Cuganje

Od gojzerice do kamere, od lopate do čekića...
User avatar
dimnjak
Posts: 2430
Joined: 17 Sep 2011, 23:24

21 Oct 2011, 12:11

Herp » wrote:Zakleti i odani pivopija. Često i ne pretjerano kvalitetno. Tu i tamo presječem travaricom. :o
isto samo vinopija. (naglasak na cisto, kvaliteto i vrhusko crno vino :D)

po ljeti gustam u ledenoj medici.

:o
vrrrlet » wrote:
obozavam rakije. sve. i one vole mene. od njih nikad nemam mamurluk, ma koliko popila. pa bila to i prepecenica :cerek:


mogu te prožvakati, al te moraju i ispljunuti
User avatar
rh4ps0dy
Posts: 725
Joined: 17 Sep 2011, 23:11
Location: Podravina

21 Oct 2011, 17:00

Nit pijem, nit me zanima. :D Diže mi kiselinu i ne sviđa mi se okus. :D
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

21 Oct 2011, 17:01

slafko » wrote:
Koji Hektor?
Kako, koji? Zar ih je više? :D
Potpisi su za budale.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

21 Oct 2011, 17:05

rh4ps0dy » wrote:Nit pijem, nit me zanima. :D Diže mi kiselinu i ne sviđa mi se okus. :D
O Bože nesofisticirane li duše. Misliš li da ljubitelji analnog seksa vole okus istog, ili im je tu napeto nešto drugo?

Tko ti je kriv kad u vinu ne možeš naći razigranost proljetnih voćnih okusa s daškom meda i atmosferom ljetne oluje.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Nikolajevna
Posts: 1034
Joined: 28 Sep 2011, 22:51

21 Oct 2011, 17:09

kukuriku » wrote:

šteta što ne volim rakiju. :crying:

Ja u rakiju ubacim višnje i prozovem je šeri-brendi. Tako možeš piti rakiju a biti fensi.
User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

21 Oct 2011, 17:13

Nikolajevna » wrote:

Ja u rakiju ubacim višnje i prozovem je šeri-brendi. Tako možeš piti rakiju a biti fensi.
To ti je i opjevano:
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

21 Oct 2011, 17:13

Ja pijem svakom prilikom. U zadnje vrijeme najčešće belgijska i njemačka piva, te visokoalkoholna (tm Butković) vina slična shirazu. S obzirom na to da sam u zemlji gdje ne vole prekooceanska vina, moram tražiti francuska koja odgovaraju tom opisu, a to najčešće nije čisti shiraz. :(

Bijela vina ne pijem skoro nikad, ali nemam ništa protiv njih.

A vas koji miješate vino s nečim, bilo to voda ili nešto drugo, nabijem. :mad:
Ništa nije iritantnije no kad vidim krelca kako dobro crno vino miješa s nekim sranjem, ili još gore, kad ja donesem takvo vino, pa ga snađe ta sudbina. :mad:
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

21 Oct 2011, 17:23

JPK » wrote:Ja pijem svakom prilikom. U zadnje vrijeme najčešće belgijska i njemačka piva, te visokoalkoholna (tm Butković) vina slična shirazu. S obzirom na to da sam u zemlji gdje ne vole prekooceanska vina, moram tražiti francuska koja odgovaraju tom opisu, a to najčešće nije čisti shiraz. :(

Bijela vina ne pijem skoro nikad, ali nemam ništa protiv njih.

A vas koji miješate vino s nečim, bilo to voda ili nešto drugo, nabijem. :mad:
Ništa nije iritantnije no kad vidim krelca kako dobro crno vino miješa s nekim sranjem, ili još gore, kad ja donesem takvo vino, pa ga snađe ta sudbina. :mad:
Postoje i bijela visokoalkoholna vina, traminac koji pijem ima 14.4% alkohola. :o

Naravno da je prefina vina idiotski miješati s vodom, ona su poezija, to je zadiranje u autorska prava. Ali nije ti ništa sramotnije to što nikad ne miješaš vino s vodom, jer to samo govori koliko si odnarođen. Bevanda je piće hrvatskih radnika, ribara i seljaka, kao i intelektualaca koji se ne libe fizičkog posla.

Mislim, koliki idiot moraš biti za piti nerazrijeđeno vino pri radu s motorkom ili jedrenju?
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

21 Oct 2011, 17:25

JPK » wrote:Ja pijem svakom prilikom. U zadnje vrijeme najčešće belgijska i njemačka piva, te visokoalkoholna (tm Butković) vina slična shirazu. S obzirom na to da sam u zemlji gdje ne vole prekooceanska vina, moram tražiti francuska koja odgovaraju tom opisu, a to najčešće nije čisti shiraz. :(

Bijela vina ne pijem skoro nikad, ali nemam ništa protiv njih.

