Ogledalo, ogledalce moje, u Hrvatskoj, dobro sto je?

Sve od javnog i tajnog interesa
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

17 Jul 2012, 16:01

Danas sam naletila na članak koji me stvarno razveselio. Prije par godina nije se moglo ni zamisliti da ministar branitelja izgovori ovako nešto, uglavnom je bilo branitelji = konzervativnost, po meni je prevelika konzervativnost = zatucanost. Izgleda da se nešto ipak pomiče na bolje, puževim korakom, ali ipak veseli.

Evo članka:

Ministar branitelja Fred Matić: Da, bolje je da djeca žive s gay parovima nego u domovima!

:top:


User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

17 Jul 2012, 16:16

blue » wrote:Danas sam naletila na članak koji me stvarno razveselio. Prije par godina nije se moglo ni zamisliti da ministar branitelja izgovori ovako nešto, uglavnom je bilo branitelji = konzervativnost, po meni je prevelika konzervativnost = zatucanost. Izgleda da se nešto ipak pomiče na bolje, puževim korakom, ali ipak veseli.

Evo članka:

Ministar branitelja Fred Matić: Da, bolje je da djeca žive s gay parovima nego u domovima!

:top:
Matić je normalan u glavu jako dugi niz godina, mene nije začudilo, iako ne mogu reći da mi nije drago vidjeti članak, što se više piše o tome, to će prije nestati potreba da se piše o nečemu tako glupom. Ono, kao da je rekao da je ok da žene nose hlače.

Ali ima jako puno liberalnih branitelja. Pa i ja bi bio jedan od njih da sam svega par godina stariji. I to dragovoljac. :raspa:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

17 Jul 2012, 22:43

blue » wrote:Danas sam naletila na članak koji me stvarno razveselio. Prije par godina nije se moglo ni zamisliti da ministar branitelja izgovori ovako nešto, uglavnom je bilo branitelji = konzervativnost, po meni je prevelika konzervativnost = zatucanost. Izgleda da se nešto ipak pomiče na bolje, puževim korakom, ali ipak veseli.

Evo članka:

Ministar branitelja Fred Matić: Da, bolje je da djeca žive s gay parovima nego u domovima!

:top:
matić je predložio i da branitelji čuvaju gay paradu u splitu, tako da je riječ o određenom kontinuitetu :giggle: meni je to izgledalo kao da se zanio filmom parada

naravno, 'baza' se zgrozila na tu ideju i distancirala od svog ministra

zalaže se i za objavu registra branitelja. tko zna koliko će opstati
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

18 Jul 2012, 10:28

vrrrlet » wrote: Pa i ja bi bio jedan od njih da sam svega par godina stariji.
A bidan, to se stvarno zove bad luck :o
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

08 Aug 2012, 17:03

Meni je uvijek lijepo vidjet da ljudi rade što vole i za puno novaca :cerek:

Plaće iz snova: Radnici zarađuju 10.000, a inženjeri 20.000 kuna neto
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

14 Aug 2012, 14:06

Sjetih se ove teme prije par dana (hm, više kao mjesec dana :zubo: ) kad se pisalo o onim listama za odstrel u Srbiji...eto još nešto što je dobro u Hrvata-ne ubijamo precjednike, a ni premijere.
Znam da nije puno, al čoeka veseli.

Uglavnom ni novinare ne ubijamo. Jebga, kakav god da bio i s čim god da to ubojstvo imalo veze, mene bilo sram države u kojoj živim kad su Pukanića ubili.



