Dan pobjede

Dobre želje i pozdravi
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

25 Apr 2020, 03:04

Marsovac7 wrote:
25 Apr 2020, 02:01
Kao što već rekoh, imao je loših i manje loših poteza. Bio je masovni zločinac koji je dao pobiti više stotina tisuća ljudi.
Ma da, pobio ih je nekoliko milijuna. :rolleyes:

Da se razumijemo, previše je i jedna nevina žrtva. Bilo je svega u Jugoslaviji, to je neupitno. No Tita ne treba demonizirati. Vodio je državu čvrstom rukom, micao je s puta sve koji su mu smetali, ali njegovo se ponašanje nije mnogo razlikovalo od ponašanja ostalih državnika toga doba. Ako misliš da Amerikanci i Englezi nisu činili zločine, da se nisu proizvoljno obračunavali s pobijeđenim nacistima i fašistima - griješiš. O Rusima da ne govorim. Esesovac regrutiran prije rata bitno se razlikuje od esesovca regrutiranog '44. ili '45., kada su Nijemci u očaju uzimali sve. A strijeljani su i jedni i drugi. Pa što? Tko danas povlači to pitanje?


Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

25 Apr 2020, 03:08

A ne treba ni relativizirati.
Opoziciji izgleda smeta to što joj je Joža jasno pokazao gdje joj je mjesto - s onu stranu granice. A na granicu postavio graničara. Koji je tu da obezbjeđuje Poziciju, a ne da omogućava Opoziciji da radi pizdarije kao u ostatku svijeta. :D
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

25 Apr 2020, 03:19

Hah, da je mirisao po ljubičicama - nije. Ima Stari mnoštvo krivih poteza. No da mu treba crtati rogove na glavi - ne treba. Nitko nije toliko dobar da nekomu ne bi mogao biti loš, i nitko nije toliko loš da nekomu ne bi mogao biti dobar.
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

25 Apr 2020, 03:21

Hoćeš da ti kažem? :D
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

25 Apr 2020, 03:22

Što? :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

25 Apr 2020, 03:25

Ma lijepo vrijeme...nešto. :rofl:
:top:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Marsovac7
Svemirka
Posts: 751
Joined: 27 Mar 2019, 16:14
Location: Negdje u svemiru
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Gender:

25 Apr 2020, 10:37

Šabović Adis wrote:
25 Apr 2020, 02:55
Pričamo o tome da je dao uništiti neprijatelja. Gdje ga se zatekne. Svim silama i sredstvima. A ne da je dao pobiti ljude. I to više stotina tisuća. O tome jedino ti ovdje govoriš.
Btw, navedi mi Zakon koji je prekšio, kad je optužen, proglašen krivim i kažnjen! Apropo masovni zločinac & stuff, jel. :D
Optužen je i osuđen samo na Bombaškom procesu, još prije 2. svjetskog rata. Pa tko bi mu sudio za zločine počinjene nakon rata kad je i sudstvo kao i sve ostalo bilo pod njegovom šapom? I nije se smjelo spomenuti ni B od Bleiburga ni D od Dakse, jer se već i za to moglo završiti u zatvoru ili štogod još gore. :rolleyes:
Šabović Adis wrote:
25 Apr 2020, 02:55
:S :S
Eeeee, o Josipu Brozu je riječ...alooooo!! Povijest! Ne vjeronauk (mitos - logos). Škola, jebote! Znaš, ono, živ čovjek. Od krvi i mesa. Ne ko oni Betmeni i Supermeni koji mimo štiva ne postoje. Ovaj naš imo čak i Ličnu kartu!
:rofl: :rofl: :rofl:
Povijest u školi mi se zgadila jer je bila totalno ideologizirana i lažna, čak puno više od vjeronauka (kojega tada u školi nije ni bilo). Nisam bez veze upotrijebila pojam "hagiografija".
Wow, postala sam moderatorica. :)
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

