kaptol pere bjelje.. :cheer:

Monoteistički i mnogobožački sustavi vjerovanja
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

01 Nov 2013, 23:28

karambol » wrote:
Ne. Kojom silom?
Zašto mi svi ne izađemo na taj faking referendum i zaokružimo "ne"?
Zašto se ne budi nitko u ovoj preostaloj brojci glasača i ne zove sve od 18 do 118 da izađu taj dan na pola sata i zaokruže što hoće ne bi li, ipak, dobili realan omjer mišljenja u zemlji?
Meni smeta pasivnost koja je poslije beznadno sliježe ramenima...
Pozaić je mamac, vabilo...ovo što Unda kaže...ko ga jebe i njega i sve ostale...mi nemamo glave na kupu. Stvarno smo guske u magli...
Čuj, ja ću izaći, za druge ne mogu garantirati, svak garantira za sebe.


User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

01 Nov 2013, 23:30

visekratni klon » wrote:
Aj, aj, u redu je, neću više raspravljat s tobom i doviđenja. Shvatila sam. :zubo:
da, ali ti ne zelis raspravljat iz sasvim drugih razloga, obrnutih. tj, kolakovski tamo rece, u prici job ili antinomije vrline, sesta pouka da je lako izgubiti u teoretskoj diskusiji sa sotonom, jer on raspolaze s mnogo racionalnih argumenata, ali ga se moze jednostavno ne slusati. :kokice:
..jel znas tu pricu?..kokofli i to? ..briljantno. :kokice:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

01 Nov 2013, 23:31

..a unda » wrote:
eto, to su bile prve bozaniceve rijeci nakon sto je potpisao zadnje vatikanske ugovore.

i sta sad..sad sam ja ovakav onakav?
Vidiš, ovdje je klica tvojih nesporazuma s KC u Hrvata.

Nije Bozanić ništa potpisao, nego neki drugi...
'if you fall, i'll be there' (floor)
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

01 Nov 2013, 23:32

..a unda » wrote: da, ali ti ne zelis raspravljat iz sasvim drugih razloga, obrnutih. tj, kolakovski tamo rece, u prici job ili antinomije vrline, sesta pouka da je lako izgubiti u teoretskoj diskusiji sa sotonom, jer on raspolaze s mnogo racionalnih argumenata, ali ga se moze jednostavno ne slusati. :kokice:
..jel znas tu pricu?..kokofli i to? :kokice:
Ne razumijem. Ne, prosto ne želim raspravljati s tobom jer mi bacaš u lice nekakvo priglupo trolanje koje dosad kod tebe nisam susrela, a po kojem sam ja klerofašistkinja ili barem braniteljica istih, hadezeovka i apologetkinja istih itd. Čemu to, otkad i otkud to, zbog čega ili bolje rečeno koga, neću u to ulaziti niti me se tiče. Samo mi je žao, privatno.
Ti najbolje znaš zašto te to zabavlja, mene ne zabavlja i nemam šta o tome pričati jer ja nisam tema.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

01 Nov 2013, 23:34

Euklid » wrote:
Vidiš, ovdje je klica tvojih nesporazuma s KC u Hrvata.

Nije Bozanić ništa potpisao, nego neki drugi...
ok, nakon sta je potpisano. ipak je on bio taj koji je radio vatikanske ugovore..barem im se jako..jako..jako posvetio..uostalom, zasto bi on imao odgovornost? :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

01 Nov 2013, 23:35

visekratni klon » wrote:
Ne razumijem. Ne, prosto ne želim raspravljati s tobom jer mi bacaš u lice nekakvo priglupo trolanje koje dosad kod tebe nisam susrela, a po kojem sam ja klerofašistkinja ili barem braniteljica istih, hadezeovka i apologetkinja istih itd. Čemu to, otkad i otkud to, zbog čega ili bolje rečeno koga, neću u to ulaziti niti me se tiče. Samo mi je žao, privatno.
Ti najbolje znaš zašto te to zabavlja, mene ne zabavlja i nemam šta o tome pričati jer ja nisam tema.
:rofl:

aj spavat, aj spavat.. :giggle:
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

01 Nov 2013, 23:36

..a unda » wrote: :rofl:

aj spavat, aj spavat.. :giggle:
Pa idem. Zažalim svaki put kad išta postam na ovom forumu. Faking Borg, jebote. :rofl:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

01 Nov 2013, 23:37

..a unda » wrote: ok, nakon sta je potpisano. ipak je on bio taj koji je radio vatikanske ugovore..barem im se jako..jako..jako posvetio..uostalom, zasto bi on imao odgovornost? :kokice:
pa jel demokratski izabranim predstavnicima svih građana Hrvatske neko držao pištolj iznad glave dok su to potpisivali?
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

01 Nov 2013, 23:40

visekratni klon » wrote:
Pa idem. Zažalim svaki put kad išta postam na ovom forumu. Faking Borg, jebote. :rofl:

Ne daj se Klonušo, ne daj se godinama...

:cerek:
Ne pizdi. Fališ kad ne pišeš.
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

01 Nov 2013, 23:41

karambol » wrote:

Ne daj se Klonušo, ne daj se godinama...

