Nu2

Filmovi, serije, sve što gledamo
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

23 Dec 2013, 16:25

Tema o ovoj emisiji nam je rascjepkana pa otvaram ovu gdje se mogu keljit sve bolje emisije.

Povod je jučerašnji Nu2 koji je bio jedan od najboljih.

Gost: Petar Kuzmič

Znam, niste nikad čuli za njega.

Eto, jučer me je oduševio. Inače je rektor Evanđeoskog teološkog fakulteta u Osijeku. Emisiju sam počeo gledati sa predrasudom "šta sad opet jedan stari čiča, uz to još i pop ima da popuje". No, pokazalo se da je ovo možda i najbolji gost kojeg sam gledao u Nedjeljom u 2. Jedan od rijetkih koji je odgovorio na sva postavljena pitanja, vrlo precizno, argumentirano i bez okolišanja. Želio bih da se naši katolički, što biskupi što svećenici, ugledaju na ovog protestantskog dušebrižnika koji je svima održao lekciju.

Poslije intelektualnog autsajdera i niškoristi blebetala Raspudića, Kuzmič je opravdao postojanje Nedjeljom u 2.

Ako ikada odlučim ponovo biti "duhovan" sigurno ću se obratiti ovom čovjeku.

Emisiju možete pogledati ovdje.


'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

24 Dec 2013, 02:49

Pop je bil dobar, a de bil si ti?
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

24 Dec 2013, 10:49

Ja sem bil tam de bil si ti...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

24 Dec 2013, 11:32

Peter, ne Petar... :durica:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

25 Dec 2013, 01:13

Euklid » wrote:Ja sem bil tam de bil si ti...
Touche! :S :five:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

05 Jan 2014, 16:00

Danas je Markićka bila gost na 10 minuta al ju je Stanković napokon prekinuo u bjesomučnom laganju.

Kad je rekla da su od 1.12. u emisiji Nu2 četvorica gostiju govorili protiv inicijative UIO,
Stanković je inzistirao da ne laže i nabroji tu četvoricu.
Markićka se branila tradicionalnim načinom - nepreglednom bujicom besmislenih riječi ali je ovaj put Stanković počeo galamiti i skoro skočio na nju tražeći da konkretno nabroji tu četvoricu.
Nije imala kud pa je na kraju samo skrušeno rekla: ''To je moj odgovor''
a Stanković se šeretski nasmijao i dodao: ''I ja mislim''.

:giggle:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

05 Jan 2014, 16:19

Euklid » wrote:Danas je Markićka bila gost na 10 minuta al ju je Stanković napokon prekinuo u bjesomučnom laganju.

Kad je rekla da su od 1.12. u emisiji Nu2 četvorica gostiju govorili protiv inicijative UIO,
Stanković je inzistirao da ne laže i nabroji tu četvoricu.
Markićka se branila tradicionalnim načinom - nepreglednom bujicom besmislenih riječi ali je ovaj put Stanković počeo galamiti i skoro skočio na nju tražeći da konkretno nabroji tu četvoricu.
Nije imala kud pa je na kraju samo skrušeno rekla: ''To je moj odgovor''
a Stanković se šeretski nasmijao i dodao: ''I ja mislim''.

:giggle:
Aj fala kurcu!
I ja sam popizdio na tu fašisticu i drago mi je da ju je konačno pričepio - ali, naravno, uzalud.
Jer prokleti su fašisti jednostavno cjepljeni od istine i činjenica, oni samo papagajski u nedogled drobe jedno te isto.
I zato ih se može izliječiti jedino metkom u čelo ili nekom jeftinijom alternativom, pička li im materina destruktivna...
Humanist koji ne može hladnokrvo ukokati fašista najobičniji je pozer, badavadžija, mutikaša, blefer, tupadžija, cepanica, keleraba i šošon!

Ali odvalio sam poslije na ona dva frika iz Njuz-bara, pa to je živi horvacki Monti Pajton! Dečki su jebeno genijalni, u toj mjeri da ću im već danas ponudit suradnju. Carevi! :S
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

27 Jan 2014, 16:17

Veli novinar Željko Peratović da je Hrvatska produkt tajnog dogovora UDBE i katoličke crkve.
Zvuči paradoksalno.

