Ukleta Dolores

Naši spisateljski pokušaji
User avatar
AliceInMess
Posts: 670
Joined: 22 Feb 2017, 18:13
Location: Berkshire
Been thanked: 1 time

26 Feb 2017, 14:00

Klempo


Na istom, ukletom, dating sajtu, nasa Dolores 'upoznala' je i Klempa.
Dolores mu je brzo objasnila kako je ukleta i kako nema velika ocekivanja jer ne vjeruje vise bas ljudima. Klempi je bilo zao Dolores i rekao joj je kako ju on nikada ne bi povrijedio, kad bi ga pustila unutra.
Bio je toliko fer da je odmah napisao Dolores koji bi mogli biti kameni spoticanja kod njega. Zna tu i tamo zapalit joint, ima dlakave usi, i ponekad se voli oblaciti kao zena. Pih... za Dolores su to sitnice :raspa:
Ubrzo se dodaju na fejs, komplimenti padaju obostrano.
Klempo se nudi biti osobni hairstylist Dolores, a moze joj i nokte zgelirati. Mozda Dolores bas takvog muskarca treba?
Jedini problem Dolores vidi u daljini. Klempo, naime, zivi na poluotoku na jugozapadu Kraljevstva, dok je Dolores na jugoistoku vise. No, Klempu to nije problem, posjeduje odgovarajucu kociju s mnogo konja i sto je najvaznije, veliku zelju da upozna Dolores. Predlaze subotu, ne ovu, nego onu tako. Cool!
U srijedu Dolores salje poruku i moli ga samo da potvrdi za subotu, kako bi se mogla s Ljesnjakicom dogovoriti neke stvari. Klempo cita, ali ne odgovara. Cetvrtak, petak, subota.... nema odgovora. Dolores se boji cak da mu se nije sto dogodilo, ali Klempo po fejsu uredno serucka... tako da nije.

Nakon nekoliko dana, Dolores brise Klempu s friend liste.


Bit ce jos nastavaka, uzet cu si pauzu do iduceg tjedna. Onog tamo, nakon sto dolores opet ode (ili ne ode) na dejt :kava:


Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

26 Feb 2017, 14:41

Hahaha. Znam i ja takve što nestanu. Junak iz moje ljetne nesuđene priče je nestao jer sam kučka odgodila dejt zbog razgovora za drugi posao. :raspa: I još sam imala iskompleksiranu vješticu koja ga je obavijestila da sam eto, grijeha li, negdje na forumu spomenula da tipkam s likom koji je (prije mene) odgodio dejt- strahotna li priznanja. :D Zapravo me spasila na kraju balade jer mi je uspio napraviti tri scene u mjesec dana tipkanja i otežati život bez da smo se uopće upoznali. Nekad psiho kokoške dobro dođu u životu. :o Ko i ova Tomičina. Ukažu na kukolj (osim sebe jel).
User avatar
AliceInMess
Posts: 670
Joined: 22 Feb 2017, 18:13
Location: Berkshire
Been thanked: 1 time

26 Feb 2017, 15:28

Pa kako si mogla? Zar ti je novi posao vazniji od njega? :durica:
Uvijek sam govorila da i kokosi imaju svoju funkciju u hranidbenom lancu :raspa:
User avatar
Orak
Posts: 166
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

26 Feb 2017, 23:37

cure svaka čast da vam se da zajebavat, ja nisam imala volje ni onda a ni sad. dam se u ruke providnosti, grahu, karmi, čemgod i to je to. ne znam drugačije.

al ne valja to, treba bit proaktivan. ne zezam se.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

26 Feb 2017, 23:40

Bolje da nisam bila proaktivna. :rofl: Možda bih još imala volje te mž zajebancije. Ne znam koji je gori od kojeg u ovih godinu dana otkad sam opet solo.
User avatar
AliceInMess
Posts: 670
Joined: 22 Feb 2017, 18:13
Location: Berkshire
Been thanked: 1 time

27 Feb 2017, 09:04

Orakica, znas moju karmu :D jedino mi ovo preostaje :rofl:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

27 Feb 2017, 09:12

Orak wrote:
26 Feb 2017, 23:37
cure svaka čast da vam se da zajebavat, ja nisam imala volje ni onda a ni sad. dam se u ruke providnosti, grahu, karmi, čemgod i to je to. ne znam drugačije.

al ne valja to, treba bit proaktivan. ne zezam se.
+1 :D
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

27 Feb 2017, 09:14

AliceInMess wrote:
27 Feb 2017, 09:04
Orakica, znas moju karmu :D jedino mi ovo preostaje :rofl:
Ako ti se ne da pisati, pomozi da popunim svoju priču. Nedostaju mi međuepizode, skice sam davno izgubio. :o

Jedini je uvjet da ideja iz Pulp Fictiona bude konzekventno provedena - nitko ne smije ostati živ. Tarantino je od toga odustao, ja neću. :D

