..zaboravljeni govor zvijezda - kljuc, kod & trla brla

Znanost kakvu u potaji priželjkujete
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Sep 2015, 01:21

..predaj se. odaj okolo po gradu, drzi ruke u zraku i govori ljudima.. predajem se. :kokice:


Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Sep 2015, 01:27

..a unda » wrote:..predaj se. odaj okolo po gradu, drzi ruke u zraku i govori ljudima.. predajem se. :kokice:
Već sam se stoput predavala i nije mi donijelo ništa. Ali pun mi je kurac danas. Svega. A i jebe mi se. Eto, jebe mi se. Jedan dio mene (kako je jedan moj davni bivši rekao- ti si žena i pol, ali problematična je ta polovica) će uvijek biti neurotičan, allymcbealast, pretjeran i dosta mi je više da se ispričavam zbog toga i da me se zbog smatra slabom, vakvom nakvom. Na mom mjestu bi dosta ljudi napravilo vrlo vrlo gore izbore. Toliko o slabosti. :kava: Bar nisam postala ovisnica ili se rezala ili bila anoreksična. I tko me zbog te polovice tog mog "viška" smatra vakom i nakvom nek odjebe u troskocima od mene, ne treba mi u životu.

Ovo ne ide tebe. Rantam. Baš mi je prekipjelo.
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

12 Sep 2015, 01:27

Eks » wrote:
Znam, al znaš šta? Ja se stvarno borim ove godine, cijele, sa sobom, zbilja se trudim gurat naprijed i ne znam, malo sam umorna, ja bih malo da je jednostavno lijepo, bez borbe. Dosta mi je borbe.
ako je stalno borba, onda je problem. prihvati ili se makni.. što nije do tebe - nije.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Sep 2015, 01:30

Zmaj021 » wrote: ako je stalno borba, onda je problem. prihvati ili se makni.. što nije do tebe - nije.
Od koga da se maknem, od sebe? :zubo: Imala sam burnu godinu, ali ne mogu baš to svalit na nekog drugog. Samo hoću reći, da sam nekako mislila da se sve sklapa u neki smisleni mozaik, a onda neka puzzla uvijek ispadne i ajmo ispočetka.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Sep 2015, 01:31

Eks » wrote:
Već sam se stoput predavala i nije mi donijelo ništa. Ali pun mi je kurac danas. Svega. A i jebe mi se. Eto, jebe mi se. Jedan dio mene (kako je jedan moj davni bivši rekao- ti si žena i pol, ali problematična je ta polovica) će uvijek biti neurotičan, allymcbealast, pretjeran i dosta mi je više da se ispričavam zbog toga i da me se zbog smatra slabom, vakvom nakvom. Na mom mjestu bi dosta ljudi napravilo vrlo vrlo gore izbore. Toliko o slabosti. :kava: Bar nisam postala ovisnica ili se rezala ili bila anoreksična. I tko me zbog te polovice tog mog "viška" smatra vakom i nakvom nek odjebe u troskocima od mene, ne treba mi u životu.

Ovo ne ide tebe. Rantam. Baš mi je prekipjelo.
a kad se nisi iskreno predala. moras se iskreno predat, ono na milost i nemilost. :D

kako to mislis da nisi postala ovisnica? jes ti sigurna u to? ne bih ja tako olako bas deklarirao.. :D
a ko to danas nije neurotican? ko nije neurotican, nije normalan. :D
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

12 Sep 2015, 01:32

Eks » wrote:
Od koga da se maknem, od sebe? :zubo: Imala sam burnu godinu, ali ne mogu baš to svalit na nekog drugog. Samo hoću reći, da sam nekako mislila da se sve sklapa u neki smisleni mozaik, a onda neka puzzla uvijek ispadne i ajmo ispočetka.
znači - bez scenarija.. pokriveno :D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Sep 2015, 01:34

..a unda » wrote: a kad se nisi iskreno predala. moras se iskreno predat, ono na milost i nemilost. :D

kako to mislis da nisi postala ovisnica? jes ti sigurna u to? ne bih ja tako olako bas deklarirao.. :D
a ko to danas nije neurotican? ko nije neurotican, nije normalan. :D
Ma šta imam od predaje.