A vas koji miješate vino s nečim, bilo to voda ili nešto drugo, nabijem. :mad:
Ništa nije iritantnije no kad vidim krelca kako dobro crno vino miješa s nekim sranjem, ili još gore, kad ja donesem takvo vino, pa ga snađe ta sudbina. :mad:
Dobro, crna vina se ne miješaju, osim domaćih za bevandu, u vruća ljetna popodneva.

A ti jednostavno nemoj donijeti vino - i mirna Bosna. Butkoviću! :bicedobro:
User avatar
Nikolajevna
Posts: 1034
Joined: 28 Sep 2011, 22:51

21 Oct 2011, 17:40

JPK » wrote:
A vas koji miješate vino s nečim, bilo to voda ili nešto drugo, nabijem. :mad:
Ništa nije iritantnije no kad vidim krelca kako dobro crno vino miješa s nekim sranjem, ili još gore, kad ja donesem takvo vino, pa ga snađe ta sudbina. :mad:
Auu.. meni pak nema većeg užitka nego kad vidim ove fine guze koje može uznemirit način na koji netko utaka svoje vino u sebe. I dok oni mljackaju svoje vino vrteći čašu i filozofirajući oko bukea, ja izlijem ostatak u vrč s koka-kolom, odvalim ih po ramenu i sa širokim osmijehom i zlatnim zubom viknem u uho Štas' se stiso? Ožeži der po bambusu! :zubo:

Ne volim vino. A trudila sam se, pila na silu i bijelo i crno i mlado, i bevandu, bambus nisam (ne volim ni colu)... ne ide. :tuzni:
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

21 Oct 2011, 17:52

Nikolajevna » wrote:
Auu.. meni pak nema većeg užitka nego kad vidim ove fine guze koje može uznemirit način na koji netko utaka svoje vino u sebe. I dok oni mljackaju svoje vino vrteći čašu i filozofirajući oko bukea, ja izlijem ostatak u vrč s koka-kolom, odvalim ih po ramenu i sa širokim osmijehom i zlatnim zubom viknem u uho Štas' se stiso? Ožeži der po bambusu! :zubo:
ja tebe volim. :cerek: :cerek: :cerek:
Nek(v)arljiva.
User avatar
rh4ps0dy
Posts: 725
Joined: 17 Sep 2011, 23:11
Location: Podravina

21 Oct 2011, 19:27

vrrrlet » wrote:
O Bože nesofisticirane li duše. Misliš li da ljubitelji analnog seksa vole okus istog, ili im je tu napeto nešto drugo?

Tko ti je kriv kad u vinu ne možeš naći razigranost proljetnih voćnih okusa s daškom meda i atmosferom ljetne oluje.
Niko, kaj me se odma napada. :zubo:
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

21 Oct 2011, 20:56

Šit, vrrrlet je našao ovu temu, sad se ne smijem prekenjavati kako nikad ne pijem vino, eventualno na pustom otoku. :crying:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

21 Oct 2011, 21:35

vrrrlet » wrote:
Postoje i bijela visokoalkoholna vina, traminac koji pijem ima 14.4% alkohola. :o

Naravno da je prefina vina idiotski miješati s vodom, ona su poezija, to je zadiranje u autorska prava. Ali nije ti ništa sramotnije to što nikad ne miješaš vino s vodom, jer to samo govori koliko si odnarođen. Bevanda je piće hrvatskih radnika, ribara i seljaka, kao i intelektualaca koji se ne libe fizičkog posla.

Mislim, koliki idiot moraš biti za piti nerazrijeđeno vino pri radu s motorkom ili jedrenju?
Pa u takvim prilikama se pije pivo, može čak i neki otpad poput Ožujskog, nisam snob. :D

Nikolajevna » wrote:
Auu.. meni pak nema većeg užitka nego kad vidim ove fine guze koje može uznemirit način na koji netko utaka svoje vino u sebe. I dok oni mljackaju svoje vino vrteći čašu i filozofirajući oko bukea, ja izlijem ostatak u vrč s koka-kolom, odvalim ih po ramenu i sa širokim osmijehom i zlatnim zubom viknem u uho Štas' se stiso? Ožeži der po bambusu! :zubo:

