Top lista ruskih reklama za radnu odjeću

Od 9 do 99 godina
User avatar
Herbicidna
Posts: 1099
Joined: 08 Feb 2017, 17:20

21 Nov 2017, 12:04

Obećah ovi topik jednom davno, evo ga sad. :misli: :ne zna:

Radna odjeća je super stvar: štiti vas, udobna je i seksi ste ljudima koji imaju fetiš na uniforme. Pogledajmo razne načine prezentiranja radne odjeće na primjerima iz ruskih reklama.

Za početak dvije visokobudžetne:


Maneken izgleda tako prokleto zadovoljno, čak i kad ga prskaju vodom. Praktičnost je prezentirana tako sofisticirano da bih ja svom moužu ovo odmah kupila. :trep:


Ovi igraju na high-tech. Brijem da je to full važno kod radne odjeće. Hajlajt: nacereni doktor :D

Kad smo već kod veselog medicinskog osoblja, pogledajmo kako primijeniti plesnu koreografiju u reklamama za radnu odjeću:


Dobro tripanje pod narkozom u skupoj privatnoj bolnici, tak si ja to zamišljam. :giggle:


Ponekad imate budžet za nekoliko plesača u reklami, ali ne toliki da bi oni znali plesati macarenu. :o

Za kraj ovog posta dvije skroz kratke:


Ne znam dovoljno ruskog, ali nešto-nešto evolucija zaštitne odjeće...


Socrealizam. Nostalgija. Zaštita na radu. Vrhunski sažeto u 10 sekundi. :S

Nastavak u idućem postu...


User avatar
Herbicidna
Posts: 1099
Joined: 08 Feb 2017, 17:20

21 Nov 2017, 12:27

Nastavljamo! :D

Malo humora nikom ne škodi:


Ok, nije neki vrhunski humor, al triba ju pogledat zbog kreativne grafike... :serek:

Kategorija "sex sells":


Čim ga je obuklo u novu robicu, odmah je uzgojio jebački pogled. :mig:


Kad smo već kod jebačkih pogleda, ovi maneken ima ultimativni "pogled ispod obrva". Još ono kad malo vrisne pri kraju. Vlažim. :Slin:


Kako biti nonšalantno seksi u šumi. Hajlajt: toples Rus na 0:28 :zubo:


Nije vam dosta toples Rusa, jel da? :E Ova reklama funkcionira na toliko razina da ne znam što bih napisala. So edgy! :lux:

Top 3 zbog kojih sam i osmislila topic u idućem postu.
User avatar
Herbicidna
Posts: 1099
Joined: 08 Feb 2017, 17:20

21 Nov 2017, 12:52

Top 3!!! :tulum:

3. mjesto


Povijest i djelatnost tvrtke prezentirana crtanjem pijeskom. Dramatično i vrlo efektno. So artsy! :cheer:

2. mjesto


Pokušaj viralnog marketinga angažiranjem instagram zvijezdice Anželike s obrvama koja pjeva jednostavnu catchy pjesmicu o radnoj odjeći. :yess:

1. mjesto

Vikam. Eros i tanatos. Totalni nadrealizam. Radna zaštitna odjeća. :zvrko: :ne zna: :gaah:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

21 Nov 2017, 13:06

Ludilo! :top: Hoćemo još! :cheer:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

21 Nov 2017, 14:06

Već sam se pitao kamo si nestala. :rofl:
Potpisi su za budale.
Post Reply