Komentari, prijedlozi i žalbe

Jer ja sam skitnica, daljine me vuku...
User avatar
nvnk
Posts: 2979
Joined: 21 Feb 2017, 12:31
Has thanked: 20 times
Been thanked: 58 times

17 Aug 2017, 10:08

Tyrion Lannister wrote:
17 Aug 2017, 09:55
I mozda NVNK.
Nisam, ja sam za to na forumu saznao. :)


User avatar
marko_31
Posts: 1632
Joined: 23 Feb 2017, 09:31
Has thanked: 36 times
Been thanked: 24 times

17 Aug 2017, 10:11

-mislim da nisi pogriješio što si došao ovdje, kao ni ostali...
-upravo to što se znate i u stvarnosti je super, pa riješite to uživo, a ne ovako kao uvrijeđene frajlice...
-svakome ponekad padne prag tolerancije , a najlakše je malo uvesti reda na nekome poznatome, mislim da bi ti trebalo imponirati što si prvi kažnjen, to sigurno znači da te nukac cijeni/voli/poštuje...
-nemam namjeru nikoga braniti, nadam se da ćeš ostati, ako nećeš već ćemo si negdje opet pisati...
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

17 Aug 2017, 10:15

Svatko za sebe zna kako mu najviše odgovara.
Neću nikog moliti ni nagovarati na ništa.
Svi smo mi odrasle osobe, odgovorni za svoje postupke.
User avatar
nvnk
Posts: 2979
Joined: 21 Feb 2017, 12:31
Has thanked: 20 times
Been thanked: 58 times

17 Aug 2017, 10:29

Hebga, Toma, kad sam ti vidio seriju upisa po pogrešnim temama, nisam mogao a da se s jako puno ironije ne sjetim da si baš ti na "onom" forumu bio najžešći prema onima koji su upise ostavljali na pogrešnim temama. :ne zna:

I pozivao si moderatore na akciju. :kava:
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

17 Aug 2017, 11:06

Kao zaključak, samo ću quotat nešto:
Tyrion Lannister wrote:
22 Feb 2017, 09:45
molim kolege da ne dijele informacije sa smradovima na forum.hr jer samo pomažemo truli sustav pokvarenih modova.
User avatar
Tyrion Lannister
Posts: 892
Joined: 22 Feb 2017, 09:15

17 Aug 2017, 11:40

Sad te može biti sram.
Ima 100 postova u kojima te zagovaram, branim, hvalim, uzidžem, a ti postaš ovo?
Hvala, virtualni "frende".

Što hoćeš reći s tim kvotanjem? Da sam smrad s foruma.hr? Da ne pišem na forum.hr? Da me se bojkotira kako ne bi prenosio informacije s ovog foruma na drugi? Da me se izbriše s ovog PDFa za sva vremena kako ne bi "podržavao truli sustav pokvarenih modova" na Forum.hru?

Možemo li ti i ja javno prekinuti ovu međusobnu raspravu jer se želim povući u sjenu, a ti me svojom kvotanjem mene povlačiš da sam prisiljen odgovoriti?
Ako možeš bio bi ti zahvalan.
Hvala unaprijed.
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
User avatar
admin
Grand Master of the Jedi Order
Posts: 1770
Joined: 13 Oct 2016, 19:32
Been thanked: 2 times
Gender:

17 Aug 2017, 12:11

Tyrion Lannister wrote:
17 Aug 2017, 09:55
Vidim da je mrak i totalitarizam s ForumHra prešao i na ovaj forum.
Komentari poput "odluke moderatora se ne komentiraju" sam se naslušao od Nice i ekipe.  Maleni je put kojim su od disidenta s forum.hra prešao u tiranina Na Trkeljanju
Gledaj, ako si ovamo došao kako bi radio što god hoćeš jer te nitko neće upozoravati ni banirati, možeš se odmah na peti okrenuti i otići kamo god želiš. I ti i svi koji razmišljaju poput tebe. Puna mi je kapa jadikovki u stilu "pa ovo je Trkeljanje, sloboda, blabla". Jest, ovo je Trkeljanje. I to Trkeljanje ima pravila. Ima i moderatore, zamisli. Hoćeš li ignorirati upozorenja i provocirati umjesto da zastaneš i malo razmisliš - tvoja stvar. Ali nemoj poslije kukati i laprdati o "mraku i totalitarizmu".

