Purgerski pizdeci o dotepencima

Sve od javnog i tajnog interesa
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

24 Oct 2011, 10:39

dotepenci su zakon. i zagreb je zakon. a debilčeka ima svugdje.
btw., požega nije selo, jevgenija! :mad:


Nek(v)arljiva.
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

24 Oct 2011, 10:41

vrrrlet » wrote:Klonka. :cerek:
Ona? Ovisi. Jel priča puno kak nikad nema sunca u Zagrebu i kak je Zagreb prljav?
kukuriku » wrote:dotepenci su zakon. i zagreb je zakon. a debilčeka ima svugdje.
btw., požega nije selo, jevgenija! :mad:
Jok, žarište urbanosti, ekvivalent Ruhra ili ušća Hudsona :D
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

24 Oct 2011, 10:50

Gazda » wrote: Ona? Ovisi. Jel priča puno kak nikad nema sunca u Zagrebu i kak je Zagreb prljav?


Jok, žarište urbanosti, ekvivalent Ruhra ili ušća Hudsona :D
u selima nema vrhunskih gimnazija. ni katedrala. :durica:
pizdek! :mad:
Nek(v)arljiva.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

24 Oct 2011, 10:53

Gazda » wrote: Ona? Ovisi. Jel priča puno kak nikad nema sunca u Zagrebu i kak je Zagreb prljav?
O da. Gospođici je tu hladno. Osim toga, u Zagrebu ima lisica koje te mogu ugrist', bijesnih pride.

U Splitu centralna grijanja rastu na drveću, a zadnja lisica je ugrađena u temelje 1763. godine.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

24 Oct 2011, 10:53

kukuriku » wrote:
u selima nema vrhunskih gimnazija. ni katedrala. :durica:
pizdek! :mad:
Kaj smo živčani, mraz sjebo urod ovih dana? :D
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

24 Oct 2011, 11:00

Gazda » wrote: Kaj smo živčani, mraz sjebo urod ovih dana? :D
fala na pitanju, i graševina i šljive su već davno pobrani.
ostavljeno malo šardoneja za ledenu berbu, al to namjerno.
i nisam žifčana, samo moram raditi. a ponekad tako ne voliiiiiiiim raditi. :crying:
Nek(v)arljiva.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

24 Oct 2011, 11:15

slafko » wrote:
Meni je Požega skroz okej gradić. Škvadra je u globalu skroz okej i mnogo su mi dragi. :cerek:
Meni su draže Požežanke. Ali nikako da zgrabim jednu. :tuzni:
kukuriku wrote:btw., požega nije selo, jevgenija! :mad:
Naravno da nije. Najpoznatija slavonska skitnica Matko Peić naziva je slavonskom Atenom, veli kako Požega ima toliko književnih i kulturnih ličnosti da se može govoriti o požeškoj književnosti. U ono vrijeme, jedino su Zagreb i Požega bili sveučilišni centri (filozofski studij za mlade franjevce i Academia Posegana), a požeška gimnazija najstarija je u Slavoniji. :kava:

Pitanje je međutim kako će se dalje razvijati. Od autoceste udaljena je 30-ak kilometara, nalazi se u slijepom crijevu. Kad ideš vlakom, moraš presjedati. To je prilično bitno za gospodarstvo. Brod i Gradiška nalaze se na prometnim čvorištima, i budućnost im je izglednija. Za Požegu sam prilično skeptičan.
Potpisi su za budale.
User avatar
Ze.
Posts: 1098
Joined: 17 Sep 2011, 21:26

24 Oct 2011, 11:19

Pješčana » wrote:Ze, ti nisi Zagrepčanec?
ma mi kao društvo volimo primjećivati razlike, i uvijek su to neki tabori. Split ne voli Zagreb. Osim kad se ide na more. i gledaju Zagrepčanke. i gledaju Splićanke., i ide na koncerte jednima i drugima. i kad treba pomoći nekom u nevolji. u biti, moje iskustvo je da svi nešto prigovaraju kad je loher sitruacija, kad zagusti saberu se i pomažu.
Noup. Ja sam seljober dušom i tijelom, dotepel sam se do Zagreba da mi čižme belega sveta vide... :D :D
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

24 Oct 2011, 11:19

kukuriku » wrote:
fala na pitanju, i graševina i šljive su već davno pobrani.
ostavljeno malo šardoneja za ledenu berbu, al to namjerno.
i nisam žifčana, samo moram raditi. a ponekad tako ne voliiiiiiiim raditi. :crying:
Ljudi sa sela su lijeni, istina.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