25 Apr 2020, 16:03

Marsovac7 wrote:
25 Apr 2020, 10:37
Optužen je i osuđen samo na Bombaškom procesu, još prije 2. svjetskog rata.
Znam, ne pitam slučajno. A i ti znaš, vidim. :D
Pa tko bi mu sudio za zločine počinjene nakon rata kad je i sudstvo kao i sve ostalo bilo pod njegovom šapom?
Veliš, ko će Zakonu sudit? Cccc... :rofl:
I nije se smjelo spomenuti ni B od Bleiburga ni D od Dakse, jer se već i za to moglo završiti u zatvoru ili štogod još gore. :rolleyes:
Blajburg? To ona lažna Golgota?
Jesi sigurna da razlikuješ zločin od kazne. Hagiografiju od Povijesti ne razlikuješ, to mi je jasno. Razlikuješ li makar javu od sna? Prvo to, a onda moš pričat o svemu, ne samo o Blajburgu. :rofl:
Povijest u školi mi se zgadila jer je bila totalno ideologizirana i lažna, čak puno više od vjeronauka (kojega tada u školi nije ni bilo). Nisam bez veze upotrijebila pojam "hagiografija".
Totalno promašeno!
Povijest su pisali oni koji su je i stvrali, učila si je u školi isto kao i ja. Eno ti kršćana, eno muhamedanaca, pa njim a spočitavaj hagiografiju! Kako i dolikuje!
To što su tebi neke stvari nezamislive...šta da ti kažem, partizan nemere bit svak. A s prostom zamjenom teza meni nemoš proć. :p
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

25 Apr 2020, 16:54

Šabović Adis wrote:
25 Apr 2020, 16:03
Blajburg? To ona lažna Golgota?
Ne posve lažna. Zato sam joj i rekao: "Ako misliš da Amerikanci i Englezi nisu činili zločine, da se nisu proizvoljno obračunavali s pobijeđenim nacistima i fašistima - griješiš. O Rusima da ne govorim." Ustaše su likvidirali odmah, domobrani su nešto bolje prošli. Ali da se od devedesetih naovamo licitira s tim, licitira se. Nije to bila nikakva "hrvatska vojska", kako je danas nazivaju. Odmah se treba obračunati s idiotskom Tuđmanovom idejom o NDH kao odrazu "vjekovne težnje hrvatskog naroda za svojom državom". Bila je to zločinačka tvorevina. I najmanje je bila hrvatska. No partizani su trebali organizirati suđenje, razdvojiti prave od krivih. Saveznici su to mogli. Mogao je i Tito. Ovako to nije bila pravda, bila je to najobičnija odmazda.
Potpisi su za budale.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

25 Apr 2020, 18:16

Tema za ustaše i partizane, gdje sam svojedobno o tome pisao, bila je otvorena s drugom namjerom, ali potaknula je zanimljivo izjašnjavanje trkeljaš(ic)a. Praktički svi imali su rodbinu na obje strane, no to opet ne znači da je prvi hrvatski predsjednik trebao glumiti Adenauera. Pomirba je dobra stvar tek ako do nje doista i dođe. ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

