Silovanje, silovanje, svakoj ženi radovanje...

Sve od javnog i tajnog interesa
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

31 Jan 2014, 21:08

Srećom da ovo nije fhr pa su ljudi slobodni napisati baš onako kako osjećaju
bez straha da će biti moderirani...

edit: ovo je išlo Letećoj


'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

31 Jan 2014, 21:16

Euklid wrote:Srećom da ovo nije fhr pa su ljudi slobodni napisati baš onako kako osjećaju
bez straha da će biti moderirani...

edit: ovo je išlo Letećoj
Slazem se.

Mislim da pretjerujete glede teme.
A i onih postova o navodnom relativiziranju silovanja. Valjda mojih :ne zna:

Sto se tice Paravinje, leteca, i tih davnih devedesetih nikad ikad nisam stopala kamiondzijama. Kad bi nailazio kamion samo bih spustila ruku i pravila se da zjakam :zubo:Oduvijek su mi bili sumnjivi :madkava:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

01 Feb 2014, 01:58

nodens » wrote:
Iz svega ovog se može samo zaključiti da bi bilo vrlo uputno ženskoj djeci (ako je već imaš) - tj. može i muškoj, s obzirom da ziher postoje i homoseksualci skloni silovanju :rofl: - objasniti da nije baš zgodno sama po noći ulaziti nepoznatim muškarcima u auto.

Jer vidi - nikakvim tehnikama nećeš postići da *nestanu* ljudi kojima se silovanje čini kao zgodna stvar za napravit. Ergo, mijenjaš ono što možeš. Učiš djecu kako da se postave prema svijetu u kojem žive, umjesto da fantaziraš o nekom budućem savršenom svijetu, u kojem nijednom muškarcu niti u teoriji neće pasti na pamet da siluje ženu.




Ljigav lik, što drugo reći. :ne zna: Njega ne možeš promijenit - ostaje ti jedino da se nosiš s postojećom situacijom, u kojoj takvih likova ima, i uvijek će ih biti. (Dakako, treba i kazniti one koje se uhvati, no valjda je jasno da nijedna kazna ne iskorjenjuje u potpunosti tu pojavu koja se kažnjava. Ljudi i dan danas ubijaju jedni druge, iako je to još kažnjivije od silovanja.)




Da ponovimo: naravno da je za sam 'čin' silovanja - kriv silovatelj; no činjenicu postojanja muškaraca koji su spremni na silovanje, NEĆEŠ nikakvom pričom, pa čak ni zakonskim mjerama - promijeniti. Jedino što možeš (ti osobno, i djeca ti) - jest izbjegavati situacije koje do toga mogu dovesti. Recimo, ne ulaziti strancima u aute. Ne ići na sumnjive zabave bez pouzdane pratnje. I kad kažem 'ne ulazi strancima u aute' to NE ZNAČI da si 'sama kriva što te silovao' - nego je to pouka o načinu na koji se razborit čovjek odnosi prema činjeničnom stanju u stvarnosti.

edit: moram dodati još i to, da naravno da bez obzira na bilo kakav 'oprez' - svejedno možeš nastradati; to gore nije samo u celofan zamotana ideja 'sama si kriva'. No to što ne možeš doslovno eliminirati svaku vjerojatnost da nastradaš, nije nikakav posebno suvisao argument protiv toga da je potrebno biti oprezan, a ne lakomislen.
Ajd u kurac i ti i tvoji savjeti, znaš.
Zbog tolikog opreza si i ostao junfer, ne? :ne zna:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

01 Feb 2014, 02:02

Whereabout » wrote:
Dobro, htjela sam provjeriti da nije nešto krivo ili nažao napisano.

