Sanjarica - ovdje tumačimo naše i vaše snove

Znanost kakvu u potaji priželjkujete
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

04 Jan 2014, 05:35

Neka snovi počnu. :kokice:


Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

04 Jan 2014, 12:48

Ja sam noćas zaspala i probudila se nakon samo pola sata jer me uhvatila užasna panika. Ili sam imala napadaj :ne zna: Sjećam se da sam vidjela hrpu nekih točkica. Uglavnom, bila sam preumorna da razmišljam što mi je, rekla bih napadaj panike. Ili imam nekih neuroloških problem :misli:

Dakle, nastavila sam spavati dalje i sanjala da ispunjavam neke testove za posao. Odabrali su me za taj neki posao (nemam pojma za što sam se prijavila) i dobila sam poruku na facebooku da nas je 7 (od 16) odabrano i da na nekom linku mogu pogledati kolika će mi biti plaća.

Dalje se ne sjećam :ne zna:
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

04 Jan 2014, 14:23

Sanjao sam da sam na trekingu u Zagorju. Trcim po bregima i dolazim na cilj u neku kucicu.

Ne prijavljujem se odmah da sam stigao nego prvo pricam s nekim ljudima koji mi kazu da je prijava u nekoj sobici.

Nis posebno san. Nikakve simbolike, nikakve jebacine... :ne zna:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

04 Jan 2014, 14:32

Euklid » wrote:Sanjao sam da sam na trekingu u Zagorju. Trcim po bregima i dolazim na cilj u neku kucicu.

Ne prijavljujem se odmah da sam stigao nego prvo pricam s nekim ljudima koji mi kazu da je prijava u nekoj sobici.

Nis posebno san. Nikakve simbolike, nikakve jebacine... :ne zna:
kažeš, ušao si u kućicu. kućica može predstavljati maternicu. :kava:



:raspa:
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

04 Jan 2014, 14:36

ja nisam zapamtila ništa od snova ovih dana, samo znam da sam se probudila u strahu, digla se upaliti svijetlo i nastavila spavati. tako već 2 noći.

moguće da sam se pregrijala ispod 2 deke i popluna, onda znam ružno sanjati. baš gledam, i noćna temperatura je oko 10 C. :facepalm:
Starfish
Posts: 1327
Joined: 17 Jun 2013, 00:05

04 Jan 2014, 18:03

napravili su klizalište u mom kvartu i to tako da me klizači dok rade piruete mogu vidjeti u sobi :confused:
pokušavam spustiti rolete, ali zapinje zbog snijega, povučem rukom i strese me struja :confused:
mama mi dolazi u pomoć, čujem je kako me zove i pita jesam dobro, ali ne mogu ni odgovoriti, niti se pomaknuti, samo stojim ukipljeno.
tu sam se probudila
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

05 Jan 2014, 03:14

Vite da nitko nije normalan od ove tople zime. :ne zna:
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

05 Jan 2014, 03:18

Opet su mi to napravili, opet sam pratila seriju koju su otkazali kad je bilo najnapetije. Šta ima veze da je šrot, oću kraj! Zašto onda ne lansiraju završnu epizodu?!

E da, sanjala sam na temelju što je ota u seriji dobila veliki ček, da sam pobijedila i to pazite na ŠKOLSKOM natjecanju za neki kurčev sastav iz prirode i društva i dobila ogroman ček. :ckzubo: Jao, divno bješe. Kasnije je prešlo u noćne more u vezi fhr, oca, plaže- eto, prokleto ljeto, prokleto, to je sve od ove južine i toga se baš i ne sjećam.
Nije dobro. Još patim za natječajima. A vata me i dalje panika kada se prisjećam tih stvari. :mad:
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

08 Jan 2014, 11:53

za ovaj moj san mislim da nam treba unda. :o

sanjala sam da sam u gradu i bila je panika jer se sprema apokalipsa. ljudi su se nagurali u zatvorene prostore, ja sam ostala vani na nekoj terasi s nekim nepoznatim čovjekom. odjednom se nalazim doma, u dnevnom boravku mi je papa franjo. pita me kako sam. ja onako kako doliči pravoj katolkinji u prisutstvu pape,maltene padnem ničice kad ga ugledan, naklonim se i poljubim mu ruku. :facepalm: :rofl: i kažem da kad je on tu, da sam sigurna da će sve biti u redu.

