Mače traži topli dom

Vau, mijau i pokoji au
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

18 Jun 2015, 21:12

Imam mačića, oće tko? :facepalm:

Daklem, tigrasti žuto-bijeli mačić od jedva dva mjeseca, silno umiljat i mazan, djeluje zdravo, veselo i razigrano, odveden na pregled i dobio ampulu protiv buha, krpelja i ostale gamadi. Pronađen u Buzinu usred ničega u obliku grma koji mijauče, iz kojega se potom ukazalo gore navedeno ubogo stvorenjce koje baca urokljive poglede ako ga ne poneseš doma. I tako ga eto ja ponijela doma. Zasad mu je ime George jer je pronađen pored Veleposlanstva SAD-a. Nadala sam se da ću ga podvaliti portiru pod američkog državljanina, pa sam mu smislila najtipičnije američko ime. Ali možete ga zvati i Đorđe, ili Đole, ili kako vam već dođe. Jednom kad se umiri obavit ćemo i photo session.


User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

18 Jun 2015, 23:13

:cerek:
Potpisi su za budale.
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

18 Jun 2015, 23:13

Zekoslawa » wrote:Imam mačića, oće tko? :facepalm:

Daklem, tigrasti žuto-bijeli mačić od jedva dva mjeseca, silno umiljat i mazan, djeluje zdravo, veselo i razigrano, odveden na pregled i dobio ampulu protiv buha, krpelja i ostale gamadi. Pronađen u Buzinu usred ničega u obliku grma koji mijauče, iz kojega se potom ukazalo gore navedeno ubogo stvorenjce koje baca urokljive poglede ako ga ne poneseš doma. I tako ga eto ja ponijela doma. Zasad mu je ime George jer je pronađen pored Veleposlanstva SAD-a. Nadala sam se da ću ga podvaliti portiru pod američkog državljanina, pa sam mu smislila najtipičnije američko ime. Ali možete ga zvati i Đorđe, ili Đole, ili kako vam već dođe. Jednom kad se umiri obavit ćemo i photo session.
Iju, cini mi se da je Lola dobila jebac...hocu rec, sudruga u samo svom macijem svijetu. :D
Neka, neka, lijepo je to, kamo srece da se sve macke i mačci tako dobro provode!
Ko kod nase zecice. :lux:


A sto ce to rec da se ti motas oko ambasade u Buzinu? :ne zna:
Nije vrag da ces se penjat na Chicagoaske nebodere sa staklenim bezdanima ispod? :ne zna:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

18 Jun 2015, 23:16

Stitch » wrote: :cerek:
Sta, :cerek: se iznenadjenju za zenu?
Slatko! :cerek:
Awwwwwichhh!!! :cerek:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

18 Jun 2015, 23:36

Ma ne, samo komentiram očekivano. :D

Ja ženu svako malo iznenadim, ionako. ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

18 Jun 2015, 23:55

Stitch » wrote:Ma ne, samo komentiram očekivano. :D

Ja ženu svako malo iznenadim, ionako. ;)
Hmmm, da, ok, te fore drzi u tajnosti vase intime a tu daj usvoji Georga i sjebi Zekinu Lolu. :unda:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

19 Jun 2015, 00:09

Bara huda » wrote: Sta, :cerek: je iznenadjenje za zenu?
Slatko! :cerek:
Awwwwwichhh!!! :cerek:
Majti?!!??!!M!!,

Pa koliko je trajanje ispravka! :misli:
Izbacilo me nakon pola ure. :ne zna:


Ok, trebalo je bit ovako ko gore u kvotu. :raspa:


A opet kad si mislim....nemoj se zajebavat sa ovim bedarijama dok imas ispitne rokove.
To je tu sad negdje, sta ne?
To se mi, hocu rec ...ja i ostali besposlicari mozemo zekat, vi se ozbiljni ljudi valjda imate cime pametnijim bavit. :zubo:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

19 Jun 2015, 00:26

Bara huda » wrote: Hmmm, da, ok, te fore drzi u tajnosti vase intime a tu daj usvoji Georga i sjebi Zekinu Lolu. :unda:
Kakve intime? O čemu ti? Tko o intimi uopće govori?