24 Oct 2011, 11:47

Uvijek sam voljela Zagreb i Zagrepčane, a bome i oni mene. Jest da su ljudi malo distanciraniji u odnosima od onog na što sam prije Zagreba navikla, ali ne gledam na to kao na nešto negativno. Samo imaju drugačiji način.
Kad sam došla, djeca moje dobi su bila sjajna. Vidjelo se da se srdačno i iskreno trude da me uklope, da ne žele da osjetim nelagodu. Imala sam neke svoje strahove, potrudili su se ukloniti ih. Fala im, đe čuli i ne čuli. :s
Odrasli su tu čudni, uspiju razvit neke frustracije, pa ih iskazuju na krivi način. Al da ga ebeš, raja i grad koji imaju tako pažljive klince, ne mogu bit ne znam kako loši.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

24 Oct 2011, 12:10

Hekatonhir » wrote:
Meni su draže Požežanke. Ali nikako da zgrabim jednu. :tuzni:



Naravno da nije. Najpoznatija slavonska skitnica Matko Peić naziva je slavonskom Atenom, veli kako Požega ima toliko književnih i kulturnih ličnosti da se može govoriti o požeškoj književnosti. U ono vrijeme, jedino su Zagreb i Požega bili sveučilišni centri (filozofski studij za mlade franjevce i Academia Posegana), a požeška gimnazija najstarija je u Slavoniji. :kava:

Pitanje je međutim kako će se dalje razvijati. Od autoceste udaljena je 30-ak kilometara, nalazi se u slijepom crijevu. Kad ideš vlakom, moraš presjedati. To je prilično bitno za gospodarstvo. Brod i Gradiška nalaze se na prometnim čvorištima, i budućnost im je izglednija. Za Požegu sam prilično skeptičan.
Mašala, sve si lijepo rekao.
I da, prometno slijepo crijevo, nažalost.:tuzni:
Nek(v)arljiva.
User avatar
jevgenija
Posts: 2606
Joined: 17 Sep 2011, 22:02
Location: Virtualni Vidovci

24 Oct 2011, 12:21

Po ovom ispada da se cijela požega uselila na trkeljanje. Mošte nas počet zlostavljat :zubo:
You can only be young once. But you can always be immature. (dejzino MD <3)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

24 Oct 2011, 12:24

kukuriku wrote:
Mašala, sve si lijepo rekao.
I da, prometno slijepo crijevo, nažalost.:tuzni:
Namjerno sam izostavio genijalnu politiku hadezeovaca na županijskoj razini, zbog koje je Požeško-slavonska županija među najzaduženijima u Hrvatskoj. Priznajem, uopće ne znam gdje su sada Bagarić, Zec i ostala govna. Nadam se, u zatvoru. Ali činjenica je da nekad razvijena industrija praktički ne postoji - koliko-toliko normalno radi samo Spin Valis; Zvečevo, Plamen, Sloga, Orljava... - sve je to u gadnoj banani. No to je već priča za neku drugu, mnogo tužniju temu. :facepalm:
jevgenija wrote:Po ovom ispada da se cijela požega uselila na trkeljanje. Mošte nas počet zlostavljat :zubo:
Možemo. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
jevgenija
Posts: 2606
Joined: 17 Sep 2011, 22:02
Location: Virtualni Vidovci

24 Oct 2011, 12:26

Hekatonhir » wrote:
Namjerno sam izostavio genijalnu politiku hadezeovaca na županijskoj razini, zbog koje je Požeško-slavonska županija među najzaduženijima u Hrvatskoj. Priznajem, uopće ne znam gdje su sada Bagarić, Zec i ostala govna. Nadam se, u zatvoru. Ali činjenica je da nekad razvijena industrija praktički ne postoji - koliko-toliko normalno radi samo Spin Valis; Zvečevo, Plamen, Sloga, Orljava... - sve je to u gadnoj banani. No to je već priča za neku drugu, mnogo tužniju temu. :facepalm:



Možemo. :D
Di ti je sad lokalpatriotizam, kad se toljagama maše, a?!?! :D

Bagarić nikad, NIKAD, neće u zatvor. Iako je, između ostalog, i ratni zločinac. I ne, nije mi jasno kojim mehanizmima. Nije toliko bogat - dakle, nekog drži za muda :ne zna: :tuzni:
You can only be young once. But you can always be immature. (dejzino MD <3)
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

24 Oct 2011, 12:37

vrrrlet » wrote: Klonka. :cerek:
Štab'ti? Jesu palme ljepše od listopadnog drveća? Jesu. Ima li Zagreb more? Nema. Pih. Sve činjenice, gole činjenice.

