Papa Franjo (Vratio se Walter, jebo vam je mater...)

Monoteistički i mnogobožački sustavi vjerovanja
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

24 Oct 2016, 23:19

1) Tito nije poražavao nikakve dušmane mimo svojih 255.804 kvadratna kilometra. Ruje i Ameri jesu. A i adolfi su to radili, i beniti i hirohiti kao i sva ostala gamad.
2) Ti možda sumnjaš da je neprijatelj uništen apropo tih 255.804 kv. kilometra?
3) Svijet nije šaren, nije siv, nije čak ni crno - bijel. Svijet, to je ono crno, ono bijelo je papir. Al' šta harvardski polupismenjakovići znaju o tome...
4) Amerika nije pobjednik. Ni SSSR to nije. Jedni su drugima bili preostali do krajnje pobjede a to stanje smo kolokvijalno zvali Hladni rat. SSSR se raspao a Ameri nemaju svijesti da to priznaju sami. Sebi. Otkako su '41. napustili USA ne znaju se kući vratit' i nastavljaju da po cijelom svijetu traže nove neprijatelje stvarajući ih pritom dok ih traže.

Ruje i Ameri su bili saveznici. Nama. Dok nisu od nas krenuli da naplate svoje saveznišvo. Jedni su odjebani '48. a drugi '54.
Jedini pobjednici smo mi. No, šta degeni i retardi znaju o slobodi, samoupravljanju i nesvrstanosti...


Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

25 Oct 2016, 07:44

truc muc buc

steta da si se uozbiljio, bar je bilo nade da nisi budala. neprijatelj je bombardiran od saveznickih snaga dok je tito glodao koru s drveca, ti si prestar da bi i dalje nasjedao na mitove o ljubicici bijeloj - ne bi izdrzao ni godinu dana bez saveznika.

pobjednik je onaj koji je nakon rata dozivio rast i razvoj, u tom smislu je njemacka vec 1950. pobijedila jugoslaviju koja je tonula u bespuca samoupravnog ludila i svinjskih polovica. 'krenuli da naplate' svasta, a visekratne financijske bespovratne injekcije koje su trebale zaustaviti galopirajucu inflaciju? ako se smatras pobjednikom kad lizes bradonjke sepavom bravaru nema spasa, bar nemoj djecu trovati tim drekom, daj im sansu da zive i rade od svojih ruku.
AJ EM BAK!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

25 Oct 2016, 13:18

7nationarmy wrote:truc muc buc

steta da si se uozbiljio, bar je bilo nade da nisi budala. neprijatelj je bombardiran od saveznickih snaga dok je tito glodao koru s drveca, ti si prestar da bi i dalje nasjedao na mitove o ljubicici bijeloj - ne bi izdrzao ni godinu dana bez saveznika.
To možeš pričati nekom ko je od tebe dobio po pičci, ne nekome od koga si dobio po pičci.
7nationarmy wrote:pobjednik je onaj koji je nakon rata dozivio rast i razvoj, u tom smislu je njemacka vec 1950. pobijedila jugoslaviju koja je tonula u bespuca samoupravnog ludila i svinjskih polovica. 'krenuli da naplate' svasta, a visekratne financijske bespovratne injekcije koje su trebale zaustaviti galopirajucu inflaciju? ako se smatras pobjednikom kad lizes bradonjke sepavom bravaru nema spasa, bar nemoj djecu trovati tim drekom, daj im sansu da zive i rade od svojih ruku.
Kad zaustaviš inflaciju rada zaustavi i inflaciju novca - to dvoje su u direktnoj vezi! No šta ti znaš o radu i novcu, kao proizvodu i robi...

Pobjednik je onaj nad kojim nema nikog - imal' koga nad USA, Njemačkom? Nad tobom?! Nad cijelim svijetom?!

A nad komunistima?!
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

31 Oct 2016, 07:55

Šabović Adis wrote:To možeš pričati nekom ko je od tebe dobio po pičci, ne nekome od koga si dobio po pičci.
ma samo ti slavi titove poraze i povlacenja, organiziraj sletove ljubicici bijeloj, nadaj se pokojoj kili mandarina - i to je za ljude. valjda.
Kad zaustaviš inflaciju rada zaustavi i inflaciju novca - to dvoje su u direktnoj vezi! No šta ti znaš o radu i novcu, kao proizvodu i robi...
i kad je inflacija zaustavljena - kad je ante markovic poslan u ropotarnicu povijesti zajedno s ostatkom gamadi. al nemoj majketi meni pricat o gospodarstvu, od vas samoupravljaca su mi tragicniji samo mozda oni occupy pokret.
Pobjednik je onaj nad kojim nema nikog - imal' koga nad USA, Njemačkom? Nad tobom?! Nad cijelim svijetom?!