Inače, nisam tako shvatila ovu temu, apropo ovog što kasnije pišeš. Uvodni post je korektan, a feminizam, logika u procjenjivanju je li nešto silovanje i tehnički aspekti mi nisu djelovali kao štetan offtopic. Radikalni feminizam se spominje samo kratko. Kao najlošiji su mi se činili oni koji zapravo brane stranu koja je potencijalno silovateljska i tu mi se činilo da se nepotrebno muti voda u smjeru koji je upravo najdalje od rješenja (dijelovi o tome kako kultura utječe na mulce koji siluju i slično). Edit: iako bi i te aspekte (kako se osjećaju ti mulci) možda i trebalo koristiti za neku našu prilagođenu lokalnu kampanju, ako ne bi došlo do kontraefekta jer bi im previše lupalo na ego.
Nitko na ovoj temi, ama baš nitko, nije branio "stranu koja je potencijalno silovateljska".
Uostalom, kaj bi trebala uopće značiti ta perverzna jezična konstrukcija? Znači li to da su muškarci potencijalni silovatelji ili nešto drugo?
Nemreš ti bit na miru a da ne izmišljaš koješta, je li?
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

01 Feb 2014, 02:07

Beau » wrote: Slazem se.

Mislim da pretjerujete glede teme.
A i onih postova o navodnom relativiziranju silovanja. Valjda mojih :ne zna:

Sto se tice Paravinje, leteca, i tih davnih devedesetih nikad ikad nisam stopala kamiondzijama. Kad bi nailazio kamion samo bih spustila ruku i pravila se da zjakam :zubo:Oduvijek su mi bili sumnjivi :madkava:
Ma, ideš u pičku od matere! :madkava:
Moj je pokojni ćaća bio kamijonđija!

I da ti jedan takav napravi genijalno dijete kakav sam ja svojedobno bio, svake bi mu godine palila svijeću na kamenitim vratima - samo da znaš! :durica:
Whereabout
Posts: 1140
Joined: 18 Sep 2011, 13:19

01 Feb 2014, 09:06

judolino » wrote:
Nitko na ovoj temi, ama baš nitko, nije branio "stranu koja je potencijalno silovateljska".
Uostalom, kaj bi trebala uopće značiti ta perverzna jezična konstrukcija? Znači li to da su muškarci potencijalni silovatelji ili nešto drugo?
Nemreš ti bit na miru a da ne izmišljaš koješta, je li?
Prestani mi se obraćati.
.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

01 Feb 2014, 12:39

Whereabout » wrote:
Prestani mi se obraćati.
Prestani pisat bedastoće. :kava:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

01 Feb 2014, 13:48

judolino wrote: Ma, ideš u pičku od matere! :madkava:
Moj je pokojni ćaća bio kamijonđija!

I da ti jedan takav napravi genijalno dijete kakav sam ja svojedobno bio, svake bi mu godine palila svijeću na kamenitim vratima - samo da znaš! :durica:
Haha a sta sam ja znala, mlada i neiskusna bijah.
Meni su se cinili neotesani i neoubuzdani. Recimo, malo koji se mogao obuzdat da mi ne potrubi na cesti :ckzubo:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

01 Feb 2014, 13:52

judolino » wrote: Ma, ideš u pičku od matere! :madkava:
Moj je pokojni ćaća bio kamijonđija!
sad je puno toga jasnije... :kava:
'if you fall, i'll be there' (floor)
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

02 Feb 2014, 02:02

judolino » wrote: Ajd u kurac i ti i tvoji savjeti, znaš.
Zbog tolikog opreza si i ostao junfer, ne? :ne zna:
Neš' vjerovat, ali kad sam već poslao onaj post, palo mi na pamet takvo tumačenje. :rofl:

Ali ne, nije zato, nego zbog... hmm, recimo, pretjeranog i neizlječivog idealizma. :ne zna:

Možda i perfekcionizma. :o Tj. možda je to jedno te isto... :rofl:


U svakom slučaju, ako nekoj ženi silovanje i nije bogzna što - pa onda nek' slobodno stopira, LOL. Ima ona kineska poslovica - ako već ne možeš izbjeći silovanje, opusti se i probaj uživati...
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

