Page 1 of 1

Socijalna anksioznost

Posted: 06 Oct 2016, 15:28
by Miljenko
Zasto moram svaki put sebi radit lobotomiju kad izlazim van?

Netko sa slicnim iskustvima...

Pomoc...

Image

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 06 Oct 2016, 18:52
by Miljenko
Image

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 06 Oct 2016, 20:59
by judolino
E, moj Jajane, ja sam mislio da si ti već umro - kad ono - ti živ...

P.S. Link u prvom postu ti je u kurcu.

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 06 Oct 2016, 21:25
by Šabović Adis
Miljenko, jel' ozbiljna stvar?

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 06 Oct 2016, 22:37
by Miljenko
Ozbiljna, imam problem sa soc. anksioznoscu od 20-te god. Uvijek sam morao neko postapalo koristit u socijalnim situacijama (prije alkohol i cigarete, u ogromnim kolicinama, sad sam se hvala bogu odvikao od toga, al uzimam kafetin, i povremeno bromazepamam-lexaurin, kako bih 'podmazao' socijalne situacije. :facepalm:

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 06 Oct 2016, 22:40
by Miljenko
judolino » wrote:E, moj Jajane, ja sam mislio da si ti već umro - kad ono - ti živ...

P.S. Link u prvom postu ti je u kurcu.
Nema veze, skuzio sam.

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 06 Oct 2016, 22:42
by Šabović Adis
Miljenko » wrote:Ozbiljna, imam problem sa soc. anksioznoscu od 20-te god. Uvijek sam morao neko postapalo koristit u socijalnim situacijama (prije alkohol i cigarete, u ogromnim kolicinama, sad sam se hvala bogu odvikao od toga, al uzimam kafetin, i povremeno bromazepamam-lexaurin, kako bih 'podmazao' socijalne situacije. :facepalm:
A da prestaneš s "nastupanjem" u društvu?! Čini mi se da je to ono što ti "šteti" - pogotovu ako imaš tremu zbog toga.
Samo iskreno, kako prema sebi tako i prema drugima, i nema da mašiš! :)

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 06 Oct 2016, 22:49
by Miljenko
Šabović Adis » wrote:
A da prestaneš s "nastupanjem" u društvu?! Čini mi se da je to ono što ti "šteti" - pogotovu ako imaš tremu zbog toga.
Samo iskreno, kako prema sebi tako i prema drugima, i nema da mašiš! :)
Ej, hvala, mozda sam stvarno sklon dramatici a da toga nisam ni svjestan. Jebem ti glumu, sto ne upisa glumacku akademiju...Aj ranicu se! sto ti kazes.

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 06 Oct 2016, 22:51
by Šabović Adis
Miljenko » wrote:
Ej, hvala, mozda sam stvarno sklon dramatici a da toga nisam ni svjestan. Jebem ti glumu, sto ne upisa glumacku akademiju...Aj ranicu se! sto ti kazes.
Pa eto, probaj malo opuštenije - ne može da šteti! :mig:

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 06 Oct 2016, 23:00
by Miljenko
Ne mogu, danas bio 10 min vani, usao u trzi centar sretnem frenda, i neku njegovu ekipu, kad obli me znoj:

Ej, di si...

Evo nista.

Dis poso.

Ma odoh vam vidit tenisice...

Ha ha, sjecas se kako smo...

Ha ha sjecam...

Aj, bok

Bok...



I obli me znoj.


:ne zna:

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 06 Oct 2016, 23:20
by miky0
A kakav si sa skidanjem mudanata pred damama :misli:

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 06 Oct 2016, 23:31
by Miljenko
miky0 » wrote:A kakav si sa skidanjem mudanata pred damama :misli:
Nemam ja s tim problema, ja imam problema s Generaliziranim anksioznim poremecajem.

A, sad me ionako boli kurac, drmnuo sam tri lexaurina. Aj...ranicu se! :usama:

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 06 Oct 2016, 23:32
by Nenia Salonitana
Miljenko » wrote:Ne mogu, danas bio 10 min vani, usao u trzi centar sretnem frenda, i neku njegovu ekipu, kad obli me znoj:

Ej, di si...

Evo nista.

Dis poso.

Ma odoh vam vidit tenisice...

Ha ha, sjecas se kako smo...

Ha ha sjecam...

Aj, bok

Bok...



I obli me znoj.


:ne zna:
znaju biti pregrijane prostorije. :D moguće da ti je postalo vruće zbog temperature, pa kad si se počeo znojiti ulovila te panika jer si pomislio da imaš napadaj?

