Uzdignimo vibracije uz guzne meditacije

Znanost kakvu u potaji priželjkujete
Locked
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

14 Nov 2016, 12:54

Dakle, ovo je bio moj prvi uradak te vrste:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=551 ... stcount=83
Budući da je dosljednost zloduh sitnih duša, radikalno mijenjam svoju teoriju. Intuicija doista dolazi iz guzice. Neki ljudi tamo imaju i treće oko, pa moraju nositi dioptrijske gaće.

Sigurno ste primijetili da neke žene ne vole primati u guzu jer bi im to moglo razjebati intuiciju. Toj seksualnoj praksi muškarci pribjegavaju još rjeđe jer je njihova intuicija slabija. Stoga moraju osobito paziti na to malo sirotinje što imaju.

Za buđenje intuicije preporučujem jednostvnu vježbu. Zove se češkanje prkna. Poznati alternativac Dubravko Mataković tvrdi da se je tom metodom služio i Miroslav Krleža dok je pisao Banket u Blitvi.

Vježba 1: Češanje prkna ili meditacija leteće guzice

Naizgled je vrlo jednostavna. Kada te sljedeći put zavrbi čmar zanemari sve ostalo i počeši ga. Da, počeši ga s punom svjesnošću. Osjeti kako svrbež popušta i ustupa mjesto neopisivoj ugodi. Osjeti kako ti se čista svjetlost iz devetog denziteta penje od korijenske do sakralne čakre. Uživaj u tom osjećaju i ne obaziri se na prijekorne poglede kolega i ukućana. Češi se! Osjeti kako te napuštaju zablude ega, malograđanske konvencije i prijatelji zaglavjeli u mulju nižih vibracija. Češi se!

Tako ćeš stupiti u kontakt sa svojom letećom guzicom, koju neki vole nazivati i više ja. A to je dio tebe koji zna sve i sretno prdi u oblacima dok se ti bakćeš nebitnim materijalnim problemima.
A to je tek početak, odnosno čišćenje prve čakre. Primam prijedloge za drugu. :raspa:


Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

14 Nov 2016, 13:29

ženijalno... :rofl: :rofl:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

14 Nov 2016, 19:44

Meni je onaj Ksenin čakram dušu dao za pročistit vratnu čakru (to je valjda peta). :misli:
Locked