poslije se opet nalazim u gradu. "smak svijeta" je bila samo obična oluja. svi smo živi.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

08 Jan 2014, 12:07

Splenda » wrote: ja onako kako doliči pravoj katolkinji u prisutstvu pape,maltene padnem ničice kad ga ugledan, naklonim se i poljubim mu ruku. :facepalm: :rofl: i kažem da kad je on tu, da sam sigurna da će sve biti u redu.
:facepalm: :facepalm: :rofl:

unda, hitno, trebamo te!! Image
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

08 Jan 2014, 12:32

..ne trebate, mozete vi to sami. imam ja svojih problema..svojih snova. to sto ja sanjam zadnjih dana, to je ono..aj ca. naradim se u tim snovima, sve neka frka, samo negdje trcim, cas sam ovdje, cas ondje.. probudim se ujutro umoran ka pas, najradje bi isao lec. kao da zivim dva zivota, a u nijednom ne mogu malo stat i odahnut.

splenda stalno ima te neke zastite, ocinske figure i autoritete u snovima. a to za apokalipse, to ja sanjam svako malo. osim sto su to neki tjeskobni izleti, dijelom treba vidjet kako se spava, kako se dise nocu, sta se jelo prije, kad se jelo, jel se pozderalo prije spavanja dva pjata pastafazola, kolko se polokalo, jel smo ispali iz kreveta na pod i tako to.. :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

08 Jan 2014, 12:36

..a za tumacenje..zovit bonu soror ovdje, ona je skupljala snove i tumacila ih mila majka.. :kokice:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

08 Jan 2014, 12:39

..a unda » wrote:..ne trebate, mozete vi to sami. imam ja svojih problema..svojih snova. to sto ja sanjam zadnjih dana, to je ono..aj ca. naradim se u tim snovima, sve neka frka, samo negdje trcim, cas sam ovdje, cas ondje.. probudim se ujutro umoran ka pas, najradje bi isao lec. kao da zivim dva zivota, a u nijednom ne mogu malo stat i odahnut.
ajme ja zadnjih mjesec dana sanjam ko nenormalna. ujutro se sjećam da sam sanjala sve i sva, al konekretno se sjećam možda tu i tamo koje scene :tuzni: a pari mi da su mi baš zanimljivi snovi...

inače do prije tih mjesec dana nisam ništa sanjala barem dvije, tri godine.

i sad najednom paf. i sanjam opet sve isto što sam nekad sanjala, nastavljam di sam stala, reklo bi se.

a šta ima u tvojim snovima. ajde pričaj, jebemti iruda, vidiš koje tupilo ovdje vlada. uzdrmaj nas :o
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

08 Jan 2014, 12:43

Beau » wrote: :facepalm: :facepalm: :rofl:

unda, hitno, trebamo te!! Image
kad ga ugledan :facepalm:
toliko me to izbezumilo da sam kao i mnogi u bibliji u prisutstvu svetog počela govoriti drugim jezikom. :o :rofl:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

08 Jan 2014, 12:46

Beau » wrote: ajme ja zadnjih mjesec dana sanjam ko nenormalna. ujutro se sjećam da sam sanjala sve i sva, al konekretno se sjećam možda tu i tamo koje scene :tuzni: a pari mi da su mi baš zanimljivi snovi...

inače do prije tih mjesec dana nisam ništa sanjala barem dvije, tri godine.

i sad najednom paf. i sanjam opet sve isto što sam nekad sanjala, nastavljam di sam stala, reklo bi se.

a šta ima u tvojim snovima. ajde pričaj, jebemti iruda, vidiš koje tupilo ovdje vlada. uzdrmaj nas :o
ma ne znam.. recimo da pamtim nekako snove, relativno dobro, ali ih i brzo zaboravljam, ne zelim se jos i njima opterecivat. :zubo:
ali.. znam se sjetit nekih snova nakon..mjesec, dva dana..cak i nakon godinu mozda. mozda i vise.
bude mi nekako poznata neka situacija, na nesto me podsjeca i mislim se..ma odakle mi je to poznato i onda se sjetim..sanjao sam, i onda se sjetim i citavog sna, pa i dijela prije i dijela nakon tog sna..cak citave sekvence i kontinuitete koje sanjam ono.. jednom, pa nakon nekog vremena, nekoliko dana ili duze nastavim nekako taj san od prije..ide ono skoro kao serija, svaki utorak ili srijedu.. :kokice:

ko to zna sta to sve ima u glavi, di sve to stane i kako.. a ima svasta. svasta.. :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

