there's a new kid in town :trep:

Filmovi, serije, sve što gledamo
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

13 Aug 2012, 16:20

kukuriku » wrote:
pročitah da je mortiša napisala da je njoj depresivan do bola. meni nije.
nije ni meni, al ne mogu mortiši napisati, nije ti depresivan! :zubo:
šalim se. malo

depresija me uhvatila samo na onoj audiciji, a i kad se maloj poklopilo to, konj i tip. ali tu je već bilo jasno da će s okrenuti malom. svako zlo za neko dobro, kako se to već kaže :)

u principu sam film gledala kao buđenje 15-togodišnjakinje, neku inicijaciju u miris muškarca, za što mislim da nema bitne razlike u bilo kojem društvenom sloju. veću razliku čini nedostatak figure oca

e sad, dogodilo se da je mama u kuću dovela jako mirisnog muškarca :facepalm: od čak 30 godina :zubo:

i tu je najveći problem


danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

13 Aug 2012, 16:40

i jako je dobro izbalansirano to uzajamno zavođenje. ona nije nikakva lolitica, nego jaka cura (donekle kao juno, ako je tko gledao, samo iz nižeg i okrutnijeg sloja), on nije nikakav salonski intelektualac pogubljen u svojim nagonima (radi u skladištu). ima iskonski strah od konkurencije :cerek: , pokvaren taman u ljudskim, a ne životinjskim granicama, isto tako dobar u ljudskim, a ne božanskim granicama
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

13 Aug 2012, 22:27

blaze » wrote:i jako je dobro izbalansirano to uzajamno zavođenje. ona nije nikakva lolitica, nego jaka cura (donekle kao juno, ako je tko gledao, samo iz nižeg i okrutnijeg sloja), on nije nikakav salonski intelektualac pogubljen u svojim nagonima (radi u skladištu). ima iskonski strah od konkurencije :cerek: , pokvaren taman u ljudskim, a ne životinjskim granicama, isto tako dobar u ljudskim, a ne božanskim granicama
lijepo si ovo napisala. :cerek:

došla sam prijavit da na cinemaxu 2 upravo počinju inglorius bastrdz.
Nek(v)arljiva.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

13 Aug 2012, 22:34

fala, kukuriku, idem učit kako krivo viski naručit :bicedobro:
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

14 Aug 2012, 11:48

došla sam dat samo jedan osvrt na glupe scenariste.

kad imaš bejla i fasbendera u filmu, kako im nije jasno da u svakoj prilici koja to dozvoljava mora pisat nešto vako u didaskalijama: (ulazi u sobu, gol do pasa) , (zamišljeno uzdiše, gol do pasa), (šeće po sobi čupajuć se za kosu, zabrinut, u gaćama).

ma. :gaah:
Nek(v)arljiva.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

14 Aug 2012, 13:13

:zubo:

ah, idem na more. ostavljam hrpu košulja kikiju i fassyju, pazite da budu pristojni dok me nema
:W
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

14 Aug 2012, 14:01

Mene Fassbender tako asocira na Fassbindera da mi je fizička razlika fascinantna. :D
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

14 Aug 2012, 16:24

Potaknuta ovom temom u posljednjih par dana sam pogledala Jane Eyre i Shame :mirko: A skinula sam i Hunger, al nekako teško mi je počet gledat taj film, pročitala sam o čemu se radi, pogledala trailer i neke scene, znam da je mučan i težak, s druge strane vjerujem da je dobar film, pa sam na li la :daz:
kukuriku » wrote:prijavljujem da sam ovaj vikenad pogledala fish tank i centuriona.
centurion je bljak. ja sam sucker na rimljane i ta sranja, ali ovo je PRELOŠE, čak je i mikele nekako, prazan i siv i nikakav. smećence.
fish tank, on the other hand, mljac. malo je nedorađen, ali je seksi do bola. i ima divnih scena. i pritom ne mislim samo na one di je mikele gol do pasa. :cerek:
Centuriona se sjećam kao opće koljačine i puno mi je upečatljivija bila Olga Kurylenko :misli:
blaze wrote:i jako je dobro izbalansirano to uzajamno zavođenje. ona nije nikakva lolitica, nego jaka cura (donekle kao juno, ako je tko gledao, samo iz nižeg i okrutnijeg sloja), on nije nikakav salonski intelektualac pogubljen u svojim nagonima (radi u skladištu). ima iskonski strah od konkurencije :cerek: , pokvaren taman u ljudskim, a ne životinjskim granicama, isto tako dobar u ljudskim, a ne božanskim granicama
Super napisano :top:

Fish Tank je (soc)realističan :zubo: i uglavnom prikazuje neko opće beznađe, ali na kraju mi se čini da ima neke nade. Mala je borbenija i pametnija očito od majke, ako ništa drugo, barem odlazi :ne zna:
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

16 Aug 2012, 01:27

Bale.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

16 Aug 2012, 10:47

zeleni zub » wrote:Bale.
Šmrklji.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

18 Sep 2012, 06:16

mortiša je gledala shame :S

moram dignuti temu :zubo:
inače, pročitah da će bale glumiti nikolu teslu. sad sam na idrku pa mi je prekomplicirano pejstati fotke, ali ubrčen bale iz poluprofila stvarno mu sliči. iako mnim da će film biti sranje (ubacuju neke fensi koke, a to bi trebao biti film bez ikakvih ženskinja, ako se mene pita)

budem fotke kasnejše
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

18 Sep 2012, 08:19

Nakon što sam odgledala Shame mogu samo reć da Fassbender briše pod s Baleom. :kava:

