rip

Filmovi, serije, sve što gledamo
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

13 Aug 2014, 01:24

Pješčana » wrote:nisam voljela njegove uloge u komedijama, ali odličan mi je u Društvu mrtvih pjesnika, i volim njegove stand upove.
To.


Potpisi su za budale.
User avatar
azizi
Posts: 217
Joined: 08 Nov 2011, 16:19

13 Aug 2014, 09:48

Bio je sjajan glumac. Sjajan! Ne znam je li on nalazio uloge ili su ove nalazile njega - tek, u većini je dao izvrsne kreacije, negdje čak maestralne. Naslov filma Društvo mrtvih pjesnika je postalo pojmom opće kulture upravo zbog njegove ulooge. Krletka mi je posebno draga komedija obojena sjetnim ozračjem u kojoj je Robin pokazao kako nas uspješno hvata u mreže svoje glumačke i ljudske empatije. Jako mi je žao da je toliko patio.

Neka mu je vječna slava i hvala!
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

13 Aug 2014, 11:05

Osim Mrtvih pjesnika, mene je unistio i u Dobrom Willu Huntingu.
Iako taj film sam po sebi nije toliko dobar.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

13 Aug 2014, 11:34

Ima svijetlih trenutaka, ali radnja je prilično predvidiva. Svejedno, mogao bih ga opet pogledati, bolji je od većine pizdarija na većini TV kanala.
Potpisi su za budale.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

13 Aug 2014, 16:59

Žao mi je što je umro i što očito, unatoč svom izboru koji je imao, a vjerujem da su mu opcije bile dostupnije nego nekom prosječnom čovjeku, je ipak izabrao to što je. To je baš tužno.

Nije mi bio nešto u komedijama, ali dobri su mi neki njegovi ozbiljniji filmovi.
User avatar
azizi
Posts: 217
Joined: 08 Nov 2011, 16:19

13 Aug 2014, 18:52

blue » wrote:Žao mi je što je umro i što očito, unatoč svom izboru koji je imao, a vjerujem da su mu opcije bile dostupnije nego nekom prosječnom čovjeku, je ipak izabrao to što je. To je baš tužno.
Depresija se ne izabire. Ona se događa. Kao i karcinom. Multipla skleroza. Hashimoto. Da dalje ne nabrajam.

Robin nije bio u depri. Bolovao je od depresije. I ne, nije on izabrao to što je izabrao. Bolest je izabrala:
Depresivni bolesnici doživljavaju sebe ili okolinu izrazito negativno. U njihovom misaonom sadržaju stalno se javljaju ideje gubitka, krivnje, patnje, suicida i smrti. Većina njih smanjeno komunicira s okolinom, a na pitanja uglavnom odgovara jednosložnim riječima ili kimanjem glave, a ponekad uskraćuje odgovor. Njihovo mišljenje je usporeno. Izraziti poremećaji mišljenja mogu se javiti u gotovo 10% bolesnika. Među dijelom takvih bolesnika javlja se zaboravljivost, nesposobnost da se prisjete čak i uobičajenih svakodnevnih radnji. U depresivnog bolesnika velika opasnost prijeti od suicida.

Ovisno o broju i težini simptoma, depresivna epizoda može se označiti kao blaga, srednja ili teška. U blagim depresivnim epizodama radna je sposobnost još očuvana, ali izvršavanje radnih obaveza predstavlja značajan napor za depresivnu osobu, u srednje teškim depresivnim epizodama zakazivanje na poslu je evidentno, dok je u teškim depresivnim epizodama bolesnik radno nesposoban. Radna nesposobnost povezana je sa smanjenjem životne energije, brzim zamaranjem, gubitkom motivacije, smetnjama koncentracije, slabljenjem voljnih dinamizama, gubitkom kritičnosti i sposobnosti odlučivanja.

Da dodam, čak i lijekovi mogu u početku liječenja, kao i pri završetku liječenja, dovesti do suicidalnih misli i namjera.


Jako mi je žao da je toliko patio. Moj život je oplemenio nekim svojim ulogama i na tome mu veliko hvala! :S
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

13 Aug 2014, 19:02

i u istom tjednu, Lauren Bacall.

baš bih si i mogla obnoviti znanje filmova gdje je glumila.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

13 Aug 2014, 19:57

Zar je i Lauren otegnula papke?

To je bila zena i pol...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

13 Aug 2014, 21:04

Kraljica. :(
Potpisi su za budale.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

13 Aug 2014, 21:50

Kokiko je istinskih legendi napustilo ovaj svijet u zadnjih nekoliko dana, pocevsi od Beare, pa nadalje... :crying:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

13 Aug 2014, 22:59

Kazu da znamenite licnosti, da ne kazem osobe, odlaze po troje... :ne zna:

Beara, Bacall i ovaj treci...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

14 Aug 2014, 01:29

Euklid » wrote:Kazu da znamenite licnosti, da ne kazem osobe, odlaze po troje... :ne zna:

Beara, Bacall i ovaj treci...
Ljudi si prispodobljuju sto si zele.
Ne sto ima ikakve veze sa stvarnosti!
Zasto bi bilo koje "name" imalo veci znacaj od bilo kojeg drugog? :ne zna:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

14 Aug 2014, 21:55

miky0 » wrote:Kokiko je istinskih legendi napustilo ovaj svijet u zadnjih nekoliko dana, pocevsi od Beare, pa nadalje... :crying:
Ma, jebe mi se za Bearu, nek je meni Bare živ...

A RW mi nikad nije sjeo, uvijek mi je bio nekako ljigav. A i snimio je u 5 godina 500 filmova, tak da mi se definitivno popeo na kurac.

Jebem njega i njegovu depresiju, što nije studiro ko Eksača, pa da ga onda vidim. Lako snimat filmove po Olivudu...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

14 Aug 2014, 22:10

judolino » wrote: Ma, jebe mi se za Bearu, nek je meni Bare živ...

A RW mi nikad nije sjeo, uvijek mi je bio nekako ljigav. A i snimio je u 5 godina 500 filmova, tak da mi se definitivno popeo na kurac.

Jebem njega i njegovu depresiju, što nije studiro ko Eksača, pa da ga onda vidim. Lako snimat filmove po Olivudu...
Dobro nam se ti vratija :Pivo:
Post Reply