25 Apr 2020, 19:46

Stitch wrote:
25 Apr 2020, 16:54
Ne posve lažna.
A nije ni posve istinita. :D
Nisam ja slučajno rekao Golgota, mislim pritom da ono brdo kod Jerusalima. Znaš ono, čerečenje, razapinjanje, kuku-lele...Križni put, nepravda, ovo-ono. Gle, otkako se zna da su prvo bili Srbi, a onda je iz Vaseljene došla ameba. Pa onda Židov. Zna se i da Srbi nisu jugoslovenski narod nego nebeki. Sve go nebesnik do nebesnika. I žive u Srbosferi (to ti ga dođe povrh Stratosfere :rofl: ), gdje i obitavaju. A i orbitiraju. I svi to znaju. A oni koji ne znaju - oni lažu. I sve su zapravo Srbi, samo je pitanje jesu li srpski Srbi, hrvatski Srbi, japanski, muslimanski itd. Isto tako zna se da je Troja u Gabeli. Provjereno. Dokazano! I piramide u Bosni gradili Ramo II i Tufo III. Sve ima. Ima hodnici, ima kopanje. Ima frekvencija, gigaherci RTG i EKG i kuca žilavica. Sve!
E sad, kad pizdarija poprimi biblijske razmjere, onda ni Križni nije više na Golgoti. Neeee, Križni je Križni kad je na Blajburgu. I to svi znaju. Ta očito je. Iz aviona se vidi. Sve Isus do Isusa, eno ima kosti ima grobnice, sve. Na Blajburgu grob do groba, traži majka Isusa svoga. Pa ja, i šta se, koji kurac, ona biskupija u Austriji pravi mutava? Mamicujoj komunistićku. I jugozomboidnu onu ćetnićku. :rofl: :rofl:
Zato sam joj i rekao: "Ako misliš da Amerikanci i Englezi nisu činili zločine, da se nisu proizvoljno obračunavali s pobijeđenim nacistima i fašistima - griješiš.
A kojiš se andrak obračunavat s pobijeđenim fašistima i nacistima - ukratko, s neprijateljem? :D
Neprijatelj je pobijeđen tek kad je uništen. Govorimo o onima koji se nisu predavali nikako (a nije da nisu preko nekoliko puta bili pozivani da to učine!), a sad ih se diže na pijedestal, kao mučenike?! Mučenik, to neka vrlina? Privilegija? Niti mučenici, niti nevini, niti zločini - nego okorjeli kriminalci, neposobni za pokajanje koje je stigla zaslužena kazna. Da, kazna a ne zločin.
Ameri i Englezi me (nas) se ne tiču ni najmanje, kod njih se ne zna ko koga jebe, ko pije a ko plaća...zločinac može biti svako, a redovno se ispostavi da nije niko i da su džebe krečili. Nemojmo se praviti da smo Englezi! :D
O Rusima da ne govorim." Ustaše su likvidirali odmah, domobrani su nešto bolje prošli. Ali da se od devedesetih naovamo licitira s tim, licitira se. Nije to bila nikakva "hrvatska vojska", kako je danas nazivaju.