08 Jan 2014, 12:51

..a zna mi se i desit, na bas rijetko da u snu prepoznam neki san i da u snu kazem sebi..ahaa, pa to sam nesto vec slicno sanjao.
e, sad..ako znam da ja to sebi kazem, a znam, sjecam se, dobro se sjecam, e pa ne znam onda jel kad ja to sam sebi u snu kazem, jesam li onda pudan ili sanjam? polupudan polusanjam?
kako mogu sanjat ako sam pudan ili dijelom pudan? koji dio je pudan, a koji sanja i kako to..zasto?

..ono, cuda..cuda.. :kokice:
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

08 Jan 2014, 12:52

..a unda » wrote:..ne trebate, mozete vi to sami. imam ja svojih problema..svojih snova. to sto ja sanjam zadnjih dana, to je ono..aj ca. naradim se u tim snovima, sve neka frka, samo negdje trcim, cas sam ovdje, cas ondje.. probudim se ujutro umoran ka pas, najradje bi isao lec. kao da zivim dva zivota, a u nijednom ne mogu malo stat i odahnut.

splenda stalno ima te neke zastite, ocinske figure i autoritete u snovima. a to za apokalipse, to ja sanjam svako malo. osim sto su to neki tjeskobni izleti, dijelom treba vidjet kako se spava, kako se dise nocu, sta se jelo prije, kad se jelo, jel se pozderalo prije spavanja dva pjata pastafazola, kolko se polokalo, jel smo ispali iz kreveta na pod i tako to.. :kokice:

meni ovo nije bilo nimalo tjeskobno. osjećala sam neki mir. apokalipsa dolazi, svi histerični, ja što je- tu je, čemu paničariti kad znaš da ne možeš ništa promijeniti.
isključila sam fizičke uzroke koji bi mogli potaknuti takve snove.

sad čekamo eksaču da čujemo kaj je ona sanjala. :ckzubo:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

08 Jan 2014, 12:55

..a unda » wrote:..a zna mi se i desit, na bas rijetko da u snu prepoznam neki san i da u snu kazem sebi..ahaa, pa to sam nesto vec slicno sanjao.
e to se meni često događa. onda kad se probudim, skužim da nisam to prije sanjala, nego sam sad sanjala da sam sanjala prije :zubo: :o

nego..
meni nije jasno zašto ja u 90% snova sanjam ljude s kojima sam bila jako bliska u djetinjstvu, i mjesta iz djetinjstva također, a s tim ljudima u odrasloj dobi ili sam vrlo malo bliska ili nikako.
al uglavnom, u rl pri punoj svijesti ne razmišljam o njima skoro pa nikako :ne zna:
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

08 Jan 2014, 12:56

..a unda » wrote:..a zna mi se i desit, na bas rijetko da u snu prepoznam neki san i da u snu kazem sebi..ahaa, pa to sam nesto vec slicno sanjao.
e, sad..ako znam da ja to sebi kazem, a znam, sjecam se, dobro se sjecam, e pa ne znam onda jel kad ja to sam sebi u snu kazem, jesam li onda pudan ili sanjam? polupudan polusanjam?
kako mogu sanjat ako sam pudan ili dijelom pudan? koji dio je pudan, a koji sanja i kako to..zasto?

