Hemeroidi

Jeremijin dispanzer
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

12 Mar 2014, 08:06

Eto da pojasnim svoje zdrastvene probleme koje me muce od subote. Dakle, taj dan zbilo se slijedece: Popio 2 kave unutar sat vremena (inace kavu rijetko kad pijem) malo prije rucka, a za rucak sam smazao hobotnicu (koja je inace teska spiza), te sam neposredno nakon rucka otisao sa zenom prosetat uz more, i tako smo setali cca 45 min, kad je mene odjedanput stislo za hitno praznjenje (proljev), a kako smo subotom u malom selcu na moru (kod zeninih) tamo nema ni jedan jedini kafic da mogu uletit, vec sam ko lud trkao pola ure do doma da stignem obavit potrebu. I uspijem ja sretno obavit prvi dio zadatka, ali tek tad slijede pravi problemi (nije bitan podatak da sam nakon tog trcanja zavrsio na hitnoj zbog disnih problema koje sam izazvao trcanjem -kisik i infuzija). No, kako sam se naprezao, tako su hemeroidi obavili svoje te ne popustaju, dapace, imam i krvarenje od nedjelje popodne...

Ove teme nebi bilo, da se to sve smirilo samo od sebe, ali nije, a kako sam uzasno sramezljiv a i primitivan, odlazak lijecniku je zadnja ili iza zadnjeg -opcija :brukica: Zato eto teme.

Dakle, na koji nacin sam mogu rijesit problem? Neke kreme ili nesto slicno? Pliz pomagajte

Ispricavam se svima, ako je tema gadljiva (meni jest), ali nije vam gore nego meni.

P.s...ovdi skupljam hrabrost postavit temu od jucer... :tuzni:


User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

12 Mar 2014, 08:40

Imaš na netu milijun savjeta kako sam pripraviti nešto domaće . Samo guglaj . Mast ili krema koju bi ti dao liječnik jednako je djelotvorna kao i nešto iz kućne radinosti. A ako želiš izbjeći ambulantu i apoteku sam kuhaj...
kurvanjski avatar, a
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

12 Mar 2014, 08:44

Chilimama » wrote:Imaš na netu milijun savjeta kako sam pripraviti nešto domaće . Samo guglaj . Mast ili krema koju bi ti dao liječnik jednako je djelotvorna kao i nešto iz kućne radinosti. A ako želiš izbjeći ambulantu i apoteku sam kuhaj...
Internet zdravlje odbijam jer bi vjerojatno procitao kako je pravo cudo sto sam jos uvijek ziv :ne zna:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

12 Mar 2014, 08:54

ma ne
samo guglaj domaći pripravci za hemeroide pa traži
kurvanjski avatar, a
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

12 Mar 2014, 10:23

Zlicu maslinovog ujutro i navecer.
Ali redovito, bez preskakanja...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

12 Mar 2014, 10:58

Euklid » wrote:Zlicu maslinovog ujutro i navecer.
Ali redovito, bez preskakanja...
Zajebajes ili ozbiljno? Daj se nemoj zajebavat s idejama jer sam doli razvaljen ko da me izjebala cila vlada i oporba :facepalm:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

12 Mar 2014, 11:14

miky0 » wrote:
Zajebajes ili ozbiljno? Daj se nemoj zajebavat s idejama jer sam doli razvaljen ko da me izjebala cila vlada i oporba :facepalm:
Ozbiljan je, on bi volio da ti to popiješ...To je u redu, ali sad trebaš prvo sanirati počinjenu štetu i ukloniti bol,a za to trebaš neku mast ili kremu...Do je sad taj problemčić akutan i pretpostavljam vrlo bolan, važno je voditi računa o higijeni na tom području.. :zubo:
kurvanjski avatar, a
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

12 Mar 2014, 11:19

Chilimama » wrote: Ozbiljan je, on bi volio da ti to popiješ...To je u redu, ali sad trebaš prvo sanirati počinjenu štetu i ukloniti bol,a za to trebaš neku mast ili kremu...Do je sad taj problemčić akutan i pretpostavljam vrlo bolan, važno je voditi računa o higijeni na tom području.. :zubo:
Najugodnije mi je s toplom vodom :zubo: :brukica:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

12 Mar 2014, 11:25

a da odeš doktoru?
shvaćam da ti je bed, ali doktor se svega nagledao u svom poslu, i hemeroidi su zaista manji problem (njemu).

koliko ja znam, nastaju problemi kad je prehrana bogata ugljikohidratima i s premalo vlakana. trebalo bi se i samo od sebe popraviti kroz neko vrijeme, probaj nježnije tiskati dok si na wcu.

i ozbiljno, odi doktoru. pogledat će ti trebaš li neki lijek ili će se tijelo samo izliječiti.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

12 Mar 2014, 11:29

Pješčana » wrote:a da odeš doktoru?
shvaćam da ti je bed, ali doktor se svega nagledao u svom poslu, i hemeroidi su zaista manji problem (njemu).

koliko ja znam, nastaju problemi kad je prehrana bogata ugljikohidratima i s premalo vlakana. trebalo bi se i samo od sebe popraviti kroz neko vrijeme, probaj nježnije tiskati dok si na wcu.

i ozbiljno, odi doktoru. pogledat će ti trebaš li neki lijek ili će se tijelo samo izliječiti.
Ma i zena me nagovara da odem doktoru, ali mi je to toliki bed, uzas mi je od same pomisli na to :facepalm: luda glava :gaah:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

