Nu2

Filmovi, serije, sve što gledamo
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

10 Jun 2014, 10:08

MightyMe » wrote: Ma kome svima? Ko ti daje za pravo da govoriš u ime svih?
A ko tebi daje za pravo da govoris u ime njih?
MightyMe » wrote:
Ma koje cinjenice iznosis :misli: :ne zna:
Pa to da ih rujete i sabotirate.[/quote]

A koju odluku vlade smo sabotirali? :bicedobro:
MightyMe » wrote:
Kako za koga, za mene ne, za tebe da. Meni je sad jasno da su hdzsdp fasisticke stranke, jer ih brani fasisticko glasilo :D
Viš to je meni čudno jer je fašizam tih stranaka kamilica naspram tvojih ideja.[/quote]

Cekaj, tebi je cudno da poludjeli narod istrijebi svoje krvnike? Stvarno ti je to cudno ili trolas :ne zna:


MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

10 Jun 2014, 11:09

miky0 » wrote:
A ko tebi daje za pravo da govoris u ime njih?
To je bila tvoja ideja.

A koju odluku vlade smo sabotirali? :bicedobro:
Da se triba plaćat porez.
Cekaj, tebi je cudno da poludjeli narod istrijebi svoje krvnike? Stvarno ti je to cudno ili trolas :ne zna:
Da. Čudno mi je. Čudno mi je da iko ima poriv ikoga istrebljavat. I čudno i gadljivo. To je retorika s kraja prve polovice prošlog stoljeća.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

10 Jun 2014, 11:25

MightyMe » wrote: To je bila tvoja ideja.
:mad:
MightyMe » wrote:
A koju odluku vlade smo sabotirali? :bicedobro:
Da se triba plaćat porez.
[/quote]

Treba li se placat porez ili moze li se placat porez, ipak postoji razlika.
MightyMe » wrote:
Cekaj, tebi je cudno da poludjeli narod istrijebi svoje krvnike? Stvarno ti je to cudno ili trolas :ne zna:
Da. Čudno mi je. Čudno mi je da iko ima poriv ikoga istrebljavat. I čudno i gadljivo. To je retorika s kraja prve polovice prošlog stoljeća.[/quote]

Pa zasto se ne grozis cinjenice da nas vlastite vlade godisnje istrebljuju za grad velicine makarske. I btw, streljanje, eliminacije i ostale pizdarije jesu retorika proslog stoljeca, sto ne znaci da se to nije dogadjalo i prije, i sto naravno, ne znaci da se to ne dogadja i danas. U globalu imamo primjere iraka, afganistana,...u mikro granicama to imamo kao npr. u jucerasnjem primjeru dvoje revoltiranih ljudi u americi, pucajuci na policajce.
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

10 Jun 2014, 12:28

miky0 » wrote: :mad:
:rofl:
Treba li se placat porez ili moze li se placat porez, ipak postoji razlika.
Tako i Todorić može pričat da ne može plaćat porez jer nema para. Za kupit Mercator. :zubo:
Pa zasto se ne grozis cinjenice da nas vlastite vlade godisnje istrebljuju za grad velicine makarske. I btw, streljanje, eliminacije i ostale pizdarije jesu retorika proslog stoljeca, sto ne znaci da se to nije dogadjalo i prije, i sto naravno, ne znaci da se to ne dogadja i danas. U globalu imamo primjere iraka, afganistana,...u mikro granicama to imamo kao npr. u jucerasnjem primjeru dvoje revoltiranih ljudi u americi, pucajuci na policajce.
Pa događalo se, događa se i događat će se. I to je grozno. Svoje divljaštvo opravdavaš divljaštvom drugih. Ne ide to tako. Barem ne u svijetu u kojem ja želim živjet.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

10 Jun 2014, 18:59

Aukurac, sad vidim da mi nije osta upis od prije par sati :o

Sve u svemu, majti ne zajebaji, jer da zoki ista vridi, usvojili bi ga drugi.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

11 Jun 2014, 20:13

miky0 » wrote:Aukurac, sad vidim da mi nije osta upis od prije par sati :o

Sve u svemu, majti ne zajebaji, jer da zoki ista vridi, usvojili bi ga drugi.
Ček, kak misliš usvojili bi ga drugi? Evo su Kolindu usvojili, a kažeš da ne vrijedi... :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

11 Jun 2014, 21:13

karambol » wrote:
Ček, kak misliš usvojili bi ga drugi? Evo su Kolindu usvojili, a kažeš da ne vrijedi... :D
A dobro sad, to je zato jer je ona naprednija od njega, em je pametnija, a i ima alat za primat tiket za di zazeli. On nema :D
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

03 Dec 2014, 18:30

User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Dec 2014, 19:13

Rado bi pogleda i ja, samo kad bi zna di cu bit u nedilju :tuzni:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