A kad pogledaš zadnju polnoćku i ko je sjedio pokraj Josipovića
vidiš s jedne strane Sašu Perkovića,
predsjednikovog savjetnika za nacionalnu sigurnost i sina bivšeg šefa hrvatske Udbe, danas tako spominjanog Josipa Perkovića
i s druge strane strane
Stjepa Bartulicu, savjetnika za vjerska pitanja i člana Opus Dei klike

pa se pitaš... :misli:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

24 Feb 2014, 16:37

Možda se desi nevjerojatan preokret u zadnjoj minuti pa Linić više ne bude Sheriff of Nottingham koji otima sirotinji da bi dao bogatima već dobri i plemeniti Robin Hood

Aleksandar Stanković: Moj heroj Linić

"Slušam jučer suca Kolakušića i jedna stvar mi se od tada neprestano mota po glavi. Jest da je ta predstečajna nagodba nepravedna i sve to, ali ta nepravda bi mi puno lakše pala kada bi Linić i mene nekako uvukao u tu igru.

Ja sam u ovom trenutku banci dužan 600 tisuća kuna za stambeni kredit i kada bi se mene nekako uguralo u te predstečajne nagodbe, svojski bih se potrudio i našao dva prijatelja koji bi potvrdili da sam njima dužan recimo milijun kuna pa bih onda sav ozaren došao u banku i ispalio "drugovi, nemam ja para za vas, prvo da namirim ove veće dužnike".



A možda su u šumi... :tuzni:
'if you fall, i'll be there' (floor)
Whereabout
Posts: 1140
Joined: 18 Sep 2011, 13:19

08 Mar 2014, 23:54

Sutra je Ante Tomić gost. Nemojte reći da vam nije rečeno. :kava:

Ne očekujem ništa, od tih kolumnista i komentatora ja više uglavnom ne vidim neku nasušno potrebnu pamet i svrhu, još manje vizionarstvo. A pogotovo ovako kad promijene format i nisu možda baš ekstroverti. Dodatni mi je problem što će sada tema biti kanta s govnima (što je zapravo običan huliganizam) i kako će oni sad iz tog i povodom tog izvesti raspravu o općem padu vrijednosti, mjestu Ante Tomića u književnosti i novinarstvu, kopanju po kontejnerima, kritičkoj misli i sličnom.
.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

09 Mar 2014, 00:53

Podržavam Tomića.
Svršavanje desničara nakon splendotata na dotičnog je naprosto undatantno.
Zanimljivo kako ta stoka besramno laže da Tomić pljuje po Hrvatima. Kao da smo svi mi Hrvati hitlerofili, retardirani, sestrojebači, govnojedi, reptili itd. itd.
Mene osobno nikada nije pogodilo ništa što je Tomić napisao.

No, istina, to je i dokaz da ima veliku manu: cijeni pamet, poštenje, hrabrost - jebate, da sam popularniji, odmah bi svi desničari graknuli da mi se uvlači u Esplanadu...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

11 Mar 2014, 11:25

Meni je Tomic drag, i gledao sam ga u NU2 koliko su mi prilike omogucavale, i ono sto sam primjetio, bio je dosta rezerviran, vjerojatno pod dojmom prozivljenog. Jedino glupo pitanje koje mu je stankovic postavio mi je bilo da kaze sud o svom sefu :facepalm:
User avatar
Ne bastard kao Tarr
Posts: 103
Joined: 11 Mar 2014, 18:52
Location: Terra Menelausa Catiline Scarve-Scaevole koji je potukao Catargu Aulusa

12 Mar 2014, 19:43

Tomić je na mjestu.On je kako kaže rođen nezadovoljan..I treba biti.Iskren je.A desničari ga napadaju jer moraju slušati ono što ne žele..E,pa slušajte desničari,možda nešto i naučite o sebi!
Čuvaj se senjske ruke
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

16 Mar 2014, 19:27

Bila Ruža.
A ja sam kopao vrt, rezao lozu i radio slične pizdarije pod suncem.
Sad mi je žao ko psu što moram čitati komentare po forumima a da nisam slušao uživo.
Iz 2 razloga:
1. Na izborima za EU dobila je uvjerljivo najveći postotak pojedinačnih glasova u mojoj izbornoj jedinici
2. Navodno joj je prvi muž Srbin. :zubo:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

