Dalmoši/Tovari

Sve od javnog i tajnog interesa
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

08 Feb 2012, 23:20

Da je uzeo tu lopatu, alaj bi se sad smijali ovdje. :zubo: Samopromocija, reklama... Netko je tog čovjeka izabrao, a izabran je jer je ljudima dopizdilo da postoje dvije stranke i svaki put kad se to desi neki debil dobije svoj prostor. A ljudi operu ruke od glasačkih listića.


User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

08 Feb 2012, 23:20

Ajme mulice, od danas te svrstavam u onu ekipu koja drži Keruma u fotelji :rigo: I ne, nemam nikakvog opravdanja za tebe i takve.

Na jebenoj državnoj televiziji i na jebenom državnom radiju je bilo najavljeno onakvo vrijeme. Također, očito je ekipa iz Grada čula "25 centimetara" kad je od prošlog utorka najavljivala jebeni snježni dan. Ne najavljuje ga za uobičajeni splitski snježić.

:rigo:
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

08 Feb 2012, 23:20

MightyMe » wrote: Moga su, nakon što smo ga premjestili na centar obližnjeg igrališta, ukrali, ali doslovno. Samo su mu temelji ostali, ostatku ni traga ni glasa. :tuzni:
jedne godine sam s društvom bila na zimovanju negdi po lici! taj dan je napadalo snijega oko 30ak cm, svaka kuća i apartman su imali svoga snješka! navečer smo se napili i nismo znali šta bi radili, obzirom da je naš snješko bio gotov (čitava 2 metra visok, s trbušnim mišićima :rofl: ), pa smo susjedima, također dalmatincima na zimovanju, ukrali snješka, stavili ga u karijolu i prebacili im ga iza kuće! nakon toga smo se sakrili i grudom pogodili u prozor...kad su izašli, šokirali su se što im nema snješka - čak ni tragova da je postojao! :rofl:

...

kasnije te večeri smo se zapili s njima! :D
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

08 Feb 2012, 23:24

ex anais » wrote:Da je uzeo tu lopatu, alaj bi se sad smijali ovdje. :zubo: Samopromocija, reklama...
Pa ono, mala je to cijena ako zbog toga ne bi bilo preko 700 ljudi u bolnici.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

08 Feb 2012, 23:25

Silajn » wrote:
Pa ono, mala je to cijena ako zbog toga ne bi bilo preko 700 ljudi u bolnici.
Tu se slažem. Moj point je da što god napravio je jeben i to je ono što je Mulica htjela reći, ali je usput nekako prekrštena u Kerumovu obožavateljicu. :rofl:
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

08 Feb 2012, 23:26

Playlife » wrote:kad već mećemo klipiće; dame i gospodo, vaš gradonačelnik:
:rofl: :rofl: :rofl: :cerek:

meni je on čak sladak malo tu...tako glupast :cerek: :brukica:
Last edited by Mulica on 08 Feb 2012, 23:27, edited 1 time in total.
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

08 Feb 2012, 23:26

MightyMe » wrote:

Moga su, nakon što smo ga premjestili na centar obližnjeg igrališta, ukrali, ali doslovno. Samo su mu temelji ostali, ostatku ni traga ni glasa. :tuzni:
Zar su Splićanke toliko gladne kurca? :eek: Pa što im to ne radite?


Mene bi' bilo stra' živit u gradu u kojemu se kurci kradu. :trk: Pa jebali bi me na spavanju.
Pješčana » wrote:kakvi se sad nećaci spominju svako toliko?
Gđa Nevenka je izjavila da bi svi tribali imat' dicu, a ako ne dicu, barem nećake, a ako ne nećake, onda barem dobrosusjedske odnose, pa da im ima neki nećak za otić' po kruv, mliko, ricete i likarije, da se ne razbiju po ledu. I još je rekla da ča se ima ić' na Rivu, kad je zaledita, i da šta baš moraju ić' po Marmontovoj, koja je zaledita, kad ima u gradu drugih ulica koje nisu zaledite. U koje ni'ko ne ide. Svi samo oće lomit' noge. Da dobe 15 ijada eura odštete. Od grada. Koje ona neće dat', jer da su si sami krivi (to im je dobro i rekla :zubo: , oni su je izabrali). Ali nije rekla kako će lezbejke imat' dicu, ča je s ljudiman koji ne mogu imat' dicu, ča je s pederima, ča je s oniman kojiman su dica izginila, ča je s onima koji nimaju suside, ča je s onima koji nemaju nikoga, ča je s onima koji imaju retardiranu dicu, a ni sami ne znate koliko je takvih, biće 40 %, nije rekla ča je s onima kojima su dica u pelenama (iako bi oni zapravo bili najboji za po ledu, znaju puzat'), nije rekla ča je s onima koji nimaju za grijanje pa jin se ne ostaje doma, ča je s onima koji tribaju po bilo kojem vrimenu do dilera... a na kraju krajeva, ako i imaš nećaka, tko ti garantira da se on neće strmopizdit' po ledu i okinit' glavon u pitar? :ne zna:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

