Dvije diplome a prosi za hranu i skriveni plan iza članaka

Sve od javnog i tajnog interesa
carrier pigeon
Posts: 54
Joined: 20 Sep 2011, 13:23

15 Mar 2012, 12:15

Beta ženka » wrote:
:rofl: :rofl: :rofl:

Oprostite, morala sam. :zubo:
ako tebi nije jasan facepalm, tko će onda razumjeti?


User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

15 Mar 2012, 12:16

carrier pigeon » wrote: ako tebi nije jasan facepalm, tko će onda razumjeti?
Mislim da je i Lastan na ovom forumu, razumjet će i on. :zubo:
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

15 Mar 2012, 12:23

carrier pigeon » wrote:

Jesam. :facepalm:
I hvala
E pa cestitke na diplomskom i magistarskom. :)
Mogli su ispasti i gore!
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

15 Mar 2012, 12:28

ombia » wrote:
E pa cestitke na diplomskom i magistarskom. :)
Mogli su ispasti i gore!
E sad, nije da mi za sestru znaš kako je točno ispala. :D
carrier pigeon
Posts: 54
Joined: 20 Sep 2011, 13:23

15 Mar 2012, 12:32

ombia » wrote:
E pa cestitke na diplomskom i magistarskom. :)
Mogli su ispasti i gore!
Hvala mali milijun puta.
Dala sam sve od sebe, ali ispalo je bolje od najoptimističnijih očekivanja. Možda je stvar i u tome da zapravo nisam imala nikakva očekivanja, samo smo živjeli dan po dan.
Mi smo se narazgovarali i svađali za najmanje 5 'normalnih' obitelji, ali možda je u tome stvar.
Iako sam, retroaktivno, zadovoljna svojim životom općenito, sa svojom djecom sam oduševljena. Naravno, Lastan je prilično osebujan (jesam mama ali nisam idiot i imam oči, uši i ostale organe, čak i mozak) ali nije kreten. Sestra mu ima svojih osebujnosti (potpuno drugačijih od njega) ali je dobra osoba, radi posao koji voli i radi ga izvrsno. Oni su, ukratko, dobri ljudi i moj najveći uspjeh u životu. MOJ uspjeh - pažljivo odabrana riječ, molim.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

15 Mar 2012, 12:36

carrier pigeon » wrote: Hvala mali milijun puta.
Dala sam sve od sebe, ali ispalo je bolje od najoptimističnijih očekivanja. Možda je stvar i u tome da zapravo nisam imala nikakva očekivanja, samo smo živjeli dan po dan.
Mi smo se narazgovarali i svađali za najmanje 5 'normalnih' obitelji, ali možda je u tome stvar.
Iako sam, retroaktivno, zadovoljna svojim životom općenito, sa svojom djecom sam oduševljena. Naravno, Lastan je prilično osebujan (jesam mama ali nisam idiot i imam oči, uši i ostale organe, čak i mozak) ali nije kreten. Sestra mu ima svojih osebujnosti (potpuno drugačijih od njega) ali je dobra osoba, radi posao koji voli i radi ga izvrsno. Oni su, ukratko, dobri ljudi i moj najveći uspjeh u životu. MOJ uspjeh - pažljivo odabrana riječ, molim.
Ajm tačd :top:
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

15 Mar 2012, 12:41

carrier pigeon » wrote:Oni su, ukratko, dobri ljudi i moj najveći uspjeh u životu. MOJ uspjeh - pažljivo odabrana riječ, molim.
Na stranu to što nas je odgajala baka. :kava:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

15 Mar 2012, 13:06

Lastan » wrote: Na stranu to što nas je odgajala baka. :kava:
Tužit ću te mami, tužit ću te mami... :vidiga:
:B
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

15 Mar 2012, 13:10

Nego glede nevraćanja boca, to ne mora biti znak snobizma.
Dok je bilo više para, ostavljao sam boce kraj kontejnera da bih barem malo pomogao nekome. Meni tih par kuna nije značilo mnogo.
Sada boce skupljamo i vraćamo. Nema to veze sa snobizmom, samo sa zarađivanjem.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

15 Mar 2012, 13:14

Lastan » wrote: E sad, nije da mi za sestru znaš kako je točno ispala. :D
Pa od tebe je mogla samo bolje, sta ne? :ne zna:
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