A nad komunistima?!
truc muc buc bacanje pijeska u vlastite oci u nadi da ce se i ostali zbuniti ;) hrvatska je izgubila 1945. odnosno onog trenutka kad je jednu diktaturu zamijenila drugom, ako se netko drugi osjeca kao pobjednik neka mu to zadovoljstvo i iskreno mu zelim da nikad ne ode van granica bivse juge jer kad shvati kako zivot moze izgledati nestat ce mu smisao zivota.
AJ EM BAK!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

31 Oct 2016, 12:18

7nationarmy wrote:ma samo ti slavi titove poraze i povlacenja, organiziraj sletove ljubicici bijeloj, nadaj se pokojoj kili mandarina - i to je za ljude. valjda.
Gle, nisam ja taj koji čeka da mu s neba padne, komunisti to ne rade.
7nationarmy wrote:i kad je inflacija zaustavljena - kad je ante markovic poslan u ropotarnicu povijesti zajedno s ostatkom gamadi. al nemoj majketi meni pricat o gospodarstvu, od vas samoupravljaca su mi tragicniji samo mozda oni occupy pokret.
Koliki "vam" je bruto proizvod? I čime ga izražavate? Smokijem?
Koliko novca proizvodite godišnje? Il' imate samo hiperinflaciju rada, bez obezvrjeđenja novcem?!
7nationarmy wrote:truc muc buc bacanje pijeska u vlastite oci u nadi da ce se i ostali zbuniti ;) hrvatska je izgubila 1945.
Od koga? Da nije od Jugoslavije?
Jeb'o te Hasan a ti njega...
7nationarmy wrote:odnosno onog trenutka kad je jednu diktaturu zamijenila drugom, ako se netko drugi osjeca kao pobjednik neka mu to zadovoljstvo i iskreno mu zelim da nikad ne ode van granica bivse juge jer kad shvati kako zivot moze izgledati nestat ce mu smisao zivota.
Čudna mi ta tvoja diktatirska Hrvatska, koja samo tako mijenja diktature...sigurno znaš šta pišeš?! Ne prepisuješ odnekud?!

Nego, imal' koga nad tobom? Nadamnom nema.
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

31 Oct 2016, 13:48

el ti to pokusavas bit zajebant ili je ovo iskreni domet?
AJ EM BAK!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

31 Oct 2016, 21:06

7nationarmy wrote:el ti to pokusavas bit zajebant ili je ovo iskreni domet?
Da.
Ti?! Misliš izbjegavanjem odgovora odgovarat', je li Bleferu?
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

02 Nov 2016, 07:29

na kaj da ti odgovorim, da li prepisujem? ne suljo neumski, ja ne prepisujem, a sve pizdarije koje pitas imas odgovorene visekratno pa sam zapravo bio blag kad sam pitao da li se zajebavas jer je jasno da je domet otprilike kao minica neke vase cice mice trofrtaljke ili kaj vec slusate ovih dana :D
AJ EM BAK!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

02 Nov 2016, 21:01

7nationarmy wrote:na kaj da ti odgovorim, da li prepisujem? ne suljo neumski, ja ne prepisujem, a sve pizdarije koje pitas imas odgovorene visekratno pa sam zapravo bio blag kad sam pitao da li se zajebavas jer je jasno da je domet otprilike kao minica neke vase cice mice trofrtaljke ili kaj vec slusate ovih dana :D
Uuuooooouuuuu...ljudi moji, je li to moguće?! : Delić : Kakav autogol, uširomavaši - geri... :rofl: :rofl: :rofl:

Znači napokon si smogao hrabrosti da samoinicijativno i na svoju odgovornost izmisliš istorijsku činjenicu, a? Jel' i inače izmišljaš, po nahođenju, pjesnički, il' imaš i neki uzuzs, ono, izmišljatorski, lažovski kod ili šta već? Šta si još izmislio? Komunističke zločine?! Da je kiša počela i uvis padat'?! :rofl:

Jesam rek'o da si isti Haso, jeb'o te on u prkno rosno, ono reakcionarsko, revizionističko harvardsko! :rofl:

Odaću ti jednu komunističku tajnu: histerija nastaje ako, i kada, u historiji promijeniš makar jedno slovo. A ti k'o na pijaci: ajmooo, kruškeeee, jabukeeeee, dodaj, oduzmi, sve u isti koš, iiidemooo...ko šta zna, niko ništa ne zna - krhko je znanje. A?! Ti, Haso i onaj Svemir Osmanagić morete upar - zanavijek! :rofl:

Pazi 'vamo: "Mi smo pobijedili u 2. Svj. ratu - mi!". Ovu izjavu, doslovce, uzimati po dva puta na svako osam sati, prije jela, dok ne uđe u vuglu! A ako ne ide u vuglu, jebiga, moraćeš je primat' rektalno... :rofl: 'aj sad popi one svoje tablete za ljepotu i m'rš na spavanje! :D
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

03 Nov 2016, 04:46

7nationarmy wrote:buci buci obrisi sline bivsi druze, papaj tabletice i cekaj da ti striceki u bijelom dodju promijeniti pelenu. bome vidjeti crvendaca ovako nemocnog kako se gusi u vlastitoj zuci - neprocjenjivo :D
Bome zbilja trebaš bit kreten prve klase pa od svake teme napravit ovakvo bolesničko izživljavanje. Mora da te taj dida gadno silovao u djetinjstvu. :kava:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

