Komentari, prijedlozi i žalbe

Jer ja sam skitnica, daljine me vuku...
User avatar
Tyrion Lannister
Posts: 892
Joined: 22 Feb 2017, 09:15

19 Aug 2017, 15:46

@Stitich
Ne kažem da bi me vi brisali, ali mod je u svom postu jasno zauzeo takav stav.
"Tyrion Lannister, ovime te javno upozoravam...
Ako nastavis...
Za pocetak promijenit cemo ti nick u Cersei."
Sve ovo je jedna misao sa vise točaka.
I ti sad meni kazes da je to sala?
Ovdje se radi o prekoračenju moderatorskih ovlasti i molim da se moderatora javno opomene da ne može clanovima foruma mijenjati nick, a jos manje vrijedati jer bi i ja u sali mogao reci da se moderatoru promijeni nick u neki uvredljiviji za njegovu seksualnu orijentaciju. To i ne bi bila sala, bilo bi ruzno i ne bi imalo opravdanja. Kuzis?

A sad kao sto kaze MmeT idem na jednomjesečni odmor.
Lijep pozdrav svima.


Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
User avatar
nvnk
Posts: 2979
Joined: 21 Feb 2017, 12:31
Has thanked: 20 times
Been thanked: 58 times

19 Aug 2017, 17:11

OK, sve sam sigurniji u ono za što sam rekao da mi je prije tek u jednom trenutku palo na pamet. :p
User avatar
aaston
Posts: 649
Joined: 23 Feb 2017, 11:38
Location: Tristan da Cunha
Been thanked: 2 times
Contact:

19 Aug 2017, 23:16

Dakle ovo je za ozbiljno?? Tek sada sam otvorio ovu temu, ja budala mislio da je zajebancija. Ovo je ružno, tužno i nepotrebno.

O jebote, odrastite :rolleyes:
User avatar
nvnk
Posts: 2979
Joined: 21 Feb 2017, 12:31
Has thanked: 20 times
Been thanked: 58 times

20 Aug 2017, 09:17

aaston wrote:
19 Aug 2017, 23:16
Ovo je ružno, tužno i nepotrebno.

O jebote, odrastite :rolleyes:
XXXX
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

20 Aug 2017, 10:40

U koji vi idete razred?
kurvanjski avatar, a
User avatar
Lolita
Posts: 1770
Joined: 22 Feb 2017, 07:29
Has thanked: 7 times

20 Aug 2017, 19:52

aaston wrote:
19 Aug 2017, 23:16
Ovo je ružno, tužno i nepotrebno.
Slažem se.

Ali izgladiti će oni to, sigurna sam. ;)
User avatar
Wob
Posts: 102
Joined: 26 Mar 2017, 01:24

05 Sep 2017, 14:40

Ne vidim gdje cu izgasit opciju da mi na mail s kojim sam se registirira stizu obavjesti kad netko napise post. Jel moze admin to izgasit u mom slucaju ? :)
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

05 Sep 2017, 14:48

U gornjem desnom kutu ti piše Wob.
Odeš na User control panel.
Odeš na Board preferences.
Pa Edit notification options
tamo isključiš da ti šalje notifikacije.
User avatar
Lolita
Posts: 1770
Joined: 22 Feb 2017, 07:29
Has thanked: 7 times

05 Sep 2017, 14:49

Probaj User panel/Board preferences/Edit notifications i tamo makneš kvačice ako ti je označeno da ti ide mail.

Edit: Nuki je bio brži. :)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

05 Sep 2017, 20:48

Lolita wrote:
05 Sep 2017, 14:49
Probaj User panel/Board preferences/Edit notifications i tamo makneš kvačice ako ti je označeno da ti ide mail.
Nukac wrote:
05 Sep 2017, 14:48
U gornjem desnom kutu ti piše Wob.
Odeš na User control panel.
Odeš na Board preferences.
Pa Edit notification options
tamo isključiš da ti šalje notifikacije.
Imam osjećaj da sam mu to već bio objašnjavao. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

01 Apr 2019, 17:22

Prebačeno s druge teme.

