Igra prijestolja: HBO serija

Filmovi, serije, sve što gledamo
User avatar
Ze.
Posts: 1098
Joined: 17 Sep 2011, 21:26

12 Apr 2012, 09:10

Theon je prava ljiga, meni je sasvim dobar. U svakom slučaju sasvim dovoljan kontrast naspram ostatka svoje krakenovske familije. :D


User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

12 Apr 2012, 10:35

Sinoć konačno pogledala drugu epizodu. Seks Stannisa i Melisandre?! Rakharo s odrubljenom glavom?! :gaah: :gaah: :gaah: :gaah: :gaah:


Zašto mijenjaju scenarij tamo gdje ne treba? :mad:




edit (koga zanima):

karta svijeta (pretpostavka)

prekokrasna mapa westerosa :cerek:



edit2: Twinsi su mi super napravljeni :top:
gonj špadi
User avatar
dejzi
Posts: 4649
Joined: 17 Sep 2011, 23:30

02 May 2012, 13:54

Jooj, Kristina Krepela ima rečenice dvije u petoj epizodi!
Ona je meni tako lijepa. :cerek:

Đulijana još čekamo. :o

Inače, serija postaje sve gora i gora.
Hand over the chocolate and nobody gets hurt.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

03 May 2012, 22:48

dejzi » wrote:Jooj, Kristina Krepela ima rečenice dvije u petoj epizodi!
Ona je meni tako lijepa. :cerek:

Đulijana još čekamo. :o

Inače, serija postaje sve gora i gora.
Nažalost ima, baš je moglo i bez nje u krpunom planu :mama: bolje da je glumila nekog na hrpi mrtvaca :ne zna:

I Giuliano je prikazan - dovoljno diskretno, to se cijeni :D
klonka wrote:Sinoć konačno pogledala drugu epizodu. Seks Stannisa i Melisandre?! Rakharo s odrubljenom glavom?! :gaah: :gaah: :gaah:
Što je s njim bilo u knjizi? Ja sam davno čitala :misli:
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

04 May 2012, 01:13

Blue: [spoiler]Ništa, lijepo živi do pete knjige (i dalje).[/spoiler]
gonj špadi
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

07 May 2012, 21:47

klonka thnx :top: ja slabo pamtim imena i detalje :o :zlatna ribica:

Izgleda da ništa od Jojena i Meere - šteta, baš me zanimalo kako će ispasti. Očito nema ni Lollys, ona mi ne fali, i tako je jadna samo lik za iživljavanje.

Ova epizoda je bila dinamična, možda i previše. Jedva čekam sljedeću :lux:
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

08 May 2012, 08:45

[spoiler]Možete vi meni objasniti kad oni imaju amjeru ubiti Robba i Catelyn? :o :gaah:[/spoiler]

Moguće da mi se dosta toga iz knjige pomiješalo, ali zar se to nije već trebalo dogoditi? :misli:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

08 May 2012, 09:41

Morticia » wrote:[spoiler]Možete vi meni objasniti kad oni imaju amjeru ubiti Robba i Catelyn? :o :gaah:[/spoiler]

Moguće da mi se dosta toga iz knjige pomiješalo, ali zar se to nije već trebalo dogoditi? :misli:
Morticia,
[spoiler]Robb će se očito oženiti s ovom zgodnom crnokosom bolničarkom, što bi u knjizi bila Jeyne Westerling, plemkinja nižeg roda koju je upoznao negdje u bitkama i koja ga je (kako stereotipno :rofl: ) njegovala. Tom ženidbom prekrši obećanje koje je dala njegova majka Freyu. Ne sjećam se što se dogodi s Jeyne, ali Robb se ipak oženi za jednu od Freyevki i na tom vjenčanju ubiju njega i Catelyn (recimo :misli: )[/spoiler]
klonkaaa :zubo: što se u knjizi dogodi s Jeyne Westerling?
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

08 May 2012, 10:59

Morticia: [spoiler]Krvavo vjenčanje je u trećoj knjizi, mislim, nakon što saznaju da su Bran i Rickon mrtvi, ali nemojte me uzimati za riječ.[/spoiler]

Blue: [spoiler]Robb se ne oženi s Freyevkom nego s Jeyne (zato što je prekršio nagodbu mu i odleti glava), Freyevku za ženu umjesto njega uzima Catelynin brat. Jeyne je ostala u Riverrunu i nakon lannisterske opsade je vraćena u roditeljski dom.[/spoiler]
Živcira me što se bezveze odmiču od knjige. Jebala ih Talisa od Volantisa. :gaah:

[spoiler]Koji je ono đava bio u Quarthu? Ne sjećam se otmice zmajeva u knjizi. :mad: I otkud lord Tywin u Harrenhalu? :mad:[/spoiler]
Last edited by klonka on 08 May 2012, 11:08, edited 1 time in total.
gonj špadi
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

08 May 2012, 11:05

[spoiler]Da, tako je bilo, toga se sjećam, ali mislim da je to po nekoj kronologiji već odavno trebalo biti "odrađeno". :ne zna:

Ni ja se ne sjećam te otmice zmajeva. :confused: :confused: :confused:[/spoiler]