Glumčina. :S
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

18 Sep 2012, 19:02

:rofl:

ipak, najbolje glumi u 'gladi' (isti režiser, stivmekvin :zubo:), ali to nije film koji bih baš svakom preporučila. prvo, mora ga zanimati politički film, drugo ira, treće, naravno, fassy

ima jedna dijaloška scena u zatvoru, traje 10, možda i više minuta, za koju je teško odrediti je li bolji fassy ili sadržaj razgovora

međutim, mortiša, to nije film za tebe. akvarij je 'moje pjesme, moji snovi' po muci u usporedbi s tim
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

19 Sep 2012, 08:55

:rofl:

Pa meni je Akvarij genijalan film. :zubo:
To što mi je bio težak ne znači da nisam uživala. :mazohist: :zubo:

Dakle, Glad. :bilježi:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

20 Sep 2012, 14:07

S jedne strane Hunger i Shame, s druge the Machinist i Carstvo sunca :daz:
U Machinistu i Hungeru su slični - tijelo odrađuje dio glume.
Ja još nemogu odlučiti :tuzni:

Tražila sam više informacija o događajima u filmu Hunger, jer mi se činilo da je prebrutalno i pretjerano,
iznenadilo me da nije.





Fensi koke u filmu o Tesli, slažem se s blaze - strašno :facepalm:
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

11 Oct 2012, 03:25

Bale, i dalje.
Bale.
Definitivno.
Shvatila sam da mi nešto kod Fassbendera smeta.
Nekako je...samodopadan.
Ne sporim da je glumac i pol, ali mnijem da će za koju godinicu razviti sklonost preglumljivanju ka, recimo, Pacino ili DeNiro.
Nek(v)arljiva.
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

11 Oct 2012, 15:05

Image
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

11 Oct 2012, 20:48

emer, fulao si topic
tko je ovdje moderator?
ne smeta mi mali spam, flejm, ali ovo je megalomanija
jel baš moraš pizdit po kikiju i fassyju?
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

11 Oct 2012, 20:52

blaze » wrote:emer, fulao si topic
tko je ovdje moderator?
ne smeta mi mali spam, flejm, ali ovo je megalomanija
jel baš moraš pizdit po kikiju i fassyju?
Zašto bih fulao? Što ako je meni Bean a new kid in town? Zar ja nemam nikakva prava na ovom svijetu?
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

11 Oct 2012, 22:43

kukuriku » wrote:Bale, i dalje.
Bale.
Definitivno.
Shvatila sam da mi nešto kod Fassbendera smeta.
Nekako je...samodopadan.
Ne sporim da je glumac i pol, ali mnijem da će za koju godinicu razviti sklonost preglumljivanju ka, recimo, Pacino ili DeNiro.
Istina, Bale je simpatičniji, za predviđanje, nadam se da nisi u pravu :crying:



Emericzy i Sean Bean je dobrodošao, ali probaj s njegovim filmovima, ne nesretnim filmskim okolnostima :D
Meni je on drag, samo ne mogu se sjetit neke njegovoe vrhunske izvedbe :misli:
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

27 Jul 2013, 00:22

sad sam negdje pročitala da je sacha baron cohen ali g borat sagdiyev bruno
NEĆE glumiti farrokha bulsaru rođenog u zanzibaru, a poznatijeg kao freddie mercury

navodno se ne slaže s ispoliranom biografijom & tonom filma
šteta

i ispoliranog tona i apsolutno savršenog a pogubljenog castinga

tko će ga glumiti? tko? leo di caprio??? :facepalm:
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

27 Jul 2013, 10:28

da, on bi bio odličan izbor. ne mogu se sjetit nikog tko odgovara više Freddyju. možda Leonarda budu šminkali, kao i Legolasa :mig:
pa ćemo od plavuše Lea dobiti crnomanjastog pjevača :facepalm: :D
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

27 Jul 2013, 10:36

jel kasnim ako kažem da je Fassy moj izbor? volem plave, riđobrade :cerek: :volem stvarno:

Ujedno Sean Bean. Zapostavljen, a meni je napet. Prvi sam ga put gledala u Olujnom ponedjeljku sa Stingom i Melanie Griffith ..
kurvanjski avatar, a
User avatar
Serenità
Posts: 1001
Joined: 18 Sep 2011, 19:33

28 Jul 2013, 21:51

Sinoć sam uhvatila napola Fish tank na hrt 3, pa sam danas odgledala otpočetka. Moram priznati da mi se svidio, iako mi je malo gadljivo šta je frajer od 30-ak godina bio s klinkom od 15. Na kraju mi je čak bio sladak taj odnos, kako se brine za nju, a vidi se da je ona razoružana. [spoiler]Očekivala sam da će je izubijati kad ju je uhvatio nakon što mu je vratila kćer, onaj šamar je bio puno efektniji.[/spoiler]

A dilema Fassbender vs. Bale. Zapravo nijedan, nisu moj đir, Bale me plaši s onim fluktuacijama težine, a Fass mi izgleda skroz staro u faci.
Y es que yo no quiero pasar por tu vida como las modas No se asuste señorita, nadie le ha hablado de boda...
Quiero ser tu medicina, tus silencios y tus gritos...
Tu astronauta, el primer hombre que pise tu luna Clavando una bandera de locura...
Post Reply