Gluposti koje vas živciraju u filmovima

Filmovi, serije, sve što gledamo
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

29 Sep 2011, 17:32

Eto, mene recimo uvijek iz takta izbaci kad ne zatvore vrata. Neko dođe, uđe, ovaj ode za njim, a vrata ostanu otvorena.
XY puta sam to vidjela.
Pa koji im je k? Zar ne znaju da ljudi zatvore vrata nakon što im netko uđe u stan, kuću, whatever? :gaah:

elem, možete pisati ovakove stvari, ili konkretne gluposti u konkrenim filmovima na koje se jako ljutite.

npr. jako volim LOTR. ali kad se minas tirith počne rušit kao kula od karata nakon jednog katapultiranog kamenčića, iskoči mi osip. moram ffwdat. moram nešto. :gaah:
Last edited by dejzi on 29 Sep 2011, 17:52, edited 1 time in total.
Reason: ispravak naslova


Nek(v)arljiva.
User avatar
dejzi
Posts: 4649
Joined: 17 Sep 2011, 23:30

29 Sep 2011, 17:40

Lijeganje na krevet u cipelama.
I prekrasne čiste kose i savršene frizure nakon što su dva tjedna tumarali šumom, jeli bobice i spavali u lišću. Mrš!
Hand over the chocolate and nobody gets hurt.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

29 Sep 2011, 17:48

A zašto Vas? Nema persiranja na internetu. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

29 Sep 2011, 17:50

Hekatonhir » wrote:A zašto Vas? Nema persiranja na internetu. :D
profesionalna deformacija. nisam ni primjetila. :facepalm:
ko može promijeniti, nek promjeni.
Nek(v)arljiva.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

29 Sep 2011, 17:58

Vidiš, to mene živcira više od bilo kojeg filma. Više od toga da auto eksplodira poput zvijezde od samo jednoga metka. Više od toga da tipa isprebijaju nekakvom cjevčugom, a on se digne. Više od toga da komadi daju nakon besmislene upucavačke rečenice. Više od toga da lik ševi četiri sata u komadu. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
xibalba
Posts: 83
Joined: 20 Sep 2011, 17:48

29 Sep 2011, 18:00

Mene živcira to kaj nitko ne pere ruke kad dođe izvana i kaj se ne tuširaju prije spavanja (čak se ni ne podaperu :D), nego se samo svuku i u krevet. :fuj: :zubo:
Those who cannot remember the past are condemned to repeat it without a sense of ironic futility.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

29 Sep 2011, 18:02

Štede vodu. Uopće nisi ekološki osviještena.
Potpisi su za budale.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

29 Sep 2011, 18:05

Hekatonhir » wrote:Vidiš, to mene živcira više od bilo kojeg filma. Više od toga da auto eksplodira poput zvijezde od samo jednoga metka. Više od toga da tipa isprebijaju nekakvom cjevčugom, a on se digne. Više od toga da komadi daju nakon besmislene upucavačke rečenice. Više od toga da lik ševi četiri sata u komadu. :D
jao, da. tučnjave. oh, jao. bar da su roboti ili nadljudi ili superjunaci, to mogu prožvakati.
i zlikovci u hororima koji prežive probijanje pluća iz pištolja za čavle, pad s 14 kata i klavir.
Nek(v)arljiva.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

29 Sep 2011, 18:11

Ima valjda milijun sajtova s tim stvarima. Potraži recimo kadar gdje se u Troji na nebu vidi avion. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

29 Sep 2011, 18:15

Hekatonhir » wrote:Ima valjda milijun sajtova s tim stvarima. Potraži recimo kadar gdje se u Troji na nebu vidi avion. :D
ma ne to. ima i u lotru auto na horizontu. ali nisam na to mislila kad otvarah temu.
Nek(v)arljiva.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

29 Sep 2011, 18:19

Znam, znam, ti bi da raspravljamo o klasičnim filmskim mitovima. Ali uništit ćemo onda sedmu umjetnost. Sve će biti ismijano i demistificirano. Kako ću poslije uživati u Šarafcigeru? :tuzni:
Potpisi su za budale.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

29 Sep 2011, 18:24

Hekatonhir » wrote:Znam, znam, ti bi da raspravljamo o klasičnim filmskim mitovima. Ali uništit ćemo onda sedmu umjetnost. Sve će biti ismijano i demistificirano. Kako ću poslije uživati u Šarafcigeru? :tuzni:
Bez problema. Bar ja. Ako je nešto razvidno treš, hoda kao treš, govori kao treš, onda se nema smisla ljutiti i vikati : Buuuu, to je treš.