02 Feb 2014, 12:09

:rofl:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

11 Feb 2014, 16:51

Baš sam si mozgala o redaljkama i nije mi jasno :D

Ok, donekle mi je jasno da za ženu to može biti ispunjenje nekog fetiša, tim više što nekim ženama treba dulje, a mnogim muškarcima puno kraće. Ali što muškarci u takvom dealu dobivaju? :ne zna: Ono, jel postoji fetiš čekanja na red :ne zna: Šta se radi dok se čeka, zbraja pločice, proučava dezen zavjesa :ne zna: I na kraju zašto bi se normalna osoba dovodila u situaciju da čeka - u redu - za seks? :S


Zamišljam se u obrnutoj situaciji - stojim četvrta u redu i čekam da tri prije mene završe, da mi frajer vikne Sljedećaa! Onako, ne bi išlo i ne bi i ne bi.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

11 Feb 2014, 21:02

Pa da nema redaljki, mnogi od tih čekača bi se mogli prekrstiti u Nodens.
Eto.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

11 Feb 2014, 21:23

judolino » wrote:Pa da nema redaljki, mnogi od tih čekača bi se mogli prekrstiti u Nodens.
Eto.
:rofl: :rofl:
'if you fall, i'll be there' (floor)
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

12 Feb 2014, 15:42

blue » wrote:Baš sam si mozgala o redaljkama i nije mi jasno :D

Ok, donekle mi je jasno da za ženu to može biti ispunjenje nekog fetiša, tim više što nekim ženama treba dulje, a mnogim muškarcima puno kraće. Ali što muškarci u takvom dealu dobivaju? :ne zna: Ono, jel postoji fetiš čekanja na red :ne zna: Šta se radi dok se čeka, zbraja pločice, proučava dezen zavjesa :ne zna: I na kraju zašto bi se normalna osoba dovodila u situaciju da čeka - u redu - za seks? :S


Zamišljam se u obrnutoj situaciji - stojim četvrta u redu i čekam da tri prije mene završe, da mi frajer vikne Sljedećaa! Onako, ne bi išlo i ne bi i ne bi.
judolino » wrote:Pa da nema redaljki, mnogi od tih čekača bi se mogli prekrstiti u Nodens.
Eto.
Sjećam se kad mi je bratić prije gomilu godina prepričavao kako su se on i njegova 3 frenda tako izredali na nekoj fufici...

Ni onda, a ni danas, nisam im bio zavidan. :zubo: To je sve što imam reći na tu temu.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

12 Feb 2014, 15:55

Normalno da nisi zavidan kad nisi probao.
Ima frajera koji su velike kukakvice, ali kad probaju, okuraže se.
Tak da su redaljke nekome sasvim adekvatna terapija.

Osim toga, onaj ko nije probo loše - nemre znat kaj valja.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

12 Feb 2014, 16:05

judolino » wrote:Pa da nema redaljki, mnogi od tih čekača bi se mogli prekrstiti u Nodens.
Eto.
Što, ženska koja u jedan na jedan seksu ne bi dala djevcu, u redaljci velikodušno daje svakome tko navrati, ono, samo se vi poslužite :misli: Ili se posluže bez da pitaju (silovanje alert :raspa: )
Ili daje samo djevcima, samo u takvoj šemi :ne zna:
OK, čak i ako postoji takva koja se u duetu ne pali na djevce, ali ako ih je više od jedan onda ok.
Znači li to da u redaljkama sudjeluju isključivo djevci? :kokice:
Znači ne sudjeluje, neka, ajmo reć, normalna vrsta muškaraca :ne zna:
A?

Toliko zanimljivosti u tom seksualnom fenomenu :D
:nodens: :unda:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

12 Feb 2014, 16:42

judolino » wrote:Normalno da nisi zavidan kad nisi probao.
Ima frajera koji su velike kukakvice, ali kad probaju, okuraže se.
Tak da su redaljke nekome sasvim adekvatna terapija.
Ne kužim ti ovu logiku.

