..prosvjed protiv vatikanskih ugovora..

Monoteistički i mnogobožački sustavi vjerovanja
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

21 Sep 2014, 22:04

miky0 wrote:
Dobra vecer, buduca predsjednice. Imam jedno pitanje:

Hoce li patit vas sexualni zivot za vrijeme predsjedanja RHom?

Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru :)
Stid te može biti. Vjerojatno si u pubertetu, ali zar te roditelji nisu mogli bolje odgojiti?


User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2014, 22:09

..organizatori prosvjeda kazu da se radi o klasicnoj opstrukciji. svi mediji pisu samo o tom incidentu, nista o vatikanskim ugovorima.

nema veze, drugi put ce bit bolje. vec je vrijednost su sami uspjeli raskrinkat o cemu se radi i to treba ukazat na nacin na koji se dalje postavit, organizirat.. umrezenje, informacija, akcija.. :D

treba vise jednom prestat bit naivan.. :kokice:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

21 Sep 2014, 22:16

..a unda wrote:..organizatori prosvjeda kazu da se radi o klasicnoj opstrukciji. svi mediji pisu samo o tom incidentu, nista o vatikanskim ugovorima.

nema veze, drugi put ce bit bolje. vec je vrijednost su sami uspjeli raskrinkat o cemu se radi i to treba ukazat na nacin na koji se dalje postavit, organizirat.. umrezenje, informacija, akcija.. :D

treba vise jednom prestat bit naivan.. :kokice:
Ma jel baš svi? :giggle:

Tako je to kad ne čitaš Index :vidiga:

Tamo ima podosta o štetnosti ugovora.
Ima i mene na jednoj fotki :cerek:

Al neš me vidjet kad ne čitaš Index...

Aj, slobodno preskočiš kad pišu o Šegonu, Merzelici, Liniću, Baltazaru...

Jbg, znam kako je to kad istina zaboli :(




Nisam mogao da odolim

:giggle:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2014, 22:34

Euklid wrote:
Ma jel baš svi? :giggle:

Tako je to kad ne čitaš Index :vidiga:

Tamo ima podosta o štetnosti ugovora.
Ima i mene na jednoj fotki :cerek:

Al neš me vidjet kad ne čitaš Index...

Aj, slobodno preskočiš kad pišu o Šegonu, Merzelici, Liniću, Baltazaru...

Jbg, znam kako je to kad istina zaboli :(




Nisam mogao da odolim

:giggle:
da, ja sam napisao krv je potekla i to vrtio citav dan. :D
a kad voli pisat o incidentima, kolko mu treba da napise o cemu se ustvari radi? jel napisao uopce? :D

jel to onaj indeks koji propagira liberalni kapitalizem? ono p kao propaganda? :D
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

21 Sep 2014, 22:41

..a unda wrote:
da, ja sam napisao krv je potekla i to vrtio citav dan. :D
a kad voli pisat o incidentima, kolko mu treba da napise o cemu se ustvari radi? jel napisao uopce? :D

jel to onaj indeks koji propagira liberalni kapitalizem? ono p kao propaganda? :D
Ne.
To je onaj Index, gdje za razliku od tvog omiljenog Jutarnjeg, možeš pročitati ne samo o incidentu nego i o sadržaju prosvjeda, izjave prosvjednika, pa čak i detalje ugovora koji vrijeđaju zdrav razum svakog čovjeka... :raspa:


''Dijete mi je krenulo u školu i vidim kakav je tretman djece koja ne idu na vjeronauk. To svakako nije ravnopravan tretman. Djeca su na hodnicima i gledaju TV i ne smiju pričati glasno, to nije program po kojem želim da mi dijete ide u školu. A od prijateljice malom su ponudili da za vrijeme vjeronauka i on sjedi u učionici gdje se odvija vjeronauk jer nemaju drugih mogućnosti", rekla je ona.

Njezina prijateljica dodala je kako su dva sata vjeronauka za malu djecu apsolutno suluda stvar.

"Dva sata tjedno djeca imaju vjeronauk dok likovni i glazbeni imaju samo jedan sat tjedno. Znači dva sata tjedno se djeci koja imaju sedam godina na raspored stavlja vjeronauk usred nastave naprimjer treći sat, a ona koja nemaju vjeronauk moraju sjediti na hodnicima i na njih paze čistačice. Ako se prije govorilo da smo živjeli u totalitarizmu i komunizmu pa smo htjeli demokraciju, e pa bome ovo nije demokracija", dodala je gospođa.