15 Mar 2012, 13:49

carrier pigeon » wrote: Hvala mali milijun puta.
Dala sam sve od sebe, ali ispalo je bolje od najoptimističnijih očekivanja. Možda je stvar i u tome da zapravo nisam imala nikakva očekivanja, samo smo živjeli dan po dan.
Mi smo se narazgovarali i svađali za najmanje 5 'normalnih' obitelji, ali možda je u tome stvar.
Iako sam, retroaktivno, zadovoljna svojim životom općenito, sa svojom djecom sam oduševljena. Naravno, Lastan je prilično osebujan (jesam mama ali nisam idiot i imam oči, uši i ostale organe, čak i mozak) ali nije kreten. Sestra mu ima svojih osebujnosti (potpuno drugačijih od njega) ali je dobra osoba, radi posao koji voli i radi ga izvrsno. Oni su, ukratko, dobri ljudi i moj najveći uspjeh u životu. MOJ uspjeh - pažljivo odabrana riječ, molim.
:cerek: :cerek: :cerek:

za boldano :rofl:
carrier pigeon
Posts: 54
Joined: 20 Sep 2011, 13:23

15 Mar 2012, 13:50

Lastan » wrote: Na stranu to što nas je odgajala baka. :kava:
Ali MOJA mama, zar ne :lol:
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

15 Mar 2012, 13:55

Lastan » wrote: E sad, nije da mi za sestru znaš kako je točno ispala. :D
Daj slije!
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

15 Mar 2012, 14:04

carrier pigeon » wrote: Ali MOJA mama, zar ne :lol:
Zapravo, po toj si logici ti njen najveći promašaj, kad ni svoju djecu nisi uspjela odgojiti. :misli:

Joj, morat ću sav ovaj offtopic odvajati... :rolleyes:
carrier pigeon
Posts: 54
Joined: 20 Sep 2011, 13:23

15 Mar 2012, 14:05

Lastan » wrote: Zapravo, po toj si logici ti njen najveći promašaj, kad ni svoju djecu nisi uspjela odgojiti. :misli:

Joj, morat ću sav ovaj offtopic odvajati... :rolleyes:
o tome se nisam izjašnjavala
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

15 Mar 2012, 14:06

Lastan » wrote: Joj, morat ću sav ovaj offtopic odvajati... :rolleyes:[/color]
u novu temu: jedna diploma i jedan magisterij te jedna sretna žena? :cerek: :D
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

15 Mar 2012, 14:10

Zamisljam da moderiram temu na kojoj mi pise mama. :zubo:
Nikad vise mi ne bi knedle radila. :o
carrier pigeon
Posts: 54
Joined: 20 Sep 2011, 13:23

15 Mar 2012, 14:26

ombia » wrote:Zamisljam da moderiram temu na kojoj mi pise mama. :zubo:
Nikad vise mi ne bi knedle radila. :o
zakaj? pa ja sam si sa svojom djecom u dobrim odnosima
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

15 Mar 2012, 14:29

carrier pigeon » wrote: zakaj? pa ja sam si sa svojom djecom u dobrim odnosima
Pa...jer bi ju mogla izbrisati i kartonirati po sluzbenoj duznosti. :xlux:
Za tebe nisam ni sumnjala. :)
Al moja mama zna mene zaplit jednom odredjenom temom i tad pomisljam i navatreno oruzje.
Inace je super.
carrier pigeon
Posts: 54
Joined: 20 Sep 2011, 13:23

15 Mar 2012, 14:47

ombia » wrote:
Pa...jer bi ju mogla izbrisati i kartonirati po sluzbenoj duznosti. :xlux:
Za tebe nisam ni sumnjala. :)
Al moja mama zna mene zaplit jednom odredjenom temom i tad pomisljam i navatreno oruzje.
Inace je super.
Otkud ti uopće ideja da mene moja dječica ne bi ubila kombinirano vatenim i manje vatrenim oružjem? Stvar je samo u tome da sam trenutno u boljem financijskom stanju pa od mene može biti i koristi (tu i tamo, ali ne svaki dan) pa promisle i donesu ispravan zaključak. Do daljnjeg. Pa ne brišem ja vikendom na selo samo zbog ljubavi prema voćnjaku. Realizam je krasna stvar kad ga ispravno primjenjuješ.

Sad malo za ozbač. Moja mama je bila teški terorist po mnogim pitanjima. Mislim, ona je stvarno htjela najbolje za sve, ali onako kako ona misli da je najbolje. Uglavnom, nas dvije smo se slagale samo kao cjepanice pa sam odlučila da ja neću biti takva prema svojima. Još se držim toga, a kad prolupam i postanem nepodnošljiva, imaju usmeno odobrenje da me zatuku. Bezbolno, ako je moguće. Ražnjićima na oleandrovim štapićima.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

15 Mar 2012, 14:50

judolino » wrote:Nego glede nevraćanja boca, to ne mora biti znak snobizma.
Dok je bilo više para, ostavljao sam boce kraj kontejnera da bih barem malo pomogao nekome. Meni tih par kuna nije značilo mnogo.
Sada boce skupljamo i vraćamo. Nema to veze sa snobizmom, samo sa zarađivanjem.
Ja sam prije isto tako. Imala sam uvr' glave par boca tjedno, ako i toliko, puno sam rekla, jedini dućan koji ih je uzimao i davao keš za to bio je u susjednom kvartu, i zahtijevao je da budu potpuno čiste. Onak, zbilja mi se nije isplatilo, radije sam ih ostavljala kraj kontejnera ili nosila na posao našoj čistačici.