:cerek:
Ne pizdi. Fališ kad ne pišeš.
Ma jašta, falim toliko da me unda počasti svaki put kad se usudim išta napisati. :kava: :zubo:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

01 Nov 2013, 23:43

visekratni klon » wrote:
Ma jašta, falim toliko da me unda počasti svaki put kad se usudim išta napisati. :kava: :zubo:
ja fakat ne vidim da te je nešto posebno častio :ne zna:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

01 Nov 2013, 23:44

visekratni klon » wrote:
Ma jašta, falim toliko da me unda počasti svaki put kad se usudim išta napisati. :kava: :zubo:
On je mistik i katehet. Počasti i sebe kako ne bi druge... :cerek:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

01 Nov 2013, 23:46

Euklid » wrote:
ja fakat ne vidim da te je nešto posebno častio :ne zna:
Ni zuc neću da čujem. :Pop: :E
karambol wrote:
On je mistik i katehet. Počasti i sebe kako ne bi druge... :cerek:
Naždero se bundeva pa udri. :facepalm:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

01 Nov 2013, 23:47

karambol » wrote:
Zašto mi svi ne izađemo na taj faking referendum i zaokružimo "ne"?
dobro razmisljanje, optimisticko, u stilu gimlija. svidjam. ali, evo podsjetio si me na nesto.. a sta bi bilo da nekako svi oni koji bi zaokruzili ne, da ne izadju na referendum?

ok, znamo sta bi bilo, nemoj sad odmah pravocrtno skakat, ali..aj malo ono, zamisli..prosao referendum sa 100% glasova. nije bitno sto ce ih izac dvajst posto, ali 100% je glasalo za.
ok, tu i tamo koji nevazeci, ali ono..cuj. 100% prolaznost.

pa s toliko nije prosao ni referendum za hrvatsku. u kini i albaniji i rusiji, neka tamo onda glasanja nisu imala 100%.
nigdje ne postoji na svijetu 100% prolaznost, ali u hrvatskoj na ovom referendumu da.

aj, priznaj da bi to bilo carobno..magicno nekako. onako, razmisljajuci, radje bih da referendum prodje 100% nego da ne prodje.

e, da je to bilo organizirat..e, to bi vec nesto bilo, to bi mi vratilo vjeru u ljude.
a opet, tu su moguci jos neki scenarijici..npr, ide se to organizirat, krene se u tu akciju i sad, kaptol, sta ce..organizira i on jos dodadnih 5-10% koji ce glasat protiv, tako da se stekne kao neki kredibilitet.

pa da ne bi to bilo sjajno? a? imedzin ol d piiipl..

:D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

01 Nov 2013, 23:50

Euklid » wrote:
pa jel demokratski izabranim predstavnicima svih građana Hrvatske neko držao pištolj iznad glave dok su to potpisivali?
pa cuj..jel, ono, ka.. :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

01 Nov 2013, 23:52

visekratni klon » wrote:
Ma jašta, falim toliko da me unda počasti svaki put kad se usudim išta napisati. :kava: :zubo:
..vise spavat, kazem ti. i jest bolje.. :D
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

01 Nov 2013, 23:52

..a unda » wrote: ..vise spavat, kazem ti. i jest bolje.. :D
Spavam dovoljno. Nije bolje. :rofl: :rofl:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

01 Nov 2013, 23:52

Euklid » wrote:
ja fakat ne vidim da te je nešto posebno častio :ne zna:
kako to mislis..posebno? oces rec da sam je redovno castio, jel to oces rec? :kokice:
Last edited by ..a unda on 01 Nov 2013, 23:53, edited 1 time in total.
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

01 Nov 2013, 23:53

..a unda » wrote: kako to mislis..posebno? oces erec da sam je redovno castio, jel to oces rec? :kokice:
Samo kad si bio u pms-u, a to ti opraštam. Ovo s Karamarkom, nikad. :durica:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

01 Nov 2013, 23:57

visekratni klon » wrote:
Samo kad si bio u pms-u, a to ti opraštam. Ovo s Karamarkom, nikad. :durica:
a pa jebemu..sta cu kad tebi od svih rijeci, na jezik bas dodju njegove. ono, zaustis, oces nesto rec, a progovori karamarko. da sebi trisku, ne znas sto se dogadja, oces rec nesto drugo, zaustis opet, a ono progovori bozanic.
jel to opsjednutost, opsesivnost, neuroza, diskl.. disklkl.. disleksija..sta li? :kokice:
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

01 Nov 2013, 23:59

..a unda » wrote: a pa jebemu..sta cu kad tebi od svih rijeci, na jezik bas dodju njegove. ono, zaustis, oces nesto rec, a progovori il karamarko. da sebi trisku, ne znas sto se dogadja, oces rec nesto drugo, zaustis opet, a ono progovori bozanic.
jel to opsjednutost, opsesivnost, neuroza, diskl.. disklkl.. disleksija..sta li? :kokice:
Lako ti je mene trolat. :kava:

Trolaj si mačke. :durica:

Tolko si se opsjeo Karamarkom i Pozaićem da dobro i njih ne sumnjičiš. :facepalm:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

02 Nov 2013, 00:00

visekratni klon » wrote:
Spavam dovoljno. Nije bolje. :rofl: :rofl:
nisam mislio..jest, da, potvrdno, afirmativ, pozitiv, glagol biti..nego jest kao glagol mumati, papati, njupati, natibiti se, umenziti, obzdrati.. :kokice:
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

02 Nov 2013, 00:01

..a unda » wrote: nisam mislio..jest, da, potvrdno, afirmativ, pozitiv, glagol biti..nego jest kao glagol mumati, papati, njupati, natibiti se, umenziti, obzdrati.. :kokice:
Šta, kako će to pomoć u karamarkizmu? :ne zna:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

02 Nov 2013, 00:01

visekratni klon » wrote:
Lako ti je mene trolat. :kava:

Trolaj si mačke. :durica:

Tolko si se opsjeo Karamarkom i Pozaićem da dobro i njih ne sumnjičiš. :facepalm:
tebi je ispran mozak.. : pozaic: :kokice:
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

02 Nov 2013, 00:02

..a unda » wrote: tebi je ispran mozak.. : pozaic: :kokice:
Tvoj ne mogu ni oprati, klizi im krpa. :giggle:
Post Reply