Pitanje - Karma

Muzičari koji piju
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

15 Aug 2014, 23:09

Brzo pamagajte, koja je hrvatska glazbena grupa popularna u ceskojj? Pjavacica je gostovala jednom u ace stankovica. Ajde molim vas, na ludjackoj veceri sam sa hrpom ceha i alkoholom, naravno.


User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

15 Aug 2014, 23:13

Nije Colonia nego ona druga...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

15 Aug 2014, 23:24

Potpisi su za budale.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

15 Aug 2014, 23:26

E, ta...

Ne bih je se sjetio 3 dana...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

16 Aug 2014, 01:30

Je, rekli mi cesi. Hvala.

Ovo je ptava trovacnica :facepalm: kad ce vise zavrsit lito :gaah:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

16 Aug 2014, 13:26

Još ne vidim vezu između dotičnog benda i Ljubavi i seksa. Bio si prepijan da pogodiš podforum? :raspa:
Potpisi su za budale.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

16 Aug 2014, 14:19

Stitch wrote:Još ne vidim vezu između dotičnog benda i Ljubavi i seksa. Bio si prepijan da pogodiš podforum? :raspa:
Mozda mu je Cehinja obecala dat ako pogodi band :misli:
Opet miki osta na suvom :crying:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

16 Aug 2014, 14:24

Bas ga nejde ove godine... :ne zna:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

16 Aug 2014, 17:14

Stitch » wrote:Još ne vidim vezu između dotičnog benda i Ljubavi i seksa. Bio si prepijan da pogodiš podforum? :raspa:
Vidi stvarno, ne vidim ni ja vezu :brukica:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

16 Aug 2014, 17:17

Beau » wrote: Mozda mu je Cehinja obecala dat ako pogodi band :misli:
Opet miki osta na suvom :crying:
Ma nije, nego su sinoc slusali svoje ceske pisme, pa su me pitali da im dam neki CD od magazina, a ja ih u cudu pitam da kako oni znadu za nih, a oni da su moc popularni gori u njih, i tako mi dosli do Karme :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

16 Aug 2014, 17:18

Euklid » wrote:Bas ga nejde ove godine... :ne zna:
Ko kaze da nejde :ne zna: popija sam alkohola da mi svaki alkoholicar moze pozavidit :S
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

17 Aug 2014, 14:06

Aj koristim ovu temu...neki dan kad smo festali s jednom grupom ceha, pridruzila nam se druga grupa (isto moji gosti), ali se oni medjusobno ne poznavaju, i u njihovom medjusobnom upoznavanju su muskarci ljubili zene u usta :misli: nisu ih zvalili, nego cmok usnama. Mi kad se upoznajemo dajemo ruku i eventualno poljubimo u obraz, a oni umjesto obraza, ljube se usnama. Zna li neko nesto vise? Karambole?
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

17 Aug 2014, 16:39

E da si to znao kad si upoznavao Luciku :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

17 Aug 2014, 17:11

Beau » wrote:E da si to znao kad si upoznavao Luciku :D
Ufff, da sam to zna, bija bi bogatiji za poljubac u usta :giggle:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

17 Aug 2014, 17:35

I mozda ne samo jedan. U nekim zemljama, za koje ja uopce ne bi rekla, se ljube svaki put kad se vide :visi: Doduse, u obraz.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

17 Aug 2014, 18:32

Beau » wrote:I mozda ne samo jedan. U nekim zemljama, za koje ja uopce ne bi rekla, se ljube svaki put kad se vide :visi: Doduse, u obraz.
A jesi li znala da se iko ljubi u usta?
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

17 Aug 2014, 18:50

Kako izdrze da ne uvale jezik ako je druga strana hot? :misli:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

17 Aug 2014, 19:32

miky0 wrote:
A jesi li znala da se iko ljubi u usta?
Ne, prvi glas.
Ako je to stvarno neki obicaj u ceha, ili ikoga, bit cu jako iznenadjena :misli:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

19 Aug 2014, 19:27

miky0 » wrote:Aj koristim ovu temu...neki dan kad smo festali s jednom grupom ceha, pridruzila nam se druga grupa (isto moji gosti), ali se oni medjusobno ne poznavaju, i u njihovom medjusobnom upoznavanju su muskarci ljubili zene u usta :misli: nisu ih zvalili, nego cmok usnama. Mi kad se upoznajemo dajemo ruku i eventualno poljubimo u obraz, a oni umjesto obraza, ljube se usnama. Zna li neko nesto vise? Karambole?
Pih, čisto pomodarstvo. Vidjeli su to negdje pa se sad furaju. Kao i kauboje i indijamce...jako su se voljeli igrati toga po šumama u Češkoj.
Nego, zasto ti nisi malkoc popularizirao trkeljanje pa da otvorimo podružnice u Češkoj?
:zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

20 Aug 2014, 01:07

miky0 » wrote:Aj koristim ovu temu...neki dan kad smo festali s jednom grupom ceha, pridruzila nam se druga grupa (isto moji gosti), ali se oni medjusobno ne poznavaju, i u njihovom medjusobnom upoznavanju su muskarci ljubili zene u usta :misli: nisu ih zvalili, nego cmok usnama. Mi kad se upoznajemo dajemo ruku i eventualno poljubimo u obraz, a oni umjesto obraza, ljube se usnama. Zna li neko nesto vise? Karambole?
Meni je cudno da se kod upoznavanja ljubi i u obraz! :misli:
Pa di ces nepoznatog covjeka ili zenu koje si prvi put vidio ic ljubit?
Makar i u obraz. :ne zna:

