Djeca i hororci

Filmovi, serije, sve što gledamo
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Oct 2014, 11:11

Zeljom jedne majke je moj sin s njezinim sinom jucer otisao u kino pogledat avanturistickoznanstveni film. Ovaj film



A pogledali su debilan hororac, i izgubili 2 ure pokrivajuci oci. Koja je svrha imenovat film znanstveno avanturisticki, kad to nije, a je debilan film, i sigurno nije normalan a ni primjeren za djecu od 10-11 godina.

Debili :o


User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

08 Oct 2014, 12:24

Miki, a što bi rekao na Terminatora ili Predatora? Horor, znanstveno fantastični, avanturistički.... Ili si ti ipak za Zvjezdane staze, može i u XXX verziji? :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Oct 2014, 13:23

Pero wrote:Miki, a što bi rekao na Terminatora ili Predatora? Horor, znanstveno fantastični, avanturistički.... Ili si ti ipak za Zvjezdane staze, može i u XXX verziji? :zubo:
Ma uopce nije bitno volim li ja terminatora ili ne volim. Poanta je da se za avanturisticke zgode junaka Toma prodaje horor neprimjeren toj dobi.
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

08 Oct 2014, 15:03

miky0 wrote:
Ma uopce nije bitno volim li ja terminatora ili ne volim. Poanta je da se za avanturisticke zgode junaka Toma prodaje horor neprimjeren toj dobi.
A što bi ti htio - lijepo je označen kao PG-13? Kao što su nekad, ne znam da li i sad na televiziji označavali - ovaj programski sadržaj nije preporučljiv za djecu ispod 12 godina. Pa ti vidi hoćeš li potomku od 11 godina i 11 mjeseci dozvoliti gledanje ili ne. Malo ne kužim što bi ti - zašto si ga pustio u kino kad su već neki gurui rekli da je to PG-13. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Oct 2014, 16:06

Pero wrote: A što bi ti htio - lijepo je označen kao PG-13? Kao što su nekad, ne znam da li i sad na televiziji označavali - ovaj programski sadržaj nije preporučljiv za djecu ispod 12 godina. Pa ti vidi hoćeš li potomku od 11 godina i 11 mjeseci dozvoliti gledanje ili ne. Malo ne kužim što bi ti - zašto si ga pustio u kino kad su već neki gurui rekli da je to PG-13. :D
Ja ne znan da taj film ima dobna ogranicenja, i mora bit da ni dica nisu to vidila, a bome ni prodavacica koja je karte prodala.
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

08 Oct 2014, 16:14

miky0 wrote:
Ja ne znan da taj film ima dobna ogranicenja, i mora bit da ni dica nisu to vidila, a bome ni prodavacica koja je karte prodala.
A ti si barem mogao otić na internet i vidit. :D
Ja se sjećam kako smo u srednjoj školi čoporativno išli gledat Emanuelu u kinu Lika i blagajnici nije palo napamet da nas pita koliko imamo godina. Ah taj socrealizam. :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Oct 2014, 16:21

Pero wrote: A ti si barem mogao otić na internet i vidit. :D
Ja se sjećam kako smo u srednjoj školi čoporativno išli gledat Emanuelu u kinu Lika i blagajnici nije palo napamet da nas pita koliko imamo godina. Ah taj socrealizam. :zubo:
Jebiga, moga si ovo maga si ono, moga sam kurac. Ocu sad mislit jos i na detalje na koje ne tribam s obzirom da sam dijete dao na cuvanje mami od sininog prijatelja? I danasnja blagajnica nema guzvu kao sto su ih imale nekad.
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

08 Oct 2014, 16:33

miky0 wrote:
Jebiga, moga si ovo maga si ono, moga sam kurac. Ocu sad mislit jos i na detalje na koje ne tribam s obzirom da sam dijete dao na cuvanje mami od sininog prijatelja? I danasnja blagajnica nema guzvu kao sto su ih imale nekad.
Ovo već postaje ozbiljno. Dao si na čuvanje dijete stranoj osobi kojom te samo povezuje dječje prijateljstvo. Nemoj to širit dalje, mogla bi ti pravobraniteljica za djecu postavit koja neugodna pitanja. :zubo: Sva sreća da ovaj forum ionako skoro nitko ni ne čita. :zubo:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