Žena se iznenadi kad usisam stan. Ili operem suđe. :raspa:
Potpisi su za budale.
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

19 Jun 2015, 00:51

Stitch » wrote:
Kakve intime? O čemu ti? Tko o intimi uopće govori?

Žena se iznenadi kad usisam stan. Ili operem suđe. :raspa:
Ha? :confused:
Jel ti to oces rec da usisavanje stana i pranje sudja ne spadaju pod intimu mladog bracnog para??? :eek:

Da se tu ne vidi ko sisa a ko je.....usisan. :cerek:
I tko pere, a tko je...ostao suh! :ne zna:

Al da kazem sto je meni najveci zajeb u ovom dopisivanju.
Sjebe me gramatika.
Jer pocnem previse misliti da li je nesto pravilno napisano.
Pa ispravljam.
Pa guglam.
Pa krivo otipkam slovo i onda moram ispravljati.

Pa mi sve to sjebe cijelu koncepciju onog sto bih rekla da ne moram vodit racuna o tome kako cu rec to sto pisem. :(
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

19 Jun 2015, 01:45

Zekoslawa » wrote:Imam mačića, oće tko? :facepalm:

Daklem, tigrasti žuto-bijeli mačić od jedva dva mjeseca, silno umiljat i mazan, djeluje zdravo, veselo i razigrano, odveden na pregled i dobio ampulu protiv buha, krpelja i ostale gamadi. Pronađen u Buzinu usred ničega u obliku grma koji mijauče, iz kojega se potom ukazalo gore navedeno ubogo stvorenjce koje baca urokljive poglede ako ga ne poneseš doma. I tako ga eto ja ponijela doma. Zasad mu je ime George jer je pronađen pored Veleposlanstva SAD-a. Nadala sam se da ću ga podvaliti portiru pod američkog državljanina, pa sam mu smislila najtipičnije američko ime. Ali možete ga zvati i Đorđe, ili Đole, ili kako vam već dođe. Jednom kad se umiri obavit ćemo i photo session.
jesi to vec udala malu :zubo: vidim da ce za par dana biti kao i sa njom od udomljavanja do toga da je zadrzis :zubo:
ako hoces da ga udomis bolje da ga oglasis na plavoj sapi ili tamo trazi gdje ga po fb-u mozes oglasiti ili gdje jos po netu, mozda bi ti tipfelerka mogla dati neki savjet o svemu tome.

ili ga posalji kod unde i stvar je rijesena :zubo:

stavi nam slike da ga vidimo :xlux:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

19 Jun 2015, 02:26

Bara huda » wrote:(...) Al da kazem sto je meni najveci zajeb u ovom dopisivanju.
Sjebe me gramatika.
Jer pocnem previse misliti da li je nesto pravilno napisano.
Pa ispravljam.
Pa guglam.
Pa krivo otipkam slovo i onda moram ispravljati.

Pa mi sve to sjebe cijelu koncepciju onog sto bih rekla da ne moram vodit racuna o tome kako cu rec to sto pisem. :(
Hoćeš reći - opterećuješ se pizdarijama? :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

19 Jun 2015, 02:27

dexter » wrote: ili ga posalji kod unde i stvar je rijesena :zubo:
Pa da. Pedeset više ili manje - tko to broji. :zubo:
Potpisi su za budale.
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

19 Jun 2015, 02:32

Jeptese, nisam ja došla udavati Lolu, nego udomiti Đoleta. :gaah: Lola je stara cura, a ako i nije, ima ona svog muža, dogovorila sam joj brak i uskoro kreće u zajednički život. :D

Baro, nisam išla za sebe tamo, nego u pratnji s materom i ćaćom. Oni će u Jamerike, ne doduše na oti grozni toranj, ne bih ja njih tamo ni puštala. :zecoeek: Pa sam onda eto nalazila mačke dok sam ih čekala da ih tamo provjere da nemaju slučajno gljivice na noktima ili kakvi drugi razlog da ih ne puste tamo. :facepalm:

