Alfonso & Alberta &/ili Wanda

Naši spisateljski pokušaji
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

21 Jun 2017, 16:33

Riona wrote:
21 Jun 2017, 16:28
Znači,od uljuđenog razgovora ništa, kad si ti u pitanju :kava:


Auh, mislim da si tepaš. To ima sasvim, sasvim drugo ime. Ali, ne daj se smetati.
Otvori temu o meni i svojim traumama uzrokovanim samnom, pa da prodiskutiramo. Nikad se nisam bojao suočavanja sa samim sobom. Za razliku od tvog frenda Ludolina.

Ovo je tema o Wandi, Afonsu, i Alberti.


what we've got here is failure to communicate
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

21 Jun 2017, 16:51

haram wrote:
21 Jun 2017, 16:33
Otvori temu o meni i svojim traumama uzrokovanim samnom, pa da prodiskutiramo. Nikad se nisam bojao suočavanja sa samim sobom. Za razliku od tvog frenda Ludolina.

Ovo je tema o Wandi, Afonsu, i Alberti.
:zubo:
jedan, dva, tri, četiri...
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

21 Jun 2017, 16:57

Riona wrote:
21 Jun 2017, 16:51
:zubo:
jedan, dva, tri, četiri...
-pet... odjebi.

Nemaš pojma u šta se upuštaš.

iako sam siguran da bi te Ludolino Kurcomlat pravodobno uputitio :rofl:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

21 Jun 2017, 17:33

Ovdje je netko rekao " svi smo mi Wanda" ili " svi su Alfonso " pa se, Harame, odvaži tj ohrabri i samo si daj, otpusti ventil i piši. Naći ćemo se. Život je lijep. Mi ga kvarimo sebi sami s kurcima palcima sranjima i inim pjezdarijama. Jebo zvijezde mjesec sunce trice i ku( r) čine,deder reci nešto a da se čeljad zakači.
kurvanjski avatar, a
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

21 Jun 2017, 23:56

haram wrote:
21 Jun 2017, 13:30
Cyrano je emotivna proteza Christianu - i njemu fali jedan od bitnih elemenata, u njegovom slučaju to je prividna fizička savršenost koja odaje dobar genetski materijal što stvara klikove kod žena starije još od nastanka cerebralnog korteksa i tih mambo-đambo intelektualnih bakrača.

Cyrano je pickica koja se nije ni usudila direktno reci sto osjeca nego nasao zgodnog glumca, uvalio mu svoj tekst i svrsavao na Roxanino divljenje njegovim stihovima.
Cijeli zivot djaba krecio ali nije do kreca i zida, nego do slabog majstora.

I otkad to fizicka privlacnost muskarca ima prednost kod zena ispred odvaznosti i sposobnosti da se izbori za ono sto zeli.


Isusebože, zakaj ljudi imaju sklonost čisto jednostavne biološke parametre trpati u transcendentalne i metafizičke sfere? Pa ne živimo više u srednjem vijeku da ne bi znali kako ljudski um, i libido kao njegov bitan element, funkcionira.
Mozda zato jer to i nisu cisto jednostavni bioloski parametri koje mozes pospremiti svaki u svoju kutiju sa etiketom po zelji i rijesen problem.
Znanje o funkcioniranju ljudskog uma nije puno napredovalo od srednjeg vijeka. Jest da ima boljih aparata sto se tehnickog uvida tice, ali ne i jednostavnih objasnjenja kad je psiholoski ustroj u pitanju.

Naravno, ima i onih kojima jest sve jednostavno, pogotovo kad se radi o nekom drugom.
Pa se olako daju dijagnoze, preporuci terapija kurcem i.... sljeedeciii molim.
Zapravo - sljedeca.
Valjda zato jer se muske ne moze lijeciti kurcem.

Pitanje je je li ovaj svemir hologram, a ne jel bi se nakon xyz godina neka ostarjela koka htjela cepnut s nekim drugim osim svog habija uz kojega ju više vežu uspomene nego sadašnjost.
Potcjenjujes vaznost uspomena. One su dokaz zajednicki provedenog vremena. Kako dobrog, tako i loseg i spone su koje ljude vezu cvrsce od jednostavnog tumacenja navikom.