Jesam li bio jasan?
Tyrion Lannister wrote:
17 Aug 2017, 11:40
Što hoćeš reći s tim kvotanjem? Da sam smrad s foruma.hr? Da ne pišem na forum.hr? Da me se bojkotira kako ne bi prenosio informacije s ovog foruma na drugi? Da me se izbriše s ovog PDFa za sva vremena kako ne bi "podržavao truli sustav pokvarenih modova" na Forum.hru?
Krivo si ga shvatio. Toplo se nadam da mene nećeš.
Stitch
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

17 Aug 2017, 12:50

Mene može biti sram?

Samo jednom sam te upozorio da se držiš pravila koja sam zagovaraš. A to je da se ne posta na krivim temama.
A ti mi na to odgovaraš:
Baš si Nica.

Dobiješ ban na 2 dana, i onda njegovo uvrijeđeno gospodstvo odmah napiše dirljivo oproštajno pismo.

A nakon toga odmah na jednom drugom forumu napiše:

Nisam roda, ali neka bude i službeno:
"Evo mene, moje nebo plavo
na srcu si mom
dolazio nisam ti odavno
tamo gdje je dom.."


Te:
Reći ću samo da sam bio naivan vjerujući da je trava zelenija na drugom forumu.
Ekipa je bolja, ali nisam mogao pristati na neke stvari.


Pametnome dosta.
User avatar
Tyrion Lannister
Posts: 892
Joined: 22 Feb 2017, 09:15

17 Aug 2017, 14:03

Opa, sto je ovo?
Stalking? Praćenje u RealTime? :S
Da nije creepy bio bi polaskan.
Nadam se da sam član s posebnom povlasticama (kako se to kaze na eng. :zubo:) i da ne uhodiš sve članove ovog PDFa s posebnom pažnjom. :kava:


P.S. ni jednom riječju te nisam tamo spomenuo. Ni ovaj forum. Ne vidim zašto bi ti mene ovdje prozivao zbog toga.

P.P.S. po 2x možemo li ti i ja ovdje završiti raspravu?
Drugi neka slobodno komentiraju ako hoce.
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

17 Aug 2017, 14:21

Nemam ja što raspravljati s tobom.
Sretno ti bilo.
User avatar
Lolita
Posts: 1770
Joined: 22 Feb 2017, 07:29
Has thanked: 7 times

17 Aug 2017, 22:24

Koji vrag se sada opet desilo? Pa dajte ljudi, zar nije dosta drame više? :(
Možda nisam najbolje upućena ali sam Tomin ban shvatila više kao šalu... Očito nije. :ne zna:
Ne treba nam svima skupa ovakva atmosfera. Dečki, pomirite se. :)
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

17 Aug 2017, 23:12

Ovo je javni forum, te su ovdje svi dobrodošli.

Moderator je ovdje prvenstveno radi toga da potiče zdravu diskusiju, da održava teme živima.
Turizam je specifičan, pa je poželjno da moderator doprinosi svojim osobnim iskustvom.
No moderator također ima i nezodnu dužnost da održava red, i pazi da se poštuju pravila koja je odredio vlasnik foruma.

Eto, to je sve što imam reći na tu temu. ;)
User avatar
Gile
Posts: 1025
Joined: 23 Feb 2017, 14:20
Been thanked: 6 times

18 Aug 2017, 11:09

Ma odite v rit, jeble vas više vaše sapunice. Koji vam je kuki sada, nemrem belivit. :puke:
Tyrion Lannister wrote:
17 Aug 2017, 09:55
Hvala nikom što ste stali u moju obranu. :s
Jesam ja a tebi hvala što si primjetio. Ban je bio totalno besmislen što i dalje nije razlog da se ponašaš kao uvrijeđena princeza, kakav si ti to Toma Sawyer. :rolleyes:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

18 Aug 2017, 12:18

Tyrion Lannister wrote:
17 Aug 2017, 09:55
50% ljudi na ovom PDFu sam ja zvao, cimao i vukao za rukav da bi ovaj PDF dobio na kvaliteti.
Moj doprinos kvaliteti ovog PDFa je mali, ali konstantan. Budući da nije cijenjen i da moje karte od 1€ služe kao sprdnja vrijeme je da kazem: "Lijep pozdrav!"
Kad ja pisem Nuki konstantno prca u zdrav mozak šaleći se čak i ja račun "rospije", a kad se on ne drži teme onda je to ok jer Kadija ima opušten stav o krutosti foruma.
Vise puta sam ga opominjao da neki upisi nisu za ta mjesta. Većinu puta je na kraju poslušao i ispravio pogreške.

