Albanija

Jer ja sam skitnica, daljine me vuku...
User avatar
aaston
Posts: 649
Joined: 23 Feb 2017, 11:38
Location: Tristan da Cunha
Been thanked: 2 times
Contact:

25 Sep 2017, 15:51

Nukac wrote:
25 Sep 2017, 14:48
Ajde, nije tako strašno.
Prošao si Island a tu cmizdriš. Na Islandu ne samo da najednom dođeš s asfalta na makadam, nego imaš i potoke i rijeke bez mostova... :rofl:
Je, ali na Islandu sam to očekivao i tražio. I imao sam adekvatni auto za to. Ovdje kada očekuješ brzi dolazak naletiš na beskrajni makadam, i onda pizdiš. Osim toga, prošao sam pored komada šire željezne trake koja 10cm strši iz makadama. Onaj tko je kurate sreće i naleti na to, ostaje bez gume u albanskoj nedođiji.

Uglavnom, nije baš pametno ubadati ''prečice'' kada nemaš previše vremena. :D

@Prolaznica, ovo šta vam se dogodilo sličnu stvar sam iskusio jednom u Crnoj Gori. Cetinje - Kotor preko brda, navečer u 12. mjesecu. Odgovarali su me lokalci ali nisam htio slušati. Pa je bilo prelazaka preko zaleđenih dijelova ceste na ''pomoz bog'' :bonk:


User avatar
Prolaznica
Posts: 840
Joined: 22 Feb 2017, 09:53
Has thanked: 6 times

25 Sep 2017, 16:08

aaston wrote:
25 Sep 2017, 15:51

@Prolaznica, ovo šta vam se dogodilo sličnu stvar sam iskusio jednom u Crnoj Gori. Cetinje - Kotor preko brda, navečer u 12. mjesecu. Odgovarali su me lokalci ali nisam htio slušati. Pa je bilo prelazaka preko zaleđenih dijelova ceste na ''pomoz bog'' :bonk:
Joj prošla sam tu cestu ovo ljeto, sa onim endless numeriranim serpentinama, nikad kraja i samo se nadaš da ti nitko ne dođe u susret .... a Kotor vidiš dole daleko, daleko :zubo: ..... Mogu mislit kako je to izgledalo zimi :facepalm:
collect moments, not things
User avatar
aaston
Posts: 649
Joined: 23 Feb 2017, 11:38
Location: Tristan da Cunha
Been thanked: 2 times
Contact:

25 Sep 2017, 16:30

Izgledalo je jako glupo. Niti smo išta vidjeli a dobro se izgnjavili. Nije bilo nikoga u susret jer, pogodi... nije bilo drugih budaletina taj dan.
Last edited by aaston on 25 Sep 2017, 16:31, edited 1 time in total.
User avatar
nvnk
Posts: 2979
Joined: 21 Feb 2017, 12:31
Has thanked: 20 times
Been thanked: 58 times

25 Sep 2017, 16:31

Nemam svoje fotke, ali i ja sam se kupao u onoj baruštini od mora u Draču. :p Ne znam je li gora "čistoča" vode ili to što moraš možda i 500-600 metara prehodat da bi ti voda bila do ramena i da normalno zaplivaš.

Nisam bio, ali svi su nam govorili da su najbolje albanske plaže kod Sarandea.

Inače, ovo u Draču nije najgora i najprljavija morska voda u kojoj sam se kupao. U Odesi je još puno gore. :rofl:
User avatar
aaston
Posts: 649
Joined: 23 Feb 2017, 11:38
Location: Tristan da Cunha
Been thanked: 2 times
Contact:

25 Sep 2017, 16:34

Kupao si se tamo? Da li si bar bio pod nečim pa da imaš opravdanje? :rofl:

Niže su već mjesta za kupanje, Sarande sam samo prošao ali djeluje obećavajuće. Klasični morski turizam sa nepreglednim nizom hotela. Plaže nisam izblizao pogledao (osim u Vlore koja nije baš nešto) ali znam da ih je vanelić bio hvalio.
Dole su im tablice gostiju: grčka, bugarska, kosovo, makedonija. Ove zapadnjačke samo na kamperima i kombijima.
User avatar
aaston
Posts: 649
Joined: 23 Feb 2017, 11:38
Location: Tristan da Cunha
Been thanked: 2 times
Contact:

25 Sep 2017, 16:37

Blue eye na jugu bio netko? Meni je to čisti gubitak vremena. Bolje ga je potrošiti drugdje.
User avatar
nvnk
Posts: 2979
Joined: 21 Feb 2017, 12:31
Has thanked: 20 times
Been thanked: 58 times

25 Sep 2017, 22:24

aaston wrote:
25 Sep 2017, 16:34
Kupao si se tamo? Da li si bar bio pod nečim pa da imaš opravdanje? :rofl:
Ako me pitaš za kupanje u Draču, onda je odgovor slijedeči:

Ak sam se već kupao u Odesi, onda mi je Drač p****n dim. :ne zna:

A ak me pitaš za Odesu, tada nemam blage veze zakaj sam se u onom gnoju kupal. :zubo:

.
.
.
.
.

OK, u stvarnosti, jedno i drugo je bila čista radoznalost po načelu jednom i nikad više. :p
Post Reply