Pogledaj kroz prozor, hladno je i mokro. :raspa:
Gazda » wrote: Ona? Ovisi. Jel priča puno kak nikad nema sunca u Zagrebu i kak je Zagreb prljav?
Pa jesmo li se mi upoznali ili nismo? :zubo:
gonj špadi
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

24 Oct 2011, 12:43

klonka » wrote:Pa jesmo li se mi upoznali ili nismo? :zubo:
Pokušavao sam biti pristojan. Fini maniri, milostiva, ne? Kisdehand.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

24 Oct 2011, 12:45

Nego, Guzda, kako su na tebe gledali vani? Jesi li imao osjećaj da si "dotepenac"?
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

24 Oct 2011, 12:46

Morticia » wrote:Nego, Guzda, kako su na tebe gledali vani? Jesi li imao osjećaj da si "dotepenac"?
Ne.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

24 Oct 2011, 12:48

I nitko se nije tako ni ponašao, mislim, njima tamo je normalno da im dolaze ljudi iz cijelog svijeta, je li tako?
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

24 Oct 2011, 12:49

Morticia » wrote:I nitko se nije tako ni ponašao, mislim, njima tamo je normalno da im dolaze ljudi iz cijelog svijeta, je li tako?
Ne, mrze dotepence i jako im se sviđa koncept etničkog čišćenja koji sam im jednom objasnio.
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

24 Oct 2011, 12:49

Ah, ali čitao si moje postove nekad ili si im samo gledao u sise? :D


Ja UVIJEK grintam protiv ružnog vremena. Uvijek. Mrzim kišu i hladnoću iz dna duše. Kad sam u Zagrebu onda grintam malo više nego kad sam negdje na jugu što je logično jer Zagreb ima više gnjilih dana nego dalmatinski gradovi. Ako netko u tome vidi grintanje protiv Zagreba, onda je debil.

:kava: <- (o)čaj za zimske dane
gonj špadi
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

24 Oct 2011, 12:50

Gazda » wrote: Ne, mrze dotepence i jako im se sviđa koncept etničkog čišćenja koji sam im jednom objasnio.
:rofl: :rofl: :rofl:
A dobro, ti si valjda k'o šmokljan, gdje ti prođeš trava raste još zelenija i bolja. :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

24 Oct 2011, 12:51

klonka » wrote:Ah, ali čitao si moje postove nekad ili si im samo gledao u sise? :D


Ja UVIJEK grintam protiv ružnog vremena. Uvijek. Mrzim kišu i hladnoću iz dna duše. Kad sam u Zagrebu onda grintam malo više nego kad sam negdje na jugu što je logično jer Zagreb ima više gnjilih dana nego dalmatinski gradovi. Ako netko u tome vidi grintanje protiv Zagreba, onda je debil.

:kava:
Milostiva, to je bila mala nevina šalica-pošalica, ne bute mi zamerili, kisdehand.
Morticia » wrote: :rofl: :rofl: :rofl:
A dobro, ti si valjda k'o šmokljan, gdje ti prođeš trava raste još zelenija i bolja. :zubo:
Točno, s tim da sam ja ljepši, mlađi i bogatiji (značajno bogatiji, Morticia :mig: :mig: ) od njega.
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

24 Oct 2011, 12:54

Gazda » wrote: Ne, mrze dotepence i jako im se sviđa koncept etničkog čišćenja koji sam im jednom objasnio.
Ah, naravno da im se sviđa, podsjeća ih na ne tako davne slavne dane kad su i oni smjeli tamaniti svoje Aboridžine.
gonj špadi
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

24 Oct 2011, 12:56

klonka » wrote: Ah, naravno da im se sviđa, podsjeća ih na ne tako davne slavne dane kad su i oni smjeli tamaniti svoje Aboridžine.
Da. A sad još imaju i tzv. "fucking Asians" da ih iritiraju (i to još gore, tzv. "fucking Asians" imaju više love od njih i voze bolje aute :D).
Post Reply