Nu2

Filmovi, serije, sve što gledamo
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

08 Jun 2014, 21:08

Pa zavisi kako za koga.


User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Jun 2014, 21:21

MightyMe » wrote:Pa zavisi kako za koga.
Trebala bi biti za sve, a ne kako za koga, jer da me aco pita da to malo obrazlozim,onda slobodno mogu rec da zatrazi podatke drzavnih uprava od zavoda za zaposljavanja, umirovljenja, porasta bolesti, do uvoza i izvoza, i pametnom odjedanput postane sve kristalno jasno ;)
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

08 Jun 2014, 21:39

Pa nije sve svakome jednako suvislo. Nekom je nesuvislo zašto svaki dan pada noć. Nekom je nesuvisao mađarski jezik. Nekom je nesuvisao Banach-Tarski teorem. I tako to.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

08 Jun 2014, 22:01

Evo, za one koji nisu gledali:

Bloger Krule: Od 95. godine netko sustavno razjebava ovu državu

"Mi smo se više smijali za vrijeme rata, za vrijeme tih prognaničkih dana, nego sada. Mi smo u podrumima umirali od straha, ali i od smijeha, ljudi su bili povezaniji. Danas imamo društvene mreže, a nikada nismo bili udaljeniji", rekao je Krule.
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Jun 2014, 00:09

Sad pogledao, jedna od najboljih NU2 ikad :S jebote, nisam jedini koji vidi izlaz u streljanjima :S
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

09 Jun 2014, 01:48

miky0 » wrote:Sad pogledao, jedna od najboljih NU2 ikad :S jebote, nisam jedini koji vidi izlaz u streljanjima :S
:facepalm: :rofl:
mada, krule je baš simpa, doduše nakon onog bi mnogo tko djelovao bolje i elokventnije, trebao bi drita vuć za promociju okolo. :zubo:
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

09 Jun 2014, 03:04

Zajeba san se, sad san i ja pogleda i definitivno san za to da i trkelj ima svoje predstavnike.
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

09 Jun 2014, 03:29

:zubo:

suvisla kritika, jel :zubo:
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

09 Jun 2014, 08:29

Ne znan ja o čemu ti. :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Jun 2014, 10:12

MightyMe » wrote:Zajeba san se, sad san i ja pogleda i definitivno san za to da i trkelj ima svoje predstavnike.
Zastupat ces nas ti :cerek:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Jun 2014, 10:49

