Volotea

Jer ja sam skitnica, daljine me vuku...
User avatar
Maky
Posts: 330
Joined: 12 Feb 2017, 21:26
Been thanked: 3 times

02 Mar 2018, 20:56

Tyrion Lannister wrote:Nadam se da će ti biti sretno!
Ako treba znaš tko ti je prijatelj.

BTW, kad kupujete karte s kreditima doplatite flex opciju ako je karta preko 50 eura. 50% da će karta kasnije biti jeftinija.
Tako se uštedi dosta kredita.
THX Image


User avatar
Tyrion Lannister
Posts: 892
Joined: 22 Feb 2017, 09:15

21 Mar 2018, 09:27

Volotea ima akciju po 1 euro za svoje članove.
Za sada vrlo loša ponuda svega. Više navlakuša na MegaVoloteu.
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
thinkpink41
Posts: 132
Joined: 22 Feb 2017, 13:48

21 Mar 2018, 11:58

izmakle me tri povratne za mykonos za 170 eura ukupno. s obzirom na sve to je bila dobra opcija :zubo:
učlanila se u megavoloteu iz jednostavnog razloga prije drugih kupuju karte, a ako ništa ne kupim u 3 0 dana iznos mi vraćaju kao bonus za letenje što je isto sasvim ok.
ovo po 1 euro kad ukucam za jednu osobu mi je povratna 2 eura, a kad ukucam za druge dvije mi je 810 eura :E
thinkpink41
Posts: 132
Joined: 22 Feb 2017, 13:48

04 Apr 2018, 12:25

ljudi imam problem sa kupovinom karata.
Povezan mi je volotea profil sa fb /na fb imam samo djevojačko prezime/ i sad kad pokušavam kupiti karte preko volotee ne da mi nikako dodam još jedno prezime, tamo gdje je ime i prezime povezano sa volotea profilom sve mi je blokirano /ne mogu mijenjati :mama: /. uredno sam prije tako kupovala avio karte i sve je bilo ok. samo bih dodala još jedno prezime na karti. šta da radim sad? da si odjavim volotea profil sa fb? kako da ga prijavim samo preko emaila?
ima neki kontakt za njihovu službu podrške da pokušam nekoga sada odmah kontaktirati
User avatar
Tyrion Lannister
Posts: 892
Joined: 22 Feb 2017, 09:15

04 Apr 2018, 12:27

probaj prvo na chat ako ti mogu instant odgovoriti.
istovremeno šalji i email.

P.S. Žao mi je zbog poteškoća.
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
thinkpink41
Posts: 132
Joined: 22 Feb 2017, 13:48

04 Apr 2018, 15:08

uopće mi nije jasno što se danas događalo sa voloteom. uglavnom cirkus. kupila sam karte ali mi muka od pomisli da možda nešto nije sa njima ok, pa da mi ih storniraju.
ili je tako nešto nemoguće s obzirom da nekima koji su se navozili besplatno nisu nikada stornirali karte :rofl:

uglavnom nikako cijelo jutro promijeniti ime na svom volotea profilu, ono nema šanse. sve mi da promijeniti prezime nikako /a uredno sam već letjela preko tog profila/. kupila neki dan megavoloteu preko istog i sve ok.

uglavnom na kraju sam prošvikala i kupila preko muževog profila /koštalo me 11 eura više jer on nije megavolotea/. i apsurd na kraju. dođe mi na moj email bon od 10 eura jer sam ga valjda prije sto godina preporučila, a kad se ulogiram na svoj volotea profil tamo mi stoji njegova rezervacija. dakle na mom volotea profilu sada stoji njegova rezervacija.
na njegovom volotea profilu nema te rezervacije.
majke mi ako mi je išta više jasno. nije da od jučer kupujem karte ovako nešto mi se nije nikada desilo.
na chat ih nisam uspjela dobiti.

status piše confirmed. novac je skinut. a i prezime mi je dobro :trep:
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

04 Apr 2018, 16:10

Navala kupaca radi akcijskih cijena?
User avatar
Tyrion Lannister
Posts: 892
Joined: 22 Feb 2017, 09:15

04 Apr 2018, 16:35

Ništa od toga što Nukac kaže.
Nema velike navale i karte se prodaju srednjim intenzitetom.