Naravno da nije! Rekao sam već, ustaša nije Hrvat. Ustaša je onaj što bi da Hrvata koristi kao živi štit, đubre izaleđaroško. U neku ruku, ustaša Hrvatu dođe što i Darth Vader Anakinu Skywalkeru. A ono što ustaša uradi uradi to kao ustaša, ne kao Hrvat. Hrvat je Jugosloven, a Jugosloveni su pobijedili u 2 S. ratu. Ne Ameri. Ne Rusi. Oni su jedni drugima preostali do konačne pobjede, a taj remanentni sukob koji tinja od '45. slobodno možeš nazvati Hladnim ratom. Slobodno!
To Hrvat s punim pravom i ponosom može a i treba da kaže! :D
Odmah se treba obračunati s idiotskom Tuđmanovom idejom o NDH kao odrazu "vjekovne težnje hrvatskog naroda za svojom državom".
Ne znam da je baš to, doslovce, rekao. Ako jeste, osuđujem. Lapsus lingve, najvjerovatnije. :zubo:
Misim, nemoj Tuđmanu pakovat, jebote... :rofl:
Bila je to zločinačka tvorevina.
Da.
I najmanje je bila hrvatska.
Apsolutno! Kvislinška. Marionetska.
No partizani su trebali organizirati suđenje, razdvojiti prave od krivih. Saveznici su to mogli.
Eh, kad bi ti partizanštinu shvatao onako kakva ona i jeste, a ne na način kako to rade Saveznici (koji su Saveznici, a ne saveznici!, dok ne dođu na naplatu savezništva; jedni '48. a drugi '54.). Znaš, ono, biti ili ne biti. To je u pitanju. :zubo:
Mogao je i Tito.
Zašto nije ako je mogao? Pitam za jarana, Marfi mu je ime. :zubo:
Ovako to nije bila pravda, bila je to najobičnija odmazda.
Proguglam ja odmazdu...ovo mi izbaci:
Tko se zabavlja na ovome svijetu, na onome mu za odmazdu ne gine prženje u paklu . Sve su to odreda ljudi
moć i silu, snagu oružja, teror, nasilje, sustav odmazde , bezbožni komunizam . Ali nema iza sebe jedno,
njihovog neprijateljskog djelovanja, već isključivo odmazda za djela njihovih očeva . Njihovi roditelji su proglašeni
ustaško redarstvo koje se i nakon ove akcije odlučilo za odmazdu nad taocima . Okorjeli ubojice ovoga puta su se odlučili
- kao da su masovni pokolji sasvim normalna mjera odmazde . Dakle, da ponovim o izvorima i kritici izvora
vam predstoji neočekivan udes i da vas čeka gorka odmazda . Ne mislite da su djela što ih počiniste skrivena
politički, što se, kazao je, vidjelo i po pokušajima odmazde Zadra i na dugim područjima . Ministar ne povlači
osobnoga iskustva, da se ne smije tražiti razlog za odmazdu . Uvijek se može lako naći i onda se upada u začarani
smijemo kleti, moramo opraštati, Bog je sam rekao : Odmazda je moja, a ti oprosti . Ako molimo Očenaš u kojem
toga nacisti počeli provoditi po Istri zap...
:rofl:
Ko kaže da je odmazda? Bog? On nema pravo glasa. A i niko mu nije da riječ da govori. U Juzi ne. Za Nejugu nisam siguran, a i ne tiče me (nas) se. :D
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