Ali uvijek si slobodan baviti se vaznijim pitanjima kao sto je hologramska slika svemira. :ne zna:

haram wrote:
21 Jun 2017, 16:18


Je, ženice bi se tucnule s nekim Vin Dizelom i/ili Kianu Rivsom... tj. njihovim predstavama koje su si izgradile... stare ocvale babetine na koje ne bi niko ni bicikl naslonio, al s moralnim odrednicama samog Isusa Krista. Samo u momentu kad su se vjenčavale, mislile su da se udaju za Vin Dizela ili Kijanu Rivsa, pa ga sad opet traže iako su im šanse za nekoliko magnituda manje.
A ja se nikad nigdje nisam dobro proveo jer sam od prve do zadnje riječi pisao istinu. Ružnu, smrdljivu, dlakavu, zbljuvajuću, mortalnopolitički nepodobnu istinu.

Ne bih rekla da se nisi dobro proveo jer si pisao istinu, prije zato jer ti tu istinu vidis ruznom, smrdljivom, dlakavom...i ostalo nabrojano.
Nije samo ljepota u oku promatraca, i ruznoca je.
Pa kad ruzno gledas, ruzno i vidis.
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

22 Jun 2017, 12:22

haram wrote:
21 Jun 2017, 16:33
Otvori temu o meni i svojim traumama uzrokovanim samnom, pa da prodiskutiramo. Nikad se nisam bojao suočavanja sa samim sobom. Za razliku od tvog frenda Ludolina.

Ovo je tema o Wandi, Afonsu, i Alberti.
Sumnjam da bi tvoje suočavanje sa samim sobom bilo ikome interesantno (osim ako ti je jedan od altera atraktivna darkerica koja se voli sjeckati žiletima :D). Daj ti radije malo o Alfonsu. Jesi li ga sreo na Iskrici? Što kaže, je li u sretnom braku? Jel pao keks s Albertom?

I ostavi se odsutnih forumaša, priti pliz. Nebitan si im, ma koliko ih ti zazivao da te opale posred čela bijela, kurcem ili nekom drugom alatkom, whatever. :kava:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
admin
Grand Master of the Jedi Order
Posts: 1770
Joined: 13 Oct 2016, 19:32
Been thanked: 2 times
Gender:

22 Jun 2017, 12:44

Prije nego što ovo eskalira u nešto što nam ovdje ne treba: svaki pokušaj rješavanja privatnih razmirica i problema na Trkeljanju bit će kažnjen banom. Uopće me ne zanima tko je prvi počeo, a tko nastavio. Za svoje dobro, poslušaj Letećin savjet, Harame. Više te neću opominjati.
Stitch
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

23 Jun 2017, 07:01

Bara huda wrote:
20 Jun 2017, 08:41
Eto, onda imamo i ime u slucaju ekranizacije sapunice za englesko govorno podrucje.
Imamo i za naše - Kristijan. Posebno plodonosno za asocijacije. Recimo, na biskupe i tako to. :raspa:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

24 Jun 2017, 10:36

To ce onda bit Kike skraceno. :ne zna:

Ma nek se zove kako hoce, samo neka se drzi dalje od Wande.
I ona od njega.
Onda ce vrijeme rutinski napraviti svoje.

Ne mislim da ce Wandi ostati ikakva emocionala rupa u odnosu s muzem koju bi ubuduce ispunjavala proucavanjem astronomije s nekim vec.
Mislim da ce ona sama uspjeti naci nacina za ispunjavanje svojih zelja i potreba, nevezano s Alfonsima ili Kristijanima.:)
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

24 Jun 2017, 11:08

Kiki,Kristijan, Alfonso isti qurtaz, samo drugo pakovanje. Ili pakiranje. Ili paketić. Alfonso deinitivno nije pun paket 3u1 ili tako nešto. Ssanjar. pametan duhovan ali teoretičar. Vjerojatno sam sebi vjeruje da je to vrh, a da su ovi ostali površni i prazni. To mu opraštamo. Wanda isto ne zamjera. Suosjeća s tim nezrelim djeečakom od 40 i kusur godina. Suosjeća s cijelom svitom zavedenih Wandi i Alberti ikad, ne samo Alfonsovih.
Drži ga Wanda podalje.
Virjeme već radi svoje. U principu, sve je ionako u tom protoku ma kakve god terapije bile. Sve vrijeme odnese.

Emocionalna rupa možda nije ni postojala. Ako jest, neće ju krpati nii Alfonsi ni Kristijani, baš kako Bara kaže.