Nisam ja probao mnogo toga, pa svejedno nečemu od toga zavidim, a nečemu ne. Nisam nikad probao neku prekrasnu djevicu iz bajke; tome bih recimo zavidio. A nisam nikad probao ni jeftinu bugarsku uličnu prostitutku, pa svejedno ne zavidim nekome tko jest. (Da ne spominjem da nisam nikad probao ni ovcu, pa ne zavidim pastirima koji jesu LOL). Imaš li kakvo objašnjenje za tu asimetriju? Meni se čini očito da zavist ne ovisi o pitanju jesi li nešto probao ili nisi. :zubo:

Jesi li ti probao Emericzyja? E, ako nisi, onda nemreš znati valja li to ili ne valja. :rofl:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

12 Feb 2014, 19:25

Ne kužiš ti kurcu ništa, tak da neću gubit vrijeme na objašnjavanje.

Logika ti je fantastična: kad već ne možeš jebat nepostojeća bića iz bajki, onda nećeš ni žene od krvi i mesa.
Zapravo, to bi odrazumijevalo da ti žele dati pičke, a tko zna kakva si mikropenisna rugoba koja sad folira da nije htio.
Ma da, naravno da nisi htio, sve su se potrgale oko tebe, gnome nakazni & nastrani... :bicedobro:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

13 Feb 2014, 10:25

judolino » wrote:Ne kužiš ti kurcu ništa, tak da neću gubit vrijeme na objašnjavanje.

Logika ti je fantastična: kad već ne možeš jebat nepostojeća bića iz bajki, onda nećeš ni žene od krvi i mesa.
Zapravo, to bi odrazumijevalo da ti žele dati pičke, a tko zna kakva si mikropenisna rugoba koja sad folira da nije htio.
Ma da, naravno da nisi htio, sve su se potrgale oko tebe, gnome nakazni & nastrani... :bicedobro:
:rofl: Jeftine bugarske ulične prostitutke su također 'osobe od krvi i mesa'. A ne'š vjerovat - i Emericzy je od krvi i mesa. :rofl: Znaš kako kaže Balašević? Princip je isti - sve ostalo su nijanse. :rofl:

Priupitaj samog sebe zašto nećeš jeftine bugarske ulične prostitutke ili pak Emericzyja (iako su to 'osobe od krvi i mesa') - pa ćeš MOŽDA shvatiti i zašto ja neću žensku koja se daje na redaljku. Iako nisam baš uvjeren da će ti to poći za rukom, tj. mozgom. :zubo:

Inače, vjerovao ti ili ne, no bez obzira što sam ja mikropenisni, nakazni, i osobito nastrani gnom :rofl: - postoje na svijetu žene toliko očajne da bi čak i mene htjele pojebat. :rofl:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

13 Feb 2014, 10:33

Ne kuzim zasto je Emericzy uvucen u raspravu :misli: :ne zna:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

13 Feb 2014, 10:36

miky0 wrote:Ne kuzim zasto je Emericzy uvucen u raspravu :misli: :ne zna:
Zato jer je od krvi i mesa... :misli:
'if you fall, i'll be there' (floor)
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

13 Feb 2014, 11:35

To je moj očajnički :zubo: pokušaj da vama 'zdravim muškićima' nešto predočim. No, čini se da je bolje da odustanem, ionako je off-topic.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

13 Feb 2014, 12:26

nodens » wrote:To je moj očajnički :zubo: pokušaj da vama 'zdravim muškićima' nešto predočim. No, čini se da je bolje da odustanem, ionako je off-topic.
Dakle, stavio si zdrave muskarce pod navodne znakove, sto u naravi znaci da smo nenormalni, pa kad je tako, molio bi tebe zdravog muskarca objasnjenje, sta fali nama koji volimo jebavat picke? Aj, ne budi papak, prosvijetli nas.
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

13 Feb 2014, 12:31

Nezdravi muškarci koji vole jebavat pičke su, na primjer, oni muškarci koji vole jebavat pičke i imaju gripu. :raspa:
Post Reply