Većina vas ovdje može bez mene, ali vlasnik ovog mjesta treba takve ljude jer sam ja taj "zabavljač" koji čini ovaj prostor zabavnim i živim. Ali KBK.
Join the club. :D

Btw, mislim da se upis "baš si Nica" ne bi trebao ovdje smatrati uvredom jer je dotična dama jedna od prvih Trkeljašica. Ali KBK. :kava:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
nvnk
Posts: 2979
Joined: 21 Feb 2017, 12:31
Has thanked: 20 times
Been thanked: 58 times

18 Aug 2017, 13:07

Lolita wrote:
17 Aug 2017, 22:24
Možda nisam najbolje upućena ali sam Tomin ban shvatila više kao šalu...
Meni je čak u jednom trenutku palo na pamet da su se dogovorili da insceniraju "svađu" kako bi potkurili ostale i gledali tko će se "upecat". :zubo:

Pa, zaboga, frendovi su u RL. :ne zna:
User avatar
Maky
Posts: 330
Joined: 12 Feb 2017, 21:26
Been thanked: 3 times

18 Aug 2017, 18:23

@nvnk :top:
Čista namještaljka Image
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

19 Aug 2017, 08:35

nvnk wrote:
18 Aug 2017, 13:07
Meni je čak u jednom trenutku palo na pamet da su se dogovorili da insceniraju "svađu" kako bi potkurili ostale i gledali tko će se "upecat". :zubo:

Pa, zaboga, frendovi su u RL. :ne zna:
Sa zanimanjem ću pratiti razvoj situacije. Ne gledam seriju, ali ovom ću prilikom navijati za patuljka. Što god to značilo. :kava:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

19 Aug 2017, 09:04

Svakoj budali njeno veselje. :raspa:
Potpisi su za budale.
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

19 Aug 2017, 10:48

Nije namjestaljka.
Ban je zasluzio.
Cisto da znate s kim imamo posla.
Nakon njegovog drama queen odlaska, Tyrion krade informacije s ovog foruma i mrtvo hladno ih objavljuje na drugom forumu.
Po kojem je tako zdusno pljuvao dok je bio ovdje. Cisto da znate.
I da, nije mi bio frend, bio je samo poznanik. Sad vec bivsi.
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

19 Aug 2017, 11:07

Tyrion Lannister, ovime te javno upozoravam da prestanes bez pristanka autora posta krasti informacije s ovog foruma i prenositi ih po drugim forumima.
To se zove plagiranje (ako se tocno ne navede izvor informacije).
Ako nastavis s tom praksom, bit cu prisiljen uvesti nove kazne.
Hvala!

PS. Za pocetak promijenit cemo ti nick u Cersei.
User avatar
Tyrion Lannister
Posts: 892
Joined: 22 Feb 2017, 09:15

19 Aug 2017, 13:12

Nuki, zar si stvarno takva osoba?
Ja tebe smatram prijateljem i svaki put sam u ovom sukobu razgraničio virtualnost od stvarnog svijeta.

Ni ona grozna osoba cije ime nas sve vrijeđa se nije tako ponašala.
Sve sto se ovdje objavi javno je javno dostupna informacija i nitko na netu ne posjeduje autorska prava za javne objave.
Privatne stvari ne objavljujemo. Sve ostalo bi trebalo biti ok?

Administratori, moze li mod mijenjati ime clana foruma i k tome jos u ime najveće kurve?
Mislim da to nije uopće u redu i da se javno takvo pisanje treba osuditi.

Molim one koji vode ovaj forum i imaju vecu vlastite nad Modom presude i urede odnose kako bi se steta ugledu ovog foruma smanjila.