Ispričavam se na obrisanim postovima. Nastupila je potreba za cenzurom.

Po pravilima Trkeljanja, objavljivanje privatne prepiske nije dopušteno. Zato je obrisan Intermezzov post ali i svi kasniji postovi koji se tiču teme Foruma.hr i Turizma na dotičnom forumu.

Molim Intermezza a i ostale da probleme na Forum.hr rješavaju na tome mjestu, a ne ovdje.
Ovdje je tema Trkeljanje i Turizam.

Trkeljanje svoje probleme rješava ovdje - zato na Trkelju i nema problema jer smo korektni. :o

Fhr-u kao velikom i uspješnom forumu želimo svu sreću i uspjeh, ali molimo da se nas ne dira i ne upotrebljava kao "monetu za potkusurivanje". Svjesni smo da informacije kolaju amo-tamo, ali ne dopuštamo njihovu zloupotrebu, a pogotovo ne u vezi s osobnim obračunima.

Intermezzu želimo sve najbolje na putu koji je odabrao i zadržat ćemo ga u dugom i dobrom sjećanju.
User avatar
Lolita
Posts: 1770
Joined: 22 Feb 2017, 07:29
Has thanked: 7 times

01 Apr 2019, 19:25

Opet kasnim na tulum... Što je sada bilo?
User avatar
InterMezzo
Posts: 49
Joined: 11 Feb 2017, 11:35

02 Apr 2019, 09:03

Nukac, da te samo podsjetim - ti si poceo sve ovo, ti si bio prvi taj koji je "probleme s foruma hr rjesavao na ovom mjestu" i koji si upotrijebio ovaj forum kao "monetu za potkusurivanje" te isto zloupotrijebio. Evo ovdje:
Nukac wrote:
27 Jan 2019, 09:02
Nasmijanonebo je opet na meti forum.hr moderatorske klike.
Sad i od “frenda” intermezza.

http://www.forum.hr/showpost.php?p=7344 ... count=1641
A rekao si i da se postovi ne brisu, evo ovdje, pa si opet brisao...
Nukac wrote:
27 Jan 2019, 10:28
Btv, ovdje su svi dobrodosli.
I postovi se ne brisu. Image

I dozvoljeno je slati privatne poruke.
Uz to, moj screenshot NN-inog blagoslova nije ni na koji nacin tehnicki bio protiv ijednog pravila ovog foruma.

Sve u svemu, jadno i iznimno dvolicno od tebe. No nisam bolje ni ocekivao.

Ajd zbogom.
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

02 Apr 2019, 09:13

Prekršio si osnovno pravilo ovog foruma:

Zabranjeno je objavljivanje privatnih poruka primljenih od ostalih članova foruma.

Email je isto "privatna poruka".

Postovi nisu izbrisani, nego su premješteni na privatni dio foruma, i mogu po potrebi biti vraćeni.

Ne želim ulaziti u dalju raspravu s tobom. Svoje probleme rješavajte na svojem forumu. Samo ne kužim, odakle potreba za vrijeđanjem?

BTW, moderatorske odluke se ne komentiraju, zar ne?

Pozdrav i tebi.
I malo hlađenja.
User avatar
Prolaznica
Posts: 840
Joined: 22 Feb 2017, 09:53
Has thanked: 6 times

04 Apr 2019, 15:08

ouch!
tek sad ovo vidim, očito sam i ja propustila neki party

a ja mislila da je ovaj crveni nukčev post proaprilska šala :o :facepalm: :o :facepalm: :o :facepalm:
collect moments, not things
User avatar
InterMezzo
Posts: 49
Joined: 11 Feb 2017, 11:35

09 Apr 2019, 09:26

Nukac wrote:
02 Apr 2019, 09:13
Prekršio si osnovno pravilo ovog foruma:

Zabranjeno je objavljivanje privatnih poruka primljenih od ostalih članova foruma.


Nije bila clan u to vrijeme (postala danas, hmm kako "slucajno").
Dakle, banirao si me na 7 dana mada nisam prekrsio nikakvo pravilo. A niti je sedmodnevni ban po pravilima ovog foruma.
Nukac wrote:
02 Apr 2019, 09:13


BTW, moderatorske odluke se ne komentiraju, zar ne?
Gdje na ovom forumu se to brani?