"Moja obitelj odlazi godinama u Crkvu, država od plaća mojih roditelja, a sad i moje se oduzima novac koji ide Crkvi, a kad mi je umro djed morali smo platiti dolazak svećenika na pokop. Kad mi se krstio nećak brat je morao platiti svećeniku, isto kao što je morao platiti i vjenčanje u Crkvi. Za sve to naravno nije dobio račun. Znači država plaća Crkvi, a Crkva nama naplaćuje svoje usluge i pritom ne plaća porez. Moja teta ima ugostiteljski objekt i da samo jedan račun ne izda već bi joj poreznici zatvorili lokal. Znači ona se naplaća niz nameta državi, a Crkva je toga oslobođena"


Aj mi nađi tako nešto u Jutarnjem, Večernjem i ostalim mainstream medijima kojima su vlasnici stranci i kojima odgovara da se valjamo u kaljuži.... :raspa:
'if you fall, i'll be there' (floor)
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

21 Sep 2014, 22:43

Sad je dva sata tjedno??? Pojačali su ritam vidim. :facepalm:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2014, 22:50

Euklid wrote:
Ne. ..
ok, kako ti kazes. :D

"The market system is the basis of our civilization. Its only alternative is the Führer principle." – Ludwig von Mises
..vjeronaucic, trl, brl, suzica suzicu stize..
ovo uopce necu ni citat, a kamoli komentirat.. :D

Aj mi nađi tako nešto u Jutarnjem, Večernjem i ostalim mainstream medijima kojima su vlasnici stranci i kojima odgovara da se valjamo u kaljuži.... :raspa:
pa ko to sve cita? sta stranci, sta mejnstrim, sta kaljuza? jes ti to neki nacionalist, sta? sta fali strancima? ili, koja je razlika izmedju domaceg i stranog kapitalista? :D
Last edited by ..a unda on 21 Sep 2014, 22:53, edited 2 times in total.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

21 Sep 2014, 22:51

Daj zamisli dva sata tjedno 12 godina VJERONAUKA :facepalm:
Koja pilaona to mora bit :mama:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

21 Sep 2014, 22:52

Šta, šta stranci?

Pa stranci su vlasnici i Jutarnjeg i Večernjeg i 24 i Slobodne i RTL-a i Nove...

Šta ti sad tu nije jasno?
'if you fall, i'll be there' (floor)
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

21 Sep 2014, 22:55

Beau wrote:Daj zamisli dva sata tjedno 12 godina VJERONAUKA :facepalm:
Koja pilaona to mora bit :mama:
Buduće Ružice Ćavar. :o
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

21 Sep 2014, 22:55

Ako u tim svim medijima nema govora o problematici vatikanskih ugovora i vjeronauka, to sigurno nije slucajno.
Ja ne citam bas pa ne znam.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

21 Sep 2014, 22:56

Kolinda Kitarović wrote:
Buduće Ružice Ćavar. :o
Da :(
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2014, 22:57

Euklid wrote:Šta, šta stranci?

Pa stranci su vlasnici i Jutarnjeg i Večernjeg i 24 i Slobodne i RTL-a i Nove...

Šta ti sad tu nije jasno?
pa sve mi je jasno, sta me briga. ne citam slobodnu ko zna otkad. od domaceg kutle jos valjda.. :D

pa neka su vlasnici, pa sta onda. sto se mene tice bio bih najsretniji da se izdaje hrvatski, recimo, guardian.. :D

ti si nacionalist, jebiga. a kad jesi.. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2014, 22:58

Beau wrote:Daj zamisli dva sata tjedno 12 godina VJERONAUKA :facepalm:
Koja pilaona to mora bit :mama:
ja to ne mogu zamislit. ono, ne mogu. :D

i nije pilaona, nego praona.. :D
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

21 Sep 2014, 23:00

..a unda wrote: ja to ne mogu zamislit. ono, ne mogu. :D

i nije pilaona, nego praona.. :D
Da, praona, teska praona :rofl: :facepalm:
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

21 Sep 2014, 23:01

U moje doba, a ja sam išla samo jednu godinu, uveli su ga u četvrtom osnovne, ne sjećam se baš politike, ali šta mislite, jel ih futraju sad s ovim o markićki i tako tim stvarima?
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2014, 23:03

ali lako i za vjeronauk. problem je ko je sve sjedio u hnosu, u onim nekim agencijama, dakle, ne samo da se radi o vjeronauku. ono, ne strava, nego sustavna strava..deterministicka strava. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