Đole za sutra ima jednu vizitu dogovorenu, držite fige. Neću se prerano poveseliti, ali možda i bude nešto od toga. Šta prije, to bolje, jer me Lola sad ne može smislit. :(

Evo vam Đole, sav je smišan. :cerek: Samo je dosadan u vražju mater, ne da mi disati. :gaah: Vješa mi se za noge, penje mi se na leđa, mijauče čim se maknem po metra od njega... :mama:


Image

Image
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

19 Jun 2015, 03:12

Držim fige. :)
Potpisi su za budale.
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

19 Jun 2015, 15:19

Lola je stara cura, a ako i nije, ima ona svog muža, dogovorila sam joj brak i uskoro kreće u zajednički život. :D
ovim da je stara si je uvrijedila vise nego iko ikad :gaah:
jel to ona ide od tebe ili joj ti dovodis muza :zubo:
Evo vam Đole, sav je smišan. :cerek: Samo je dosadan u vražju mater, ne da mi disati. :gaah: Vješa mi se za noge, penje mi se na leđa, mijauče čim se maknem po metra od njega... :mama:
:cerek:
lola ga sigurno ignorise jos uvijek. nadam se da ce ga uzeti ti koji dolaze da ga vide
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

20 Jun 2015, 14:25

Daj Duška, nauči konačno bre srpski!

Kad ti kažu da ti fali đoka, ne misle ljudi na mačiće...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

20 Jun 2015, 14:30

:rofl:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

20 Jun 2015, 20:06

Smišan je Đorđi boj.

Duška :rofl:
Pitanje je dana kad će Duška odan nudit mačke kojima ne radi rep :vidiga: :zubo:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

20 Jun 2015, 21:31

dexter » wrote:
ovim da je stara si je uvrijedila vise nego iko ikad :gaah:
jel to ona ide od tebe ili joj ti dovodis muza :zubo:
Pa mislim, nije da je stara, al usidjelica jest i ostat će. :zubo:
Ide k mužu, ona svom, ja svom. Ona će prakticirati platonsku ljubav, ja dabome neću. :D

:cerek:
lola ga sigurno ignorise jos uvijek. nadam se da ce ga uzeti ti koji dolaze da ga vide
Ma đavla ga ignorira, kamo sriće da je tako. :gaah: Raspizdila se i reži i puše i svašta nešto čini, nisam pojma imala da je to moja pahuljica uopće u stanju. :mama: Trenutačno su razdvojeni, Lola je ošla na skrb na mirnije mjesto, a Đole mi sjedi na ramenu dok ovo pišem. :zecorolleyes:

To će reći da ga se još nisam riješila. :gaah:
Beau wrote:Smišan je Đorđi boj.

Duška :rofl:
Pitanje je dana kad će Duška odan nudit mačke kojima ne radi rep :vidiga: :zubo:
:rofl: :rofl:
Da znaš da sam prvo provjerila radi li mu rep. :zubo:

Oš ti Đolu, baš ti sliči? :kokice:
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

20 Jun 2015, 23:28

judolino » wrote:Daj Duška, nauči konačno bre srpski!

Kad ti kažu da ti fali đoka, ne misle ljudi na mačiće...
:rofl:

zec jel ti postajes bridezilla uskoro? ili si vec postala :zubo:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

21 Jun 2015, 01:36

Oš mi bit djeveruša? :zecotrep:
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

21 Jun 2015, 04:33

ne bih hvala :zubo:
ali mogu da treniram lolu i djoleta da vam donesu prstenje :zubo:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

21 Jun 2015, 19:44

Nitko neće sirotog Đoleta. :tuzni:
Ja mu jadnome lažem da njegovi ljudeki samo što nisu stigli. A ja sama pak plačem od muke šta ću s njim. :tuzni:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

21 Jun 2015, 21:42

Zeko, javila si se na Pravu šapu na Fejsu? Ima nekoliko grupa pod tim nazivom, mislim da je ovo pravo mjesto za to. A ima inekoliko stranica pod nazivom "volim mačke" ili nešto slično. Plavu šapu na Fhr-u ne spominjem jer su to manje-više upropastili.
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

21 Jun 2015, 21:51

Mačka po mačka - unda. :D
Post Reply