Svakim isplivanim metrom, svakim vojničkim drilom na karate treningu, svakom kapi znoja izlaze tragovi Alfonsovih romantičarskih balaševićkih baljenja.

POmažu i večernji izlasci na koncerte, piće, izložbe, u društvu prijateljica. Ppmažu i fejsbuk statusi koji izbacuju frustracije , te neke frustracije s kojima je tema počela.

Alfonso više nema aureolu oko glave. Više nema ni najmanji kredibilitet kod Wande.



On je sad nešto naduren, uvrijeđen. Što se on više duri, Wandi lakše.
kurvanjski avatar, a
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

24 Jun 2017, 13:02

Chilimama wrote:
24 Jun 2017, 11:08
...
Emocionalna rupa možda nije ni postojala. Ako jest, neće ju krpati nii Alfonsi ni Kristijani, baš kako Bara kaže.
Ako jest, neće ju ništa u Wandinoj sadašnjoj domeni pokrpati. A već ova tema od početka govori da jest. Wanda se već davno zajebala prihvaćajući kompromis. Ali to ne znači da se i drugačije ne bi zajebala. Zajebanost u vezama je raširena pojava. Pitanje je samo koliko se znamo s time nositi, a da pritom ne zajebemo i druge.
Chilimama wrote:
24 Jun 2017, 11:08
Svakim isplivanim metrom, svakim vojničkim drilom na karate treningu, svakom kapi znoja izlaze tragovi Alfonsovih romantičarskih balaševićkih baljenja.
Jep. Tako sam i ja 15 godina trenirao... i još uvijek me zna probudit vlastiti krik...
Chilimama wrote:
24 Jun 2017, 11:08
POmažu i večernji izlasci na koncerte, piće, izložbe, u društvu prijateljica. Ppmažu i fejsbuk statusi koji izbacuju frustracije , te neke frustracije s kojima je tema počela.
Samo još nisi krenula s drogama i alkoholom... nadajmo se da ni nećeš...
Chilimama wrote:
24 Jun 2017, 11:08
Alfonso više nema aureolu oko glave. Više nema ni najmanji kredibilitet kod Wande.
Al znakovito je da je nekada i te kako imao.
Chilimama wrote:
24 Jun 2017, 11:08
On je sad nešto naduren, uvrijeđen. Što se on više duri, Wandi lakše.
Nije siromak u svojem zvjezdoznanstvu čuo za tehniku frakcionacijskog zavođenja :cerek:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

24 Jun 2017, 13:19

haram wrote:
24 Jun 2017, 13:02

Nije siromak u svojem zvjezdoznanstvu čuo za tehniku frakcionacijskog zavođenja :cerek:
Kakvo je to zavođenje? Da sad ne guglam..nalazim samo izotope,kemiju i to..
Wanda je prvo krenula s alkoholom i drozama.I nije joj žao,baš si je bila haj.
kurvanjski avatar, a
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

