Jel vam dosta?

Sve od javnog i tajnog interesa
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

01 May 2018, 07:45

Sretan Prvi maj. Naslov je samo click bait. Naravno da nije dosta. Dajte nam još Todorića, još nepismenih kamiondžija čije kćeri danas pokazuju dupe i nova usta na instagramu, još rulje koja se ne zna potpisati, a šefuje ljudima s fakultetima, još iseljavanja, još izrabljivanja sezonaca, još poslodavaca koji su u SKRIVENIM grupama na stubu srama jer nisu tri mjeseca isplatili plaće (umjesto da ih vuku cestom za kosu i stave javno na stup srama) i jer im radnici spavaju u nastambama punim insekata, još influencera koji pišu pozitivne poruke na bočici Jane jer jebeš što rulja okopava kontejnere i što blagajnice nose pelene, treba se znati uguziti pravim ljudima. Dajte nam još poslodavaca što pišaju po Zakonu o radu i to uglednih, da ne bi bilo da su neke privatničke prčije i pečenjare.
Dajte nam još uvjeta gdje žena umire od srčanog nasred posla no mora obavit posao do kraja (ne serem, nažalost) prije nego dođe hitna. I oni kojima je ovo nenormalno, ne daj bože neizdrživo su parije ovog društva. Društva gdje žena od 60 godina radi prvi put u životu noćnu u fast foodu na okretištu jer... jer eto, nije se snašla bolje. Mogla je naučiti neki zanat, reče jedan serator na nekom drugom forumu. Mogle su sve te radnice iz propalih tvornica imati još koje "skills" u rukavu, mater im nesposobnu.

Još nam dajte, mi smo Hrvati, prvaci u BDSM-u.

Sretan Prvi maj, jesam već rekla?
Ili. Jebeš Prvi maj.
Jer Prvi maj je dobra papica na Fejsbuku, Prvi maj je šećerna čestitka i natrpavanje želuca, Prvi maj je "ko vas jebe što niste bili dovoljno uspješni, mi jesmo". U društvu "jednakih šansi". No hvala Bogu, Alahu i Stepincu na ovoj slobodi govora, nitko me neće u zatvor, ne onaj opipljivi.


User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

01 May 2018, 12:43

Jebeš Prvi maj. Janjetina mi je oduvijek draža od graha bila. :D
Potpisi su za budale.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

01 May 2018, 12:48

Ja ne volim nijedno. Iš. Čekam ozbiljne upise. Od mikija i ekipe. :durica:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

01 May 2018, 13:09

Otkako te nema, Miki je neozbiljan postao. Trebaš više raditi na njemu. :rofl:

Ali dobro, ne raspravlja mi se na prvoj šalici kave, moram još jednu zveknuti da profunkcioniram. Čitamo se poslije. Budem li bio raspoložen za teške teme. ;)
Potpisi su za budale.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

01 May 2018, 13:33

Morat ću ga prijavit laburistima. :raspa:

Samo ti polako. Ja ću svoje nastavit, taki mi dan.

Čitam neki članak kako smo dosad trebali raditi tri sata dnevno, zbog tehnologije. No mi smo otišli u smjeru gdje NIKAD nije dosta. Gdje je poželjno, da ne kažem kul, raditi deset sati, vikendima, stalno i to ako imaš neki fensi šmensi posao, dok ako si običan radnik, i moraš raditi petke i svetke. Obrazovao se ti ili ne, ne gine ti crnčenje petke i svetke. Bilo da radiš za druge ili sebe. Jer zahtjevi kapitala su očito takvi.

Kako smo to dozvolili? Mislim, nemam ništa protiv, tko želi raditi 24/7 i praznicima, nek radi. No imam protiv da se to mora. I nije čak da su najgori poslovi takvi, skoro svi su poslovi takvi osim onih uhljebničkih gdje se pak ne radi ništa nego surfa forumom cijele dane. Čemu tolike krajnosti? Zašto ne možemo biti produktivni u manje sati?

I da, to cjeloživotno učenje se svelo na crnčenje također, uči cijeli život ne da bi radio manje nego da bi te zaposlila neka firma koja će ti uvaliti službeni laptop pa se na godišnjem možeš fino jebati. Meni, eto, to nije normalno ni cilj. Tko želi raditi deset- dvanaest sati, nemati godišnji u miru božjem, raditi vikende, nek radi. No zašto je to imperativ?