25 Apr 2020, 20:18

Nisi ti baš proučio materiju. Hajde da su partizani ubijali i u jame bacali samo zarobljene i razoružane neprijateljske vojnike, onda bi se još moglo govoriti o zločinu i kazni, iako nategnuto. Zločin naime najprije treba dokazati. U fojbama su stradali i mnogi nevini Talijani, uključujući tu i žene (npr. studentica Norma Cossetto, koju su i silovali). O folksdojčerima, koji su kao Nijemci automatski bili krivi, bolje da ne govorim, oni su u Jugoslaviji doživjeli pogrom. Proglasivši ih kolektivnim krivcima, komunistička vlast konfiscirala im je imovinu i zatvarala ih u logore, u kojima ih je stradalo oko 60.000. Sve to možeš naći u enciklopedijama i leksikonima, dakle neutralnim izvorima.
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

25 Apr 2020, 21:09

Stitch wrote:
25 Apr 2020, 20:18
Nisi ti baš proučio materiju. Hajde da su partizani ubijali i u jame bacali samo zarobljene i razoružane neprijateljske vojnike, onda bi se još moglo govoriti o zločinu i kazni, iako nategnuto. Zločin naime najprije treba dokazati.
A i ti partizane smatraš običnom armijom, koja postoji i u mirnodopskim uslovima, čak i kada ne postoji neprijatelj? Koja je tu, eto, radi slikavanja po smotrama i sl.? :D
E tu griješiš. Partizani su ti najsličniji antitijelima, koja se pojavljuju isključivo tada kad je organizam napadnut. Pojave se takoreći niotkud. Ko iz vedra neba. Niko ne računa s njima, niti ko računa na njih. A tu su. Sama činjenica da postoje partizani je ujedno i najbolji dokaz postojanja neprijateljstva. Nakon uništenja neprijatelja ni partizani ne mogu da postoje kao takvi. Nemaju prema kome da se partizanišu, a partizanišu se sve dotle dok i posljednjeg, ne neprijateljskog vojnika nego i neprijateljski fetus, zametak i jajnu ćeliju ne unište. Šta, samu neprijateljsku ideju i neprijatelja kao takvog, a ne fakin vojnika. :rofl:
Ostaje, da tako kažem, tek imunitet organizma koji se onda prenosi školstvom, na iduće naraštaje. Povijest nas tome uči, a ti očito ne kužiš posve partizanštinu. :mirko:
U fojbama su stradali i mnogi nevini Talijani, uključujući tu i žene (npr. studentica Norma Cossetto, koju su i silovali).
Nevini za šta? :zubo:
Pa nismo im mi krivi što su bili nevini... :rofl:...oway, što nisu dovoljno brzo dizali ruke uvis na naše rukeuvis!. Neš ruke? E hoš onda noge! :zubo:
... while also joining the Fascist University Group in Pola.
Kriva braniš, Stiče, pusti to. :mig:
O folksdojčerima, koji su kao Nijemci automatski bili krivi, bolje da ne govorim, oni su u Jugoslaviji doživjeli pogrom. Proglasivši ih kolektivnim krivcima, komunistička vlast konfiscirala im je imovinu i zatvarala ih u logore, u kojima ih je stradalo oko 60.000. Sve to možeš naći u enciklopedijama i leksikonima, dakle neutralnim izvorima.
Veliš, nisu ih trebali proglasiti kolektivnim krivcima i onda bi bilo ok da im se imovina konfiskuje i da ih se zatvara? Ili možda misliš da ne može postojati kolektivna krivica? Nepojmljivo ti to? Misliš da se ne mogu svi nacisti osuditi samo zato što su nacisti, makar nikad ni mrava ne zgazili, te da se i prema njima treba ophoditi na kvalitativan način: dobre naciste ne dirati a sankcionisati samo one naciste koji i nisu baš nešto nacistički nastrojeni? One loše? :rofl:
Eee, Stiče, Stiče, ne trebaju meni enciklopedije, pogotovu ne one neutralne. Eto tebi enciklopedija, meni direktive partije. Jel pošteno? :zubo:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

25 Apr 2020, 21:21

Baš gluposti pišeš. Mislim, nije da inače pišeš pametnije, ali večeras si posebno nadahnut. :p
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

25 Apr 2020, 21:54

A ti baš našo protiv Jugoslovena da se antijugoslovenišeš? :o
Eno ti brate Bugara, protiv njih može da se antijugoslovenišeš do mile volje. Ne smeta im to ni najmanje. :ne zna: Ili protiv Amera. Neće ti oni to zamjeriti. Moš i Jugu da rušiš u Aemrici. Al nemoj Ameriku. Tu su malo osjetljivi. :o Ako ćeš da rušiš Ameriku onda lijepo odeš u Rusiju - pa se antijugoslovenišeš protiv Amerikanaca u Rusiji do prekosutra. :rofl:
Daće ti Ruje neku sinekuru. Možda i šta veće. :p
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

25 Apr 2020, 22:14

Antijugoslavenstvo uopće nije bit, jesi li pročitao što sam ovdje napisao? Ako je što bilo dobro, reći ću da je dobro. Ali reći ću i da je loše ako je štogod bilo loše. A pokolji civila, ne samo neprijateljske vojske, koji su trajali sve tamo do 1948. nisu, jebiga, bili dobri. Štoviše, bili su sramotni. Zločin je zločin, bio počinjen pod zvijezdom petokrakom, kokardom ili slovom U. Opasno je to opravdavati i relativizirati. Možeš se ti do sutra praviti lud, ali znaš to i sam, samo te sram reći da sam u pravu. :p
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

