Uzas, trauma, stres,...

Kante, pile & nježnički nadomjesci
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

10 Jan 2015, 19:50

...stres, zatvaranje ociju, pazi!!!...uspori!...sta radis!?...upali duga, ugasi duga...prolazak priko rupa, prolazak kroz odroncice/kamencice. Moja zena, sada iz makarske do brela :facepalm:


User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

10 Jan 2015, 20:58

miky0 » wrote:...stres, zatvaranje ociju, pazi!!!...uspori!...sta radis!?...upali duga, ugasi duga...prolazak priko rupa, prolazak kroz odroncice/kamencice. Moja zena, sada iz makarske do brela :facepalm:
Šta? Vozio si s povezom preko očiju? :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

10 Jan 2015, 21:07

karambol » wrote:
Šta? Vozio si s povezom preko očiju? :zubo:
:rofl:

Ona je vozila :gaah:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

10 Jan 2015, 22:01

miky0 » wrote: :rofl:

Ona je vozila :gaah:
Dobro si i prošao. Mogao si "slučajno" ispasti u zavoju u Baškoj Vodi. :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

11 Jan 2015, 09:23

karambol » wrote:
Dobro si i prošao. Mogao si "slučajno" ispasti u zavoju u Baškoj Vodi. :zubo:
Sa 50 di se triba uvatit barem 100 :ne zna: :rofl:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

11 Jan 2015, 11:14

miky0 » wrote:
Sa 50 di se triba uvatit barem 100 :ne zna: :rofl:
Pusti. Žena je racionalna. Ti bi je naganjao da uvati 100 i onda bi vas uvatio pandur na motoru i uvatio bi i 1000 u tom slučaju.
:zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

11 Jan 2015, 17:54

Žena peče jaja za doručak, odjednom uleti muž u kuhinju i počne se derat...

"Pazi. PAZI! Stavi još malo ulja! Oh, Bože! Pečeš ih previše istovremeno. PREVIŠEEE IH JEEE! Okreni ih! Sad ih okreni! Trebamo još ulja. Joj, Isuse! Gdje ćemo sad naći još ulja? Zalijepit će se! Pazi! Rekao sam ti-PAZI! Nikad me ne slušaš dok kuhaš! Nikad!

Jesi li ti luda? Jesi li totalno poludjela? Ne zaboravi ih posoliti. Znaš da ih uvijek zaboraviš posoliti. Posoli. Posoli, jel me čuješ šta ti govorim! POSOLIIII!"

Žena ga zaprepašteno gleda i tiho progovori:
"Pobogu, što je s tobom?"

Muž smireno:
"Ništa, ništa... htio sam ti samo pokazati kako je meni dok se vozim s tobom..."
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

11 Jan 2015, 18:35

Euklid » wrote:Žena peče jaja za doručak, odjednom uleti muž u kuhinju i počne se derat...

"Pazi. PAZI! Stavi još malo ulja! Oh, Bože! Pečeš ih previše istovremeno. PREVIŠEEE IH JEEE! Okreni ih! Sad ih okreni! Trebamo još ulja. Joj, Isuse! Gdje ćemo sad naći još ulja? Zalijepit će se! Pazi! Rekao sam ti-PAZI! Nikad me ne slušaš dok kuhaš! Nikad!

Jesi li ti luda? Jesi li totalno poludjela? Ne zaboravi ih posoliti. Znaš da ih uvijek zaboraviš posoliti. Posoli. Posoli, jel me čuješ šta ti govorim! POSOLIIII!"

Žena ga zaprepašteno gleda i tiho progovori:
"Pobogu, što je s tobom?"

Muž smireno:
"Ništa, ništa... htio sam ti samo pokazati kako je meni dok se vozim s tobom..."
:rofl: :rofl: :rofl:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

31 Mar 2015, 16:57

Svaštara pitanje - može li se podesiti na koliko težine suvozačko sjedalo skuži "putnika"? Naime, sad mi pišti za pojas, na laptop i torbu. Valjda mi auto misli da prevozim nevezane bebe :gaah:


A ono, nije užas, trauma, ni stres, al ide na živce. Jako :kava:
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

31 Mar 2015, 17:44

Ne znam može li se podesiti.
Ja svoj suvozački pojas držim uvijek zakopčan da mi ne pijuče na torbu. A skužila sam da je korisno kad torbu zapojasam, kod naglih kočenja mi se zna smandrljati na pod. Što je nezgodno oko sam kopala po njoj i ostavila je otvorenu.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

31 Mar 2015, 22:13

hjao, izluđuju me (tuđi) auti s pištećim suvozačkim sjedalima.
odlučila sam puštat da otpišti svoje, a ja ću se vezat kad ja procijenim da je potrebno :kava: vozač nek stavi čepiće u uši, ako mu smeta :zubo:

u mom auteku ne pišti ni vozačevo sjedalo. sreća mamina :cerek:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

31 Mar 2015, 23:29

blue » wrote:Svaštara pitanje - može li se podesiti na koliko težine suvozačko sjedalo skuži "putnika"? Naime, sad mi pišti za pojas, na laptop i torbu. Valjda mi auto misli da prevozim nevezane bebe :gaah:


A ono, nije užas, trauma, ni stres, al ide na živce. Jako :kava:
Jok. To je odredio proizvođač. Može se skinuti, ali neće u ovlaštenon nitko to učiniti jerbo ne smiju. Možda, ako nađeš nekoga da ti to prebrika u fušu, ali zna to biti zajeb jer bude taj senzor u sicu povezan s airbagovima npr. pa se onda i oni isključe, pa svijetle, a ne svijetle li ni ne rade što im nije svrha i tak...
Najbolje ti je kupiti samo kopču koju utakneš i sve 5. Ima na nekom sajtu po 30 kuna s logom auta po izboru. :zubo:
Ili na otpadu otfikariš s nekog...ili uvažiš Margaritin vrlo praktičan savjet. Veži torbu! :raspa:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

09 Apr 2015, 17:41

A je :top: Ne smijem sama isljučivati stvari po autu. Počela sam vezati kad pišti. Do sad sam samo zavezivala pivo, mineralnu i slične napitke. Jedna radnja više za obavit, ali istina da je korisno.
Post Reply