08 Feb 2012, 23:28

ex anais » wrote:
Tu se slažem. Moj point je da što god napravio je jeben i to je ono što je Mulica htjela reći, ali je usput nekako prekrštena u Kerumovu obožavateljicu. :rofl:
Ne mora biti obožavateljica da bi bila razlogom zašto je na vlasti baš taj i takav Kerum.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

08 Feb 2012, 23:29

Silajn » wrote:
Ne mora biti obožavateljica da bi bila razlogom zašto je na vlasti baš taj i takav Kerum.
A koji je to razlog? :misli:
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

08 Feb 2012, 23:30

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/bili ... avlje.html

Još ne mogu odlučiti koji mi je najdraži :rofl:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

08 Feb 2012, 23:31

Silajn » wrote:Mulice, naravno da nije sve kriv. Ali, trenutno je kriv, kao prvi i najkrivlji, za to što je na sva vodeća mjesta u gradu postavio familiju, nekvalificirane, kriminalce, narkomane, umirovljenike i ljude koji ne znaju tko je Aristotel a vode kazalište..., čime sprječava gomilicu sposobnih, pametnih i dobronamjernih da u ovom gradu žive i djeluju.
No, da ti pojednostavim: za konkretnu situaciju je zakonski odgovoran. Sad je samo pitanje hoće li kurcobolja raznih mulica u ovom gradu biti jednaka njegovoj za grad, pa prođe lišo.
ma je, kriv je, ja ne govodim da on nije kriv! on je gradonačelnik, on je prvi na crti bojišnice kad dođe do ovog sranja i on prvi triba djelovat! ja to uopće ne pokušavam demantirat!

ja samo govorim ovo što je rekla ex - za svaki kurac u ovom gradu je kerum kriv! eto, kerum je reka da je njemu snježni dan glup pojam ( :S ), 'neka snijega, nek padne i dogodine, nek se ljudi zabave ' ...a opet kad je proglašen snježni dan, pljuvalo se po kerumu i po nama da zbog par cm sniga cili grad mora stat!
Last edited by Mulica on 08 Feb 2012, 23:33, edited 1 time in total.
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

08 Feb 2012, 23:31

ex anais » wrote:
A koji je to razlog? :misli:
Da ne duljim: glupost.
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

08 Feb 2012, 23:32

Silajn » wrote:Ajme mulice, od danas te svrstavam u onu ekipu koja drži Keruma u fotelji :rigo: I ne, nemam nikakvog opravdanja za tebe i takve.

Na jebenoj državnoj televiziji i na jebenom državnom radiju je bilo najavljeno onakvo vrijeme. Također, očito je ekipa iz Grada čula "25 centimetara" kad je od prošlog utorka najavljivala jebeni snježni dan. Ne najavljuje ga za uobičajeni splitski snježić.

:rigo:
isusatiboga... :gaah:

ne držim jebenog keruma u fotelji!!! :gaah:

p.s. :facepalm:
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

08 Feb 2012, 23:32

AdMulica » wrote: ma je, krvi je, ja ne govodim da on nije kriv! on je gradonačelnik, on je prvi na crti bojišnice kad dođe do ovog sranja i on prvi triba djelovat! ja to uopće ne pokušavam demantirat!

ja samo govorim ovo što je rekla ex - za svaki kurac u ovom gradu je kerum kriv! eto, kerum je reka da je njemu snježni dan glup pojam ( :S ), 'neka snijega, nek padne i dogodine, nek se ljudi zabave ' ...a opet kad je proglašen snježni dan, pljuvalo se po kerumu i po nama da zbog par cm sniga cili grad mora stat!

PA ZATO JER NIJE TREBALO PROGLAŠAVAT NIKAKAV JEBENI SNJEŽNI DAN NEGO JE TREBALO ORGANIZIIRAT ČIŠĆENJE. DAJ SHVATI! :gaah: :gaah:
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

08 Feb 2012, 23:34

Silajn » wrote:

PA ZATO JER NIJE TREBALO PROGLAŠAVAT NIKAKAV JEBENI SNJEŽNI DAN NEGO JE TREBALO ORGANIZIIRAT ČIŠĆENJE. DAJ SHVATI! :gaah: :gaah:
NEĆU :gaah: :gaah: :gaah:
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

08 Feb 2012, 23:36

Mulicu je trebalo stavit da skuva fažol i kobasice za omladince i mlađariju, Kerum je trebao podijelit svim građanima lopate, ak ih već nemaju, čisto da se nađe, sol također, a djeci male lopate. :raspa:
I male vanjkuše za guzice.