I gdje si ti u onom postu vidio vrijedjanje??? Trebao ti je kakav takav razlog jer ti se nije svidjalo sto je u tom tekstu pisalo.
User avatar
admin
Grand Master of the Jedi Order
Posts: 1770
Joined: 13 Oct 2016, 19:32
Been thanked: 2 times
Gender:

09 Apr 2019, 11:17

InterMezzo wrote:
09 Apr 2019, 09:26
Nije bila clan u to vrijeme (postala danas, hmm kako "slucajno").
InterMezzo, objavljivanje privatne konverzacije bez pristanka druge osobe svuda se smatra nepristojnim. To se jednostavno ne radi. Vađenje na tehnikalije ovdje ti ne prolazi zato što svatko ima pravo tražiti zaštitu od takvoga ponašanja, bio član ili ne.

Možemo razgovarati o tome je li ban prestrog, ali ne i o tome je li takav postupak kažnjiv. Jest - bez ikakve diskusije.
Stitch
User avatar
InterMezzo
Posts: 49
Joined: 11 Feb 2017, 11:35

09 Apr 2019, 11:27

admin wrote:
09 Apr 2019, 11:17
InterMezzo, objavljivanje privatne konverzacije bez pristanka druge osobe svuda se smatra nepristojnim. To se jednostavno ne radi. Vađenje na tehnikalije ovdje ti ne prolazi zato što svatko ima pravo tražiti zaštitu od takvoga ponašanja, bio član ili ne.

Možemo razgovarati o tome je li ban prestrog, ali ne i o tome je li takav postupak kažnjiv. Jest - bez ikakve diskusije.
OK, hajde, s tim se mogu i sloziti. Ali cemu se onda nukac vadi na nekakva ovoforumska pravila? Nekad se isti zalio kad bi mu na FHR-u Nica ili Lego dali jednodnevni ban za mnogo ozbiljniji prekrsaj a sad tu pokazuje svoje pravo lice. Licemjerno, vrlo licemjerno s njegove strane, ali me ne cudi njegov pristup.

Ionako vodi ovo kao svoj mali privatni kružok, u kojem meni odavno nije mjesto, to sam shvatio prije vise od dvije godine i pokupio se odavde.

Samo... neka me ne spominje i necu se ni ja ovdje pojavljivati (a netko ce mi opet sapnuti ako do toga dodje).
User avatar
admin
Grand Master of the Jedi Order
Posts: 1770
Joined: 13 Oct 2016, 19:32
Been thanked: 2 times
Gender:

09 Apr 2019, 11:36

InterMezzo wrote:
09 Apr 2019, 11:27
OK, hajde, s tim se mogu i sloziti. Ali cemu se onda nukac vadi na nekakva ovoforumska pravila?
Pa u pravilima stoji da ne smiješ kršiti zakone RH. A mi zbog famoznoga GDPR-a, koji svatko tumači na svoj način, dobivamo prijetnje tužbama i advokatima, s čim se trenutačno financijski ne možemo nositi. Zato je bolje spriječiti nego liječiti. Zastupam stav da se miče sve što može biti problematično - jasno, ako me se argumentima uvjeri da kršenje propisa postoji. Ne mislim brisati negativne ocjene pojedinaca ili javnih osoba - to je onda cenzura, a ne zaštita privatnosti. :)
Stitch
User avatar
InterMezzo
Posts: 49
Joined: 11 Feb 2017, 11:35

09 Apr 2019, 11:42

admin wrote:
09 Apr 2019, 11:36
Pa u pravilima stoji da ne smiješ kršiti zakone RH. A mi zbog famoznoga GDPR-a, koji svatko tumači na svoj način, dobivamo prijetnje tužbama i advokatima, s čim se trenutačno financijski ne možemo nositi. Zato je bolje spriječiti nego liječiti. Zastupam stav da se miče sve što može biti problematično - jasno, ako me se argumentima uvjeri da kršenje propisa postoji. Ne mislim brisati negativne ocjene pojedinaca ili javnih osoba - to je onda cenzura, a ne zaštita privatnosti. :)
Onda trebas revidirati pravila foruma, ovako je to sve predvosmisleno. No... to nije moj problem.

