11:11

Eks wrote:
06 Apr 2017, 11:05
Ma ne vjerujem da je to. Mislim da su ga odjebavale i prije toga.
A na čemu to temeljiš, na tome što je smotan? Pa kažem ti da je možda 'smotan' upravo zbog toga; odakle znaš kakav je bio prije.

(Naravno, ne znam ni ja, samo razmišljam naglas.)

Eks wrote:
06 Apr 2017, 11:05
Ne mogu te zamisliti da flertaš, sori.
Zašto sori, LOL. Istina je da ne flertam, samo.. ne čini mi se to doslovno nemoguće, nego zapravo, doslovno ne 'želim' to radit. :misli:

Eks wrote:
06 Apr 2017, 11:05
Ne znam, velim ti, nisam saznala rješenje zagonetke. Možda on ima previsoke kriterije.
Previsoke kriterije za što? Rekla si da je bilo 'kemije'; ako si sigurna da je bilo 'kemije' i s njegove strane, to znači da si prošla TE 'kriterije'. (One prirodne, jel).

Da nije možda religiozan? :rofl:
User avatar
AliceInMess
Posts: 670
Joined: 22 Feb 2017, 18:13
Location: Berkshire
Been thanked: 1 time

06 Apr 2017, 11:24

Beau wrote:
05 Apr 2017, 22:56
Nego, di vas dvije nalazite tolke frajere?!?
Pa u picku materinu, s koje sam ja planete.
:rofl:
Ne zelis biti u nasoj udruzi, vjeruj mi :rofl:
Doduse, zna biti zabavno, ali uglavnom je groooznooo :cerek:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

06 Apr 2017, 11:26

Beau wrote:
06 Apr 2017, 11:02
Da, kuzim. Kod mene je malo drukcije, al ja nisam nikakvo mjerilo. Ne volim flert, ne radim to nikada, pogotovo ne s nekim koga kratko poznajem.
Kod mene su se svari uvijek razvijale iz dobrog poznanstva i druzenja.
Kod mene nikad. Iako, bilo je pokušaja da tako dođem do veze. No kad god bih frendicu pokušao pretvoriti u curu, ili kad god bih zavodio nezainteresiranu djevojku, ispalo bi katastrofalno. Em bih se emotivno raspao, em sam gubio vrijeme. Tolika fokusiranost na nedostupan cilj nikad nije dobra. Barem meni. Ako sam išta naučio, naučio sam da ono što treba ići uvijek ide, što god rekao ili kako god postupio, a ono što ne ide bolje je odmah odrezati i zaboraviti. Filozofski pristup, moglo bi se reći. :zubo:

Ženi treba najviše deset sekundi da me smjesti u određenu ladicu. Ne samo mene, svakoga. Krevet, druženje, ništa. Izaći iz jedne ladice i prijeći u drugu najčešće je nemoguća misija. Zna se i to dogoditi, ali rijetko. A meni se te rijetke slučajeve ne isplati čekati. Život nije pruga pa da stojim na stanici ili skretnici, život je brzi vlak. Ako me razumiješ. ;)
Potpisi su za budale.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

06 Apr 2017, 11:28

Ja isto mislim da je život brzi vlak, a nalijećem na one koji se voze u teretnim vagonima iz četrspete. :tuzni:
Post Reply