08 Oct 2014, 16:39

Ovo je krajnji i konacni dokaz kolko je socijalizam bio bolji :zubo:

Mi smo coporativno isli gledat Svedjanke u internatu. Vise puta...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Oct 2014, 16:40

Pero wrote: Ovo već postaje ozbiljno. Dao si na čuvanje dijete stranoj osobi kojom te samo povezuje dječje prijateljstvo. Nemoj to širit dalje, mogla bi ti pravobraniteljica za djecu postavit koja neugodna pitanja. :zubo: Sva sreća da ovaj forum ionako skoro nitko ni ne čita. :zubo:
To njihovo prijateljstvo, a nase poznanstvo s doticnom mamom traje vec 5 razreda :misli: i jos 2-3 godine iz vrtica :D

A reci hamedu, alacu, dezulovicu i ostalima da su niko i nista :bicedobro:
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

08 Oct 2014, 16:49

miky0 wrote:
To njihovo prijateljstvo, a nase poznanstvo s doticnom mamom traje vec 5 razreda :misli: i jos 2-3 godine iz vrtica :D

A reci hamedu, alacu, dezulovicu i ostalima da su niko i nista :bicedobro:
Dežulovića ja svako ljeto pogledam na Melodijama ovoga i onoga. Čak mi je prošlo ljeto, na Matejuški, kad mi se dvaput iskrivila noga od onog plastičnog stolca što su postavili, Lucić usred predstave rekao da bolje da sidnem na zidić. :zubo: Pa sam sjeo. :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Oct 2014, 16:56

Pero wrote: Dežulovića ja svako ljeto pogledam na Melodijama ovoga i onoga. Čak mi je prošlo ljeto, na Matejuški, kad mi se dvaput iskrivila noga od onog plastičnog stolca što su postavili, Lucić usred predstave rekao da bolje da sidnem na zidić. :zubo: Pa sam sjeo. :zubo:
Bas lipo, kad ih drugi put vidis, reci im da ih pozdravlja miki :)
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

08 Oct 2014, 23:39

Ajde miky, kad prestane vrištat po noći za nekih mjesec dana, bit će OK, valjda :zubo:


Ako te išta tješi ja se kao jako mala klinka sjećam nekih horora - vukodlaci, vampiri, tako nešto i nisam se tada bojala, jednostavno mi nisu bili zastrašujući. Strah je došao kasnije, a danas ne mogu ni foršpane gledati :o Pentagram, brrrrr :horor:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Oct 2014, 07:33

blue wrote:Ajde miky, kad prestane vrištat po noći za nekih mjesec dana, bit će OK, valjda :zubo:


Ako te išta tješi ja se kao jako mala klinka sjećam nekih horora - vukodlaci, vampiri, tako nešto i nisam se tada bojala, jednostavno mi nisu bili zastrašujući. Strah je došao kasnije, a danas ne mogu ni foršpane gledati :o Pentagram, brrrrr :horor:
Ma najgore od svega jeste da vec dvi noci spava u krevetu izmedju nas. Magare od 45kg :gaah:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

09 Oct 2014, 08:48

miky0 wrote:
Ma najgore od svega jeste da vec dvi noci spava u krevetu izmedju nas. Magare od 45kg :gaah:
:rofl: tu je dakle problem :vidiga:

tako sam i ja nakon odgledane leptirice inzistirala da spavam s mamom i tatom. nisam znala da sam im tolko smetala :durica:
doduše, samo jednu noć :mirko:

horore ne podnosim. čak i pišljivi triler pola 'odgledam' pokrivenih očiju :zubo:
a kad sam prije nekoliko godina išla gledat hororac u kino (ne pitajte, jebeš čovjeka koji se ne da nagovorit), napustila sam kino nakon deset minuta vrišteći :horor: :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Oct 2014, 11:28