Evo sto fasisticko glasilo govori o jucerasnjoj emisiji

http://dnevno.hr/vijesti/hrvatska/12480 ... -ikad.html
Uglađeni studio HRT-a, "Bloger Krule" i "Drito Konj", internet "analitičari" društveno političke scene u Hrvata, u samo sat
vremena pretvorili su u pravo stratište psovki i vrijeđanja. Ovi, "neki novi, hrvatski klinci", dobili su priliku zamijeniti Facebook
i reći što misle o hrvatskoj sudbini i onima koji je kroje, preko emisije Nedjeljom u dva. Stanković, kojem se ideja o
ugošćavanju ovog ekscentričnog dvojca učinila zanimljiva, vjerojatno nije ni slutio što ga čeka i da će se na kraju morati
ispričavati zbog psovki i poziva na uvođenje smrtne kazne strijeljanjem koje se dotakao Jadranko Hodak (Bloger Krule),
prognani Ličanin, po zanimanju "bauštelac koji radi na crno":
- Mržnja mi nije fora, iako smo moja obitelj i ja prognani iz Like. Ali kad se prisjetim, pa mi smo se u vrijeme rata više bojali, ali
i više smijali! Bili smo bliskiji, povezaniji... Danas moram pisati kako "narod ne živi" zbog ovih koji su sve raz*ebali. Netko nam
sustavno raz*ebava državu, a mi samo gledamo, inertni smo i ne idemo na izbore. Na izbore ide samo vojska HDZ-a i SDP-a!
Ljudi se moraju mijenjati, moraju se početi brinuti za sebe i birati neke nove ljude! Ja dvadeset godina u politici gledam iste
face! Sve junak do junaka, pa u p.m.! - kazao je u početku smireni, a onda sve ljući "Bloger Krule". Osvrnuo se i na najnovija
zbivanja oko SDP-a, pa ih "opeglao" zajedno sa Milanovićem:
- Jeste li vidjeli koliko im je trajala sjednica na kojoj su "vijećali" oko Linića? Cijeli dan! Oni su kao oni likovi iz Gospodara
prstenova koji su vijećali četiri dana da bi na kraju zaključili kako su Linić i Milanović hobiti. A tek premijer? Taj čovjek
jednostavno ne osjeća puls naroda. Pa, ne možeš se voziti na amfibiji u Ray Ban-icama po poplavljenim područjima!
Jednostavno – ne možeš. To mogu ja koji radim na crno na baušteli. I da se zna... Nisam ja kriv što radim na crno. Ali, i to je
bolje od ove Mrsićeve "prilike" za rad od 1.600 kuna. Ako je to prilika, je*em ti takvu priliku – rekao je Krule, zaključio kako
nam neće biti bolje i zaradio jednu od najviših ocjena gledatelja – 9,56!
Njegov prethodnik, Stjepan Krznarić (Drito Konj) zaradio je nešto manje – 8,52 i to, za pretpostaviti je, zato jer je u javnost
isplivao tek u vrijeme poplava, a možda i zato jer u udarnom terminu zaista nije birao riječi:
- U vrijeme poplave, odlučio sam pokloniti auto, al' me živcira što me zato zovu "ljudinom". Nisam ljudina, isti sam kreten kao
i prije. Pozvao sam ljude da se ujedine u ovoj nevolji oko poplave i da shvate da nema mržnje. Moj pradjed je bio Stjepan
Radić i moj stari je priličan Hrvat i katolik, ono, krunica i riba petkom. Trebao sam bit' papskiji od pape. Ali Crkva je loša i
manipulira, a vjera je predivna stvar! I ponavljam, bio sam u Bosni i Srbiji i nema mržnje, ljudi se ne mrze! Huškači nas dijele,
ovi radikalni moroni, ovi kreteni! Milanović je idiot, ne postoji certifikat na kojem to piše, ali ja tako mislim – nije birao riječi
Drito Konj koji je Bandiću pokazao srednji prst zbog fontana koje mu nikako ne može oprostiti:
- Koje fontane, čovječe, pa jel' on normalan? Nemojte glasati za Bandića – lobirao je Radićev nasljednik koji je, osim što je
zaključio da je Crkva loša, Srbi super, hrvatski političari idioti i kreteni, izjavio i da je "Tito bio frajer!".
Kako je dnevno stalo u obranu vladajuce ljevice :D
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

09 Jun 2014, 15:51

miky0 » wrote:
Zastupat ces nas ti :cerek:
Može. Pričat ću kako smo mi jedan prozokijevski forum i kako bi tribalo streljat sve ove koji su kontra. :D
miky0 wrote:Evo sto fasisticko glasilo govori o jucerasnjoj emisiji

http://dnevno.hr/vijesti/hrvatska/12480 ... -ikad.html



Kako je dnevno stalo u obranu vladajuce ljevice :D
Ček, jel to dobro šta je fašističko ili ne? Tu u avataru imaš petokraku, simbol antifašizma, a nekad mi se čini da ti je i fašizam napet. :kokice:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

09 Jun 2014, 15:51

iso miki, krule je prestrašan bio :facepalm:
totalno sam razočarana tim čovjekom.

drito je, unatoč spiki, meni bio puno bolji.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

09 Jun 2014, 19:31

Beau » wrote:iso miki, krule je prestrašan bio :facepalm:
totalno sam razočarana tim čovjekom.

drito je, unatoč spiki, meni bio puno bolji.
A jel? Baš bi volila da mi kažeš što ti je zasmetalo..
Ti si prva koja tako kaže..Pitala sam, naime, one koji su gledali jerbo ja nisam, pa rekoše u glas da je Krule bio odličan, ali ni Drita nisu manje hvlili, osim što im je Krule ko, napetiji štali...
kurvanjski avatar, a
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

09 Jun 2014, 19:43

Dečki su iskreni idealisti. To je lijepo. NU2 je ove nedjelje zakoračila u dio medijskog prostora u kojem obitavaju razni kulinarski, big brother i farme....šouovi...
Sumnjam da će emisija biti pamćena dulje od tjedan, dva. S njima će se, najvjerojatnije, sprdati...
Mašina će ih prožvakati i ispljunuti...
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