Mislio sam unutra ubaciti i dobre male ljude koji bi kao kontrast ostali zdravi i čili, ali bez ikakva značenja za sudbinu svemira. A ne bi bilo loše i malo seksa staviti, čisto da bude zanimljivije. :zubeki:
Potpisi su za budale.
User avatar
AliceInMess
Posts: 670
Joined: 22 Feb 2017, 18:13
Location: Berkshire
Been thanked: 1 time

27 Feb 2017, 09:30

Stitch wrote:
27 Feb 2017, 09:14
Ako ti se ne da pisati, pomozi da popunim svoju priču. Nedostaju mi međuepizode, skice sam davno izgubio. :o

Jedini je uvjet da ideja iz Pulp Fictiona bude konzekventno provedena - nitko ne smije ostati živ. Tarantino je od toga odustao, ja neću. :D

Mislio sam unutra ubaciti i dobre male ljude koji bi kao kontrast ostali zdravi i čili, ali bez ikakva značenja za sudbinu svemira. A ne bi bilo loše i malo seksa staviti, čisto da bude zanimljivije. :zubeki:
Bit ce mi cast :raspa:

Radim sad, cim uhvatim vremena bacit cu pogled :)
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

04 Mar 2017, 08:47

what we've got here is failure to communicate
User avatar
AliceInMess
Posts: 670
Joined: 22 Feb 2017, 18:13
Location: Berkshire
Been thanked: 1 time

16 Mar 2017, 22:04

I tako... Dolores se spremala izaci i s Erom iz Londona. Tri tjedna se spremala, a Ero je tri puta otkazao.
Sad joj je vise dosta svega. Pomislja posvetiti svoj zivot brizi za napustene zivotinje. I jednog dana ce se zaozbiljno uhvatiti joge. Zivotinje su dobre, joga je dobra.
Stay tuned,bit ce jos nastavaka :kava:
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

17 Mar 2017, 08:54

Doloresicu treba uputiti na literaturu. Tako "nežna i neizbežna" pazi životinje i održava vitku liniju nedivljačkim vježbanjem joge (ženstveno na n-tu), a princ na bijelom konju naprosto dojaše - to je jače od njega. I živjeli su sretno do kraja života, ako nisu umrli; onda žive još i danas.




...
Ima, istina, varijanti bajki gdje se umiješa zla svekrva ili globalno zatopljenje... da im pokvari sreću. Ali njihova ljubav to sve izdržava i izađe jača i blistavija iz svih iskušenja.

...
disclamer: Ne čitam ljubiće, to su sve ostaci bajki iz djetinjstva. :zubo:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

18 Mar 2017, 23:32

Dolores treba otić na Iskricu, pa da vidi kaj je ekšn! :mudri:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

26 Mar 2017, 12:51

haram wrote:
18 Mar 2017, 23:32
Dolores treba otić na Iskricu, pa da vidi kaj je ekšn! :mudri:
Stidi se! Jadnu ženu uvjeravat da tamo ima ljudi! :zubo:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

26 Mar 2017, 17:20

Riona wrote:
26 Mar 2017, 12:51
Stidi se! Jadnu ženu uvjeravat da tamo ima ljudi! :zubo:
Ako nema ljudi, ima profila. :cerek:
User avatar
superkrkan
nataknjivać i mislijoc
Posts: 514
Joined: 15 Dec 2016, 00:31

26 Mar 2017, 17:31

Riona wrote:
26 Mar 2017, 12:51
Stidi se! Jadnu ženu uvjeravat da tamo ima ljudi! :zubo:
rijona dobar dan :kava:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

26 Mar 2017, 17:31

I žene su ljudi. Navodno. :brukica:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

26 Mar 2017, 17:58

Riona wrote:
26 Mar 2017, 12:51
Stidi se! Jadnu ženu uvjeravat da tamo ima ljudi! :zubo:
Hm. Zvučiš kao netko tko već ima stanovita iskustva od tamo :D
what we've got here is failure to communicate
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

26 Mar 2017, 18:00

Šabović Adis wrote:
26 Mar 2017, 17:31
I žene su ljudi. Navodno. :brukica:
Aj' reci to latinski pa da ti opalim šamarčinu! :D
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

26 Mar 2017, 18:02

MmeTipfeler wrote:
26 Mar 2017, 18:00
Aj' reci to latinski pa da ti opalim šamarčinu! :D
Aha, pa da me opet banuju iz Valhale. :zubo:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

26 Mar 2017, 18:07

Image
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

26 Mar 2017, 18:09

MmeTipfeler wrote:
26 Mar 2017, 17:20
Ako nema ljudi, ima profila. :cerek:
Ja koristiii!