21 Sep 2014, 23:04

I kolinda, jeli se isplatila apstinencija s trkeljanja :ne zna:
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

21 Sep 2014, 23:05

miky0 wrote:I kolinda, jeli se isplatila apstinencija s trkeljanja :ne zna:
djelomično. :D
Al nemojte o meni, kumim vas, dlesar mi je bio bijeg od sebe same. :S :rofl:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2014, 23:09

Kolinda Kitarović wrote:
djelomično. :D
Al nemojte o meni, kumim vas, dlesar mi je bio bijeg od sebe same. :S :rofl:
..a lipo si utociste nasla. :D
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

21 Sep 2014, 23:11

..a unda wrote: ..a lipo si utociste nasla. :D
Aj u kurac. :lol: :lol: :lol:

A jesam ga digla, a? I lesara mislim, skinula, i mikija digla? A i tebe u jednom trenu, bome mi se čini. :giggle:
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

21 Sep 2014, 23:12

Inače, plakala sam od smijeha, mater je u čudu gledala kad bi prošla, tresla sam se od smijeha, pogotovo kad je miki digao frku da je izbačen i bio ljubomoran da te lesar oće u stranku. A ono kad je zaprijetio svojim glasom i od familije. :S
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

21 Sep 2014, 23:14

..a unda wrote: pa sve mi je jasno, sta me briga. ne citam slobodnu ko zna otkad. od domaceg kutle jos valjda.. :D

pa neka su vlasnici, pa sta onda. sto se mene tice bio bih najsretniji da se izdaje hrvatski, recimo, guardian.. :D

ti si nacionalist, jebiga. a kad jesi.. :D
Pa sta onda???

Dobro, pa kako te nije sram napisat tako nešto?

Jebo mene mali pas ak nisam tebi, Emeru, malom Perici i ko zna još kome bar 3 puta objašnjavao kako je Hrvatska okupirana zemlja. I kako se okupacije danas ne vrše tenkovima tamo gdje se ne mora. Kako se prvo ubacuju špije, oni vrbuju kvislinge, političare na pozicijama, što milom što silom što ucjenom, zatim se penetrira u tajne službe, pravosuđe, medije, financijski sektor i učas posla imaš sve pod svojom kontrolom a nisi ispalio ni metka.

Jel ti sad jasno zašto stranci imaju gotovo sve medije u svojim rukama? Zbog zarade na novinama? :rofl: :rofl:


Još kad vidimo ko su ti vlasnici sve je jasno. Nijemci, Austrijanci i Talijani, dakle.

Da ne spominjem kako WAZ i Styria kontroliraju najveći dio medija u Srbiji, BiH itd.

Ili kako su vlasnici RTL-a, Bertelsmann AG, svojedobno bili glavni izdavači nacističke propagande...


Jel ti sad jasnije zašto je bilo bitno da Linić ne ugasi Index?

Nije?

Nisam ni mislio da je... :giggle: :giggle:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2014, 23:17

Kolinda Kitarović wrote:
Aj u kurac. :lol: :lol: :lol:

A jesam ga digla, a? I lesara mislim, skinula, i mikija digla? A i tebe u jednom trenu, bome mi se čini. :giggle:
..a cuj, sta sad.. mislim ono, njega si isla dignut. pa vidis da se vec sprema pobjec jer ga je frka sta kad za koji dan zakuca islamska drzava na zlatna splitska vrata.. :D :D

ali, cuj, internet je to, ne bih se ja bas zakleo da ga neko iz laburista ne motri i da su tamo rekli..ma jel ovo onaj? ma je, on je.. aj, brisi ovoga, aj ca gudbaj aufiderzen.. :D
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

21 Sep 2014, 23:18

..a unda wrote: ..a cuj, sta sad.. mislim ono, njega si isla dignut. pa vidis da se vec sprema pobjec jer ga je frka sta kad za koji dan zakuca islamska drzava na zlatna splitska vrata.. :D :D

ali, cuj, internet je to, ne bih se ja bas zakleo da ga neko iz laburista ne motri i da su tamo rekli..ma jel ovo onaj? ma je, on je.. aj, brisi ovoga, aj ca gudbaj aufiderzen.. :D
Treći svjecki. :rofl: Ja sam noćas sanjala da će treći svjecki biti 2034. eto, da znate. Možda sam i Nostradamus.

Pa velim ja, a Euklid će biti kriv što nije išao provjeriti. Ja sam radila za njegovo dobro. :rofl:
Post Reply