12 Mar 2014, 11:37

znaš što će ti napraviti?
popet ćeš se na stol na sve 4, i doktor će ti u rukavici staviti prst u guzu da vidi kolko je loše.

koliko sam čula, bris uretre je gori :ne zna: :)

ko zna, možda ti se i svidi.

no dobro, ja sam žensko, iz moje pozicije sve je prihvatljivo, nas cijeli život ko kukce prevrću i na svašta moraš pristat.

zamisli ko da ti netko stavlja čepić protiv temperature u guzu.

ili nešto veće, ovisno o čem voliš razmišljati.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

12 Mar 2014, 11:42

Pješčana » wrote:znaš što će ti napraviti?
popet ćeš se na stol na sve 4, i doktor će ti u rukavici staviti prst u guzu da vidi kolko je loše.

koliko sam čula, bris uretre je gori :ne zna: :)

ko zna, možda ti se i svidi.

no dobro, ja sam žensko, iz moje pozicije sve je prihvatljivo, nas cijeli život ko kukce prevrću i na svašta moraš pristat.

zamisli ko da ti netko stavlja čepić protiv temperature u guzu.

ili nešto veće, ovisno o čem voliš razmišljati.
Bas si me utjesila :zubo: ipak cu pokusat jos bez lijecnika. A jeli ko zna postoji li u splitu neka doktorica koja to pregledava? Ako me vec treba neko guznit, neka to bude zena :ne zna:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

12 Mar 2014, 11:48

miky0 » wrote:
Bas si me utjesila :zubo: ipak cu pokusat jos bez lijecnika. A jeli ko zna postoji li u splitu neka doktorica koja to pregledava? Ako me vec treba neko guznit, neka to bude zena :ne zna:
Mislim da će ti to tvoj liječnik opće prakse i sam pogledat ili bez pregleda dat recept, a moguće da te uputi specijalistu a u tom ćeš slučaju moći zamolit određenog, samo što sam ja nekako uvjerena da ćeš se manje neugodno osjećat kod nekog muškog nego da te buduća eventualno ljubavnica rećemo vidi u tom položaju od kojeg strepiš... :giggle:
kurvanjski avatar, a
Starfish
Posts: 1327
Joined: 17 Jun 2013, 00:05

12 Mar 2014, 11:49

odi onda bar u ljekarnu po neku mast. ja ne znam šta čekaš :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

12 Mar 2014, 11:52

Chilimama » wrote:
Mislim da će ti to tvoj liječnik opće prakse i sam pogledat ili bez pregleda dat recept, a moguće da te uputi specijalistu a u tom ćeš slučaju moći zamolit određenog, samo što sam ja nekako uvjerena da ćeš se manje neugodno osjećat kod nekog muškog nego da te buduća eventualno ljubavnica rećemo vidi u tom položaju od kojeg strepiš... :giggle:
Mislis? Hm, dala si mi mislit :misli:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

12 Mar 2014, 11:53

Starfish » wrote:odi onda bar u ljekarnu po neku mast. ja ne znam šta čekaš :D
A cekam da samo ode :facepalm:
Starfish
Posts: 1327
Joined: 17 Jun 2013, 00:05

12 Mar 2014, 11:56

:/
nemoj...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

12 Mar 2014, 11:58

Starfish » wrote::/
nemoj...
Evo posla sam zeni SMS da mi kupi u ljekarni neku mast :cerek:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

12 Mar 2014, 12:04

ma to ti radi liječnik opće prakse, 2 minute posla.

samo pogleda koliko su ti čvorići veliki/osjetljivi i to je to.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

12 Mar 2014, 12:07

Pješčana » wrote:ma to ti radi liječnik opće prakse, 2 minute posla.

samo pogleda koliko su ti čvorići veliki/osjetljivi i to je to.
A meni je lijecnica od svojih 40tak godina, :misli: nije lose, samo sta ja ipak mislim da mi ne bi ona gledala a niti me badala :tuzni:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

12 Mar 2014, 14:10

miky0 » wrote:
Zajebajes ili ozbiljno? Daj se nemoj zajebavat s idejama jer sam doli razvaljen ko da me izjebala cila vlada i oporba :facepalm:
Najozbiljnije.

Ja žderem puno ugljikohidrata kad sam u treningu i znao sam imat problema ali maslinovo to sređuje za čas.

Sad odi po neku kremu da ne dođe do infekcije.
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

12 Mar 2014, 16:49

http://alternativa-za-vas.com/index.php ... -hemoroida

Aj Miky ukruckac s opisom...sorry, ali sam se dobro nasmijao. :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

12 Mar 2014, 19:37

Euklid » wrote:
Najozbiljnije.

Ja žderem puno ugljikohidrata kad sam u treningu i znao sam imat problema ali maslinovo to sređuje za čas.

Sad odi po neku kremu da ne dođe do infekcije.
Primio na znanje :top:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

12 Mar 2014, 19:38

karambol » wrote:http://alternativa-za-vas.com/index.php ... -hemoroida

Aj Miky ukruckac s opisom...sorry, ali sam se dobro nasmijao. :D
Fala za link, a opis ko opis :cerek:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

12 Mar 2014, 19:39

Evo jedan prigodni...

Kako se na novohrvatskom kaze wc-papir?

.
.
.
.
.

Čmaramice...
Last edited by Euklid on 12 Mar 2014, 19:47, edited 1 time in total.
'if you fall, i'll be there' (floor)
Post Reply