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 06 Oct 2016, 23:35
by Miljenko
Nenia Salonitana » wrote:
znaju biti pregrijane prostorije. :D moguće da ti je postalo vruće zbog temperature, pa kad si se počeo znojiti ulovila te panika jer si pomislio da imaš napadaj?
Ja, ja, dobro, eto, gej sam. Meni uvijek bilo cudno sto su me i zenske i muski barili:

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 07 Oct 2016, 00:00
by Nenia Salonitana
očito si žešće jebozovan kad na tebe trzaju oba spola. :o

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 07 Oct 2016, 00:42
by Šabović Adis
Miljenko » wrote:Ne mogu, danas bio 10 min vani, usao u trzi centar sretnem frenda, i neku njegovu ekipu, kad obli me znoj:

Ej, di si...

Evo nista.

Dis poso.

Ma odoh vam vidit tenisice...

Ha ha, sjecas se kako smo...

Ha ha sjecam...

Aj, bok

Bok...



I obli me znoj.


:ne zna:
I šta je tu od toga što si naveo znojooblivljivo? :zubo:

Sutra opet, i vi'ćeš da ti neće ništa bit'! Et'...:D

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 07 Oct 2016, 10:49
by Leteća
Mislim da je napad najbolja obrana. Zato gledam prva zaskočiti ljude ispraznim blebetanjem, pa im bude dosadno i sami pobjegnu. Kad nisam raspoložena za to, jedem češnjak.

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 07 Oct 2016, 13:12
by Miljenko
Nenia Salonitana » wrote:očito si žešće jebozovan kad na tebe trzaju oba spola. :o
Pa, sad, ovisi sto je kome seksi. Nikad sebe nisam dozivljavao seksi, al kad se popije, odjednom 10 zena skace po meni. Nikad mi nije bilo jasno. Cak sam napisao i traktat o tome. Zove se: La philosophie dans le boudoir, ili Filozofija budoara.

Leteća » wrote:Mislim da je napad najbolja obrana. Zato gledam prva zaskočiti ljude ispraznim blebetanjem, pa im bude dosadno i sami pobjegnu. Kad nisam raspoložena za to, jedem češnjak.
Pa ne mogu napadat ljude, ja bjezim od njih. Ako slucajno nabasam na njih, pokazem prstom prema nebu, dok se oni snadju ja vec pobjegnem.

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 09 Oct 2016, 10:49
by Leteća
Ajd dobro, i to treba znat. Nego, kako se osjećaš u situacijama kad si okružen gomilom ljudi, a od tebe se ne očekuje nikakva komunikacija, tipa javni prijevoz?

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 10 Oct 2016, 12:20
by Miljenko
Prije sam bio mnogo vise anksiozan, sad manje, nekako sam prerastao to. Ali, kad me uhvati panika 'tipa javni prijevoz' opet uzmem jednu za smirenje. Nekada sam znao prespavati citav put busem pod utjecajem trankvilajzera.

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 13 Oct 2016, 17:04
by Šabović Adis
Nije baš medicinski, al' probaj se sjetit' da, kad se idući put isprepadaš bez razloga, sam sebi složiš šamarčinu (jer to bih ti ja napravio da sam u tom momentu s tobom), jer kojimoj se prepadaš bez razloga...(a i nećeš valjda zanavijek Farmaciji punit' džepove za te trakvilajzere)! :brukica:

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 19 Oct 2016, 05:35
by haram
Miljenko wrote:Nemam ja s tim problema, ja imam problema s Generaliziranim anksioznim poremecajem.

A, sad me ionako boli kurac, drmnuo sam tri lexaurina. Aj...ranicu se! :usama:
Ak ti imaš GAP, ja sam leteći medvjedić.
Možda nešto drugo.

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 19 Oct 2016, 16:17
by Leteća
Jbt, ti u pol šest ujutro pišeš o anksioznosti. Da, da, svi smo ovdje normalni. :zubo:

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 19 Oct 2016, 20:00
by haram
turnus noctis chronicus :zubo:

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 19 Oct 2016, 20:57
by Nenia Salonitana
Leteća wrote:Jbt, ti u pol šest ujutro pišeš o anksioznosti. Da, da, svi smo ovdje normalni. :zubo:
svi normalni, jedino miljenko lud što se liječi. :zubo:

Re: Socijalna anksioznost

Posted: 19 Oct 2016, 22:52
by haram
Nenia Salonitana wrote:svi normalni, jedino miljenko lud što se liječi. :zubo:
Stihijsko uzimanje lexaurina baš se i ne može nazvati liječenjem. Liječenje je kombinacija duže psiho- i farmako-terapije.
Inače, GAPovci uglavnom pate od težih seksualnih disfunkcija, a i prilično su sramežljivi na forumima.
:ne zna: