Ukleta Dolores

Naši spisateljski pokušaji
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

04 Apr 2017, 02:53

AliceInMess wrote:
02 Apr 2017, 12:57
....
Utorak. Aleksandar. Vecera. Netflix. I sve sto ide s tim.
Aleksandar je sretan. Bas sretan. Ali Dolores zna da nesto presucuje, na kraju to i sam priznaje, govoreci samo da se radi o proslosti o kojoj jos nije spreman pricati. Dolores osjeca olaksanje jer je isto i s njene strane. Lagano stajanje na kocnicu s njene strane, jer doslo je do neceg neocekivanog, cudo se dogodilo o kojem cu vise napisati u sljedecem nastavku :raspa:
I... i... i??? :daviseukokicama:


what we've got here is failure to communicate
User avatar
AliceInMess
Posts: 670
Joined: 22 Feb 2017, 18:13
Location: Berkshire
Been thanked: 1 time

04 Apr 2017, 11:56

haram wrote:
04 Apr 2017, 02:53
I... i... i??? :daviseukokicama:
E jebiga, moras cekat da mi inspiracija dodje. Ne moze to silom :raspa:
User avatar
AliceInMess
Posts: 670
Joined: 22 Feb 2017, 18:13
Location: Berkshire
Been thanked: 1 time

06 Apr 2017, 11:50

Major Tom is back in town

Sjecate se Tomice?
Well, he's back!
Dolores je pocetkom ozujka imala jedan od zescih trenutaka slabosti. Usamljenost, gin, melankolicna glazba i PMS ucinili su svoje, te je Dolores odlucila poslati poruku Tomici. Za to je prvo morala otvoriti fejk profil na fejsu, jer je na njegovoj ignore listi cijelo ovo vrijeme bila. Dani i tjedni su prolazili, poruka je stajala s onom blijedom kvacicom, neprocitana. Svaki dan je Dolores to pregledavala. Kad je vec pomislila da je zaista ta prica gotova, samo noc prije vecere s Aleksandom, dolazi taj poznati zvuk. Dolores u polusnu poput kakvog bagera grabi mobitel i usput rusi sve sa stolica. Poruka glasi: Jesi li jos uvijek na ovom laznom profilu?
Adrenalin navire, srce ce joj iskociti, znoj ju oblijeva... sjetila se pokojne babe koja je patila od ekstremnih valunga.
Drhtavim prsticima odgovori kratko.. Jesam.
Tomica objasnjava kako se osjecao cijelo ovo vrijeme. Oh, kako mu je Dolores nedostajala! Sretan je sto je ona skupila muda da mu se javi. Kad bi samo znao da nisu muda u pitanju..
Reality check... Apsolutno nista se nije promijenilo. Tomici je i dalje stalo do nje, kao i obrnuto. Tomica je i dalje u vezi s poljskom kokosi. Kao razlog navodi stare razloge. Osjecaj odgovornosti i sazaljenja, te postoje indicije da je kokos suicidalna.
Medjutim, uvjerava Dolores da ce to rijesiti.
Njoj je svejedno. Pomirila se sa svojim osjecajima, kao i sa svojom nemoci da ista promijeni. Odustala je od svakog forsiranja, kako drugima, tako i prema sebi. Ne vjeruje u happy end ove price, ne ovaj put. Ali srceko se nada. Zasad joj je bitno da je Tomica ovdje, iako, realno nije.
Ali zivot u oblacima je puno bezbolniji i laksi...
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

09 Apr 2017, 14:57

Zvuči kao da bi Major Tom malo za promjenu bacio neš' drugo pod jaja.
Ćeka se kad će u priću uletit Captain Sensible. :kokice:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

30 Apr 2017, 20:53

šta bilo?
Da li je Dolores ufatila nekog dobrog, dragog i pametnog? I sa svim ostalim značajkama koje treba imati, naravno? Na čelu sa zaljubljenošću u nju.
Nema izvještaja već neko vrijeme, možda se nešto zakuhalo. :mar:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

02 May 2017, 13:40

Mislim da je Dolores već trudna.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
AliceInMess
Posts: 670
Joined: 22 Feb 2017, 18:13
Location: Berkshire
Been thanked: 1 time

03 May 2017, 20:30

Dolores stagnira. Nije trudna, to bi samo odvelo pricu u nepozeljnom smjeru :D
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

03 May 2017, 21:02

AliceInMess wrote:
03 May 2017, 20:30
Dolores stagnira. Nije trudna, to bi samo odvelo pricu u nepozeljnom smjeru :D
bome. :cerek:
Nek se posveti sebi. Ode u teretanu. Upiše u planinarsko društvo. Ide na plesni tečaj. Pravi keramičke pepljare. Nešto. Nešto. :histerično nabrajanje:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

03 May 2017, 21:15

Riona wrote:
03 May 2017, 21:02
Nek se posveti sebi.
Nek se gleda u špiglu? :D
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

03 May 2017, 21:18

MmeTipfeler wrote:
03 May 2017, 21:15
Nek se gleda u špiglu? :D
Ova je svježa. Ideja. :D
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

04 May 2017, 11:13

Nek se posveti humanitarnom radu u nekoj udruzi. Tamo bi imala šanse da upozna neku zbilja kvalitetnu osobu. ;)
Dejting sajtovi su sklizak teren za nekoga tko hoće čvrsto biti na nogama.
what we've got here is failure to communicate
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

04 May 2017, 14:42

haram wrote:
04 May 2017, 11:13
Nek se posveti humanitarnom radu u nekoj udruzi. Tamo bi imala šanse da upozna neku zbilja kvalitetnu osobu. ;)
Dejting sajtovi su sklizak teren za nekoga tko hoće čvrsto biti na nogama.
Ovo ti je malo paradoksalna ideja.

Naime, uzmimo da te netko posluša, tj. da se posveti 'humanitarnom radu'... ali zapravo, ne toliko motiviran humanitarnim radom, koliko šansom da tamo upozna nekog 'kvalitetnog' :zubo: :rofl:

Dapače, pretpostavimo da se to već dogodilo, tj. da te je netko već poslušao - tj. da se posvetio humanitarnom radu zbog šanse... jel. E sad, ako bi na takvu osobu tamo naišao, bi li je shvatio kao 'kvalitetnu'? :rofl: To bi naime onda bila osoba koja se posvetila humanitarnom radu, da bi tamo našla osobu koja je također tamo došla s ciljem da nađe osobu koja... je tražila kvalitetnu osobu u humanitarnoj udruzi. :misli: Kinda zapetljano, ali kužiš poantu. :rofl:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

04 May 2017, 15:19

nodens wrote:
04 May 2017, 14:42
Ovo ti je malo paradoksalna ideja.

Naime, uzmimo da te netko posluša, tj. da se posveti 'humanitarnom radu'... ali zapravo, ne toliko motiviran humanitarnim radom, koliko šansom da tamo upozna nekog 'kvalitetnog' :zubo: :rofl:

Dapače, pretpostavimo da se to već dogodilo, tj. da te je netko već poslušao - tj. da se posvetio humanitarnom radu zbog šanse... jel. E sad, ako bi na takvu osobu tamo naišao, bi li je shvatio kao 'kvalitetnu'? :rofl: To bi naime onda bila osoba koja se posvetila humanitarnom radu, da bi tamo našla osobu koja je također tamo došla s ciljem da nađe osobu koja... je tražila kvalitetnu osobu u humanitarnoj udruzi. :misli: Kinda zapetljano, ali kužiš poantu. :rofl:
Kužim, logičko razmišljanje prividno bez zamjerke, ali... zar nije lakše i plodonosnije registrirat se na neki dejting sajt radi barenja koki (ili otić na plažu/bazen/plesnjak/rock-koncert na otvorenom, za boga miloga!) -nego u nekom smrdljivom svratištu presvlačit pelene katatoničnim beskućnim sidašima u mršavoj nadi da će naletit još neka koja je došla radi barenja... ja bih čak i nekog tko je spreman podnijeti i takvu žrtvu radi upoznavanja umjesto 'lađenja jaja po barovima nazvao kvalitetnom osobom...
Ako ništa drugo, u svakom slučaju potrebiti profitiraju ;)
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

04 May 2017, 15:49

haram wrote:
04 May 2017, 15:19
Kužim, logičko razmišljanje prividno bez zamjerke, ali... zar nije lakše i plodonosnije registrirat se na neki dejting sajt radi barenja koki (ili otić na plažu/bazen/plesnjak/rock-koncert na otvorenom, za boga miloga!) -nego u nekom smrdljivom svratištu presvlačit pelene katatoničnim beskućnim sidašima u mršavoj nadi da će naletit još neka koja je došla radi barenja... ja bih čak i nekog tko je spreman podnijeti i takvu žrtvu radi upoznavanja umjesto 'lađenja jaja po barovima nazvao kvalitetnom osobom...
Ako ništa drugo, u svakom slučaju potrebiti profitiraju ;)
Moram se složiti s haramom.
Naime, humanitaran rad nije ni veseo ni lijep; tko je sposoban i voljan bez gunđanja i gadljivih faca, pobrinuti se za nekoga, a da mu sačuva dostojanstvo, pa ga i ohrabri - to se meni čini kao kvalitetna osoba. I ako je i došla onamo, (među ostalim i ) da bi srela nekog podjednako kvalitetnog - it's OK.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

04 May 2017, 16:20

^^ priznajem da imate point. :cerek:

Trebalo bi to vidjeti u praksi, kako hoda... any volunteers? Da jave ovdje i rezultate pokusa. :zubo:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

04 May 2017, 16:28

Neznamjasamvećnaiskrici... :brukica:
what we've got here is failure to communicate
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

04 May 2017, 16:43

haram wrote:
04 May 2017, 16:28
Neznamjasamvećnaiskrici... :brukica:
Ja nisam. Ali nekako me baš ni volontiranje ne privlači, iskreno rečeno. :zubo:

Nego, i što ti se onda čini, je li zbilja lako i plodonosno registrirat se na iskricu? :rofl: Ako to nije bila zezancija... što tamo misliš naći?
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

04 May 2017, 17:35

nodens wrote:
04 May 2017, 16:43
Ja nisam. Ali nekako me baš ni volontiranje ne privlači, iskreno rečeno. :zubo:

Nego, i što ti se onda čini, je li zbilja lako i plodonosno registrirat se na iskricu? :rofl:
Nije, ja sam više za humanitarni rad, izgleda :brukica:

nodens wrote:
04 May 2017, 16:43
Ako to nije bila zezancija... što tamo misliš naći?
Dobru samaritanku s velkim sisama :brukica: x2

A šta sam ja tamo već nalazio... isss, knjigu bih mogao napisat :zubo:
what we've got here is failure to communicate
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

05 May 2017, 09:55

A što će ti to, zbilja? :zubo: Mislim, don't get me wrong, ziher bi bilo zabavno jedno vrijeme... no, što ti se čini, koliko dugo bi ti bilo zabavno? :rofl:

Nisu šeici bez razloga imali hareme s na stotine žena... a gle tebe, ti bi samo 2. Koja skromnost :rofl:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

05 May 2017, 15:31

nodens wrote:
05 May 2017, 09:55
A što će ti to, zbilja? :zubo: Mislim, don't get me wrong, ziher bi bilo zabavno jedno vrijeme... no, što ti se čini, koliko dugo bi ti bilo zabavno? :rofl:

Nisu šeici bez razloga imali hareme s na stotine žena... a gle tebe, ti bi samo 2. Koja skromnost :rofl:
Ne, ono "x2" se odnosilo na "brukicu", jedna bi bila čisto dovoljna... :zubo:

A neznam, meni je već dosta dugo zabavno, i svako malo upoznajem neki interesantan karakter. A bogme je bilo i ozbiljnih početaka, poput onih Doloresinih.
Zavisi, kakav profil složiš -tako ćeš i privlačiti. ;)
what we've got here is failure to communicate
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

05 May 2017, 16:12

haram wrote:
05 May 2017, 15:31
Ne, ono "x2" se odnosilo na "brukicu", jedna bi bila čisto dovoljna... :zubo:
Samo jedna? Meh.

Jesi li gledao 'Office space'? Znaš ono kad Peter pita susjeda Lawrencea što bi radio da ima milijun dolara. A ovaj će - I'll tell you what I'd do, man... two chicks at the same time, man! :rofl:


Čisto načelno gledano... ako ih može deset u nizu, jedna za drugom, zašto ne i dvije po dvije? Ili svih 10 odjednom. Nekako mi se čini da je glavni razlog taj što žene u principu nisu tak' sklone takvim stvarima...
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

05 May 2017, 16:25

Dolores, javi se, ovdje se pričaju žešće gluposti! :blabla:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

05 May 2017, 16:51

nodens wrote:
05 May 2017, 16:12
Samo jedna? Meh.

Jesi li gledao 'Office space'? Znaš ono kad Peter pita susjeda Lawrencea što bi radio da ima milijun dolara. A ovaj će - I'll tell you what I'd do, man... two chicks at the same time, man! :rofl:


Čisto načelno gledano... ako ih može deset u nizu, jedna za drugom, zašto ne i dvije po dvije? Ili svih 10 odjednom. Nekako mi se čini da je glavni razlog taj što žene u principu nisu tak' sklone takvim stvarima...
Meni Dunbarov broj nikad nije bio veći od 1, čak mi je i taj ponekad previsok za održavanje :ne zna:
A iznenadio bi se da vidiš čemu sve su neke žene tamo sklone :D
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

05 May 2017, 16:56

haram wrote:
05 May 2017, 16:51
Meni Dunbarov broj nikad nije bio veći od 1, čak mi je i taj ponekad previsok za održavanje :ne zna:
A iznenadio bi se da vidiš čemu sve su neke žene tamo sklone :D
Seksu. možda?
Nagađam tek. :zubo:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

05 May 2017, 17:01

Riona wrote:
05 May 2017, 16:56
Seksu. možda?
Nagađam tek. :zubo:
Aha, nagađaš... ;)

Ma mislio sam na brojeve veće od 1...
what we've got here is failure to communicate
Post Reply