Serija: Kuca Boga Anubisa

Filmovi, serije, sve što gledamo
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

17 Feb 2014, 22:20

miky0 » wrote:
Mislim da bi se pod boldano moglo svrstat podjebavanje 2 djevojcice od kojih mu je jedna simpatija zbog naocala, koje vec par dana ne zeli nosit :o Tako da ima elemenata svega.
pizdu materinu, to je i mene jebalo kad sam bio mali...

E da ste mi bar bliže, začas bi mi to izlječili... :tuzni:


User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

17 Feb 2014, 22:34

judolino » wrote: pizdu materinu, to je i mene jebalo kad sam bio mali...

E da ste mi bar bliže, začas bi mi to izlječili... :tuzni:
A kako :ne zna:
Whereabout
Posts: 1140
Joined: 18 Sep 2011, 13:19

17 Feb 2014, 23:36

miky0 » wrote:
Mislim da bi se pod boldano moglo svrstat podjebavanje 2 djevojcice od kojih mu je jedna simpatija zbog naocala, koje vec par dana ne zeli nosit :o Tako da ima elemenata svega.
Eto vidiš da je možda i jednostavno. Zar su te naočale i današnjoj djeci problem, pa barem je nekako u modi biti ćorav što od ekrana što od... ups, čitanja. :o Možda je zbilja neki problem s očalicama, meni su jedne moje masu išle na živce, u toj dobi - možda da vidiš može li se nešto korigirati ako je nešto zbilja estetske prirode. Ako ne, objasniš mu da mu naočale dobro stoje i valjda će prihvatiti...
.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

17 Feb 2014, 23:45

miky0 » wrote:
A kako :ne zna:
A fino.
reko bi mu: "Sine, i ja sam nekoć bio ćoro ko i ti, a ona sam posto najveći frajer & jebač u bližoj okolici."
I onda kad mali ne bi povjerovo, napravili bi nunčake, a onda bih ih ja vrtio, a ako ne bi i dalje povjerovo, popio bih litru rakije, tebe prebio i pojebu gđu. Miki.
Pa ne smijemo razočarat dijete, zaboga... :rofl:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

18 Feb 2014, 09:47

Whereabout » wrote:
Eto vidiš da je možda i jednostavno. Zar su te naočale i današnjoj djeci problem, pa barem je nekako u modi biti ćorav što od ekrana što od... ups, čitanja. :o Možda je zbilja neki problem s očalicama, meni su jedne moje masu išle na živce, u toj dobi - možda da vidiš može li se nešto korigirati ako je nešto zbilja estetske prirode. Ako ne, objasniš mu da mu naočale dobro stoje i valjda će prihvatiti...
Uistinu mu ocale predstavljaju problem. Eto bas danas ujutro prije skole sam ga uhvatio oko toga, i reka je da ga njih dvi zajebaju jer izgleda ko redikulski streber. A zapravo su mu se ocale skrivile, i stvarno okvir livog oka nije simetrican desnoj strani. Ali smo mu nove naocale narucili, ali dolaze tek slijedeci tjedan. Inace mislim da su novije generacije nadskolcile problem ocala kod skolskih kolega, dok ocito ove koje se ne uklapaju u normalne, poticu na izrugivanje :mad:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

18 Feb 2014, 09:50

judolino » wrote: A fino.
reko bi mu: "Sine, i ja sam nekoć bio ćoro ko i ti, a ona sam posto najveći frajer & jebač u bližoj okolici."
I onda kad mali ne bi povjerovo, napravili bi nunčake, a onda bih ih ja vrtio, a ako ne bi i dalje povjerovo, popio bih litru rakije, tebe prebio i pojebu gđu. Miki.
Pa ne smijemo razočarat dijete, zaboga... :rofl:
:snajper: :snajper: :snajper:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

18 Feb 2014, 10:13

No, dobro...
Onda ćemo se ti i ja napit, povraćat i nekoga istuć, a onda ćemo nać neku kokoš za redaljku i tako to...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

18 Feb 2014, 10:16

judolino » wrote:No, dobro...
Onda ćemo se ti i ja napit, povraćat i nekoga istuć, a onda ćemo nać neku kokoš za redaljku i tako to...
:S :S :S
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

18 Feb 2014, 10:17

Eto, složili se mi! :five:
Post Reply