25 Apr 2020, 22:50

Stitch wrote:
25 Apr 2020, 22:14
Antijugoslavenstvo uopće nije bit, jesi li pročitao što sam ovdje napisao?
Jesam, i baš nešto razmišljam kud se dede ona Lutka. :rofl:
:five:
Ako je što bilo dobro, reći ću da je dobro. Ali reći ću i da je loše ako je štogod bilo loše.
Stavrno? A sposoban si samostalno razlučiti dobro od lošeg? Bez da ti se govori? :cerek:
Vidim. Mora da si samostalno zaključio i to da je bio nekakav rat prije tvog rođenja, i da su s jedne strane bili partizani a s druge...okupator, domaći izdajnici isl. Sve to piše u zvijezdama. I u grahu & pilećim kostima. I kikicama. Treba samo znati čitati. :rofl:
A pokolji civila, ne samo neprijateljske vojske, koji su trajali sve tamo do 1948. nisu, jebiga, bili dobri.
Kakvih civila? Prijateljskih. Jesu to zapravo naši? Ako jesu, koji kurac bježe? I od čega? Što se nijednom od tih vajnih civila ne začu ne pucaj, naši smo? Hoćeš da kažeš da smo zapravo po našima pucali? E to bi bila tragedija! I ja bih prvi izjavio sućut. Ali dokle god tome ne bude tako, dokle god ne bude bilo da smo zapravo pucali po našima ostaće da smo pucali po njihovima. I neka smo...
Ma znaš ti dobro, ne vuci me za jezik, nema oprosta bez pokajanja. :raspa:
Štoviše, bili su sramotni. Zločin je zločin, bio počinjen pod zvijezdom petokrakom, kokardom ili slovom U. Opasno je to opravdavati i relativizirati. Možeš se ti do sutra praviti lud, ali znaš to i sam, samo te sram reći da sam u pravu. :p
Ako neko relativizira onda si to ti - nema burek od sira, ko ni zločin partizana. Nema ni šljivovica od lozovače. Suck it up! :zubeki:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

26 Apr 2020, 03:26

Kenjaš koliko si dug i širok. Jedva čekam da mi počneš objašnjavati tko je naš, a tko njihov devedesetih bio u Bosni. :kava:
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

26 Apr 2020, 04:08

Pokaži ti meni partizane u Bosni devedesetih, ja ću tebi naše. Moš i Jugoslovene. Plain & simple. :hekla:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

26 Apr 2020, 04:46

Je li? Jugoslavenska narodna armija bila je znači tvoja, partizanska? Čisto da utvrdimo početne pozicije. :zubeki:
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

26 Apr 2020, 06:27

Ma jok, to je bila tuđa. :rofl:
A koja je tvoja, ta nepartizanska? I nejugoslovenska? :trep:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

26 Apr 2020, 08:51

Neće me biti do jedno 3-4, da ne misliš da sam zdušio. :D
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

26 Apr 2020, 10:26

Šabović Adis wrote:
26 Apr 2020, 06:27
A koja je tvoja, ta nepartizanska? I nejugoslovenska? :trep:
Sam si odgovorio, ona koja nije JNA. :D
Šabović Adis wrote:
26 Apr 2020, 08:51
Neće me biti do jedno 3-4, da ne misliš da sam zdušio. :D
Zašto bih to pomislio? Pa nisi čedo da bježiš. :E
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

26 Apr 2020, 17:21

Stitch wrote:
26 Apr 2020, 10:26
Sam si odgovorio, ona koja nije JNA. :D
Dakle Nejugoslovenska Nenarodna Nearmija? Sa sjedištem u Nejugoslaviji? Jedna, jedinstvena?
Ma dobro to, to svi znaju. Nego, šta bi sa partizanima u bejha, devedesetih? :o
Zašto bih to pomislio? Pa nisi čedo da bježiš. :E
A nemam ni kud. :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

26 Apr 2020, 17:24

Šabović Adis wrote:
26 Apr 2020, 17:21
Ma dobro to, to svi znaju. Nego, šta bi sa partizanima u bejha, devedesetih? :o
Sa Bara se nitko ne vraća...
Potpisi su za budale.
Post Reply