@ superkrkan: bok, krkljane

@haram: a ti si fin, pa nemaš. :natisad: bila kratko i otišla. šašava ekipa.


isprike, već sam opet tudum za multikvotanje. sa' ću ja to.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

26 Mar 2017, 18:28

Riona wrote:
26 Mar 2017, 18:09
...
@haram: a ti si fin, pa nemaš. :natisad: bila kratko i otišla. šašava ekipa.
...
Otkud ti to da sam fin? :zubo:
A gle, mogu ti reći da su mi se fantastično nadmašila očekivanja u nekoliko slučajeva. :mig:
Last edited by haram on 26 Mar 2017, 18:28, edited 1 time in total.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
admin
Grand Master of the Jedi Order
Posts: 1770
Joined: 13 Oct 2016, 19:32
Been thanked: 2 times
Gender:

28 Mar 2017, 15:32

AliceInMess wrote:
16 Mar 2017, 22:04
Stay tuned,bit ce jos nastavaka :kava:
Budi ljubazna pa produži s pričom. Temu sam očistio od nepotrebnih upadica.

A vas, društvo, lijepo molim da poduprete Alice u njenim literarnim pokušajima. :cerek:
Stitch
User avatar
AliceInMess
Posts: 670
Joined: 22 Feb 2017, 18:13
Location: Berkshire
Been thanked: 1 time

02 Apr 2017, 12:57

Neocekivani zaplet


Dolores se nakon svih sokova veselila susretu s Ivicom. Nas decko, jednostavan. Trebalo je sve biti opustenije i lakse ovaj put. Oh, kako se samo prevarila!
Prve nedjelje Ivicin sin zavrsio je na hitnoj operaciji slijepog crijeva. Ivici je bilo jako tesko, cak joj je poslao i sliku sirotog djecaka u bolnickom krevetu. Dolores razumije. Dolores uvijek razumije. Pada dogovor za iducu nedjelju.

Dolores tu nedjelju nanosi zadnji sloj sjajila za usne, kad stize poruka. Dolores, jako mi je zao, ali malome opet nije dobro. Jucer je bio na rodjendanskoj proslavi svog bratica i ozlijedio se. Prvo sto je Dolores proslo kroz glavu, pa tko vodi dijete na rodjendanske proslave niti tjedan dana nakon operacije?
Razocaranje, ali opet ona razumije. Dobro da nije vec krenula. Naci ce se iduce nedjelje.

Subota navecer. Dolores se vec priprema za fijasko. Naravno, dolazi poruka. Dolores, oprosti, molim te. Moram ponovo odgoditi jer je od bivse tata zavrsio u bolnici i ona mora hitno za Hrvatsku. Ja moram s djecom biti do srijede.
Ivice, ne brini. Nije nam bilo sudjeno. Ozdravite svi. Have a nice life. Dolores over and out :raspa:

Proljece je, vrijeme krasno, a Dolores trune u kuci i celibat joj vec pomalo ide na zivce.
Javlja se Aleksandru, simpaticnom mediterancu koji je jos davno pokazao interes, ali ona nije bila jednako zainteresirana. Dogovor pada i odlaze na cugu i veceru u krasam talijanski restorancic u blizini.
Dolazi na dogovoreno mjesto tocno na vrijeme, ali Aleksandra nema. Ceka ga na strasnom vjetru skoro 30 minuta. On dolazi s isprikom da je zapao u guzvu i jos morao stati kako bi pokusao rijesiti narkomansku zavrzlamu u Rimu, vezano za mladog necaka.
Promrzla Dolores je samo sretna sto je dosao. Svidja joj se, ona njemu jos vise.
Ali, on je pomalo ukocen. Pije ginger ale dok Dolores uziva u pivi. Ali ne smeta mu to.
Nakon izlaska, vozi ju gentlemanski kuci, te ga ona poziva na caj, sto on odusevljeno prihvaca. Gentleman do kraja, nakon ispijene salice caja odlazi kuci.

Dolores sabire dojmove. Nista ne fali, osim leptirica u njenom trbuhu. Nije joj to to. Ali mozda je tako i bolje, dat ce mu sansu. Probat ce istrljati nekako silom insekticid kojim ju je Tomica premazao.
Aleksandar ce doci k njoj u utorak, kada Ljesnjakica bude radila nocnu. Tada ce imati kucu za sebe.

Utorak. Aleksandar. Vecera. Netflix. I sve sto ide s tim.
Aleksandar je sretan. Bas sretan. Ali Dolores zna da nesto presucuje, na kraju to i sam priznaje, govoreci samo da se radi o proslosti o kojoj jos nije spreman pricati. Dolores osjeca olaksanje jer je isto i s njene strane. Lagano stajanje na kocnicu s njene strane, jer doslo je do neceg neocekivanog, cudo se dogodilo o kojem cu vise napisati u sljedecem nastavku :raspa:
Post Reply