Ali ako nešto glumi da nije treš, nego smo kao ozbiljna filmska umjetnost, a ne znamo da ljudi u ozbiljnim svjetovima zatvaraju brata, e jebi ga onda, rođo. :D
Dobro, priznajem, možda i ja imam neki problem. :facepalm:
Nek(v)arljiva.
User avatar
rh4ps0dy
Posts: 725
Joined: 17 Sep 2011, 23:11
Location: Podravina

29 Sep 2011, 19:20

Baš sam danas razmišljala o tome što se događa ako žena nastrada u nesreći ili nečem sličnom, dođe na hitnu, a ima menstruaciju. :zubo: Zašto u filmovima žene nemaju menstruaciju? (Carrie ne računam :D)

I nijedan kompjuter nema miš. Sve se tipkovnicom radi.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

29 Sep 2011, 20:01

kukuriku » wrote: ma ne to. ima i u lotru auto na horizontu. ali nisam na to mislila kad otvarah temu.
:rofl: Gdje to?
Gledala sam te filmove valjda desetak puta i nisam uočila auto :)

U Dvije kule me živcirala strategija napada na Helm's Deep - čemu napad na kamenu tvrđavu? :ne zna: Ovi unutra su u banani i nemaju mogućnosti opskrbe. Ja bi napravila opsadu, sjela ispod (malo dalje), organizirala lanac nabave i kartala dok se unutra ne pojedu međusobno i ne otvore vrata jer ne mogu više izdržat :E
U tom filmu me također iživcirala ona solo Usain Bolt točka dok Uruk-hai, trči kroz pročišćen koridor na mostu da bi bacio bombu, a nitko se ne sjeti da ga upuca strelicom :facepalm:


Inače ne nalazim puno zamjerki filmovima, američki su - takvi su. A i volim filmove u kojima lete auti u zrak, puno metaka ne pogodi nikog i tučnjave traju 10 min, a svi čekaju na red da tuku glavnog junaka :cerek: Chuck Norris rules :zubo:

Doduše ako film želi biti pametan, a glupost viri iz svake scene, e onda me sve živcira, npr. onaj s Juliom Roberts dok se duhovno traži po Italiji i Indiji :bang:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

29 Sep 2011, 20:23

blue » wrote: (...) Doduše ako film želi biti pametan, a glupost viri iz svake scene, e onda me sve živcira, npr. onaj s Juliom Roberts dok se duhovno traži po Italiji i Indiji :bang:
Jedi, moli, voli? To je po jednako glupom bestseleru. Jeftinomudrosna književnost.
Potpisi su za budale.
User avatar
dejzi
Posts: 4649
Joined: 17 Sep 2011, 23:30

29 Sep 2011, 20:30

blue » wrote: :rofl: Gdje to?
Gledala sam te filmove valjda desetak puta i nisam uočila auto :)
U prvom dijelu, kad Frodo i Sam napuštaju Shire. Ja ga ne bih vidjela da nisam čitala gafove, s DVD verzije filma su ga maknuli. :ne zna:
U tom filmu me također iživcirala ona solo Usain Bolt točka dok Uruk-hai, trči kroz pročišćen koridor na mostu da bi bacio bombu, a nitko se ne sjeti da ga upuca strelicom :facepalm:
Kak se nije sjetio, gađao ga Legolas pa prvi put u životu nije iz prve skinuo orka.
Takve stvari me nerviraju. Isto kao i obavezna borba šakama, iako imaju naj ikad oružje pri ruci.
Ubacili su ju čak i u Harry Pottera. :facepalm:
Hand over the chocolate and nobody gets hurt.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