I onda finalni argument, ako ti to nije normalno, ti si neradnik. Po tome su i neradnici izborili da radimo osam sati. Po čemu, eto, seremo danas. Ne znam, evo, kako ljudi s obiteljima to stižu. Nije mi jasno.

I to što za običnog office assistanta aka sekretaricu moraš biti VSS s dva jezika, vozačkom, pičkom milom materinom, ma ono, jeste vi zdravi? Dokle ide ta tiranija i pretvaranje svega u kompliciranu znanost? Tko su ti bogovi koji su odredili da čovjek u 21. st. uz svu tehnologiju bude običan bijedni rob? Bio rob na blagajni ili s appleovim laptopom se kurčio po rivijeri dok ga projekti jebu na godišnjem.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

01 May 2018, 13:55

Aha, ti se čudiš stečevinama modernoga kapitalizma? A ja mislio da te žulja što nezaposleni, osiromašeni, gladni i prevareni Hrvati na Praznik jada u kolonama stoje da ih upravo oni koji su ih obmanuli, opljačkali i ovršili velikodušno počaste besplatnom porcijom variva od kojega se samo dobro prdi. :D
Potpisi su za budale.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

01 May 2018, 14:52

Ma jedno i drugo. Prvo je primarno, drugo je bio moj tijek misli.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

01 May 2018, 18:04

o čemu mi ovdje ? O razočarenju? u državi lijepih političara i obećanja?
biračko nam tijelo ko naivne cure što ih šarmira lijepo lice i lažljivi jezik


ma jebo sve, još malo će blajburg
kurvanjski avatar, a
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

01 May 2018, 18:07

Eks wrote:
01 May 2018, 07:45
Sretan Prvi maj. Naslov je samo click bait. Naravno da nije dosta. Dajte nam još Todorića, još nepismenih kamiondžija čije kćeri danas pokazuju dupe i nova usta na instagramu, još rulje koja se ne zna potpisati, a šefuje ljudima s fakultetima, još iseljavanja, još izrabljivanja sezonaca, još poslodavaca koji su u SKRIVENIM grupama na stubu srama jer nisu tri mjeseca isplatili plaće (umjesto da ih vuku cestom za kosu i stave javno na stup srama) i jer im radnici spavaju u nastambama punim insekata, još influencera koji pišu pozitivne poruke na bočici Jane jer jebeš što rulja okopava kontejnere i što blagajnice nose pelene, treba se znati uguziti pravim ljudima. Dajte nam još poslodavaca što pišaju po Zakonu o radu i to uglednih, da ne bi bilo da su neke privatničke prčije i pečenjare.
Dajte nam još uvjeta gdje žena umire od srčanog nasred posla no mora obavit posao do kraja (ne serem, nažalost) prije nego dođe hitna. I oni kojima je ovo nenormalno, ne daj bože neizdrživo su parije ovog društva. Društva gdje žena od 60 godina radi prvi put u životu noćnu u fast foodu na okretištu jer... jer eto, nije se snašla bolje. Mogla je naučiti neki zanat, reče jedan serator na nekom drugom forumu. Mogle su sve te radnice iz propalih tvornica imati još koje "skills" u rukavu, mater im nesposobnu.

Još nam dajte, mi smo Hrvati, prvaci u BDSM-u.

Sretan Prvi maj, jesam već rekla?
Ili. Jebeš Prvi maj.
Jer Prvi maj je dobra papica na Fejsbuku, Prvi maj je šećerna čestitka i natrpavanje želuca, Prvi maj je "ko vas jebe što niste bili dovoljno uspješni, mi jesmo". U društvu "jednakih šansi". No hvala Bogu, Alahu i Stepincu na ovoj slobodi govora, nitko me neće u zatvor, ne onaj opipljivi.
Sve to sto si rekla je tako, jer dok narod bira jedne te iste vec 25 godina, i dok ribicic i ostali pizde svakog 1.maja jedno te isto, vako stanje je sasvim normalno i - prihvatljivo.

Da nam nije prihvatljivo, laburisti bi i dalje bili zivi i imali bi kakav-takav rezultat, ali kao sto znamo, vise nisu opcija ni za jednu malu i minornu stranku, a slicno je i sa svim slicnim projektima, dok se jedino zivi zid drzi visoko, jer pucaju na ludilo, a kao drustvo i jesmo ludi, da ne kazem - bolesni.

Sve je to za nas mala moja - sasvim normalno ;)
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

01 May 2018, 19:06

Bitno da se ne puca, :confused: nek' je makar ovaj rat stao. :brukica:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
Post Reply