Kako jesam, o čemu? :durica:

A ne znam. Imam dojam da bolje prolaze oni kojima je manje stalo, hladnokrvne kučke koje doziraju ponašanje, emocije itd, pa onda sociopati, ovi oni. :ne zna:
Ja uvijek ispadnem blesava. :zubo:
Zmaj021 wrote:
znači - bez scenarija.. pokriveno :D
Ne kužim? :o
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

12 Sep 2015, 01:35

Eks » wrote:
Od koga da se maknem, od sebe? :zubo: Imala sam burnu godinu, ali ne mogu baš to svalit na nekog drugog. Samo hoću reći, da sam nekako mislila da se sve sklapa u neki smisleni mozaik, a onda neka puzzla uvijek ispadne i ajmo ispočetka.
teško je ovako uopšteno.. na kavu s undom i sa mnom.. otišla bi kući cerekajući se.. :D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Sep 2015, 01:37

Zmaj021 » wrote:
teško je ovako uopšteno.. na kavu s undom i sa mnom.. otišla bi kući cerekajući se.. :D
Ma ja se sad ventiliram, ali realno, ja sam super kakva sam nekad bila i super sam s obzirom na svinjarije koje su mi priređene zadnjih par mjeseci. :ne zna: Ono, baš si skidam kapu. Danas sam u pms-u i razrdmao me jedan mail što sam slala u vezi faksa, ali realno, faca sam si. :raspa: I cerekala sam se i cerekat ću se opet. I moramo s undom jednom na kavu da. :D
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

12 Sep 2015, 01:40

Eks » wrote:
Ne kužim? :o
već napisao na prethodnoj strani.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Sep 2015, 01:43

Zmaj021 » wrote:
teško je ovako uopšteno.. na kavu s undom i sa mnom.. otišla bi kući cerekajući se.. :D
ne pijem kavu. :kokice:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Sep 2015, 01:43

Zmaj021 » wrote:
znači - bez scenarija.. pokriveno :D
Oš reć da ne trebam imat scenarije? :misli: Ni dobre, ne samo loše? :misli:

Ma mene jebe što sam dopustila u krivom tajmingu da me se izjebe u mozak, eto. Iako sam to super odhendlala, nije mi to trebalo. I sad moram navrat nanos neke stvari rješavati i palit svijeće da uspije.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Sep 2015, 01:44

Unda, jel SAturn zbilja tako strašan? Rekla mi je Nenia da mi prolazi 12-om kućom do proljeća. A da je povratak završio nedavno.
Jel zbilja depresivan period to?
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Sep 2015, 01:47

Eks » wrote:Unda, jel SAturn zbilja tako strašan? Rekla mi je Nenia da mi prolazi 12-om kućom do proljeća. A da je povratak završio nedavno.
Jel zbilja depresivan period to?
..ma nije, kakvi.. :kokice:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Sep 2015, 01:48

..a unda » wrote: ..ma nije, kakvi.. :kokice:
Znači, je. Aaa, ne sviđa mi se bome horoskop. Prestat ću ja vjerovat u to. Par ljudi mi je reklo istu stvar. A sudeći po onom što su mi rekli čeka me još jebade u mozak uskoro. Neću. Neću. Neću.
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

12 Sep 2015, 01:53

Eks » wrote:
Znači, je. Aaa, ne sviđa mi se bome horoskop. Prestat ću ja vjerovat u to. Par ljudi mi je reklo istu stvar. A sudeći po onom što su mi rekli čeka me još jebade u mozak uskoro. Neću. Neću. Neću.
mudro.. jedna jebada manje. ono, treba da znaš da te čeka depra, pa onda upadneš u istu još ranije zato što znaš da te čeka..

a ustvari je ne bi ni bilo :D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Sep 2015, 01:55

Zmaj021 » wrote:
mudro.. jedna jebada manje. ono, treba da znaš da te čeka depra, pa onda upadneš u istu još ranije zato što znaš da te čeka..

a ustvari je ne bi ni bilo :D
:rofl: :rofl: :rofl:

Ma neću brijat na to. :D
Ali, rekoše mi dvoje ljudi što se kuže u horoskope da bi moglo bit nekih povrataka u sranje iz kojeg sam izašla i nee, s odmakom definitivno to neću. Pa molim boga da ne primam nikakve mailove jer bi mogo komp letiti kroz prozor, a treba mi za diplomski.
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

12 Sep 2015, 01:56

..a unda » wrote: ne pijem kavu. :kokice:
propićeš je :D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Sep 2015, 01:56

..a unda » wrote:..mene nekako..onako teoretski, najvise brine taj vatreni trigon i kvadratura urana i plutona..

daj nenija vidi malo, kad je frka..jel to sad u treci mjesec ili tamo kraj godine? di su te najblize vatre i ti urani, plutoni.. jel se to sta ispreplice? ako se ispreplice.. aj, aj, aj, aj.. :D
I šta si ovo bio rekao? Šta ti je ovo značilo? Kakve frke?
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