29 Sep 2011, 20:34

dejzi » wrote:Kak se nije sjetio, gađao ga Legolas pa prvi put u životu nije iz prve skinuo orka.
Ah, dašak realnosti. :D I sad odjednom smeta, ha? :rofl:
Potpisi su za budale.
User avatar
dejzi
Posts: 4649
Joined: 17 Sep 2011, 23:30

29 Sep 2011, 20:48

Hekatonhir » wrote:
Ah, dašak realnosti. :D I sad odjednom smeta, ha? :rofl:
Stalno vučeš na offtopik, uozbilji se. :o

Nije problem realnosti, znamo da ne može sve pogodit. Ali debilno je što inače gdje god da ih pogodi, oni odmah padnu, a sad ovog okine u vrat, ali ovaj svejedno nastavi trčat.
Isto kao što su u Boromira morali zatuć šest strelica u prsa da bi legao i još pričao poslije, a nebitni likovi dobiju u trbuh jednu i odmah umru. Ili pak u rame pa od silnog šoka padnu preko zidina.
Jasno mi je da bi prikaz realne smrti ili strahovito produžio film ili izbacio trenutak za patetične rečenice, ali nekad me zna naživcirat baš jako.
Kao u Collateralu kad se Tom Cruise digne još tri puta nakon što su ga svjetski prosvirali. :rolleyes:
Hand over the chocolate and nobody gets hurt.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

29 Sep 2011, 20:56

u starom, originalnom Spartaku, jedan od suboraca ima sat na ruci :D
ja volim kad film s pucačinom ima pucačine i eksplozije, ali ne očekujem da svaki film to MORA imati, niti očekujem vatromete.
Smeta me
- ulazak u kuću, ne skidanje cipela, i bacanje na kauč- tko to čisti? dosad ste hodali po dreku vani, i sad s tim nogama tamo gdje imaš lice? :azdaja:
- voljni sex- 3 minute koje usključuju gledanje, ubacivanje violinista, skidanje i njihovo obostrano svršavanje, paralelno, naravno. molim vas . sjećam se jednog filma iz serijala od vječnom Škotu borcu, kad je poševio neku koku pa su kritičari komentirali da je izgledalo ko da šljivu trese. :zubo:
- rane bole. metak, vjerujem, jako boli. kad doživiš saobraćajku, muče te lancima, dobermanom i/ili ognjem, boli i nemreš se oslobodit i istrčat krug oko Jaruna, onaj veliki.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

29 Sep 2011, 21:10

dejzi » wrote:
Stalno vučeš na offtopik, uozbilji se. :o
Okej. Evo.

- Kašalj je znak smrtonosne bolesti.
- Detektiv može riješiti slučaj samo ako je suspendiran s dužnosti.
- Muškarac neće pokazati znakove boli dok prima najokrutnije udarce, ali trest će se dok žena pokušava očistiti njegove rane.
- Jedna je šibica dovoljna da osvijetli sobu bilo koje veličine.
- Svaka se brava može u sekundi otvoriti kreditnom karticom ili spajalicom - osim ako su to vrata koja vode u zgradu u plamenu s djetetom zarobljenim unutra.
- Ne treba reći "dobar dan" ili "doviđenja" kada započinjete ili završavate telefonski razgovor.
- Eiffelov toranj vidi se s bilo kojeg prozora u Parizu.
- Jedan čovjek koji puca u dvadeset ljudi ima više šanse da ih ubije nego dvadeset ljudi koji pucaju u jednoga čovjeka.
- Policajcima se uvijek dodjeljuju partneri koji su njihova suprotnost.
- Pošteni i radišni policajci u pravilu bivaju upucani tri dana prije mirovine.
- Šef policije uvijek će suspendirati glavnog detektiva - ili će mu dati 48 sati da završi slučaj.
- Što više muškarac i žena mrze jedno drugo, to je veća vjerojatnost da će se zaljubiti.
- Kada se suočite sa zlim međunarodnim teroristom, sarkazam i duhovitost vaše su najbolje oružje.
- Kada plaćate taksi, ne morate pogledati u novčanik dok vadite novčanicu - samo zgrabite jednu nasumce. Bit će to uvijek točan iznos cijene vožnje.
- Ako borave u opsjednutoj kući, žene trebaju istražiti svaki neobičan zvuk u najoskudnijem rublju.
- Ako trebate ponovo napuniti oružje, uvijek ćete imati dovoljno municije - čak i ako je uopće prije toga niste ponijeli.
- Ako vas netko lovi po gradu, u svako doba godine možete se skloniti u paradi u povodu Svetog Patricka.
- Ako je osoba onesviještena udarcem u glavu, nikada neće pretrpjeti potres ili oštećenje mozga.
- Lako ćete prizemljiti svaki avion ako postoji netko u kontrolnom tornju da vam daje upute.
- Nitko umiješan u automobilsku potjeru, otmicu, eksploziju, vulkansku erupciju ili invaziju aliena nikada neće pasti u šok.
- Policijske istrage uvijek zahtijevaju barem jedan posjet striptiz-klubu.
- Uvijek je moguće parkirati neposredno ispred zgrade koju posjećujete.
- Većina laptopa dovoljno je snažna da sruši komunikacijske sisteme bilo koje alienske osvajačke civilizacije.
- Zaposlenje bilo koje vrste natjerat će sve očeve da zaborave na osmi rođendan svoga sina.