Eto, bar negdje smo bolji (da ne velim pitomiji) od Amera, Rusa, Srba i raznih drugih s kojima se volimo uspoređivat. :yess: :rofl:
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

14 Aug 2012, 14:10

Trebam te ja, nije način da
okrećeš mi leđa zato jer smo razlika
ko minus i plus, ko Amer i Rus
u mom svijetu ti si korov, a ja hibiskus
:lol:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

14 Aug 2012, 14:39

nina williams wrote:..eto još nešto što je dobro u Hrvata-ne ubijamo precjednike, a ni premijere.
Znam da nije puno, al čoeka veseli.
:rofl:
Ovo mi se cini dosta diskutabilna tvrdnja :misli:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

14 Aug 2012, 14:44

Euklid » wrote: Ovo mi se cini dosta diskutabilna tvrdnja :misli:
Podsjeti me?
Ako ima, nije do mene, imala sam virozu taj tjedan na povijesti. :brukica:
Ma nema, mojne me zezat.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

14 Aug 2012, 14:57

ja sam danas na dobrojutrorvacka viđela neku kanađanku koja veli da je kanda goli kurac za arvacku. i da mi nemamo pojma kako je nama dobro. i kako su ljudi ođe superiška. komperd tu kanada.
a i moj frenad koji je ošo tamo trbuvom za kruhom veli da je ođe bolje, ali tamo dobije platu svaki tjedan, a ovdje ju je dobivao tek mjestimično. :D
Nek(v)arljiva.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

14 Aug 2012, 15:00

nina williams wrote: Podsjeti me?
Ako ima, nije do mene, imala sam virozu taj tjedan na povijesti. :brukica:
Ma nema, mojne me zezat.
jebes mi sve ako nismo bar jednog precjednika i nekoliko premijera trebali prijevremeno poslat Bogu na istinu
...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

14 Aug 2012, 15:03

Euklid » wrote: jebes mi sve ako nismo bar jednog precjednika i nekoliko premijera trebali prijevremeno poslat Bogu na istinu
...
Ma lako ćemo mi za jebanje :zubo: i za to što smo trebali :zubo: ...nego mislim da ipak te potrebe nismo namirivali.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

14 Aug 2012, 15:07

nina williams wrote: Ma lako ćemo mi za jebanje :zubo: i
molim te da govoris u svoje ime :D
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

14 Aug 2012, 15:08

nina williams » wrote: Ma lako ćemo mi za jebanje :zubo: i za to što smo trebali :zubo: ...nego mislim da ipak te potrebe nismo namirivali.
tot je zato što smo katoliki.
te ko takvi navikli suzbijati prirodne porive. čak i oni koji nisu katoliki podlegli su toj kulturi suzbijanja.
sve skup, tužno nekako.
Nek(v)arljiva.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

14 Aug 2012, 15:10

Euklid » wrote: molim te da govoris u svoje ime :D
Ne znam ja ništa, nemoj ti tu sad cile-mile. Ti si ih ponudio, ja prihvatila. :o
Eto, još nešto dobro u Hrvatskoj. Jebavanje uzduž i poprijeko.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

14 Aug 2012, 15:15

kukuriku » wrote:
tot je zato što smo katoliki.
te ko takvi navikli suzbijati prirodne porive. čak i oni koji nisu katoliki podlegli su toj kulturi suzbijanja.
sve skup, tužno nekako.
A ne znam...nekako, moram priznat da je meni fakat bilo žao Srba kad su Đinđića ubili, ono, to mora dizat neke strahove koje do juče nisi imo...i zeru sam sretna bila što fakat nikad u Hrvackoj nisam osjetila ni djelić te klime koja ziher nekako mora obitavat u krajevima u kojima smiču precjednike.


A jedno dobrih 99% vremena sam ateist, Tite mi. :zubo:
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

14 Aug 2012, 15:22

nina williams » wrote: A ne znam...nekako, moram priznat da je meni fakat bilo žao Srba kad su Đinđića ubili, ono, to mora dizat neke strahove koje do juče nisi imo...i zeru sam sretna bila što fakat nikad u Hrvackoj nisam osjetila ni djelić te klime koja ziher nekako mora obitavat u krajevima u kojima smiču precjednike.