..ono, cuda..cuda.. :kokice:
to mi je grozota. sanjala sam par puta i znala da sanjam i htjela se probuditi, i svaki put kad mislim da sam se probudila, vidim da još uvijek sanjam. i ne možeš se probuditi, a znaš da sanjaš. psihodelija totalna. :horor:

i nekad sam u snu osvijestila da sanjam jer mi je bilo čudno da životinje govore,ili nekakav takva nelogičnost, ali sam mirno nastavila sanjati dalje. :rofl:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

08 Jan 2014, 12:57

Splenda » wrote:

meni ovo nije bilo nimalo tjeskobno. osjećala sam neki mir. apokalipsa dolazi, svi histerični, ja što je- tu je, čemu paničariti kad znaš da ne možeš ništa promijeniti.
isključila sam fizičke uzroke koji bi mogli potaknuti takve snove.

sad čekamo eksaču da čujemo kaj je ona sanjala. :ckzubo:
ja znam sanjat strašne snove, tj trebli bi bit strašni al uopće se ne bojim.
ono, vode me na streljanje, a ja kul onako :raspa:

sanjam da bježim od silovatelja, a ni me strah :o

a zna bit i da se userem od straha, al to je rjeđe....
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

08 Jan 2014, 12:59

Splenda » wrote:
to mi je grozota. sanjala sam par puta i znala da sanjam i htjela se probuditi, i svaki put kad mislim da sam se probudila, vidim da još uvijek sanjam. i ne možeš se probuditi, a znaš da sanjaš. psihodelija totalna. :horor:
ovo sam imala i ja. to ja zovem noćnim morama, čak i kad su snovi okej. jer jednostavno ubije te jer ne možeš prekinut san ni kad se probudiš i ustaneš :facepalm: :D

i takve snove sam imala kad bih počela radit na nekom novom mjestu, pa sam se u snu mučila s tim poslom..
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

08 Jan 2014, 13:01

Splenda » wrote:

meni ovo nije bilo nimalo tjeskobno. osjećala sam neki mir. apokalipsa dolazi, svi histerični, ja što je- tu je, čemu paničariti kad znaš da ne možeš ništa promijeniti.
isključila sam fizičke uzroke koji bi mogli potaknuti takve snove.

sad čekamo eksaču da čujemo kaj je ona sanjala. :ckzubo:
cek malo..kad je apokalipsa onda je apokalipsa..nema tu nista za bit miran ili za netjeskobu. mislim, kad je frka, frka je.. :zubo:

..ali, i to tvoje obrazlozenje ima smisla, tj kako i zasto relativno mirno primat nesto sto je za nas apokalipticno, jel to zaista radi toga sto mislis..kako ti kazes..da ne mozes nista promijeniti ili znas nekako u nekom kutku neke svijesti ili podsvijesti da i nije to bas ajd neka apokalipsa nego vise kao neki film.

a ko ce to iskljucit fizicke uzroke? kako? ko to zna sto mi izvana sve hvatamo i kako dok spavamo?
npr, nekoliko puta, dok se nisam naucio, budio me potres. ono, pravi potres, krevet se drma. onda, kad bih se probudio, vidio bih da to neka od macaka sjedi na meni.. po meni i da cese uho. :ne zna:

ali, ajd, ja imam i inace slab san, jedan dio svijesti mi je uvijek otvoren, osluskuje, oprezan.. :rolleyes:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

08 Jan 2014, 13:02

Splenda » wrote:

sad čekamo eksaču da čujemo kaj je ona sanjala. :ckzubo:
undu kako se vraća iz kurvi :zubo:

unda, jel znaš da te eksača sanja? :kokice:
razvratnog i bludnog :ckzubo:
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

08 Jan 2014, 13:02

Beau » wrote: e to se meni često događa. onda kad se probudim, skužim da nisam to prije sanjala, nego sam sad sanjala da sam sanjala prije :zubo: :o

nego..
meni nije jasno zašto ja u 90% snova sanjam ljude s kojima sam bila jako bliska u djetinjstvu, i mjesta iz djetinjstva također, a s tim ljudima u odrasloj dobi ili sam vrlo malo bliska ili nikako.
al uglavnom, u rl pri punoj svijesti ne razmišljam o njima skoro pa nikako :ne zna:
ljude gledaj kao dijelove sebe ili kao simboliku onog što su ti predstavljale te osobe.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

08 Jan 2014, 13:03

Splenda » wrote:
ljude gledaj kao dijelove sebe ili kao simboliku onog što su ti predstavljale te osobe.
predtsavljale su mi mnogo :cerek:

i kako bih sad trebala shvatit te snove? :misli:
pojasni malo...
Post Reply