09 Jun 2014, 20:04

Chilimama wrote:
A jel? Baš bi volila da mi kažeš što ti je zasmetalo..
Ti si prva koja tako kaže..Pitala sam, naime, one koji su gledali jerbo ja nisam, pa rekoše u glas da je Krule bio odličan, ali ni Drita nisu manje hvlili, osim što im je Krule ko, napetiji štali...
Ma sori, nije bio prestrasan. Malo sam preburno reagirala jerbo sam ocekivala vise i jerbo su ga bas svi nahvalili. Nego mi je bio bas bezveze :ne zna:
Ocekivala sam za takvu emisiju vise od cudjenja zokijevim cvikama na poplavama i od izjava kako zoki ne osjeca puls hrvackog naroda :zubo:

Dobar i drag covo, ali stvarno nista nije rekao. Sutsavno smo razjebavani godinama, no shit, pa onda kako se osjecalo zajednistvo i za vrijeme rata, a sad smo otudjeni. Pa to bi i baka slavica rekla da su je pitali.

Drito mi je bio dosta dobar. Njegovo cudjenje i idealizam skroz razumijem. I potrebu da sto puta objasnjava kako se ljudi u svojoj sustini uopce ne mrze. Dapace.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Jun 2014, 20:42

MightyMe » wrote:
Može. Pričat ću kako smo mi jedan prozokijevski forum i kako bi tribalo streljat sve ove koji su kontra. :D
Ne moze, jer ovo nije veleizdajnicki forum, vec je ovaj forum bogomdan za raskrinkavanje veleizdajnika poput veleizdajnika zokija.
MightyMe » wrote:

Ček, jel to dobro šta je fašističko ili ne? Tu u avataru imaš petokraku, simbol antifašizma, a nekad mi se čini da ti je i fašizam napet. :kokice:
Pa kako ne razumis da je fasisticki portal stao u obranu fasistickih vlada fasisticke drzave :bicedobro:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Jun 2014, 20:54

Beau » wrote:iso miki, krule je prestrašan bio :facepalm:
totalno sam razočarana tim čovjekom.

drito je, unatoč spiki, meni bio puno bolji.
Zasto si razocarana s covjekom koji se udostoija pojavit na tv s dosta jakim stavom i misljenjem da su veleizdajnici razjebali drzavu, i da su zasluzili streljanje? :ne zna:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

09 Jun 2014, 21:32

miky0 wrote:
Zasto si razocarana s covjekom koji se udostoija pojavit na tv s dosta jakim stavom i misljenjem da su veleizdajnici razjebali drzavu, i da su zasluzili streljanje? :ne zna:
Razocarana sam cinjenicom da mi je bio krajnje nezanimljiv i banalan, a mislila sam da ce mi bit u najmanju ruku guba :zubo:

Ovo sa streljanjem nisam cula. Bice je to bilo u zadnjih deset minuta kad sam ugasila tv od :visi: :D
Enivej, isfurana stilska figura. Bzvz :o :rofl:
A i nije mudro tako se izrazavat, neprijatelji samo vrebaju takvu izjavu :unda:

Inace, to da nam je drzava razjebana, to je neko revolucionarno misljenje? Znas nekog tko ne misli tako?
Razlika je samo u nacinu rjesavanja te razjebanosti. Neki bi, prije svega, sprijecili povrtaak karamarkica, a neki ko muhe bez glave pozivaju na lustraciju :zubo:
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

09 Jun 2014, 22:35

miky0 » wrote:
Ne moze, jer ovo nije veleizdajnicki forum, vec je ovaj forum bogomdan za raskrinkavanje veleizdajnika poput veleizdajnika zokija.
Mene ćeš poslat i onda ćeš mi određivat šta da kažen kako ne.
A šta se tiče veleizdajnika, ja mislin da ste to vi svi koji govorite protiv Zokija. On je naš premijer i vi koji dirate u njega i rujete iznutra rušite naše izglede za prosperitet.
Pa kako ne razumis da je fasisticki portal stao u obranu fasistickih vlada fasisticke drzave :bicedobro:
Pa razumin ja to, al ne razumiš ti mene. Pročitaj opet šta san te pita.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Jun 2014, 23:25