Nedavno sam se preselila, blizu mi je veliki dućan koji ima automat za boce (mogu biti i prljave, prolaze čak i neke uvozne - Nikšićko pivo i voda Knjaz Miloš idu, Jelen pivo i sarajevski Kiseljak ne :rofl:) i ne daju keš nego umanje račun na kasi. Pa onda skupimo sve jednom u mjesec dana (bolja polovica konzumira više tih sokića od mene, recimo), i kupimo si dvajs deka jegera. :zubo:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

15 Mar 2012, 14:59

carrier pigeon » wrote: Otkud ti uopće ideja da mene moja dječica ne bi ubila kombinirano vatenim i manje vatrenim oružjem? Stvar je samo u tome da sam trenutno u boljem financijskom stanju pa od mene može biti i koristi (tu i tamo, ali ne svaki dan) pa promisle i donesu ispravan zaključak. Do daljnjeg. Pa ne brišem ja vikendom na selo samo zbog ljubavi prema voćnjaku. Realizam je krasna stvar kad ga ispravno primjenjuješ.

Sad malo za ozbač. Moja mama je bila teški terorist po mnogim pitanjima. Mislim, ona je stvarno htjela najbolje za sve, ali onako kako ona misli da je najbolje. Uglavnom, nas dvije smo se slagale samo kao cjepanice pa sam odlučila da ja neću biti takva prema svojima. Još se držim toga, a kad prolupam i postanem nepodnošljiva, imaju usmeno odobrenje da me zatuku. Bezbolno, ako je moguće. Ražnjićima na oleandrovim štapićima.
Nije li tvoja filozofija da sve mora napismeno, inače ne vrijedi? :D
Herp wrote:
Ja sam prije isto tako. Imala sam uvr' glave par boca tjedno, ako i toliko, puno sam rekla, jedini dućan koji ih je uzimao i davao keš za to bio je u susjednom kvartu, i zahtijevao je da budu potpuno čiste. Onak, zbilja mi se nije isplatilo, radije sam ih ostavljala kraj kontejnera ili nosila na posao našoj čistačici.

Nedavno sam se preselila, blizu mi je veliki dućan koji ima automat za boce (mogu biti i prljave, prolaze čak i neke uvozne - Nikšićko pivo i voda Knjaz Miloš idu, Jelen pivo i sarajevski Kiseljak ne :rofl:) i ne daju keš nego umanje račun na kasi. Pa onda skupimo sve jednom u mjesec dana (bolja polovica konzumira više tih sokića od mene, recimo), i kupimo si dvajs deka jegera. :zubo:

Ček, zar ni Kiseljak kupljen kod nas?
Inače, što se tog pranja tiče - ponekad sam u dilemi ima li smisla trošiti vodu na pranje nekih boca eda bismo se ekološki ponašali.
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
carrier pigeon
Posts: 54
Joined: 20 Sep 2011, 13:23

15 Mar 2012, 15:01

Beta ženka » wrote:
Nije li tvoja filozofija da sve mora napismeno, inače ne vrijedi? :D
.
U familiji može i usmeno, poso je druga stvar
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

15 Mar 2012, 15:16

carrier pigeon » wrote: Otkud ti uopće ideja da mene moja dječica ne bi ubila kombinirano vatenim i manje vatrenim oružjem? Stvar je samo u tome da sam trenutno u boljem financijskom stanju pa od mene može biti i koristi (tu i tamo, ali ne svaki dan) pa promisle i donesu ispravan zaključak. Do daljnjeg. Pa ne brišem ja vikendom na selo samo zbog ljubavi prema voćnjaku. Realizam je krasna stvar kad ga ispravno primjenjuješ.

Sad malo za ozbač. Moja mama je bila teški terorist po mnogim pitanjima. Mislim, ona je stvarno htjela najbolje za sve, ali onako kako ona misli da je najbolje. Uglavnom, nas dvije smo se slagale samo kao cjepanice pa sam odlučila da ja neću biti takva prema svojima. Još se držim toga, a kad prolupam i postanem nepodnošljiva, imaju usmeno odobrenje da me zatuku. Bezbolno, ako je moguće. Ražnjićima na oleandrovim štapićima.
E, jesi spaljena...
Lastan fakat nije pao daleko od cjepanice... :rofl: :five:
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

15 Mar 2012, 15:31

Beta ženka » wrote:
Nije li tvoja filozofija da sve mora napismeno, inače ne vrijedi? :D




Ček, zar ni Kiseljak kupljen kod nas?
Inače, što se tog pranja tiče - ponekad sam u dilemi ima li smisla trošiti vodu na pranje nekih boca eda bismo se ekološki ponašali.
Cek netko zapravo pere boce za reciklazu? :misli:
Nisam nikad.
Pa cak ni one staklene od mlijeka, poplahnula ih jesam, da se mlijeko ne skori. Al nista drugo.
Post Reply