12 Sep 2015, 01:57

..a unda » wrote: ..ma nije, kakvi.. :kokice:
:rofl:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Sep 2015, 01:57

MightyMe » wrote: :rofl:
Ti mali provokatoru. I ovaj stari provokator. :zubo:
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

12 Sep 2015, 02:00

Eks » wrote:
Ti mali provokatoru. I ovaj stari provokator. :zubo:
..i ovaj fini mladić :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Sep 2015, 02:00

..sta znaci, je? rekao sam da nije. saturn nije strasan. mislim, kako kad..sve je kako kad strasno. a dvanajsta kuca.. pa svi je imamo, svakome nesto unutra ima i nikome nije idealna.. svi zivimio s njom, ne mos je preskocit.

par ljudi su ti rekli istu stvar jer se drze matrica. ili su citali istu knjizu i to jednu. ono, ako je to to i to, onda je to to i to. ako je saturn tu, tako i to, onda ti je ovo, ono i tamo i amo. kamo srece da je to tako jednostavno.

to ti je isto ono kad kazes nekom..ti si djevica, znaci ti si takav, takav i takav. to bi znacilo da postoji 12 ili kolko vec, 13 tipova ljudi.
ides preciznije i kazes..a haa, djevica s podznakom u strelcu, znaci ti si takav, takav i takav..144 tipa ljudi.
tako ti je i sa pozicijama planeta i uplivima..upliv taj i taj, znaci to i to. e, pa nije bas tako. to bi bilo to d aje samo to, ali nije, ima tu jos svasta nesto i sve to treba povezat, sve na sve utjece.
ali, niej to bas lako, lakse je po nekoj formuli, a formula tu ne postoji. mislim, zao mi je, al ne postoji.. :D

..osim toga, pa sta da ti je nekoliko ljudi reklo istu stvar? mislim, organiziraj onda izbore, demokratsku neku astrologiju i sto vise ljudi bude reklo nesto, to ce znacit da su oni u pravu.
ako je tako, onda se okruzi ljudima sto ce ti govorit dobro, ako budu vecina, onda su oni u pravu. jel tako tako je.. :D

pouka.. pusti ljude sta oni govore. ti misli sto ces ti mislit, a ne oni. :D
Last edited by ..a unda on 12 Sep 2015, 02:05, edited 2 times in total.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Sep 2015, 02:03

..a unda » wrote:..sta znaci, je? rekao sam da nije. saturn nije strasan. mislim, kako kad..sve je kako kad strasno. a dvanajsta kuca.. pa svi je imamo, svakome nesto unutra ima i nikome nije idealna.. svi zivimio s njom, ne mos je preskocit.

par ljudi su ti rekli istu stvar jer se drze matrica. ili su citali istu knjizu i to jednu. ono, ako je to to i to, onda je to to i to. ako je saturn tu, tako i to, onda ti je ovo, ono i tamo i amo. kamo srece da je to tako jednostavno.

to ti je isto ono kad kazes nekom..ti si djevica, znaci ti si takav, takav i takav. to bi znacilo da postoji 12 ili kolko vec, 13 tipova ljudi.
ides preciznije i kazes..a haa, djevica s podznakom u strelcu, znaci ti si takav, takav i takav..144 tipa ljudi.
tako ti je i sa pozicijama planeta i uplivima..upliv taj i taj, znaci to i to. e, pa nije bas tako. to bi bilo to d aje samo to, ali nije, ima tu jos svasta nesto i sve to treba povezat, sve na sve utjece.
ali, niej to bas lako, lakse je po nekoj formuli, a formula tu ne postoji. mislim, zao mi je, al ne postoji.. :D
Rekli su mi za Saturn, ali ne mislim na to, reću ti na pp ovo drugo.

Kažu da je Saturn veliki učitelj zapravo i da nas testira koliko smo naučili i onda nagrađuje ili kažnjava. A mensečini da mene stalno kažnjava. :rofl: Iako, ja zbilja mislim da nisam ovaj put nešto kolosalno fulala pa da me kazni. :ne zna:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Sep 2015, 02:10

Eks » wrote:
Rekli su mi za Saturn, ali ne mislim na to, reću ti na pp ovo drugo.

Kažu da je Saturn veliki učitelj zapravo i da nas testira koliko smo naučili i onda nagrađuje ili kažnjava. A mensečini da mene stalno kažnjava. :rofl: Iako, ja zbilja mislim da nisam ovaj put nešto kolosalno fulala pa da me kazni. :ne zna:
..ma daj ga ukurac sta ce on nekog testirat. nek testira on sebe, nek sebe kontrolira i svoj libido, samo bi nesto jebo i zderao. ono, titanska posla, jel.. :D
Locked