MightyMe » wrote: Mene ćeš poslat i onda ćeš mi određivat šta da kažen kako ne.
Povlacin sta sam reka, nisi kompetentan za zastupanjem trkeljaskog foruma, jer ne provodis misljenje vecine.
MightyMe » wrote:
A šta se tiče veleizdajnika, ja mislin da ste to vi svi koji govorite protiv Zokija. On je naš premijer i vi koji dirate u njega i rujete iznutra rušite naše izglede za prosperitet.
Ovako su petokolonasi govorili izmrcvarenom rumunjskom narodu da su protiv cauceskog.
MightyMe » wrote:
Pa razumin ja to, al ne razumiš ti mene. Pročitaj opet šta san te pita.
Jeli mislis na ovo pitanje?
Ček, jel to dobro šta je fašističko ili ne?
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Jun 2014, 23:45

Beau » wrote: Razocarana sam cinjenicom da mi je bio krajnje nezanimljiv i banalan, a mislila sam da ce mi bit u najmanju ruku guba :zubo:

Ovo sa streljanjem nisam cula. Bice je to bilo u zadnjih deset minuta kad sam ugasila tv od :visi: :D
Enivej, isfurana stilska figura. Bzvz :o :rofl:
A i nije mudro tako se izrazavat, neprijatelji samo vrebaju takvu izjavu :unda:

Inace, to da nam je drzava razjebana, to je neko revolucionarno misljenje? Znas nekog tko ne misli tako?
Razlika je samo u nacinu rjesavanja te razjebanosti. Neki bi, prije svega, sprijecili povrtaak karamarkica, a neki ko muhe bez glave pozivaju na lustraciju :zubo:
Poanta je u glasunaroda, nekg obicnog, jer taj glas ili izbor fali. Kuzis? Zbog pasivnosti tog naroda, ovom drzavom vladaju veleizdajnici.
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

09 Jun 2014, 23:53

miky0 » wrote:
Povlacin sta sam reka, nisi kompetentan za zastupanjem trkeljaskog foruma, jer ne provodis misljenje vecine.
Krivo si svatija šta je većina. Ne znači ako ste ti i Euklid najveći da ste većina. :zubo:
Ja iznosim mišljenje tihe većine koja je pasivna.
Ovako su petokolonasi govorili izmrcvarenom rumunjskom narodu da su protiv cauceskog.
Ja iznosim činjenice. Možeš iz svakog konteksta izvuć svašta.
Jeli mislis na ovo pitanje?
Aha. :kokice:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

10 Jun 2014, 07:51

MightyMe » wrote: Krivo si svatija šta je većina. Ne znači ako ste ti i Euklid najveći da ste većina. :zubo:
Ja iznosim mišljenje tihe većine koja je pasivna.
Sori, ali manje vise zoki svima ide na zivce s ovog foruma, jedino exaci i tebi prolazi.
MightyMe » wrote:
Ja iznosim činjenice. Možeš iz svakog konteksta izvuć svašta.
Ma koje cinjenice iznosis :misli: :ne zna:
MightyMe » wrote:
Aha. :kokice:
Dakle, trebam ti odgovorit na ovo pitanje
Ček, jel to dobro šta je fašističko ili ne?
Kako za koga, za mene ne, za tebe da. Meni je sad jasno da su hdzsdp fasisticke stranke, jer ih brani fasisticko glasilo :D
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

10 Jun 2014, 09:29

miky0 » wrote:
Sori, ali manje vise zoki svima ide na zivce s ovog foruma, jedino exaci i tebi prolazi.
Ma kome svima? Ko ti daje za pravo da govoriš u ime svih?

Ma koje cinjenice iznosis :misli: :ne zna:
Pa to da ih rujete i sabotirate.
Kako za koga, za mene ne, za tebe da. Meni je sad jasno da su hdzsdp fasisticke stranke, jer ih brani fasisticko glasilo :D
Viš to je meni čudno jer je fašizam tih stranaka kamilica naspram tvojih ideja.
btw. sviđa mi se kriterij.
Post Reply