Ostali članovi koji ste s nama sa starog mjesta cini li vam se ovo u redu?
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

19 Aug 2017, 13:23

Nitko ti neće mijenjati nick, smiri se i ne dramatiziraj. :)

Nukac je - sasvim očito - sarkastičan. A to da "nitko na netu ne posjeduje autorska prava za javne objave" zaboravi. Nemaš pojma o tome. I časopisi od forumaša i blogera traže dozvolu za objavljivanje njihovih postova. Koji, pazi sad - JESU njihovo vlasništvo bez obzira na to što su objavljeni ovdje ili na Forumhaeru. :raspa:
Potpisi su za budale.
User avatar
Tyrion Lannister
Posts: 892
Joined: 22 Feb 2017, 09:15

19 Aug 2017, 13:42

Sve sto je mod napisao je i mislio. Od prve do zadnje rečenice i tko god drugačije tvrdi je u krivu.
Pisao je na temi koja nije chat nego sluzbena tema na kojoj se uređuju odnosi clanovima i uprave foruma.
Govorio je u množini. Jedini tko može primijetiti ste vi na vlasti. Dakle govorio je u vaše ime i bez vaseg znanja.
Kazes mi da ne dramatiziram, a ja jedino molim da sve ovo zavrsi i da me mod ne spominje jer smatram ovo zavrsenim poglavljem.
Dakle, ako treba izbrisite me s ovog foruma. Sve 5.
Htio bi se odmoriti od svega ovoga na neko vrijeme.
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

19 Aug 2017, 15:02

Tyrion Lannister wrote:
19 Aug 2017, 13:42
Dakle, ako treba izbrisite me s ovog foruma. Sve 5.
Htio bi se odmoriti od svega ovoga na neko vrijeme.
Dopustite da se umiješam.

Turizam doista pratim samo površno i ne znam detalje. Predlažem da ni ti, a ni mod Nukac, baš kao ni svi mi ostali, kako ti reče, "na vlasti", više ne raspravljamo ovdje, nego da razmotrimo problem "na zatvorenoj sjednici".

Ja ću u međuvremenu najprije pročitati vašu razmjenu misli. :D

Ako se ti, Tyrione, želiš odmoriti, svakako da to možeš učiniti. Nitko te neće prisiljavati da pišeš - niti to itko može učiniti! - no isto tako nitko ti ne osporava doprinos ovom forumu i podforumu. Kada poželiš opet pisati - za mjesec dana ili za pola sata, bit ćeš dobro došao. :)

Molim ostale da se ne osjete zanemarenima - vaš se dolazak i doprinos ovdje itekako osjetio, no sada razgovaramo o Tyrionu.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

19 Aug 2017, 15:22

Tyrion Lannister wrote:
19 Aug 2017, 13:42
Sve sto je mod napisao je i mislio. Od prve do zadnje rečenice i tko god drugačije tvrdi je u krivu.
Pisao je na temi koja nije chat nego sluzbena tema na kojoj se uređuju odnosi clanovima i uprave foruma.
Govorio je u množini. Jedini tko može primijetiti ste vi na vlasti. Dakle govorio je u vaše ime i bez vaseg znanja.
Kazes mi da ne dramatiziram, a ja jedino molim da sve ovo zavrsi i da me mod ne spominje jer smatram ovo zavrsenim poglavljem.
Dakle, ako treba izbrisite me s ovog foruma. Sve 5.
Htio bi se odmoriti od svega ovoga na neko vrijeme.
Zašto bismo te brisali? Ne kužim, prosvijetli me. Zato što si se zakvačio s moderatorom? Besmislica, kamo bismo dospjeli da to činimo nakon svake prepirke? :D

Kako ćemo sankcionirati prenošenje postova bez dozvole, još ćemo se dogovoriti. Kad se / ako se to pitanje uopće bude potezalo. No autorska prava neotuđiva su i neprenosiva. Bez obzira na nakladnika. Mogu se naslijediti, ali ne mogu se prenijeti drugome. Nitko po zakonu ne smije ustupiti autorska prava jer se ona tiču konkretne osobe. Nakladnik ima pravo na objavljivanje, ali nema autorska prava - dobiva ih jedino kad je autor nepoznat. Kako to ovdje nije slučaj, molim te da vodiš računa o toj sitnici. ;)
Potpisi su za budale.
Post Reply