Odbjegli Django

Filmovi, serije, sve što gledamo
User avatar
Jakša Eškinja
Posts: 45
Joined: 26 Apr 2013, 17:56
Location: Republika Trojanskog konja

26 Apr 2013, 19:10

Uglavnom scenografija ok..Poremećenost Tarantina nije upitna.Ako film dobije i jednu ozbiljnu nagradu to če biti ravno da na Marsu postoji voda..


User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

28 Apr 2013, 09:25

Jakša Eškinja » wrote:Uglavnom scenografija ok..Poremećenost Tarantina nije upitna.Ako film dobije i jednu ozbiljnu nagradu to če biti ravno da na Marsu postoji voda..
Meni je film izvrstan. Pravi, sočni, opičeni Tarantino. Da je sav šund takav, jebeš umjetnost.
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

29 Apr 2013, 14:20

Lako za scenografiju, kostimografija je bitna. :zubo:

Guštala sam, moram priznati. Jest da mi je Tarantino draži kada pokaže malo više dubine, ali svejedno nemam zamjerke. Švabo je fenomenalan, a moment sa Siegfriedom i Brunhildom ona fina tarantinovska kvaziintelektualna sprdačina zbog koje mi je tako drag još od Pulp Fictiona, a sa svakim filmom postaje sve draži.

Sviđa mi se i kako se nastavlja na Gadove - Nijemci su ovoga puta pozitivci da se ne bi previše uvrijedili , a crnac opet sve digne u zrak. :cerek:
Grebe me to kako će zaključiti trilogiju alternativne povijesti. Možda reboot Asterixa? :misli:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

29 Apr 2013, 14:37

Emericzy » wrote: Meni je film izvrstan. Pravi, sočni, opičeni Tarantino. Da je sav šund takav, jebeš umjetnost.
To te ja pitam! :top:

S nepovjerenjem sam gledal i kopilad i Đanga... I oba se puta oduševio.
Koja budaletina je taj Tarantino, to je čudo jedno. A ja ga još više volim jer smo gotovo đenerejšn, gledali smo iste filmove na matinejama...
User avatar
Jakša Eškinja
Posts: 45
Joined: 26 Apr 2013, 17:56
Location: Republika Trojanskog konja

07 May 2013, 18:22

Emericzy » wrote: Meni je film izvrstan. Pravi, sočni, opičeni Tarantino. Da je sav šund takav, jebeš umjetnost.
Dvije trećine filma su gledljive i u štosu,ali ostatak je neprobavljiv..Posebno kraj,kada sam Tarantiono uskače pred kameru..Io naj čiča australskog akcenta..pa povratak Djanga na plantažu i rokanje po svima..
Ja sam očekivao trajnost u dosljednosti.. :giggle:
Post Reply