03 Nov 2016, 07:39

decki dirljivi ste u bavljenju samnom ali i dalje je to tek prizemniji vid ante tomica i vedrane rudan. nis koristi ;)
AJ EM BAK!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

03 Nov 2016, 12:12

7nationarmy wrote:decki dirljivi ste u bavljenju samnom ali i dalje je to tek prizemniji vid ante tomica i vedrane rudan. nis koristi ;)
A ko'te Vi? :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

08 Nov 2016, 23:12

7nationarmy wrote:decki dirljivi ste u bavljenju samnom ali i dalje je to tek prizemniji vid ante tomica i vedrane rudan. nis koristi ;)
Ou je; puno englesko (i ina) govorno područje Vedrane Rudan i Ante Tomića kaj oblajavaju tvog idola zaštitnika pedofila i podržavatelja profašističkih diktatura. :kava:
I neznam otkud ti to da se ovdje itko bavi hrpom govana od dva metra i sto kila, tema je papa Franjo koji jebe mater seronjama. Sori ak si se osjetio prozvanim.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

14 Nov 2016, 08:51

haram wrote:Ou je; puno englesko (i ina) govorno područje Vedrane Rudan i Ante Tomića kaj oblajavaju tvog idola zaštitnika pedofila i podržavatelja profašističkih diktatura. :kava:
I neznam otkud ti to da se ovdje itko bavi hrpom govana od dva metra i sto kila, tema je papa Franjo koji jebe mater seronjama. Sori ak si se osjetio prozvanim.
nego di je judolino da reagira objektivno na ovaj govor mrznje :D

i dalje ste slatki decki, koprcanje na maksimum, mozak bi bio na pasi da ste ga ikad imali.
AJ EM BAK!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

14 Nov 2016, 22:39

To je zato što se mi još nismo navikli na to da mržnja može da govori i ne kužimo baš najbolje govor iste - nekad je bilo verbalni delikt al' ti & takvi to ne priznajete, paaa... :raspa:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

14 Nov 2016, 23:20

7nationarmy wrote:nego di je judolino da reagira objektivno na ovaj govor mrznje :D

i dalje ste slatki decki, koprcanje na maksimum, mozak bi bio na pasi da ste ga ikad imali.
Koji govor mržnje, zadojeni frustrirani seronjo sa teksaških svinjogojilišta? Sve o tvom idolu je lijepo dokumentirano i objavljeno u dokazano objektivnim glasilima. Nitko ti nije kriv šta se istina razlikuje od toga s čime te onaj dida jebo u glavu.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

22 Nov 2016, 14:28

buci buci je, zato i jeste tu sacica ostarjelih marginalaca koje nitko ne jebe pola posto ;)
AJ EM BAK!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

22 Nov 2016, 22:08

7nationarmy wrote:buci buci je, zato i jeste tu sacica ostarjelih marginalaca koje nitko ne jebe pola posto ;)
:rofl:

Slušaj, Privjesak, trk u glavni štab pitat' Vuglu ka'će i na koju stranu skrenut' - da ne ispadaš iz kolosijeka svako malo! :D
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
superkrkan
nataknjivać i mislijoc
Posts: 514
Joined: 15 Dec 2016, 00:31

16 Dec 2016, 01:20

...glupo se svadjat,svako vrime svoje nosi.danas u rvackoj lopina i uhljeba ima kolko sabuna u sahari.sve je skupo za popizdit.ako se covik nekako nesnadje umre odgladi.pemzioneri se zale na male pemzije, a za dvacet godina nece je ni bit.
provaj danas kupit stan,il napravit kucu. porezi na sve strane,meni se gadi od izbora praznih obecanja,nemam vise pojima ko je ko u saboru nit me boli kurac vise .cinjenica je svidjalo se kome il ne da je tito bija veliki mudrac , ovi danasnji kvazi premijeri su svi do jednoga zasluzili robiju,ne samo sanader,cilu su rvacku prodali i unistili.bog te jeba kolko je samo vila uzmore niklo od rata na vamo i nezna se cije su... ma nedami se vise pisat otome :gaah: :gaah:
User avatar
admin
Grand Master of the Jedi Order
Posts: 1770
Joined: 13 Oct 2016, 19:32
Been thanked: 2 times
Gender:

12 Feb 2017, 11:46

judolino wrote:
22 Dec 2014, 19:53
Naslov je trebo bit: Drug Tito 2, s vrpcom preko čela ko Rambo... Jebem ti forum Isusov...
Da, forum je kriv, a ne informatički nepismeni bezveznjaci koji misle da u naslov posta stane prvo poglavlje Krležina Filipa Latinovicza. :facepalm:

Sada glasi Papa Franjo (Vratio se Walter, jebo vam je mater...) iako je i to predugačko. Ali neka stoji. :p
Stitch
Post Reply