Inace, vidjela sam to cmakanje na usta i kod teen curica koje nisu homo nastrojene ali im je to ocito fora.
Meni je neobicno i kad se mame cmakaju sa malom djecom usta na usta.
Ja nisam tako naucena pa nisam ni moje tome naucila. :ne zna:

Ali znam da se Francuzi cmacu u obraz kao uobicajeni pozdrav poznatih.
Nozozemci tri puta!
A nisu Srbi. :D
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

20 Aug 2014, 01:37

ovo s cmakanjem i francuzima. :visi:

na faksu sam se družila jedan semestar s jednom francuskinjom, drugi put kad smo se srele nakon upoznavanja ona me poljubila (u obraz, da euklid, miky i ostale krize srednjih godina ne dobe neke primisli). ja sam ostala malo stiltana. pa je rekla da se u njenoj zemlji prijatelji ljube uvijek kad se sretnu.
a sretala sam ju ponekad skoro svaki dan u tjednu. :facepalm:
pretrpila sam to zabadanje u moj osobni prostor jer je bila crnkinja, da ne ispadnem rasist ako bi rekla- sorry, ja nemam tu naviku cmakati se s poznanicima. :zubo: :facepalm: :rofl:

otišla je na kraju semestra :crying: , nije mi se ni javila :crying: , a bile smo tako velike prijateljice. :crying:

francuzić me sreća nije krenuo cmakati. nešto sam čitala davno prije toga još, navodno muško ide ljubiti žensko ako mu je ponuđen obraz, što god to značilo. bit će da mojih držim te van dosega ruke nije baš obrazonudeće. :ne zna: :rofl:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

20 Aug 2014, 01:44

Nenia Salonitana » wrote:ovo s cmakanjem i francuzima. :visi:

na faksu sam se družila jedan semestar s jednom francuskinjom, drugi put kad smo se srele nakon upoznavanja ona me poljubila (u obraz, da euklid, miky i ostale krize srednjih godina ne dobe neke primisli). ja sam ostala malo stiltana. pa je rekla da se u njenoj zemlji prijatelji ljube uvijek kad se sretnu.
a sretala sam ju ponekad skoro svaki dan u tjednu. :facepalm:
pretrpila sam to zabadanje u moj osobni prostor jer je bila crnkinja, da ne ispadnem rasist ako bi rekla- sorry, ja nemam tu naviku cmakati se s poznanicima. :zubo: :facepalm: :rofl:

otišla je na kraju semestra :crying: , nije mi se ni javila :crying: , a bile smo tako velike prijateljice. :crying:

francuzić me sreća nije krenuo cmakati. nešto sam čitala davno prije toga još, navodno muško ide ljubiti žensko ako mu je ponuđen obraz, što god to značilo. bit će da mojih držim te van dosega ruke nije baš obrazonudeće. :ne zna: :rofl:
Nema kod njih veze jesi musko ili zensko, oni se obrazno ljube po navici.
Ovaj tvoj je ocito citao o obicajima drugih pa se trudio uklopit. :ne zna:

A opet...jesi sigurna da si se oprala prije susreta s njim? :misli:
Zube , pazuha i ostalo?

:D
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

20 Aug 2014, 12:04

Nenia Salonitana wrote:ovo s cmakanjem i francuzima. :visi:

na faksu sam se družila jedan semestar s jednom francuskinjom, drugi put kad smo se srele nakon upoznavanja ona me poljubila (u obraz, da euklid, miky i ostale krize srednjih godina ne dobe neke primisli). ja sam ostala malo stiltana. pa je rekla da se u njenoj zemlji prijatelji ljube uvijek kad se sretnu.
a sretala sam ju ponekad skoro svaki dan u tjednu. :facepalm:
pretrpila sam to zabadanje u moj osobni prostor jer je bila crnkinja, da ne ispadnem rasist ako bi rekla- sorry, ja nemam tu naviku cmakati se s poznanicima. :zubo: :facepalm: :rofl:
Ma to je jos super kad se samo vas dvije/dvoje/dva sretnete i poljubite.
Al ono kad cetvero naleti na drustvo o pet, sest ljudi i to u kaficu ili restoranu....bogati pa to ljubljenje, dok se svi preko stolova primaknu, traje deset minuta :facepalm:
I oni ne odustaju ni tad :zec:
A vidjeli su se zadnji put, onako, jucer :rolleyes:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

21 Aug 2014, 01:04

Bara huda » wrote:
Nema kod njih veze jesi musko ili zensko, oni se obrazno ljube po navici.
Ovaj tvoj je ocito citao o obicajima drugih pa se trudio uklopit. :ne zna:

A opet...jesi sigurna da si se oprala prije susreta s njim? :misli:
Zube , pazuha i ostalo?

:D
nego šta. čak sam i čarape pošnjofala da vidim jel ih mogu nosit i četvrti dan u nizu. :zubeki:
Post Reply