@ThinkPink41
1. Nisam siguran može li se promijeniti ime na profilu. Ako si MegaVolotea onda ne možeš 100% mijenjati ime jer bi tada svaki put netko mogao kupovati karte na ime druge osobe. Jedino ti oni mogu promijeniti ime ako im zamoliš.
2. Trebala si poslušati mene i dragu te uzeti na ovaj lakši i bezbolan način
3. Gile i Maky ti mogu objasniti koliko su puta samo oni letjeli s Voloteom mukte bez ikakvih problema i budu dok god ima kredita.
4. karte su došle na email koji je naveden u muževom profilu.
5. Ako imaš booking number i prezime možeš ući u rezervaciju i pod kontakte dodati email koji hoćeš. Osim ako je karta kupljena kao MegaVolotea.
6. vjerojatno ti je u njegovom account ostao tvoj email pa su poslane kod tebe. To nije nikakav problem. Važno je da imaš rezervaciju.
7. Prije se sve moglo s FB chatom riješiti. Sad sve šaltaju na customer service. Pokušavaju smanjiti izrabljivanje kompanije od sumnjivih putnika. :D
8. Dok te u ponoć ne zovu na mobitel i mole da storniraš 150 karata sve je u redu. :lol:
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

04 Apr 2018, 16:37

A da, ti si webmaster u Volotei pa znas...
User avatar
Tyrion Lannister
Posts: 892
Joined: 22 Feb 2017, 09:15

04 Apr 2018, 16:50

Nisam to rekao, ali imam više iskustva na Volotei od tebe kao što ti imaš više iskustva na stranicama drugih kompanija.
Kad nešto napišeš poštujem napisano jer znam da je istina.
Redovito pratim kretanja prodaje karata kod Volotea.
Na svim linijama iz RH većina karata stoji onako kako je bilo i jučer uz srednje intenzivan promet.
Na linijama iz Italije se vidi da karte nestaju, ali ne rapidno kao na prijašnjim akcijama.
Na linijama iz Francuske u gradovima koji su baze Volotea situacija je slična.
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
thinkpink41
Posts: 132
Joined: 22 Feb 2017, 13:48

04 Apr 2018, 22:05

Tyrion Lannister wrote:
04 Apr 2018, 16:35
Ništa od toga što Nukac kaže.
Nema velike navale i karte se prodaju srednjim intenzitetom.

@ThinkPink41
1. Nisam siguran može li se promijeniti ime na profilu. Ako si MegaVolotea onda ne možeš 100% mijenjati ime jer bi tada svaki put netko mogao kupovati karte na ime druge osobe. Jedino ti oni mogu promijeniti ime ako im zamoliš.
2. Trebala si poslušati mene i dragu te uzeti na ovaj lakši i bezbolan način
3. Gile i Maky ti mogu objasniti koliko su puta samo oni letjeli s Voloteom mukte bez ikakvih problema i budu dok god ima kredita.
4. karte su došle na email koji je naveden u muževom profilu.
5. Ako imaš booking number i prezime možeš ući u rezervaciju i pod kontakte dodati email koji hoćeš. Osim ako je karta kupljena kao MegaVolotea.
6. vjerojatno ti je u njegovom account ostao tvoj email pa su poslane kod tebe. To nije nikakav problem. Važno je da imaš rezervaciju.
7. Prije se sve moglo s FB chatom riješiti. Sad sve šaltaju na customer service. Pokušavaju smanjiti izrabljivanje kompanije od sumnjivih putnika. :D
8. Dok te u ponoć ne zovu na mobitel i mole da storniraš 150 karata sve je u redu. :lol:
Prijatelju dovoljno je bilo pod 1 :zubo: :facepalm:
Hvala ti cijeli dan se mučim, ispalila na živce, totalna zagonetka. Sad više nije.
Baš me zanima da li će mi izaći u susret sa promjenom imena.
Ovo drugo bi sve trebalo biti ok. Karte su potvrđene i plaćene.
User avatar
Tyrion Lannister
Posts: 892
Joined: 22 Feb 2017, 09:15

23 May 2018, 09:39

Akcija po 1 euro za MegaVolotea članove.
Važnije od toga: smjer akcije se nije promijenio.
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
User avatar
Tyrion Lannister
Posts: 892
Joined: 22 Feb 2017, 09:15

04 Jun 2018, 17:52

Volotea je uvela nova pravila oko korištenja kredita.
Više ne možeš kupiti direktno kartu koristeći kredite nego se morate javiti njima.
Tako sam bar stekao dojam iz komunikacije.
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
User avatar
Tyrion Lannister
Posts: 892
Joined: 22 Feb 2017, 09:15

07 Jun 2018, 23:23

Volotea ispravila tehnički problem. Od večeras možete slobodno plaćati kreditima. Ako ih imate. :D
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
Post Reply