Kino - što trenutno valja?

Filmovi, serije, sve što gledamo
User avatar
jevgenija
Posts: 2606
Joined: 17 Sep 2011, 22:02
Location: Virtualni Vidovci

04 Nov 2011, 09:58

do kad igra Koko?
Još sam u problemu, ali nazire mu se kraj :o


You can only be young once. But you can always be immature. (dejzino MD <3)
User avatar
dimnjak
Posts: 2430
Joined: 17 Sep 2011, 23:24

05 Nov 2011, 17:58

konacno sam odvela celjade u imax :D

U Morskim Dubinama 3D i fakat je dozivljaj.

klinci su rukama lovili ribe po zraku, a morsko dno, koje nestaje, zaista je impresivno :)
mogu te prožvakati, al te moraju i ispljunuti
User avatar
robot jura
Posts: 178
Joined: 10 Nov 2011, 17:28

11 Nov 2011, 11:47

Dream House

Na imdbu trenutno ima ocjenu od 5.5 - po meni nepravedno. Osnovna greška mu jest što uvod filma navodi u krivi smjer (horror), ali ovo je izvrsna psihološka drama. Od trenutka kad shvatimo o čemu se tu radi, film je izvrstan.
Daniel Craig je jako dobar, a ja ga baš i ne volim. :D

Pogledala sam i Tintina - što reći. Spielberg je došao na svoje u par scena (potjera kroz cijeli grad od 5 minuta u jednom kadru, fajt s kranovima,...), ali se nije baš previše potrudio to povezati u jednu cjelinu. Određeni dijelovi su urnebesno zabavni, neki su dosadnjikavi. No, sve u svemu dobra zabava, ne samo za klince.
Lik kapetana Haddocka je genijalan, malo mi fizički sliči na Petera Jacksona, može bit da je to namjerno. :lol:
"Suzama sam ljepio tapete" nije destilat ljudske gluposti. Ako je iskren, onda je sasvim legitiman poetski izričaj. Osim što je kul.
User avatar
dimnjak
Posts: 2430
Joined: 17 Sep 2011, 23:24

11 Nov 2011, 14:29

jel tintin sinkro?
mogu te prožvakati, al te moraju i ispljunuti
User avatar
robot jura
Posts: 178
Joined: 10 Nov 2011, 17:28

11 Nov 2011, 14:39

dimnjak » wrote:jel tintin sinkro?
Koliko znam nema sinkro verzije. Jedino možeš birat 2 ili 3D. (ja sam gledala 2D)
"Suzama sam ljepio tapete" nije destilat ljudske gluposti. Ako je iskren, onda je sasvim legitiman poetski izričaj. Osim što je kul.
User avatar
dimnjak
Posts: 2430
Joined: 17 Sep 2011, 23:24

11 Nov 2011, 14:52

robot jura » wrote:Koliko znam nema sinkro verzije. Jedino možeš birat 2 ili 3D. (ja sam gledala 2D)
steta.
takvi propusti me bas ljute.
mogu te prožvakati, al te moraju i ispljunuti
User avatar
Nikolajevna
Posts: 1034
Joined: 28 Sep 2011, 22:51

12 Nov 2011, 18:59

robot jura » wrote:
Pogledala sam i Tintina - što reći. Spielberg je došao na svoje u par scena (potjera kroz cijeli grad od 5 minuta u jednom kadru, fajt s kranovima,...), ali se nije baš previše potrudio to povezati u jednu cjelinu. Određeni dijelovi su urnebesno zabavni, neki su dosadnjikavi. No, sve u svemu dobra zabava, ne samo za klince.
Lik kapetana Haddocka je genijalan, malo mi fizički sliči na Petera Jacksona, može bit da je to namjerno. :lol:
I ja sam pogledala Tintina i uglavnom se slažem s tobom pa bih samo dodala kako sam ostala iznenađena tehnološkom izvedbom (ili koji se već termin koristi) animacije. Da iznenađena... zabezeknuta! :zubo:
No dobro, zadnji crtić koji sam gledala prije toga je valjda ona Dašenka koju mi je Elli pronašla. :D
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

13 Nov 2011, 01:25

Pogledah danas Immortals.

Očekivao sam da film bude kao 300. Nešto kao 301.
Film je sranje. Ima nešto scena za puknut na wallpaper, ali izvan toga… ne. Jednostavno… ne.

Mislim, ako želim gledati unakaženu grčku mitologiju, gledat ću Xenu. Onda barem znam unaprijed da gledam nepretenciozan treš. I guštam u dekolteima.
User avatar
dimnjak
Posts: 2430
Joined: 17 Sep 2011, 23:24

13 Nov 2011, 21:03

Lastan » wrote:Pogledah danas Immortals.

Očekivao sam da film bude kao 300. Nešto kao 301.
Film je sranje. Ima nešto scena za puknut na wallpaper, ali izvan toga… ne. Jednostavno… ne.

Mislim, ako želim gledati unakaženu grčku mitologiju, gledat ću Xenu. Onda barem znam unaprijed da gledam nepretenciozan treš. I guštam u dekolteima.
neeeeeee necu :mama:
sinoc sam ga skoro otisla gledati, al mi se nisu svidjela mjesta koja su ostala slobodna.
toliko sam ga cekala i veselila se svim onim efektima i zamisljala kako prozivljavam ekstazu u spoju mitologije (koju obozavam) i specijalnih efekata.
i sad kuracodovce. nista! :mad:
mogu te prožvakati, al te moraju i ispljunuti
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

15 Nov 2011, 18:09

da idem gledat tri mušketira?
volim ja tu treši oblekicu i mačeve inače, ali jel zna netko jel film govance ili se ipak dade nepretenciozno pogledati s čildrensima?
Nek(v)arljiva.
User avatar
dejzi
Posts: 4649
Joined: 17 Sep 2011, 23:30

15 Nov 2011, 18:23

Mene je zabavio.
Ima pretjerivanja i scena za kolutanje očima, ali sveukupna ocjena - gledljivo.
Gledala sam u 2D-u.
Hand over the chocolate and nobody gets hurt.
Post Reply