:zubeki:
Potpisi su za budale.
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

29 Sep 2011, 21:11

Idu mi na živce oni koji se kriju od metaka vratima od auta, a Mythbustersi su dokazali da je to pizdarija.

Možda bih trebala prestati gledati Mythbusterse. :D
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

29 Sep 2011, 21:32

Hekatonhir » wrote:Jedi, moli, voli? To je po jednako glupom bestseleru. Jeftinomudrosna književnost.
Taj :top: Strašno nešto.
dejzi » wrote:Kak se nije sjetio, gađao ga Legolas pa prvi put u životu nije iz prve skinuo orka.
Takve stvari me nerviraju. Isto kao i obavezna borba šakama, iako imaju naj ikad oružje pri ruci.
Ubacili su ju čak i u Harry Pottera. :facepalm:
Koliko dugo je ovaj trčao po ispražnjenom mostu mogli su ga pogodit čim god. Ne sjećam se Legolasa u toj sceni, valjda zato jer je promašio :rofl:


E, da ide mi na živce u filmovima, a pogotovo u dokumentarcima kad prikazuju glasanje dinosaura - to zvuči ko krava. Valjda računaju, i onako ih nitko nikad nije čuo, pa ajmo - mu :bonk:
User avatar
xibalba
Posts: 83
Joined: 20 Sep 2011, 17:48

29 Sep 2011, 21:36

Hekatonhir » wrote:Okej. Evo.
:rofl:

Ah, koliko istine u tom postu...
Those who cannot remember the past are condemned to repeat it without a sense of ironic futility.
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

29 Sep 2011, 21:48

dejzi » wrote:Lijeganje na krevet u cipelama.
I prekrasne čiste kose i savršene frizure nakon što su dva tjedna tumarali šumom, jeli bobice i spavali u lišću. Mrš!
Uuuu, to. Mene najviše nerviraju američki zubi u filmovima povijesne tematike.
Last edited by klonka on 29 Sep 2011, 21:49, edited 1 time in total.
gonj špadi
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

29 Sep 2011, 21:48

Baš sam jučer razmišljala o tim stvarima kad sam slučajno (je, bilo je slučajno :o ) okrznula neku sapunicu.

Scene kad je glavna junakinja/junak jako ljuta i raspižđena i ima namjeru napustiti muža, sve se dešava iznenada i u afektu...ona plačući ulazi u sobu, donosi odluku, grabi kofer, baca ga na krevet i pakira.

Zašto to NIKAD ne izgleda kao kod normalnih ljudi :zubo: :

....plačući upada u sobu, grabi kofer (ili još bolje puzi po podu da ga iskopa ispod kreveta :rofl: ), baca ga na krevet, otkopčava i.... vadi manji kofer iz njega :s
Ili robu koja se ne nosi, a ne stane u ormar? Ili hrpu torbica? Ili nešto??

Zašto je taj kofer uvijek tako neživotno prazan :ne zna:
:D
Post Reply