24 Jun 2017, 13:56

Bara huda wrote:
21 Jun 2017, 23:56
Cyrano je pickica koja se nije ni usudila direktno reci sto osjeca nego nasao zgodnog glumca, uvalio mu svoj tekst i svrsavao na Roxanino divljenje njegovim stihovima.
Istina. A Roxana, na šta je svršavala? Na svoju predodžbu Christiana u kompletu, dok je bila mlađahna, samo je revidirala mišljenje, gle koincidencije, tamo negdje u Wandinoj (poznijoj) dobi... i Cyrano je svega toga bio svjestan.
Bara huda wrote:
21 Jun 2017, 23:56
Cijeli zivot djaba krecio ali nije do kreca i zida, nego do slabog majstora.
I otkad to fizicka privlacnost muskarca ima prednost kod zena ispred odvaznosti i sposobnosti da se izbori za ono sto zeli.
Otkad imaš sixpack u predjelu abdomena umjesto babure posred lica. Dobro, i društvena uspješnost nešto znači, al ne vredi ako nije u kombinaciji sa murder look-om. Inače bi i Bandić smantao Super Silvu samo tako... :cerek:
... a možda i je :ne zna:
A ti slabi majstori baš i jesu u gabuli kad im se ženke aktiviraju na Iskrici, ili preko foruma -pa onda moraju pištoljima i čekićima zastrašivat konkurcenciju :cerek:
Bara huda wrote:
21 Jun 2017, 23:56
Mozda zato jer to i nisu cisto jednostavni bioloski parametri koje mozes pospremiti svaki u svoju kutiju sa etiketom po zelji i rijesen problem.
Istina: nisu tako jednostavni. Svaka individua je nakon jednog općenitog nivoa priča za sebe.
I zato možemo toliko razglabati o tome.
Bara huda wrote:
21 Jun 2017, 23:56
Znanje o funkcioniranju ljudskog uma nije puno napredovalo od srednjeg vijeka. Jest da ima boljih aparata sto se tehnickog uvida tice, ali ne i jednostavnih objasnjenja kad je psiholoski ustroj u pitanju.
O kako se varaš. Sve je to obrazloženo metodom uzrok-posljedica i potkrijepljeno istraživanjima fizioloških i socioloških reakcija. Druga stvar je što se očekuju čarobni napitci i guru savjeti da sve momentalno izliječe...
Bara huda wrote:
21 Jun 2017, 23:56
Naravno, ima i onih kojima jest sve jednostavno, pogotovo kad se radi o nekom drugom.
Pa se olako daju dijagnoze, preporuci terapija kurcem i.... sljeedeciii molim.
Zapravo - sljedeca.
Valjda zato jer se muske ne moze lijeciti kurcem.
Dec rajt! :top:
Niti ne vide koje pacijentice ostavljaju za sobom... a ne vide, jer ih nije briga za ništa osim njihovog malog smežuranog glavića...
Bara huda wrote:
21 Jun 2017, 23:56
Potcjenjujes vaznost uspomena. One su dokaz zajednicki provedenog vremena. Kako dobrog, tako i loseg i spone su koje ljude vezu cvrsce od jednostavnog tumacenja navikom.
Ja?? Šta mi sad očeš i protiv Tita nekaj reći?! :mad:
Bara huda wrote:
21 Jun 2017, 23:56
Ali uvijek si slobodan baviti se vaznijim pitanjima kao sto je hologramska slika svemira. :ne zna:
Daj ne jebi po tavanu; šta je sad tu važnije? :p
Bara huda wrote:
21 Jun 2017, 23:56
Ne bih rekla da se nisi dobro proveo jer si pisao istinu, prije zato jer ti tu istinu vidis ruznom, smrdljivom, dlakavom...i ostalo nabrojano.
Nije samo ljepota u oku promatraca, i ruznoca je.
Pa kad ruzno gledas, ruzno i vidis.
Pjesnički si se baš lijepo odrazila, al u reali nije tako. Mnogima je istina prebolna da bi se pogledali u ogledalo.
Imam jedan moto inače: it's the beauty, not the ugly, that hurts the most (Rectify).
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

24 Jun 2017, 14:11

Chilimama wrote:
24 Jun 2017, 13:19
Kakvo je to zavođenje? Da sad ne guglam..nalazim samo izotope,kemiju i to..
Wanda je prvo krenula s alkoholom i drozama.I nije joj žao,baš si je bila haj.
http://fractionationseduction.net/girls-psychology/
http://www.calpont.com/fractionation/

a jebajga, loša stvar sa alkoholom i drozama je ta šta baš ne pomažu nervnim ćelijama i probavno-imunološkom sustavu, premda u početku imaju odlične efekte :)
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

24 Jun 2017, 14:39

Chilimama wrote:
21 Jun 2017, 17:33
Ovdje je netko rekao " svi smo mi Wanda" ili " svi su Alfonso " pa se, Harame, odvaži tj ohrabri i samo si daj, otpusti ventil i piši. Naći ćemo se. Život je lijep. Mi ga kvarimo sebi sami s kurcima palcima sranjima i inim pjezdarijama. Jebo zvijezde mjesec sunce trice i ku( r) čine,deder reci nešto a da se čeljad zakači.
phpBB [video]
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

24 Jun 2017, 16:07

haram wrote:
24 Jun 2017, 14:11
http://fractionationseduction.net/girls-psychology/
http://www.calpont.com/fractionation/

a jebajga, loša stvar sa alkoholom i drozama...
Ma vraga loša.Zakon. A jesi li i ti ove savjete daunlaudao? Da nam ih prepričaš ukratko? Ja se ne usudim otvarati.
kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

24 Jun 2017, 16:30

Najprije se ispričavam Chilli što sam joj privremeno zatvorila temu. Neće dugo trajati.