03 Dec 2014, 21:24

Pero wrote:Ovo ću svakako pogledati :zubo:
http://www.24sata.hr/nogomet/zdravko-ma ... ica-396644
Svakako necu gledat :o
Ne mogu ja to vise..
Zadnju nedjelju sam pogledala Rippera. Takvi su mi gosti puno drazi.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

03 Dec 2014, 23:08

pa, bas bi mogao pogledat ako se potrefi. ocekujem da ce ga mamic nabijat na.. danasnji dan.. :D
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

07 Dec 2014, 14:01

Saće ona bandera na tv...a meni je probava uredna. Dakle, u ime duševnog mira nedjeljom popodne - ko ih jebe obojicu i svakog posebno. Ja ću pričat šta mi kolači šapću i kojim jezikom vino žubori.
:D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

07 Dec 2014, 14:43

ovo je preraslo u šou Larija Springera

da nije žalosno bilo bi jako smiješno
kurvanjski avatar, a
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

07 Dec 2014, 15:06

..pa, moglo bit i gore od zalosnoga. da je pameti. :kokice:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

07 Dec 2014, 15:16

joj, daj
čovjek manipulira svim i svačim i napada kad se brani a brani se stalno

pokriven je papirnato , radi što oće i što mu ko može
ima udrugu koja dobro posluje štoviše, a zalaže se za to da dinamo postane privatni klub i da ga on kupi s našim novcima
a zna znanje

preslika naše bajne države
sramota obična
kurvanjski avatar, a
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

08 Dec 2014, 07:43

Chilimama » wrote:ovo je preraslo u šou Larija Springera

da nije žalosno bilo bi jako smiješno
Da. Karikatura je normalna i uvažena persona...
On zaziva da ga se uhapsi. Pa, jebote, kako su mogli?! Kako su samo mogli Sinovčića prije njega uhapsiti? Pa on je veća manga od tog nekog Rena!
Sveti Zdravkec, zaštitnik tamburaša, harmonikaša i nogoloptaša. Hrvat, ma Hrvatina, koji kurac običan Hrvat?!
Treba mu reći da nam svima pokaže pimpek pa ga ovim putem pozivam da to javno učini uz najavu na središnjim informativnim emisijama i objavu u dnevnim listovima.
Zašto? Zato jer mislim da umjesto onog kipa ispred stadiona u Maksimiru, a kojeg popularno zovu Pimpek, treba doći Zdravka kip (a možda i Zokija brace) u trostrukoj veličini. Pimpek je važan jer iako mu je prosječno mali kip će biti velik pa će mu i pišonja zauvijek ući u legendu kad Dinamo nemere nikako...zapravo, može. :lol:

Kod Zdravkovog pimpeka. Točka interesa svih stanovnika Zagreba i svakog turista namjernika... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Dec 2014, 07:47

Kakva su biila acina pitanja? Uopce, kakva je bila emisija?
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

08 Dec 2014, 13:22

Aco je bio izravan a na odgovore koje je dobijao, puštao je stare izjave koje su pobijale Mamićeve svježe izjave..mislim, nije da Aco nije znao ili da bi mi slučajno pomislili da je Maminjo vrlo dosljedan...Njega je vrlo lako razotkriti jer je toliko kontradiktoran...a na žalost, ko da se baš u tome krije tajna uspjeha nekog kameleona koji je vjeran jedino mjestu gdje curi državna tj naša lova...ma dajmo sebi priznajmo da nije ni pametniji ni sposobniji od nas ostalih samo da je nemoralan do dna od dna kace gliba kao i svi ostali koji su kod nas, vid, uspješni...takva nam je politička, sportska, glazbena, umjetnička scena...takvo nbam je društvo u cjelini ko da negdje raste rak, karcinom, razvija se u inkubatoru opačina...gadi mi se to sve
sve je postavljeno na naopako..nije nam više kriv ni rat ni hadeze nego smo sabi sebi krivi jer smo idioti i damo se još većima idiotima da nas vode . Pri tome ne mislim samo na političku vrhušku, nego na cijeli sustav od medija, uprave (kako na lokalnoj tako i na državnoj razini), ponude/potražnje ičega ikada...
kurvanjski avatar, a
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

18 Jan 2015, 15:29

opet ja s lica mjesta
gledala sam i uživala nakon dugo vremena
ne računam blogera Krulu jerbo je on naš, čovjek s terena
Dakle, Olujić
Krunoslav Olujić

NIje mi bio svojevremeno simpatičan ali , ne znam što se zbilo, svidjelo mi se kako se danas držao tj sudjelovao u emisiji vrlo dobro, tj odlično

Svi su mu odgovori izlazili ko iz rukava, materiju zna savršeno i savršeno ju zna obrazložiti.
eto, ja to ne znam pa se takvima divim :cerek:


Jel iko gledao?