Beau wrote: :rofl: tu je dakle problem :vidiga:
A je :zubo:
Beau wrote:
tako sam i ja nakon odgledane leptirice inzistirala da spavam s mamom i tatom. nisam znala da sam im tolko smetala :durica:
doduše, samo jednu noć :mirko:

horore ne podnosim. čak i pišljivi triler pola 'odgledam' pokrivenih očiju :zubo:
a kad sam prije nekoliko godina išla gledat hororac u kino (ne pitajte, jebeš čovjeka koji se ne da nagovorit), napustila sam kino nakon deset minuta vrišteći :horor: :zubo:
:rofl: :rofl: :rofl:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

09 Oct 2014, 11:31

..dakle, blagajnica je kriva? nisam shvatio ko je kriv? :kokice:

mislim, znamo ko nije, to ne mos falit nikako.. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

09 Oct 2014, 11:41

Pero wrote: Ovo već postaje ozbiljno. Dao si na čuvanje dijete stranoj osobi kojom te samo povezuje dječje prijateljstvo. Nemoj to širit dalje, mogla bi ti pravobraniteljica za djecu postavit koja neugodna pitanja. :zubo: Sva sreća da ovaj forum ionako skoro nitko ni ne čita. :zubo:
..da je meni bilo gledat sa strane taj neki razgoovor mikija i te neke pravobraniteljice.. :D

..ja mislim da bi ona nakon tog razgovora dala otkaz. ono, uzdahnula bi, pogledala kroz prozor i rekla sebi..znaci, to je to. eto, barem sebi ne mogu prebacit da nisam pokusala. dala sam sve od sebe, ali.. nemoguce je, ne ide i ne ide. halo, turisticka agencija.. kad ima prvi let za tibet? :D :D
Last edited by ..a unda on 09 Oct 2014, 11:49, edited 1 time in total.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Oct 2014, 11:48

..a unda wrote:..dakle, blagajnica je kriva? nisam shvatio ko je kriv? :kokice:

mislim, znamo ko nije, to ne mos falit nikako.. :D
Pa to je barem jasno ;)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Oct 2014, 11:48

..a unda wrote: ..da je meni bilo gledat sa strane taj neki razgoovor mikija i te neke pravobraniteljice.. :D

..ja mislim da bi ona nakon tog razgovora dala otkaz. ono, uzdahnula bi, pogledala kroz prozor i rekla sebi..znaci, to je to. eto, barem sebi ne mu prebacit da nisam pokusala. dala sam sve od sebe, ali.. nemoguce je, ne ide i ne ide. halo, turisticka agencija.. kad ima prvi let za tibet? :D :D
:mad:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

09 Oct 2014, 11:55

miky0 wrote:
Pa to je barem jasno ;)
..pa jasno je, ali.. kako to rec..tj, jel si ti vec ovdje jednom prije spominjao nesto, pitao ui vezi djece? o cemu se ono radilo? :kokice:

..mislim da bi mapravio dobru stvar da ovaj topik pokazes malom za jedno.. petnajstak godina. mozda ce ti bit zahvalan. :D :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Oct 2014, 11:58

..a unda wrote: ..pa jasno je, ali.. kako to rec..tj, jel si ti vec ovdje jednom prije spominjao nesto, pitao ui vezi djece? o cemu se ono radilo? :kokice:
Jesam, o onoj blesavosti egipatskih bogova :D
..a unda wrote:
..mislim da bi mapravio dobru stvar da ovaj topik pokazes malom za jedno.. petnajstak godina. mozda ce ti bit zahvalan. :D :D
Zasto :ne zna:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

09 Oct 2014, 12:01

miky0 wrote:
nije bitno, samo ti to njemu pokazi.. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Oct 2014, 14:13

..a unda wrote:
nije bitno, samo ti to njemu pokazi.. :D
I koji je moguc efekt? Ne razumin na sta pucas :ne zna:
Post Reply