16 Mar 2014, 20:39

Pero » wrote:Bila Ruža.
A ja sam kopao vrt, rezao lozu i radio slične pizdarije pod suncem.
Sad mi je žao ko psu što moram čitati komentare po forumima a da nisam slušao uživo.
Iz 2 razloga:
1. Na izborima za EU dobila je uvjerljivo najveći postotak pojedinačnih glasova u mojoj izbornoj jedinici
2. Navodno joj je prvi muž Srbin. :zubo:

Otkud da postoji drugi muž? ovaj joj sadašnji prvi muž :ne zna:

Inače, mislim da se previše zapetljavala..sve ju manje cijenim. Nek se ona drži droge i dilera, tu joj skidam kapu , ali politike nek se ostavi...
kurvanjski avatar, a
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

16 Mar 2014, 20:47

Chilimama » wrote:

Otkud da postoji drugi muž? ovaj joj sadašnji prvi muž :ne zna:
Pa lijepo sam napisao navodno. :zubo: Nisam joj zagledao u vjenčane listove. Ja dočuo preko tri posrednika. Možda jest, možda nije. :)
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

16 Mar 2014, 20:57

pa eto, naklapanja...ne postoji taj Srbin..muž , oću reći..
kurvanjski avatar, a
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

16 Mar 2014, 21:03

Pero » wrote: Pa lijepo sam napisao navodno. :zubo: Nisam joj zagledao u vjenčane listove. Ja dočuo preko tri posrednika. Možda jest, možda nije. :)
A sta to mijenja na stvari?
Mislim....nacionalnost muza? Ili nemuza? Prvog? Ili sestog? :ne zna:

Ja nisam gledala ali mi nije jasno kakve veze to ima i da jesam gledala. :misli:
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

16 Mar 2014, 21:10

Bara huda » wrote: A sta to mijenja na stvari?
Mislim....nacionalnost muza? Ili nemuza? Prvog? Ili sestog? :ne zna:

Ja nisam gledala ali mi nije jasno kakve veze to ima i da jesam gledala. :misli:
Ne znam što to mijenja. Ja imam primjer iz života. Najveći Hrvat kojeg poznajem svojedobno je bio član SKH i žena mu je bila Srpkinja. S demokratskim promjenama promptno je izašao iz članstva i razveo se i ponovno oženio. Možda je sve to slučajno. :zubo:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

16 Mar 2014, 21:54

Pero » wrote: Ne znam što to mijenja. Ja imam primjer iz života. Najveći Hrvat kojeg poznajem svojedobno je bio član SKH i žena mu je bila Srpkinja. S demokratskim promjenama promptno je izašao iz članstva i razveo se i ponovno oženio. Možda je sve to slučajno. :zubo:
A sta sad...covjek je nasao novog sebe u odredjenom trenutku, ne?
I novu si zenu, jelte. :D
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

16 Mar 2014, 21:56

Bara huda » wrote: A sta sad...covjek je nasao novog sebe u odredjenom trenutku, ne?
I novu si zenu, jelte. :D
Pa da, skroz si u pravu. :rofl:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

16 Mar 2014, 22:15

Pero » wrote: Ne znam što to mijenja. Ja imam primjer iz života. Najveći Hrvat kojeg poznajem svojedobno je bio član SKH i žena mu je bila Srpkinja. S demokratskim promjenama promptno je izašao iz članstva i razveo se i ponovno oženio. Možda je sve to slučajno. :zubo:
A sta sad...covjek je nasao novog sebe u odredjenom trenutku, ne?
I novu si zenu, jelte. :D
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

16 Mar 2014, 22:16

Baro, pobježe ti post.
:zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Ne bastard kao Tarr
Posts: 103
Joined: 11 Mar 2014, 18:52
Location: Terra Menelausa Catiline Scarve-Scaevole koji je potukao Catargu Aulusa

20 Mar 2014, 16:12

Kako takva žena može biti udata..?Odnosno,kako ona može imati supruga?
Meni je ona više kao muško nego kao žensko..
Čuvaj se senjske ruke
Post Reply