Što su vam prorekli?

Znanost kakvu u potaji priželjkujete
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

10 Dec 2016, 19:19

namjerno neću napisati prognozirali, ovako zvuči zlokobnije.

troje mi je prognoziralo diplomu, najpesimističnija prognoza je suludo optimistična. kraj 10. 2017.
živi bili pa vidjeli.

nevjernici u astrologiju bi rekli, prognozirali su ti pa će to biti samoispunjujuće proročanstvo jer ćeš se siliti da u tim rokovima daš ispite.
nije samo stvar ispita koje možeš poštimati do tog roka, imam i kurčevu praksu za odraditi. a to je van moje kontrole.
probala sam naći nešto, dobila povratan mail od HR službe, najvećih drkadžija ikad, sa setom pitanja , tipa koji ti je bio najdraži predmet, koji su ti hobiji. iz kojih si tepaju da će te profilirati. :rofl:
prisralo mi se. nisam imala nerve odg na to, čak niti da ih zatrolam.


User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

10 Dec 2016, 19:26

vidjela sam si i sama, ali sam i stručno potvrdila. život u inozemstvu.

kako u astrologiji nije sve jednoznačno, i kako su istovremeno aktivirana razna područja i kako svaki astrolog se oslanja na svoje iskustvo, prognoze oko povoda/razloga odlaska nisu suglasne, ali termin odlaska jest.


jebo me pas ako budem toliko munjena da nakon što 2017. otelim ovu diplomu ni par godina nakon upišem diplomski. to je jedna od varijanti. :agrh:

poslat ću vam razglednicu ako će ovaj forumčić opstati do tada. nadam se da hoće da nevjerni tome povjeruju.. :cerek:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

11 Dec 2016, 00:21

i jedna loša prognoza. :(

kako mi sva 3 astrologa vide budućnost očito je da ću poživjeti još koju godinu. :mama:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

11 Dec 2016, 03:06

Ići ćeš vratiti se nećeš u kurac.

:kava:

Dužna si mi sto kuna. :undazec:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Herbicidna
Posts: 1099
Joined: 08 Feb 2017, 17:20

11 Feb 2017, 18:16

Rak jajnika. Ili barem mokraćnog mjehura.
Prognozirala mi je to nekakva rahitična smrdljiva bioenergetičarka kod koje je moja mater liječila desno koljeno, kad sam imala 5 ili 6 godina.

Sad ovak napisano, ne znan jel tema ozbiljna ili mi je odjednom postalo jasnije zaš moji starci ekstremno briju na alternativu i dan danas.

Hvala ti Trkeljanje.com, upravo spoznah mnogo stvari o svom životu :facepalm: :facepalm: :hek: :( :horor:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

13 Feb 2017, 16:17

Ajme, koma. Meni su prije dvajst let rekli da imam rupe u auri. Nisam otišla iscjelitelju, tako da danas vjerojatno nemam ni a.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
Post Reply