No, dok čekam vaše odgovore pohodila sam fb stranicu ove emisije i gle, i tamo su pacijenti.... :rofl:
kurvanjski avatar, a
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

18 Jan 2015, 15:39

..meni on jos uvijek nije simpatican, ali odlicna emisija.

tu mi je malo ono..dodje mi da stankovicu dam dvije triske ili dvi triske :D, a mozda on zna nesto sto ja ne znam, ali bih ga isto htio pitat cemu onakvo ponasan je i postavljane na suceljavanjima nedavnim kandidata predsjednickih, a nakon ove emisije, neki moguci odgovori su mi postali jos malo vjerojatniji.

evo i ovdje dajem link i preporuku da se obavezno pogleda..

http://www.hrt.hr/enz/nedjeljom-u-dva/269196/
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

12 Jan 2016, 16:16

Nakon što je godinama odbijao pozive, Milanović u nedjelju gostuje kod Stankovića

valjda mu je potrebno još malo prostora da nam objasni kako SDP nije izgubio izbore i kako je samo on na čelu SDP-a garancija da HDZ-u neće biti lako... :rofl: :rofl:

''Ovo gostovanje je posebno zanimljivo zbog činjenice što Milanović već godinama odbija sjesti u stolac nasuprot Aleksandra Stankovića, na što je ovaj voditelj više puta upozoravao. ''
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

17 Jan 2016, 15:08

Prošlo i ovo čudo...
Milanović nije rekao ništa novo, ništa što nam nije govorio do sad.
Zadnje Stankovićevo pitanje je bilo suvišno na kraju emisije s obzirom da se njegovo ispitivanje svodilo na prekidanje i provoociranje i to baš nepotrebno i suvišno.
Nije MIlanović ni sad trebao doći radi ovoga , ali nek je ...
A ni Stankoviću nije prvi put da se precijeni i izgubi smirenost a samo radi silne želje da se dokaže kao ne znam, žilav, provokativan..pa nije baš hardbojld
kurvanjski avatar, a
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

21 Jan 2016, 17:17

uh, mučno je bilo za gledati kako Aco cipelari polumrtvu ragu koja bespomoćno leži na zemlji :(

čega god su se dotakli Zoka se gubio i zapetljavao u svojim očitim lažima :tuzni:

najjadnije ga je bilo za gledati kad je nevješto lagao o slučaju Podolnjak, ko neko dijete od 5 godina kad napravi pizdariju pa slaže nešto nevjerojatno misleći da će se izvući... mislim, ok bi bilo za neko dijete ali gledati jednog bivšeg giganta kako se koprca u tako očiglednim lažima može izazvati samo sažaljenje... :tuzni:

smanjit ću malo drvljenje po Zoki, zbilja mi žao čovjeka, propao u diplomaciji, propao u politici... ostaje mu grčevita borba za vlast unutar SDP-a jer ako i tu izvisi bojim se za njega... :(

a Stanković nek se srami, ovako se iživljavati nad nedoraslim sugovornikom je protiv svake etike pa čak i one novinarske koja i nije baš na nekom glasu... :E
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

21 Jan 2016, 21:21

Euklid » wrote:uh, mučno je bilo za gledati kako Aco cipelari polumrtvu ragu koja bespomoćno leži na zemlji :(

čega god su se dotakli Zoka se gubio i zapetljavao u svojim očitim lažima :tuzni:

najjadnije ga je bilo za gledati kad je nevješto lagao o slučaju Podolnjak, ko neko dijete od 5 godina kad napravi pizdariju pa slaže nešto nevjerojatno misleći da će se izvući... mislim, ok bi bilo za neko dijete ali gledati jednog bivšeg giganta kako se koprca u tako očiglednim lažima može izazvati samo sažaljenje... :tuzni:
:rofl:
Euklid » wrote: smanjit ću malo drvljenje po Zoki, zbilja mi žao čovjeka, propao u diplomaciji, propao u politici... ostaje mu grčevita borba za vlast unutar SDP-a jer ako i tu izvisi bojim se za njega... :(
:rofl: :rofl:
Euklid » wrote: a Stanković nek se srami, ovako se iživljavati nad nedoraslim sugovornikom je protiv svake etike pa čak i one novinarske koja i nije baš na nekom glasu... :E
:rofl: :rofl: :rofl:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

13 Nov 2016, 16:53

Danas u gostima Ivan Pernar, samozvani performer i kao takav izveo performans. :)
Šou je trajao vrrlo kratko, Pernar u petnaestoj minuti napušta emisiji, navodno isprovociran Acinim nedopuštanjem da završi odgovor na pitanje.
Radilo se o Palestincima ( sporedno) tj o lošoj hrtovoj obrazovnoj shemi ( izravno) . Pernar tvrdi to što tvrdi, Aco inzistira na sljedećem pitanju, Pernar želi dovršiti ovo i počme ucjena. napustit ću emisiju ako mi ne date da dovršim odgovor. Pa odgovorite mi na ovo. Ne, nego me pitajte ovo. Ne, ja ću vas pitati što ja hoću. Ja ću otići. Reci mi ovo... neću..oćeš neću .. ajd nemoj se pjeniti. idem ja..i ode ovaj..
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
kurvanjski avatar, a
Post Reply