Nukac je sasvim jasno rekao koje je to pravilo koje sam kao prekrsio, cak je i kopirao to pravilo, a to nije bio ni GDPR niti je spominjao zakone HR. Imas moda koji ne zna pravila foruma na kojem je mod! :bonk:

Ajd uzivaj... ovaj ring je premali za nas dvo- pardon trojicu. Objasni nukcu da me prestane spominjati i da na ovom forumu ne brine o Putovanjima FHR-a i sigurno se necemo vise ovdje citati. Nema potrebe za tim.
Last edited by InterMezzo on 09 Apr 2019, 11:51, edited 1 time in total.
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

09 Apr 2019, 11:50

Sorry druskane, ali takvu bahatost vec odavno nisam sreo.

Vrati se lijepo odakle si dosao a nas pusti na miru.

I pisi svoja pravila.
User avatar
admin
Grand Master of the Jedi Order
Posts: 1770
Joined: 13 Oct 2016, 19:32
Been thanked: 2 times
Gender:

09 Apr 2019, 11:52

InterMezzo wrote:
09 Apr 2019, 11:42
Ajd uzivaj... ovaj ring je premali za nas dvo- pardon trojicu. Objasni nukcu da me prestane spominjati i da na ovom forumu ne brine o Putovanjima FHR-a i sigurno se necemo vise ovdje citati. Nema potrebe za tim.
Nukac je i ovdje napisao da se problemi (s) Forumhaera trebaju na Forumhaeru i rješavati - što je i moja politika. Turizam dobro i samostalno moderira, nemam mu što "objašnjavati". Općenito se jedni drugima ne miješamo u odluke, samo ih prokomentiramo na posebnome dijelu.
Stitch
User avatar
InterMezzo
Posts: 49
Joined: 11 Feb 2017, 11:35

09 Apr 2019, 11:55

Nukac wrote:
09 Apr 2019, 11:50
Sorry druskane, ali takvu bahatost vec odavno nisam sreo.

Vrati se lijepo odakle si dosao a nas pusti na miru.

I pisi svoja pravila.
Sam si sebi kriv nukac. Ubuduce - zaobilazi me i ja se necu javljati. Spomenes li me ijednom jos - e... bit ce to druga prica!
admin wrote:
09 Apr 2019, 11:52
Nukac je i ovdje napisao da se problemi (s) Forumhaera trebaju na Forumhaeru i rješavati - što je i moja politika. Turizam dobro i samostalno moderira, nemam mu što "objašnjavati". Općenito se jedni drugima ne miješamo u odluke, samo ih prokomentiramo na posebnome dijelu.
Vrtmo se u krug.
Nukac je jos prije dva mjeseca poceo rjesavati probleme FHR-a ovdje (kojih u biti ni nema samo ih on tako vidi). To si i sam vidio. Da nije, ne bi mi ovo sad ovdje pisali.
Kuzis, probleme Turizma s Trkeljanja nitko ne rjesava tamo. Ja to tako tamo prakticiram, ocito nukac ne reciprocira na isti nacin ovdje.

Zacetak problema je u nukcu. Trebas na to gledati kronoloski jer to jedino ima smisla.
Last edited by InterMezzo on 09 Apr 2019, 12:08, edited 3 times in total.
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

09 Apr 2019, 11:59

Uvazena velicino,
Oprostite sto smo spomenuli ime boga uzalud.

Moj najdublji naklon.
User avatar
admin
Grand Master of the Jedi Order
Posts: 1770
Joined: 13 Oct 2016, 19:32
Been thanked: 2 times
Gender:

20 Apr 2019, 16:56

Chat nije tema za postove koji se tiču moderiranja pa sam čitav razgovor s InterMezzom premjestio ovamo, na Komentare, prijedloge i žalbe. Ovu temu možete iskoristiti za živciranje sebe i drugih, a ona neka ostane "light". :D
Stitch
Post Reply