Iz tehničkih razloga morat ću prepustiti Stitchu da ovo sredi: ovdje analiziramo Wandu, Alfonsa i Albertu. Leteća i Haram otići će se sređivati nekamo drugamo.

Molba za ubuduće: ako ovaj polumrtvi forum smatrate dosadnim, ne vraćajte se na njega, a ako mislite da je isti kao Fhr, odšećite onamo.
User avatar
admin
Grand Master of the Jedi Order
Posts: 1770
Joined: 13 Oct 2016, 19:32
Been thanked: 2 times
Gender:

24 Jun 2017, 22:17

Tema je opet otvorena. Kao što veli Didi, Leteća i Haram morat će svoje nesuglasice rješavati drugdje.

Sad su oboje dobili po tjedan dana odmora. Idući put past će perma, pa komu pravo, komu krivo. Doista ne mislim dopuštati da se ovdje čitaju i pišu pizdarije.
Stitch
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

06 Jul 2017, 10:55

A nis, samo pozdrav Wandi ma gdje bila. :)
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

06 Jul 2017, 10:57

Bara huda wrote:
06 Jul 2017, 10:55
A nis, samo pozdrav Wandi ma gdje bila. :)
Otplivala na pučinu? Osvojila olimpijsku medalju? Utopila se? :kava:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

06 Jul 2017, 21:15

Wanda je vrlo aktivna


Još ju povremeno drži neka vrst nostalgije, oš neš fali joj Alfonso. Nego, sad se Wanda uhvatila u zamku sućuti tj sažaljenja prema Alfonsu jer mu ne ide baš...ali nije to Wandin problem. Par puta mu je to spomenula i kanda se jadničak ljuti, nedrago mu je to da ona vidi to što jest ali ne da se ni on. Ni on njoj ne da gušta pa da bi priznao da nije bajno. Ali svjestan je on da od njih dvoje ništa i da je Alberta tu samo kao neki oslonac. Daj što daš.


Našla je novu aktivnost, humanitarnog karaktera a i krenuo joj posao.
Pliva vrhunski, ide joj sve bolje. Nije dobila medalju ali nema ni ambicija za to. Važno joj je da se jača i tjelessno. Duša joj , kako rekoh, povremeno padne u emotivnu klopku pa joj bude nekad više nekad manje teško, a zapravo joj je uglavnom dobro i vrlo dobro prema odličnom. Izlazi vani, čita dosta, pomalo piskara, zabavlja se.
Još nije našla način kako da se opet zaljubi u muža, ali ne žuri im se i ide im dobro.


Ima još mjesta za raširiti temu.
kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

06 Jul 2017, 21:40

Ne sviđa mi se ovo sažaljenje prema Alfonsu. :crying: Dobro je što je Wanda i sama svjesna činjenice da je to zamka, ali bilo bi još bolje kada takvo što uopće ne bi postojalo u ovoj priči. :top:
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

06 Jul 2017, 22:56

MmeTipfeler wrote:
06 Jul 2017, 21:40
Ne sviđa mi se ovo sažaljenje prema Alfonsu. :crying: Dobro je što je Wanda i sama svjesna činjenice da je to zamka, ali bilo bi još bolje kada takvo što uopće ne bi postojalo u ovoj priči. :top:
Daj ženi malo prostora... nismo svi srca kamenoga. Proći će to, jednom.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

07 Jul 2017, 07:08

Riona wrote:
06 Jul 2017, 22:56
Daj ženi malo prostora... nismo svi srca kamenoga. Proći će to, jednom.
Meh. Neka Alfonsa žali Alberta. Ja navijam za Wandu! :top:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

07 Jul 2017, 08:22

MmeTipfeler wrote:
06 Jul 2017, 21:40
Ne sviđa mi se ovo sažaljenje prema Alfonsu. :crying: Dobro je što je Wanda i sama svjesna činjenice da je to zamka, ali bilo bi još bolje kada takvo što uopće ne bi postojalo u ovoj priči. :top:
Da, to je problem. Da bilo bi dobro da to ne postoji u ovoj priči kai i da ne postoji ova priča. Upravo su te zamke Wandu dovele do ove njene situacije iz koje se lagano kobelja. Iskobeljat će se, to je izvjesno samo, eto, nailazi na kojekave emotivne smicalice. Srce je loš igrač.
kurvanjski avatar, a
Post Reply