A jedno dobrih 99% vremena sam ateist, Tite mi. :zubo:
Meni je stalno žao Srba, ne samo kad smiču koga već smiču. Nego, kuiš, jer sam empatična. Kuš veće nesreće nego rodit se ko Srbin. :vrle:
Nek(v)arljiva.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

14 Aug 2012, 15:57

nina williams » wrote: Uglavnom ni novinare ne ubijamo. Jebga, kakav god da bio i s čim god da to ubojstvo imalo veze, mene bilo sram države u kojoj živim kad su Pukanića ubili.
To zato jer su domaćim novinarima draži životi nego ideali (što je potpuno u redu) ili su naši kriminalci fer :serek: pa daju jedan kvisko prije slanja na vječna lovišta :misli: Hint: Miljuš.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

14 Aug 2012, 18:16

nina williams wrote: Eto, još nešto dobro u Hrvatskoj. Jebavanje uzduž i poprijeko.
Gdje to? :misli:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

15 Aug 2012, 06:00

kukuriku » wrote:ja sam danas na dobrojutrorvacka viđela neku kanađanku koja veli da je kanda goli kurac za arvacku. i da mi nemamo pojma kako je nama dobro. i kako su ljudi ođe superiška. komperd tu kanada.
a i moj frenad koji je ošo tamo trbuvom za kruhom veli da je ođe bolje, ali tamo dobije platu svaki tjedan, a ovdje ju je dobivao tek mjestimično. :D
Ovdje je bolje, s tim se slažem, ako imaš love. Hrvatska je krasna zemlja da se u nju vratiš kao imućni zapadni penzioner i onda tu budeš svoj na svome. Krasna!

Inače je zakurac.

Skoro na cijelom Zapadu lakše je biti bez love nego u Hrvatskoj. Najlakše je u Nizozemskoj.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

16 Aug 2012, 18:43

Euklid » wrote: Gdje to? :misli:
Evo ti nudiš familiju, na Zrću kupleraj, kod mene u komšiluku se krešu, čujem ih tu i tamo, bome i ja nešto radim...i tako.
Ne čini mi se da nam seksa fali.
User avatar
Aaron Burr
Posts: 97
Joined: 19 Oct 2012, 17:18
Location: Pseudodržava na neodređeno

19 Oct 2012, 20:50

Dobro je što se više ne može krasti u vagonima.Dobro je mnogo toga..I ove promjene su dobre,no to će znati tek današnji mališani oko 2021 godine.
Post hoc ergo propter hoc
User avatar
Aristocat
Posts: 1088
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

11 Dec 2012, 20:53

Vise nije dobro ni ono sto je dobro. Kako bi i moglo biti dobro kad se ono dobro konzumira u okruzju depresivne stvarnosti i cekanju da netko dodje.
Spasitelj. Vodja. Isus Krist. General. Itko. Bilo tko.

Katastrofa.

I taj prsut i to ulje sve da se jedu dvajscetiri sata i zaljevaju vinima od cije cijene bi se mogla najesti obitelj na petom katu bez grijanja -- imaju li dobar ukus jos uvijek?

Generali, bitke, slavlja, likovanja, velicanja ubojstava, roleksi na zapescima nogometnih izbornika, premijeri, bojovnici, pjevacice i skupa odjeca - to je hrvatsko dobro kojim se oblikuju nove generacije a stare napajaju nesvjesne uzroka svoje depresije i beznadja.

Proglasite bankrot gospodo. Kad vec nemate obraza da ga pokrijete rukama od srama.

Jugoslavija mozda i je bila seljacija. No, vi ste prcija.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

11 Dec 2012, 21:01

Aristocat :cerek:

Prvo te nema godinama

a onda ovakav izljev žuči???

Mogla si na neku ljepšu temu navratit.

Moja Pahuljica počinje s tjeranjem za koji dan...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

11 Dec 2012, 22:10

Aristocat » wrote:Katastrofa.
Katastrofa.
Post Reply