I taman dok bi očistili puteljke, grah bi bio kuvan, onda bi se stavilo nešto drugo kuhat, a tko dalje ima volje, nek se sanjka, skija, drifta.... :rofl:

Evo, djeca iz naše škole su cijeli ponedjeljak čistili i lopatali snijeg u školskom dvorištu (viši razredi).
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

08 Feb 2012, 23:37

Oprostite, jel ima ovdje pravnika da nam pojasne u kojim sve okolnostima umlaćivanje lopatom prolazi pod ubojstvo u samoobrani?
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

08 Feb 2012, 23:38

Samo ako je u to uključena voluharica ili neki drugi mišoliki organ. :raspa:
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

08 Feb 2012, 23:38

AdMulica » wrote: :rofl: :rofl: :rofl: :cerek:

meni je on čak sladak malo tu...tako glupast :cerek: :brukica:
Evo ex, zato je Kerum gradonačelnik.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

08 Feb 2012, 23:40

A meni nije jasno zašto se od gradonačelnika očekuje da građane tretira kao retardiranu djecu koja ne shvaćaju da će se ona gromada snijega od koje su gradili kurce i nevenke zalediti sutra. Je, kreten je, ali kao što rekoh, netko je tog kretena izabrao.
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

08 Feb 2012, 23:40

Mulice, kaj je takva frka da ti je on sladak? :tuzni:
Divna bi to djeca bila....bezzsisne cure nevenkinog blejajućeg pogleda i dečki mutavci.
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

08 Feb 2012, 23:46

ex anais » wrote:A meni nije jasno zašto se od gradonačelnika očekuje da građane tretira kao retardiranu djecu koja ne shvaćaju da će se ona gromada snijega od koje su gradili kurce i nevenke zalediti sutra. Je, kreten je, ali kao što rekoh, netko je tog kretena izabrao.
Pa, ako je nečeg Split krcat, onda su to mulice.

Nije uopće pitanje tretiranja nekoga kao idiota. Normalno je da ljudi ovdje ne pretpostavljaju da će se snijeg zadržati. Nisu to doživjeli generacijama. Drugo, nisu opremljeni. Čak i Beč ima brošuru, iako ima snijeg svake godine http://www.wien.gv.at/umwelt/ma48/servi ... en-bks.pdf
Ja sam u Zagrebu skoro dobila i kaznu, ne jer nisam očistila, nego zato jer nisam očistila dovoljno. Ali ne, Kerum je rekao da je on protiv kažnjavanja.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

08 Feb 2012, 23:48

ex anais » wrote:Da je uzeo tu lopatu, alaj bi se sad smijali ovdje. :zubo: Samopromocija, reklama... Netko je tog čovjeka izabrao, a izabran je jer je ljudima dopizdilo da postoje dvije stranke i svaki put kad se to desi neki debil dobije svoj prostor. A ljudi operu ruke od glasačkih listića.
Vrlo bih se kiselo smijao, jer bi iznimno jeftino dobio jako puno političkih poena u puku. on je toliko elementarno glup da nije u stanju shvatiti tako očite činjenice. Prikaže se kao jedan od nas lopatara, posudi od Zagreba ralice i prosere nešto o bratskoj ljubavi, pokloni jeftinu sol a dobije skupe glasove. :ja bih prvi u ralicu pa za Split:
Herp » wrote:http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/bili ... avlje.html

Još ne mogu odlučiti koji mi je najdraži :rofl:
Građani će sami procijeniti da li je čišćenje dobro za njihovo zdravlje, to se ne može nikome preporučiti da to shvate kao obavezu. Nešto treba znati, Splićani nisu navikli na ovakvo nevrijeme, da grad bude zameten snijegom, zima je uvijek bila blaga. Ovo je sada nešto novo i naravno da ne bi bilo dobro da se previše aktiviramo i bavimo nečime čime se inače ne bavimo jer si možemo ugroziti zdravlje', zaključila je Bečić.

:facepalm: :rofl: Da su Nevenka i brale bili vladari grada u ratu, savjetovali bi Splićankama da ostanu doma, rašire noge i lubrificiraju se, a Splićanima da odu na Šoltu brat' masline ili da se preobuku u šestogodišnjake i igraju frenjama, pikulama, špekulama ili trckama, a ako mogu neka doznaju i kako to Srbi zovu.

Meni je potpuno jasno da ona čišćenje snijega smatra opasnim za zdravlje, pogotovo kičmu: ona je tipični predstavnik kulture koja smatra da je glupo malo saviti svoju kičmu da neki neznanac ne bi ostao bez svoje. To vodi u Jugoslaviju valjda.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

08 Feb 2012, 23:51

savjetovali bi Splićankama da ostanu doma, rašire noge i lubrificiraju se
:trep:

smijem se u sebi jer svi spavaju :rofl:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

08 Feb 2012, 23:51

A čuj, kažnjavati ih neće ako nisu opremljeni. To bi tek bila bruka. :ne zna:

A ako nitko nije pretpostavljao da će se snijeg zadržati, onda sigurno ni on tako glup nije to mogao predvidjeti. Dakle, za lopate i ostalo je bilo kasno.

A ako nije bilo kasno, ako je bilo opreme onda su ljudi kad su vidjeli onoliko snijega na kojem su i skijali trebali te iste lopate uzeti i početi čistiti, ako treba i i isti dan, isti dan. Bez da im Kerum to kaže. Jer ako je gradonačelnik budala ne moraju svi drugi biti budale.
Post Reply