Ne volim vino. A trudila sam se, pila na silu i bijelo i crno i mlado, i bevandu, bambus nisam (ne volim ni colu)... ne ide. :tuzni:
Ma radi se o tome da je to seljaštvo i manjak ukusa. Kao kad netko pusti cajke u tramvaju, vrlo sličan splet emocija mi uzrokuje.
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

21 Oct 2011, 21:56

Morticia » wrote:Najbolji je gemišt koji se pije u kombinaciji s rakijom. Bilo kakvom.
Bez toga je potpuno beskoristan. :o
Na stranu gemišt, ali ti ne poštuješ rakiju. Ako želiš s njom ljubovati i pritom izvući živu glavu, uz nju smiješ piti jedino vodu. Jedino. Sve ostale kombinacije smrtonosne su. Pitaj glavu sutradan. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

23 Oct 2011, 18:31

Nikolajevna » wrote:
Auu.. meni pak nema većeg užitka nego kad vidim ove fine guze koje može uznemirit način na koji netko utaka svoje vino u sebe. I dok oni mljackaju svoje vino vrteći čašu i filozofirajući oko bukea, ja izlijem ostatak u vrč s koka-kolom, odvalim ih po ramenu i sa širokim osmijehom i zlatnim zubom viknem u uho Štas' se stiso? Ožeži der po bambusu! :zubo:
:zubo: ti ugriješ atmosferu bolje od vina
hahahaha
Last edited by ElliQuinn on 23 Oct 2011, 18:42, edited 1 time in total.
Reason: uređivanje citata
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

23 Oct 2011, 18:37

Teran, teran, za muški sam, za žienske temperan (sam - nerazrijeđen, temperan - neki omjeriić s vodom)

Ki ne pije vino ni rakijo, ta ne vidi Boga ni Marijo
:lol:

ps: poslovice iz žminja
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

23 Oct 2011, 18:43

ja svako vino pomiješam s malo vode. meni tako paše. jednostavnije nego imati i čašu vode sa strane.
duže guštam u vinu i sporije se opijem :o

btw. moram pohvaliti vino koje sam kupila od kolege, koji prodaje domaće vino, prejeftino. prodaje kao, graševinu, ali ja bih se kladila da ovo što sam imam na stolu u biti može biti muškat. tako je fino i pitko i slatko
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

23 Oct 2011, 19:38

blaze » wrote:Teran, teran, za muški sam, za žienske temperan (sam - nerazrijeđen, temperan - neki omjeriić s vodom)

Ki ne pije vino ni rakijo, ta ne vidi Boga ni Marijo
:lol:

ps: poslovice iz žminja
Teran bi mi sad dobro legao. Sutra idem na sistematski pa danas moram dijetalno jesti (skuhala sam žgance i gledam u njih, ne jedu mi se bez kajmaka) i dijetalno piti (premećem čaj po ustima). Kupila sam danas šest butelja ali sam ih ostavila u autu da ne padnem u iskušenje.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

23 Oct 2011, 20:30

Hekatonhir » wrote:
Na stranu gemišt, ali ti ne poštuješ rakiju. Ako želiš s njom ljubovati i pritom izvući živu glavu, uz nju smiješ piti jedino vodu. Jedino. Sve ostale kombinacije smrtonosne su. Pitaj glavu sutradan. :D
E moja Stonogo... :zubo:
Imala je moja glava puno susreta s tim i slicnim kombinacijama. :D
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

25 Oct 2011, 11:04

A je li ti bilo dobro poslije? Naravno da nije. Glava ti je bila ko kineska glasačka kutija.

Na to se odnosio moj savjet. ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

25 Oct 2011, 11:10

Dobro pijanstvo je meni uvijek vrijedno mamurluka. :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

25 Oct 2011, 11:11

Mlada si ti još. Uopće nije bitno koliko čovjek može popiti. Nego koliko može podnijeti. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

25 Oct 2011, 11:15

:rofl:
Hvala na komplimentu. :zubo:

Upravo o tome se i radi, mogu podnijeti više od vina.
Doduše, sve manje, to je istina. Što je vrlo dobro, manje koštam. :D
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

25 Oct 2011, 14:27

Nikolajevna » wrote:

Ja u rakiju ubacim višnje i prozovem je šeri-brendi. Tako možeš piti rakiju a biti fensi.
prvi put sam je pravila ove godine, dodala još i malina i ribizla te mali, mizerni štapić vanilije - ooodlična :cerek:

ne pijem bevandu, čista voda, čisto vino :o
općenito, ne volim mišunge, poglavito s gaziranim pićima
rakijice tek otkrivam zadnjih godinu, dvije.... :cerek:
Post Reply