Sve su pokvarili!!! :gaah: :gaah: :gaah:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Ze.
Posts: 1098
Joined: 17 Sep 2011, 21:26

08 May 2012, 11:05

klonka » wrote:[spoiler]Krvavo vjenčanje je u trećoj knjizi, mislim, ali nemojte me uzimati za riječ. Nakon što saznaju da su Bran i Rickon mrtvi. Blue, Robb se ne oženi s Freyevkom nego s Jeyne (zato što je prekršio nagodbu mu i odleti glava), Freyevku za ženu umjesto njega uzima Catelynin brat. Jeyne je ostala u Riverrunu i nakon lannisterske opsade je vraćena u roditeljski dom.[/spoiler]
Živcira me što se bezveze odmiču od knjige. Jebala ih Talisa od Volantisa. :gaah:


Koji je ono đava bio u Quarthu? Ne sjećam se otmice zmajeva u knjizi. :misli:
Ni ja se ne sjećam, sinoć smo baš komentirali.

Ne čitat ovo dolje, ako niste čitali knjigu...fakat.
[spoiler]Uostalom, ne bi li Robb već trebao...jel..do sad? Renly mi se nekako požurio, zapravo, cijeli timeline mi je nekako nahero. Ili sam već sve pozaboravljao...[/spoiler]
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

08 May 2012, 11:15

Upravo sam provjerila, timeline nije nahero, ovo o čemu pričamo je u trećoj knjizi.


[spoiler]I nema jebene otmice zmajeva. :mad:[/spoiler]
gonj špadi
User avatar
Ze.
Posts: 1098
Joined: 17 Sep 2011, 21:26

08 May 2012, 11:16

klonka » wrote:Baš sam provjerila, timeline nije nahero, ovo o čemu pričamo je u trećoj knjizi.


[spoiler]I nema jebene otmice zmajeva. :mad:[/spoiler]
Bleh, senilan sam. :facepalm:

[spoiler]Bio sam uvjeren da Theon izvodi neštakluke nakon ... jel.[/spoiler]
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

08 May 2012, 16:38

klonka » wrote: Blue: [spoiler]Robb se ne oženi s Freyevkom nego s Jeyne (zato što je prekršio nagodbu mu i odleti glava), Freyevku za ženu umjesto njega uzima Catelynin brat. Jeyne je ostala u Riverrunu i nakon lannisterske opsade je vraćena u roditeljski dom.[/spoiler]
Živcira me što se bezveze odmiču od knjige. Jebala ih Talisa od Volantisa. :gaah:
Da stvarno :brukica:
klonka » wrote:[spoiler]Koji je ono đava bio u Quarthu? Ne sjećam se otmice zmajeva u knjizi. :mad: I otkud lord Tywin u Harrenhalu? :mad:[/spoiler]
Bio je brat Psa, jel? :misli:
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

08 May 2012, 17:20

Da, i kasnije Roose Bolton.
gonj špadi
User avatar
dejzi
Posts: 4649
Joined: 17 Sep 2011, 23:30

09 May 2012, 13:31

Isuse, kako sam popizdila s ovom epizodom.
Toliko je dosadna i glupa da sam nakon 15min izgubila koncentraciju, a onaj kraj i sve izmjene zajedno... :facepalm:
Hand over the chocolate and nobody gets hurt.
User avatar
Maleficent
Posts: 444
Joined: 28 Sep 2011, 14:04

18 Jun 2012, 08:32

Kak su slatki zmajeki u zadnjoj epizodi! :cerek:
Ne kužim jedino svrhu zombija, to je valjda da nas navuku.

Tko će čekat sad još godinu dana?! :mad:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

02 Jul 2012, 14:25

Maleficent » wrote: Tko će čekat sad još godinu dana?! :mad:
Ja :tuzni:
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

02 Jul 2012, 14:28

i ja.
iako sam veliki fan knjiga (ter kao takva zgrožena vama koji ne znate kad su robb i mater mu najebali ko žuti), začudo, nijesam baš zgrožena izmjenama scenarija u odnosu na izvornik.
dapače i naprotiv. :ne zna:
Nek(v)arljiva.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

02 Jul 2012, 14:42

kukuriku » wrote:i ja.
iako sam veliki fan knjiga (ter kao takva zgrožena vama koji ne znate kad su robb i mater mu najebali ko žuti), začudo, nijesam baš zgrožena izmjenama scenarija u odnosu na izvornik.
dapače i naprotiv.
:ne zna:
Točno.
Nema smisla knjige prepisati ekran, a i sumnjam da je to moguće - prevelike su, predetaljne, prenasilne, pregrandiozne. Svi do sad prikazani ustupci su mi uglavnom prihvatljivi, osim preimenovanja Ashe, to me baš bocka u oko i remeti mi koncept :zubo:
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

02 Jul 2012, 14:44

blue » wrote: Točno.
Nema smisla knjige prepisati ekran, a i sumnjam da je to moguće - prevelike su, predetaljne, prenasilne, pregrandiozne. Svi do sad prikazani ustupci su mi uglavnom prihvatljivi, osim preimenovanja Ashe, to me baš bocka u oko i remeti mi koncept :zubo:
je, totalna glupost. nepotrebno komplitli. mislim, čemu? kak se ono ko zove?
Nek(v)arljiva.
Post Reply